شمش JM

وقتی نوبت به انتخاب سرمایه گذاری می رسد که آزمون زمان را پذیرفته باشد ، شاید دیگر چیزی وجود نداشته باشد سرمایه گذاری محکم هم به معنای مجازی و هم به معنای واقعی از طلا. برای قرن ها ، طلا نمادی از انحطاط و ثروت بوده است ، چه کسی را با یک جواهر آراسته است و چه اگر به عنوان ارز معامله شود. طلا ماده ای است که به دلیل قدردانی از آن به مرور مورد جستجو قرار می گیرد و سرمایه گذاران معمولاً آن را به صورت سکه یا میله جستجو می کنند..

عکس صفحه jmbullion.com صفحه اصلی JM Bullion

فروشنده معتبر طلا و سایر فلزات گرانبها JM Bullion است. وقتی نوبت به خرید طلا می رسد ، خریداران خواهان قیمت رقابتی و همچنین آرامش خاطر هستند که سرمایه گذاری که خریداری می کنند هم واقعی و هم کیفیت عالی است. در پست امروز ما پیشنهادات JM Bullions را در زیر میکروسکوپ قرار خواهیم داد ، بنابراین اگر مایل به خرید طلا ، نقره یا هر فلز گرانبهای دیگر با آنها هستید ، می توانید سرمایه گذاری آگاهانه انجام دهید..

شمش های JM?

JM Bullion یک خرده فروش آنلاین طلا ، نقره و سایر فلزات گرانبها مانند پلاتین و مس است. در وهله اول آنها به دلیل سکه های طلا و میله های معروف هستند که از اهمیت قابل توجهی برخوردار هستند و باعث جذابیت آنها برای سرمایه گذاران می شود.

عکس صفحه jmbullion.com Jmbullion.com – درباره صفحه

این شرکت در سال 2011 در لنکستر ، پنسیلوانیا تاسیس شد ، قبل از اینکه دوباره به دالاس ، TX نقل مکان کند ، دو سال بعد از فروش روزانه یک میلیون دلار. JM Bullion به سرعت تبدیل به “شرکت سریعترین رشد فلزات گرانبها” Inc.com در آمریکا شد.

عکس صفحه jmbullion.com Jmbullion.com – درباره صفحه

علیرغم رشد چشمگیر خود که باعث می شود سالانه 661.3 میلیون دلار درآمد کسب کند ، JM شمش با 30 کارمند همچنان یک کار نسبتاً کوچک است. آنها در حال حاضر فقط از طریق وب سایت و مرکز تماس خود در داخل ایالات متحده فعالیت می کنند. اگرچه ، با توجه به اینکه پیشنهادهای گسترده فلزات گرانبها خودشان صحبت می کنند ، JM Bullion همچنان یک بازیگر بسیار سودآور در سرمایه گذاری های محسوس است.

شمشهای JM چه می فروشند?

JM Bullion اقلام مختلفی را که از طلا ، نقره ، پلاتین ، پالادیوم یا مس ساخته می شوند به فروش می رساند. با این حال ، مهمترین آنها سکه ، بار و جواهرات می فروشند.

سکه

عکس صفحه jmbullion.com Jmbullion.com – بخش سکه ها

سکه های فلزی گرانبها دارایی های بسیار قابل جمع آوری هستند که به عنوان سرمایه گذاری و همچنین قطعات وراثت محبوب هستند. JM Bullion سکه های ساخته شده از طلا ، نقره ، پلاتین ، پالادیوم یا مس (معروف به “سکه های گندم”) را می فروشد.

علاوه بر این ، JM Bullion همچنین سکه هایی از فرهنگ عامه از جمله Disney و Star Trek را می فروشد.

میله ها

عکس صفحه jmbullion.com Jmbullion.com – بخش میله های طلا

کسانی که رویای داشتن طلا را دارند با تصویر خرید میله های طلا که با JM Bullion کم نیستند این کار را می کنند ، در واقع آنها مقاومت کل وب سایت آنها هستند. با این حال ، میله ها را می توان در نقره ، پلاتین ، پالادیوم و مس نیز خریداری کرد.

جواهر سازی

عکس صفحه jmbullion.com Jmbullion.com – بخش جواهرات طلا

اگرچه JM Bullion جواهرات در نظر گرفته نمی شود ، اما می توان انواع مختلفی از قطعات را از طریق آنها تهیه کرد ، اگرچه فقط از طلا ساخته شده است. “دستبند شمش طلا Hammered” آنها که بیش از 1800 دلار خرده فروشی می کند یک قطعه نمایش ایستاده است.

دارایی های مشهود در مقابل دارایی های مجازی

برخی از سرمایه گذاران ترجیح می دهند ترکیبی از دارایی های مشهود و فیزیکی برای متنوع سازی پرتفوی داشته باشند. در مورد JM شمش ، فلزات گرانبها نیز ممکن است به عنوان موروثی تحویل داده شوند. طلا به خودی خود یکی از طولانی ترین ارزهای تاسیس شده تا به امروز است و اغلب به گزینه های سرمایه گذاری با ریسک ترجیح داده می شود.

بررسی اجمالی وب سایت JM Bullion

هنگام انجام هر نوع سرمایه گذاری ، می خواهید دقیقاً بفهمید چه چیزی را خریداری می کنید. از آنجا که فلزات گرانبها دارایی های ملموسی هستند ، معمولاً قبل از خرید می توانید این موارد را با چشمان خود بازرسی کنید. با این حال ، وب سایت JM Bullion تصاویر بسیار بزرگی از همه پیشنهادات آنها را نشان می دهد ، بنابراین شما می توانید به وضوح ببینید برای آرامش خاطر شما چه چیزی را خریداری می کنید.

عکس صفحه jmbullion.com Jmbullion / com – بخش سکه های عقاب طلای آمریکایی

گزینه های خرید برای هر قطعه همراه با 6 روش پرداخت مختلف که می توانید انتخاب کنید نمایش داده می شود. اکثر موارد دارای گزینه های خرید هستند که بین 1 تا 100 واحد است. همچنین در هر مورد “قیمت فروش به ما” ذکر شده است که برای سرمایه گذاران موجود یک قطعه خاص مفید است.

روش های پرداخت در JM شمش

در زیر هر قطعه ذکر شده توضیحات سخاوتمندانه ای در مورد مورد ، مشخصات و همچنین یک لیست کلی از سوالات متداول وجود دارد. مانند هر سرمایه گذاری ، این اطلاعات مهم است که آیا شما تازه وارد سرمایه گذاری های دارایی های مشهود هستید یا نه. بنابراین ، در مقایسه با یک لیست بی نقص eBay و هیچ اطلاعاتی در مورد مورد ، JM شمش واقعا تلاش کرده است تا در کل مراحل شفاف باشد.

استهلاک موارد و سQالات متداول توضیحات و س Itemالات متداول مورد

وب سایت JM Bullion همچنین از یک وبلاگ آموزشی ، راهنمای سرمایه گذاری و نمودارهای ارزیابی مداوم به روز شده طلا و نقره بهره مند است. هضم این اطلاعات برای تازه واردان و سرمایه گذاران فصلی به راحتی امکان پذیر است.

رقبا شمش JM

  • اپکس
  • سکه های نادر آستین & شمش
  • کیتکو
  • ضرابخانه سرزمینی شمال غربی
  • Provident Metals
  • دفتر طلای ایالات متحده

از آنجا که طلا و نقره کالایی متقاضی است که توانایی مقاومت در برابر سنگین ترین دوره های مالی را نیز دارد ، شرکت های زیادی در سراسر جهان در کنار JM Bullion هستند که آن را می فروشند. همانطور که گفته شد ، لیست فوق کسانی است که تصور می شود به عنوان یک رقیب مستقیم شناخته می شوند.

نظرات مشتری JM Bullion

در shopperapproved.com ، JM Bullion دارای 280،000 بررسی مشتری است که 86.5٪ از آنها 5 ستاره هستند. مشتریان این شرکت را به دلیل گزینه های انعطاف پذیر پرداخت (خصوصاً امکان خرید با آن) تحسین کردند بیت کوین) و قیمت شفاف آنها. فقط 0.6٪ از مشتریان آنها را زیر 3 ستاره ارزیابی کرده اند که بسیار عالی است و همچنین نشان دهنده اعتماد به سرمایه گذاران است.

نظرات مشتری در shopperapproved.com

نرخ حمل و نقل شمش JM & بیمه

JM Bullion اقلام خود را با USPS یا UPS ارسال می کند. در تمام خریدهای بالای 99 دلار حمل و نقل رایگان است و برای خریدهای زیر این مبلغ 3.99 دلار هزینه دارد. JM Bullion فقط به آدرس های ایالات متحده ارسال می شود که شامل صندوق های پستی و مکان های نظامی است. آنها به فروشگاه های UPS یا سرویس های حمل و نقل پستی ارسال نمی شوند ، هرچند با توجه به اینکه بسته ها از ارزش بالایی برخوردار هستند ، این قابل درک است.

عکس صفحه jmbullion.com Jmbullion.com – بخش حمل و نقل

موارد به طور ایمن در بسته بندی محافظ بسته بندی می شوند ، که شامل افزودن مواد اضافی برای جلوگیری از حرکت محصولات در هنگام حمل و نقل است.

یک مزیت بزرگ با حمل و نقل به طور کلی این است که این کار را به شیوه ای محتاطانه انجام می شود و هیچ نشانه ای از بسته ای با ارزش بالا وجود ندارد. این امر باعث آرامش خاطر خریداران به ویژه در مواردی است که دیگران (مانند همسایگان) ممکن است به نامه شما دسترسی داشته باشند.

علاوه بر این ، کلیه بسته ها کاملاً تحت پوشش بیمه هستند که شامل کل سفر از انبار آنها به محل سکونت شما می باشد. این بیمه تا زمانی که بسته برای آن امضا نشده باشد معتبر است که نسبتاً استاندارد است. بهتر است پیش از موعد با ارائه دهنده بیمه خود تماس بگیرید تا اقلام شما از همان زمان به بعد تحت پوشش فوری قرار گیرند.

روش های پرداخت شمش JM

یکی از جذاب ترین جنبه های JM Bullion روش های مختلف پرداختی است که آنها می پذیرند. این باعث می شود اقلام آنها بسیار بیشتر در دسترس باشد ، و همچنین راهی است که سرمایه گذاران رمزنگاری می توانند جریان های خود را متنوع کنند. در حقیقت ، بیت کوین با جذابیت ترین گزینه پرداخت برای مشتریان است زیرا حداقل هزینه ای ندارد. اگرچه ، حداکثر آستانه و تخفیف کمتر از پرداخت با Bank Wire است.

روش های پرداخت در Jmbullion.com Jmbullion.com – بخش روشهای پرداخت

در اینجا یک مرور کلی از 6 روش پرداخت شمش JM به همراه حداقل و حداکثر آستانه ها و هر تخفیف قابل قبولی است که شما را واجد شرایط می کند:

کارت اعتباری / بدهی

کمترین: 0 دلار
بیشترین: 5000 دلار
تخفیف: هیچ یک

پی پال

کمترین: 0 دلار
بیشترین: 10000 دلار
تخفیف: هیچ یک

کاغذ چک کنید

کمترین: 0 دلار
بیشترین: 50000 دلار
تخفیف:

eCheck (ACH)

کمترین: 0 دلار
بیشترین: 25000 دلار
تخفیف:

سیم بانکی

کمترین: 2500 دلار
بیشترین: 250،000 دلار
تخفیف:

بیت کوین

کمترین: 0 دلار
بیشترین: 150،000 دلار
تخفیف:

فروش به JM شمش

فروش طلا یا نقره روی JM Bullion هم روندی محبوب و هم ساده است. کاربران برای شروع مراحل کار کافیست روی نوار ابزار اصلی “Sell To Us” (Sell To Us) را کلیک کنند. حداقل مبلغ خرید 1000 دلار است که ممکن است برای کسانی با سکه های کم ارزش ایجاد شود ، مگر اینکه مقدار زیادی از آنها را بفروشید.

عکس صفحه jmbullion.com راهنمای سرمایه گذاری JM Bullion

برای فروش اقلام ، کاربران ابتدا باید ارزشیابی کنند که در آن قیمت قفل شود. اقلام پس از آن باید به JM Bullion ارسال شود و سپس قطعات را تأیید کند. پس از بررسی همه چیز ، پرداخت در طی 1-3 روز کاری آزاد می شود.

خلاصه

برای سرمایه گذاران جدید و قدیمی ، JM Bullion یک فرآیند خرید و فروش بسیار ساده ایجاد کرده است که بدون شک یکی از دلایل صعود سریع آنها به موفقیت است. اگرچه آنها در سطح بین المللی فروشی نمی كنند (كه شرم آور است اگر آنها قطعه هایی با منشا international بین المللی بفروشند) و حداقل آستانه فروش 1000 دلار دارند ، در مجموع پیشنهادات آنها عالی است. ساختار قیمت مشخص و تنوع روشهای مختلف پذیرفته شده پرداخت ، امتیاز ویژه است.

مانند هر سرمایه گذاری ، قیمت به خصوص در دوره های دشوار اقتصادی نوسان خواهد داشت. گفته می شود طلا همیشه به عنوان یک سرمایه گذاری معقول در نظر گرفته شده است و با توجه به این اصل آنچه JM Bullion می فروشد ، این یک نشانه دلگرم کننده است. کاربران می توانند ابتدا با سرمایه گذاری در نقره (یا حتی مس) که باعث می شود سیستم عامل برای همه بودجه ها در دسترس باشد ، شروع به کارهای کوچک کنند. همانند هر سرمایه گذاری (حتی سرمایه گذاری ایمن) باید همیشه تحقیق خود را انجام دهید و برای نوسانات ارزش نمونه کارها آماده باشید.

رتبه بندی

حکم نهایی

رتبه بندی ما

9.0

از سایت دیدن کنید

سالات متداول

JM Bullion در کجا واقع شده است?

دفتر مرکزی JM Bullion در دالاس ، تگزاس و مرکز پشتیبانی مشتری آن نیز در دالاس است. آدرس شرکت آن 11700 Preston Road، Suite 660153، Dallas، Texas 75230 است ، اما این یک آدرس فیزیکی نیست.

آیا JM Bullion تقلبی می فروشد?

JM Bullion اطمینان می دهد که هر قطعه فلزی که در آن می فروشند معتبر است.

آیا داشتن شمش های طلا در ایالات متحده غیرقانونی است?

داشتن سکه از سال 1975 غیرقانونی نیست. هر شهروند آمریکایی می تواند بدون هیچ گونه مجوز و محدودیتی از هر نوع طلا را آزادانه نگه دارد..

آیا خرید طلا به IRS گزارش شده است?

فروش طلا یا نقره درآمد محسوب می شود ، بنابراین این نوع فروش باید در برنامه D فرم 1040 در اظهارنامه مالیاتی شما گزارش شود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner
Related Posts