بازیکنان اصلی که به دنبال استفاده از کسادی بازار رمزنگاری ژاپن هستند

تبلیغات پیمکس

به تازگی ، در مجموع پنج صرافی رمزنگاری ژاپن در نتیجه سفت شدن حلقه صرافی در ژاپن ، فعالیت خود را متوقف کردند. همه چیز با هک Coincheck در ابتدای سال جاری آغاز شد که منجر به آژانس خدمات مالی (FSA) ژاپن شد و نظارت بر مبادلات ارزهای رمزنگاری شده را افزایش داد..

این امر باعث ایجاد لرزش در بازار رمزنگاری ژاپن و در نتیجه ورود نامهای بزرگی مانند Line ، Monex Group و Yahoo Japan در این صنعت پرسود شده است. با کل ارزش بازار ارز رمزنگاری شده حدود 250 میلیارد دلار ، هیچ شوک آور نیست که همه از بازار رمزنگاری دور باشند..

صدها شرکت علاقه مند به اجرای مبادلات رمزنگاری ژاپن هستند

پس از خطای Coincheck ، FSA قانونی را معرفی می کند که از آوریل 2017 لازم است مبادلات رمزنگاری خود را ثبت کنند. با توجه به این قانون ، FSA بازرسی های محلی انجام داد و بسیاری از این مبادلات را فاقد حاکمیت شرکتی و کنترل های داخلی دانست..

آژانس از اپراتور خواسته است تا تغییرات مورد نیاز را اعمال کند و به آنها این فرصت را داد تا داوطلبانه تجارت خود را قبل از سفارش FSA برای آن تعطیل کنند. مقررات سختگیرانه باعث شد تا پنج صرافی درخواست های ثبت نام خود را پس بگیرند و تجارت خود را تعطیل کنند.

با این حال ، تعداد زیادی از بازیکنان جدید در بازار وجود دارند که همه آنها برای جایگزینی آنها آماده شده اند. گزارش شده است ، بیش از 100 شرکت علاقه خود را برای اجرای مبادلات رمزنگاری ابراز کرده اند.

اگر اعتقاد به منابع وجود داشته باشد ، برنامه چت محبوب Line و CyberAgent ، یک شرکت خدمات اینترنتی نیز در این رقابت هستند.

گروه مونکس به Coincheck آشفته چشم دوخته اند

از زمان هک Coincheck ، بازار رمزنگاری کاهش یافته است اما نتیجه آن یک چیز خوب بوده است. اکنون بازار در حال حذف بازیگران بد یعنی مبادلات رمزنگاری شده است که مراقب دارایی های مشتری نبودند. با ورود بازیکنان بزرگ ، بازار رمزنگاری به زودی شاهد رونق دیگری خواهد بود.

هنگامی که نوبت به اجرای صرافی رمزنگاری می رسد ، شرکت ها می توانند از کارمزد معاملات سود زیادی کسب کرده و مشتری خود را گسترش دهند.

گروه مونکس ، یک شرکت خدمات مالی تأسیس شده در سال 1999 ، در حال حاضر در حال مذاکره در مورد معامله خرید است که در مراحل نهایی است. معامله ای که انتظار می رود شامل چندین میلیارد ین باشد که به احتمال زیاد در هفته جاری اعلام خواهد شد.  

پس از هک ، FSA هنوز در مورد ثبت Coincheck تصمیم نگرفته است زیرا ناظر مالی از صرافی برای بهبود شیوه های تجاری خود خواسته است. اما اگر مونکس درگیر شود ، آژانس تمایل بیشتری برای تأیید درخواست ثبت نام دارد.

همچنین بخوانید: انجمن های اصلی برای مبارزه با Google Crypto Ad Ban در ماه مه

یاهو ژاپن نیز در مخلوط رمزنگاری است

با رو به جلو رفتن بازار رمزنگاری ، این احتمال وجود دارد که شرکت های بزرگ فناوری و صنعت صنعت رمزنگاری را شکل دهند. نام بزرگ دیگر Yahoo Japan است که گفته می شود قصد دارد تا ماه آینده حدود 40 درصد از BitARG Exchange Tokyo را برای راه اندازی سال 2019 خریداری کند.

BitARG یک مبادله رمزنگاری فعال نیست یا فقط به تجارت بیت کوین محدود می شود ، هرچند که در FSA ثبت شده است. ورود یاهو به پیشبرد بخش مبادله رمزنگاری در حال حاضر شناور کمک می کند.

تلاش برای ایجاد یک اکوسیستم رمزنگاری معتبر

در صنعت آشفته رمزنگاری فعلی ، خریدها شتاب بیشتری می گیرند. مبادلات رمزنگاری شده که نمی توانند استانداردهای FSA را برآورده کنند یا با همکاری یک شرکت بزرگ همکاری می کنند یا به سادگی تعطیل می شوند.

FSA در اینجا متوقف نخواهد شد ، وی بازرسی های خود را حتی در صرافی های ثبت شده گسترش می دهد و در صورت نیاز اقدامات اصلاحی را انجام می دهد. همانطور که توسط یک مقام از FSA توضیح داده شده است:

“در حال حاضر ، ما مقررات را تقویت خواهیم کرد و پوسیدگی را از بین خواهیم برد. این امر در آینده به فضای سالم تری برای تجارت منجر خواهد شد. “

این ممکن است در نگاه اول یک حرکت منفی توسط آژانس به نظر برسد اما از این طریق ، مقامات اعتماد و اعتبار را برای سرمایه گذاران بالقوه در بازار رمزنگاری تشویق می کنند. این امر در از بین بردن شرکتها و اشخاصی که به دنبال سودآوری سریع بودند بیشتر کمک خواهد کرد.  

با این حال ، دولت باید تعادل خوبی بین تنظیم بازار و ایجاد فضای رشد برای آن ایجاد کند.

نظرات شما درباره سختگیری FSA در مبادلات رمزنگاری ژاپنی چیست؟ آیا فکر می کنید ورود بازیکنان بزرگ در نهایت برای صنعت رمزنگاری خوب خواهد بود؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید!

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner