چگونه Cryptocurrency باعث افزایش ورزش های الکترونیکی به New Heights می شود

E-Sports و ارز رمزنگاری شده. آینده هر دو می تواند به هم گره بخورد. آنها به همان روشی کار می کنند که کره بادام زمینی و ژله بین دو قطعه نان کار می کنند. در مورد آن فکر کنید بچه ها کره بادام زمینی و ژله را دوست دارند. بنابراین برای انجام بزرگسالان. این ساندویچ کلاسیک است که هرگز پیر نمی شود ، مخصوصاً وقتی چیز دیگری برای خوردن ندارید. بازی های ویدئویی نوعی کلاسیک سرگرمی است که جوانان را قادر می سازد تا وقت خود را بگذرانند. کودکان و نوجوانان آن را دوست دارند ، و بزرگسالان نیز دوست دارند.

گرچه ممکن است علاقه و علاقه بچه ها به بیت کوین و ارز رمزنگاری شده برای بازی های ویدیویی در کره بادام زمینی و ژله وجود نداشته باشد ، اما پول دیجیتال ممکن است مرد بعدی باشد. علاقه مندان به ورزش های الکترونیکی قطعاً باید امیدوار باشند که اینگونه است. در حالی که بیت کوین و امثال آن ممکن است دقیقاً بچه های جوان را هدف قرار ندهد ، ارزهای رمزپایه قطعاً به گیک داخلی همه ما ضربه می زنند. همان گیکی که فکر می کند بازی ویدیویی جالب است.

E-Sports و Crypto چقدر باحال هستند?

بیش از 100 میلیون نفر با مسابقات قهرمانی جهان League of Legends در کره جنوبی را تماشا کنید سال گذشته تیم برنده از او جایزه هنگفت 2.4 میلیون دلاری گرفت. صنعت بازی های الکترونیکی خود به خودی خود در حال رشد است که سالانه 33 درصد رشد می کند و اکنون بیش از 1 میلیارد دلار ارزش دارد. این ممکن است به نظر تغییر شکل دهد اما 15 سال پیش هیچ کس در مورد این صحبت نمی کرد ، یا حداقل خیلی از مردم صحبت نمی کردند.

درست مثل بازی های زنده و لیگ ها و تورنمنت هایی که همه این پول ها را به این بازیکنان بازی های ویدیویی می پردازند ، ارز رمزنگاری شده نیز در طی 10 یا 12 سال گذشته باعث ثروت مردم می شود. در پایان سال 2017 ، ارزش بیت کوین بیش از 25000 دلار برای هر سکه بالون شد. تصور اینکه وقتی پروژه برای اولین بار در سال 2008 به لطف مقاله سفید نوشته شده توسط نویسنده شبه ناشناس Satoshi Nakamoto نوشته شده است ، می توان بیت کوین را صرفاً سکه در اختیار داشت و اکنون ارزش این پروژه نزدیک به 170 میلیارد دلار است ، کاملاً مغتنم است..

سریع به امروز رسیده و همه ارزهای رمزنگاری شده در جهان در مجموع بیش از 255 میلیارد دلار ارزش دارند. یک چهارم ارزش 1 تریلیون دلار برای صنعتی که فقط 12 سال عمر دارد. اگر ورزش های الکترونیکی و ارز رمزنگاری شده ثابت نکنند که گیک های رایانه ای دنیا را اداره می کنند ، هیچ چیز دیگری اثبات نخواهد کرد.

بنابراین چگونه آینده ورزش های الکترونیکی بر دوش ارز رمزنگاری شده است?

E-Sports به علاوه Crypto برابر با نوآوری است

از آنجا که هر دو پروژه ورزش های الکترونیکی و ارزهای رمزنگاری شده مخاطبان یکسانی را هدف قرار می دهند ، منطقی است که ترکیب این دو مسابقه ای باشد که در بهشت ​​ساخته شده باشد. یک سیستم عامل ساخت تیم های ورزشی الکترونیکی به نام DreamTeam برای راه اندازی پروژه بلاکچین خود ، 5 میلیون دلار بورس بودجه را بسته است. یک جمله در دنیای فناوری وجود دارد که اگر کسی بخواهد بداند فناوری بزرگ بعدی چیست ، باید به مجرمان نگاه کند. جنایتکاران همیشه یک قدم جلوتر هستند. بیشتر افراد ورزشکاران الکترونیکی را مجرم نمی دانند ، اما آنها قطعاً یکی از اولین گروه هایی هستند که از فن آوری های جدید استفاده می کنند. آنها آینده را زیر نظر دارند و از آنچه در آینده می آید قدردانی می کنند.

واقعیت این است که فقط 10 یا 15 سال پیش شرکت های زیادی گزارش نمی کردند که پول زیادی به ورزش های الکترونیکی می رسانند. حتی در حال حاضر استفاده از بسترهای نرم افزاری بلاکچین یا قرارداد هوشمند برای مراقبت از مواردی مانند حمایت مالی از بازیکنان ، حقوق و برنده های مسابقات نه تنها از نظر مدیریتی مقرون به صرفه تر است ، بلکه راهی برای تجارت است که بازیکنان ورزش های الکترونیکی می توانند به راحتی از آن استفاده کنند ، همه زیرا آنها از این فناوری نمی ترسند و نمی دانند که چگونه از آن استفاده کنند. فقط با توجه به ماهیت گروه هایی که با آنها ارتباط برقرار می کنند و فرهنگی که بازی های ورزشی الکترونیکی آنها را در خود جای داده است.

محتواسازان همچنین می توانند پول نقد کنند

افرادی که این مطلب را می خوانند ممکن است نام PewDiePie را نشنیده باشند یا نشنیده باشند. او یکی از بزرگترین ستاره های اینترنت است و کانال YouTube او سالانه میلیون ها دلار برای آنها درآمد کسب می کند. او در مورد بازی ویدئویی خودش به روشی خنده دار و سرگرم کننده پخش و نظر می دهد. این اینفلوئنسر اخیراً با پیوستن به پلتفرمی به نام Dlive خبرساز شد ، که به افراد امکان می دهد با پذیرش بیت کوین و اتر محتوای خود را دریافت کنند. از آنجا که بیشتر این پروژه ها در بازار است ، گیمرهایی که ممکن است به طور رقابتی بازی نکنند یا نمی توانند بازی کنند ، می توانند از محتوای خود استفاده کنند تا زمانی که کره چشم داشته باشند..

به راحتی می توان گفت که هم با افزایش ارزهای رمزپایه و هم بازی های الکترونیکی ، جوامع کوچکی از افراد آینده نگر در واقع آینده جهان را کنترل می کنند ، زیرا ما آن را یک باره می شناسیم. در طولانی مدت ، این بدان معناست که وقت کمتری صرف نگرانی در مورد کنترل مقامات مرکزی و زمان بیشتری صرف خوردن ساندویچ کره بادام زمینی و ژله خوشمزه می شود ، حتی اگر این فقط یک استعاره برای کنترل ثروت و خلاقیت شخص باشد و هیچ ارتباطی با ساندویچ های واقعی ندارد..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner