سیگنال های فارکس جلسه کوتاه ایالات متحده ، 6 دسامبر – معکوس دلار در تعداد اشتغال بهتر ، CAD در افراد نرم تر افت می کند

دارایی های ریسک صبح زود پس از آنکه چین گفت که برای برخی محصولات کشاورزی ایالات متحده چشم پوشی از تعرفه ها را بررسی می کند ، دارایی های ریسک کمی بیشتر افزایش می یابد ، هرچند که با یک هشدار غیر مستقیم همراه است. این دیروز به اظهارات دونالد ترامپ مبنی بر اینکه گفتگوها با چین به خوبی پیش می رود و همچنین گزارش بلومبرگ مبنی بر رسمی شدن معامله فاز یک از 15 دسامبر اضافه شد. چین قول داد برخی از تعرفه های ایالات متحده را بردارید, اما امروز بازارها نگران گزارش اشتغال ایالات متحده بودند ، بنابراین با نزدیک شدن به زمان انتشار ، بازرگانان محتاط بودند.

گزارش اشتغال در ایالات متحده بسیار بهتر از حد انتظار بود ، در حالی که حقوق و دستمزد غیر مزرعه ای بسیار بالاتر از حد انتظار برای ماه اکتبر بود و ماه قبل نیز با بازبینی بالاتر. نرخ بیکاری کمتر شد ، اما درآمد اندکی انتظارات را از دست داد. اما تعداد درآمدهای ماه اکتبر بیشتر اصلاح شد ، که بیشتر از این بود که تعداد نوامبر را از دست بدهد. طلا پس از آن گزارش یک عقب گرد بزرگ ایجاد کرد.

از طرف دیگر ، گزارش اشتغال از کانادا بسیار بدتر از حد انتظار بود ، با نرخ بیکاری جهش 4 درصدی به 5.9 درصد و اشتغال با 71 درصد کاهش ، که بر خلاف انتظار افزایش اشتغال بود. اگر نرخ مشارکت ثابت مانده بود ، بیکاری به 6.0 درصد می رسید. در جبهه دیگری ، اوپک + تصمیم گرفت تولید نفت را با 50 هزار بشکه در روز بیشتر کاهش دهد ، اما به نظر نمی رسد نفت خام تحت تأثیر آن قرار بگیرد.

جلسه اروپا

 • چین پس از لایحه سین کیانگ تلافی می کند – سنای آمریکا اوایل این هفته لایحه حقوق بشر را درباره زندانیان سیاسی سین کیانگ تصویب کرد. امروز ، رسانه های دولتی چین با استناد به وزارت امور خارجه گزارش دادند که چین می گوید اقدامات متقابل علیه تحریم های ایالات متحده علیه مقامات چینی انجام می دهد. چین در مورد اقدامات مقابله ای به سفارت آمریکا اطلاع داده است ، اما از آمریكا می خواهد تحریم های مقامات چینی را لغو كند.
 • تولید صنعتی آلمان  – تولیدات صنعتی آلمان برای مدت طولانی بی ثبات بوده است ، اما بیشتر به سمت منفی گرایش دارد. در چهار ماه گذشته ، تولید صنعتی سه برابر کاهش یافته است. انتظار می رود پس از افت 0.6 درصدی در سپتامبر ، در ماه اکتبر مثبت شود و 0.1٪ افزایش یابد. اما ، همچنان منفی باقی مانده و افت بزرگی 1.7 درصدی را برای ماه اکتبر به ثبت رسانده است.
 • تفسیر Brexit – رهبر حزب کارگر جرمی کوربین امروز اوایل امروز گفت که نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون رای دهندگان را در مورد Brexit گمراه می کند. کوربین با استناد به یک گزارش محرمانه دولت در دست ادعا ، ادعا می کند که “دارای مدارک و شواهد سرد” است که تأثیر توافق Brexit در بخشهای وسیعی از کشور و به ویژه “مسئله ایرلند شمالی” را نشان می دهد. بعداً ، نخست وزیر انگلیس جانسون پاسخ داد که سند کوربین “کاملاً بی معنی” است. هیچ مشکلی بین ایرلند شمالی و انگلیس وجود نخواهد داشت. سندی را که توسط کارگر ارائه شده ندیده اید اما کاملاً مزخرف است. در همین حال ، نظرسنجی Ipsos برای انتخابات انگلیس نشان داد که محافظه کاران در 44٪ (بدون تغییر) ، کارگران 32٪ (+4) بودند..
 • OPEC + برای کاهش تولید بیشتر است – کشورهای OPEC + در وین دیدار می کنند تا درباره تولید و قیمت نفت نیز بحث کنند. ما در چند هفته گذشته نظراتی را شنیده ایم که حاکی از آن است که این کارتل تولید نفت را به ویژه از عربستان سعودی بیشتر قطع می کند ، اما همچنین نظرات مخالف دیگر کشورهای OPEC + ، به ویژه روسیه را شنیده ایم. در اوایل روز ، شاهزاده سلمان بن عبدالعزیز ، وزیر نفت عربستان ، چند توضیح به شرح زیر ارائه داد:
 • بازار باید به ما اعتماد کند
 • اوپک در تلاش است تا به تحلیلگران نشان دهد که ما در حال انجام وظیفه خود هستیم
 • اقتصاد جهانی همچنان به خوبی تأمین خواهد شد
 • اما تعهد بیشتر به ما امکان می دهد از مزایای آن بهره مند شویم
 • اوپک + قصد دارد ثابت کند که به توافقات پایبند است

بعداً ، شایعاتی را شنیدیم مبنی بر اینکه گفته می شود وزرای اوپک + با معامله ای برای جلوگیری از تولید بیشتر تا 50 هزار بشکه در روز موافقت کرده اند.

جلسه ایالات متحده

 • گزارش اشتغال کانادا – گزارش اشتغال از کانادا نیز امروز زودتر منتشر شد. پیش بینی می شد نرخ بیکاری در 5.5 درصد بدون تغییر باقی بماند ، اما با جهش بالاتر به 5.9 درصد رسید. تغییر خالص اشتغال در ماه نوامبر برابر با 71.2-K در مقابل + 10K تخمین زده شده است ، به این معنی که مشاغل کاهش یافته اند. تغییر اشتغال تمام وقت -32.8K در مقابل 15K تخمین زده شده. تغییر شغل پاره وقت -38.4K در مقابل + 10K تخمین زده شده. نرخ دستمزد ساعتی در مقابل 4.5٪ تخمین زده شده به 4.4٪ کاهش یافت. میزان مشارکت نیز کمتر از 65.6٪ ، در مقابل 65.7٪ تخمین زده شده ، به این معنی است که اگر بدون تغییر بماند ، بیکاری به 6٪ افزایش می یابد.

 • گزارش اشتغال ایالات متحده – گزارش اشتغال از ایالات متحده منتشر شده است. نرخ بیکاری در حالی که پیش بینی نشده بود در 5.6٪ پایین آمد و به 5.5٪ رسید. تغییر در حقوق و دستمزد غیرکشاورزی (مشاغل جدید) با 266 هزار واحد افزایش بیش از تخمین 180 هزار تومانی. تغییر در حقوق و دستمزد خصوصی نیز با 254K در مقابل 178K تخمین زده شده است. میزان دستمزد تولیدی 54K در مقابل 40K تخمین زده شده بود. نرخ مشارکت در نیروی کار نیز از 63.3 درصد در ماه گذشته به 63.2 درصد کاهش یافت که به نظر می رسد دلیل کاهش نرخ بیکاری باشد.
 • گزارش درآمد ایالات متحده – درآمد متوسط ​​ساعتی برای ماه نوامبر انتظارات از دست رفته ، در مقایسه با 0.3٪ تخمین زده شده ، با 0.2٪ MoM ، اما ماه اکتبر از 0.2٪ قبلی به 0.4٪ تجدید نظر شد. متوسط ​​درآمد ساعتی سالانه 3.1٪ در مقابل 3.0٪ تخمین زده شده بالاتر بود.
 • احساس مصرف کننده UoM ایالات متحده – گزارش احساسات مصرف کننده Prelim UoM ایالات متحده چندی پیش منتشر شد. انتظار می رفت که از 96.8 در نوامبر ، که بالاتر از تجدید نظر دوم بود ، از 95.7 واحد کمی تغییر کند و به 97.0 واحد برسد. اما ، این خیلی بهتر بود و به 99.2 امتیاز رسید. موجودی عمده فروشی در مقایسه با برآورد 0.2٪ + 0.1٪ بود. فروش عمده فروشی 0.7٪ در مقایسه با -0.1٪ در ماه گذشته کاهش داشت که از 0.0٪ تجدید نظر شد. شرایط فعلی در مقابل 112.8 تخمین زده شده به 115.2 واحد افزایش یافته است. در ماه گذشته از 111.6. انتظارات نیز در مقایسه با 87.3 در ماه گذشته به 88.9 واحد در برابر 87.5 تخمین زده شد. انتظارات تورمی یک ساله از 2.5٪ به 2.4٪ کاهش می یابد ، انتظارات تورمی 5 – 10 ساله از 2.5٪ به 2.3٪ کاهش می یابد.

در Sight معاملات می کند

سرسخت NZD / USD از نو

 • این روند برای بیش از 2 ماه قبل صعودی است
 • پایین کشیدن کامل است
 • 50 SMA دوباره پشتیبانی می کند

50 SMA امروز دوباره فروشندگان را ترسانده است

NZD / USD در ابتدای ماه اکتبر یک روند صعودی به وجود آورد که دقیقاً مانند یک معاملات دیگر بالاتر بود قبل از اینکه فروشندگان به پایین تر برسند. اما ، فروشندگان برنگشتند و ما از آن زمان دیگر آنها را ندیدیم. ما چندین عقب نشینی را مشاهده کرده ایم ، اما خریداران دوباره برگشته اند و امور را کنترل کرده اند.

با نزدیک شدن به مرحله نهایی معامله فاز یک بین ایالات متحده و چین ، احساسات برای دارایی های خطرناک بهبود یافته است. رویدادهایی و اظهارنظرهایی انجام شده است که این معامله را به عقب و جلو کشانده است ، مانند اظهارات دونالد ترامپ دیروز مبنی بر اینکه وی ممکن است معامله را به پایان برساند تا انتخابات چین ، و در پاسخ به اینکه چین انتخاب کنندگان ترامپ را با اهداف تلافی جویانه هدف قرار داده.

اما امروز از بلومبرگ شنیدیم که ممکن است معامله در 15 دسامبر منعقد شود ، علی رغم سخنان داغی که باعث آرامش اعصاب شد. دونالد ترامپ همچنین هنگامی که چندی پیش گفت مذاکرات با چین بسیار خوب پیش می رود ، به احساسات نیز کمک کرد.

NZD / USD در طی جلسه آسیا مجدداً معاملات معاملات خود را آغاز کرد ، اما 50 SMA (زرد) پشتیبانی قابل توجهی در نمودار H1 داشت. با بهبود احساسات پس از اظهارات ترامپ در نشست ناتو ، این قیمت از آن میانگین متحرک عقب نشینی کرد. بنابراین ، این جفت در حال حاضر بسیار صعودی است و ما به دنبال باز کردن سیگنال خرید در یک کاهش قیمت دیگر هستیم ، به 50 SMA.

در نتیجه

این احساس در دو روز گذشته بسیار منفی بوده است ، اما در چند جلسه گذشته پس از اظهار نظرهای مثبت درباره تجارت از طرف ترامپ و چین ، علیرغم مسائل ژئوپلیتیکی ، این وضعیت بهتر شده است. اگرچه ، ارقام مثبت ایالات متحده بعد از ظهر احساسات بیشتری را بهبود بخشیده است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner