چین مقررات مربوط به درجه بانکی را در بلاکچین ایجاد می کند اما برای پذیرفتن رمزنگاری آماده نیست

تبلیغات پیمکس

چین به دلیل نگرش نسبت به سردابه ها بسیار شناخته شده است. اگرچه شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه چین هنگام تصویب قانون رمزنگاری ، رمزنگاری را اتخاذ می کند ، اما واقعیت دور از واقعیت است. از طرف دیگر ، ابتکارات بلاک چین نشان می دهد که این کشور امنیت درجه بانکی را برای بلاکچین به ارمغان می آورد و با جدیت در زمینه تنظیم بلاکچین تلاش می کند. در اینجا نگاهی داریم به ابتکارات مختلف بلاک چین. 

Huangzhao اولین بلاک چین دولتی را منتشر کرد

در توسعه اخیر ، شهر شرقی چین در هانگزو واقع شده است تکمیل شده ساخت و آزمایش “زنجیره خدمات دولتی” آن ، اولین سیستم زیربنای زنجیره ای برای امور دولت. این طرح توسط پروژه بلاکچین محلی Bytom از نظر فنی پشتیبانی شده است. این سیستم با معماری Bystack’s one-mainchain + multi-sidechain امنیت درجه یک را ارائه می دهد و در ابتدا چهار گره blockchain راه اندازی کرده است.

در واقع ، آزمون آزمایشی از ماه مه آغاز شده و در 6 ماه گذشته بیش از 3 میلیون بلوک تولید شده است. بلوک های تولید شده سناریوهای کاربردی بسیاری را تأمین می کنند. 

ساخت سیستم همچنین شاخصی است که در آینده بلاک چین های مستقل و قابل کنترل وجود خواهد داشت که از چندین حالت دولتی و سناریوهای بلاکچین پشتیبانی می کنند.. 

ما کیانلی ، مدیر عامل Bytom’s Bytack گفت, 

برخلاف محصول POC (اثبات مفهوم) ، زنجیره خدمات دولتی پس از شش ماه آزمایش و یکسری کار تحقیقاتی منتشر شد که با مدل بلاکچین به علاوه خدمات دولتی پیشرفت خواهد کرد و به مردم با تجربه بهتر دولت الکترونیکی خدمت می کند.

ساکنان برای انجام مشاغل با ارگان های لازم باید احراز هویت شوند. به جلو ، اطلاعات هویتی همچنین در زنجیره خدمات دولتی همگام سازی می شوند ، بنابراین اطلاعات هویت ساکنان می توانند از دوره اعتبار بیشتر و دامنه کاربرد بیشتری برخوردار شوند. بعلاوه ، نیاز به بازگشت به بخشهای برتر برطرف خواهد شد. همچنین ، در آینده ، به دلیل تبدیل شدن تعداد بیشتری از ادارات به بخشی از این زنجیره ، هماهنگی امور دولت در سراسر ادارات ، شهرها و استانها به طور فزاینده ای آسان خواهد شد.. 

بانک مردم چین استانداردهای صنعت را در بخش مالی تعیین می کند

Yifei Fan ، معاون رئیس PBoC در کمیته فنی ملی اخیراً صحبت کرد که هدف این بانک بهبود عملکرد فن آوری های جدید در صنعت مالی است. جالب اینجاست که بلاکچین نیز در این لیست است. برخی از این خدمات شامل سرویس ابری و هوش مصنوعی است. 

“صنعت مالی یا فاقد استاندارد است یا نیاز به به روزرسانی استانداردهای موجود دارد. مقررات فعلی خدمات مالی به اندازه کافی روشن و مستحکم نیستند که بتوانند پیشرفت های با کیفیت در صنعت را هدایت کنند. ” 

او گفت, 

جالب است که این بیانیه بعد از ایجاد دو استاندارد صنعت دیگر توسط دولت ارائه می شود. یکی برای ثبت همه پروژه های جدید بلاکچین و 11 دسته محصولات fintech برای پرداخت دیجیتال. 

Alibaba’s Ant Financial Working Towards Singapore Virtual Bank License

Alibaba Group’s Ant Financial ، شرکت پرداخت آنلاین چینی است گفت برای گرفتن مجوز بانکداری دیجیتال در سنگاپور. بعلاوه ، اداره پول سنگاپور حداکثر پنج مجوز بانک دیجیتال جدید صادر می کند. اینها بیشتر شامل بازیکنان غیر بانکی می شود. با این کار اپراتورها مجاز به ارائه طیف وسیعی از خدمات مالی و گرفتن سپرده از مشتریان خرده فروشی با مجوز کامل بانک دیجیتال هستند. 

علاوه بر این ، این قانون از متقاضیان خواسته است تا 31 دسامبر درخواست های خود را ارسال کنند ، پس از آن MAS انتظار دارد متقاضیان موفق را در اواسط سال 2020 اعلام کند. 

پیش بینی می شود پنج مجوز بانکداری مجازی شامل 2 مجوز بانکداری مجازی و 3 مجوز بانکداری مجازی صادر شود. این به شرکتهای Fintech اجازه می دهد تا با استفاده از فن آوری پیشرفته و تجزیه و تحلیل داده ها ، خدمات بانکی بهتر را با هزینه نسبتاً کم ارائه دهند.

شانگهای برای بررسی مبادلات رمزنگاری محلی

مقامات شانگهای آماده اند تا از مبادلات رمزنگاری محلی بازدید کنند. علاوه بر این ، سرکوب چین بر روی پلت فرم رسانه های اجتماعی Weibo ، منع انتشار هرگونه پست با استفاده از “بلاکچین و تجارت رمزنگاری” به طور همزمان کافی است تا حدس بزنیم که قطعیت رمزنگاری در چین نزدیک نیست و مدت زیادی طول خواهد کشید.

نه تنها این مخلوط شانس چرخش دیگری دارد ، در مورد دیگر چین در نظر دارد به سربازان خود در دخمه پاداش پاداش دهد. نشانه های مبتنی بر بلاکچین به سربازانی تعلق می گیرد که در دوره آموزش خود نمرات بالایی از معلمان کسب می کنند. علاوه بر این ، سربازان همچنین می توانند پاداش های رمزنگاری را بدست آورند که وظایف خاص خود را انجام دهند یا در زمینه کاری خود سرآمد باشند.

چین ممکن است میزهای OTC را ملی کند

در اخیر مصاحبه با لوک مارتین ، دووی وان ، بنیانگذار Crypto Primitive ، اشاره کرد که به احتمال زیاد در آینده نزدیک ، همه کانال های نقدینگی از جمله میزهای مبادله و مبادلات OTC ملی می شوند. او گفت,

“این احتمال وجود دارد که در آینده بسیار نزدیک ، همه کانال های نقدینگی از جمله میزهای مبادله و مبادلات OTC ملی شوند. آنها (دولت چین) می توانند بر نقدینگی و برنامه های dApp تأثیر بگذارند. “

بعلاوه ، بحث در مورد مزایای احتمالی یک Renminbi دیجیتال وجود داشت. در این باره ، وان اظهار نظر كرد كه “این امر قدرت پولی را به PBoC بسیار متمركز می كند.” وی همچنین اشاره کرد که این امر به مهار “مشکل بانکداری سایه” چین کمک می کند ، که دارایی آن بالغ بر 10 تریلیون دلار است. در حقیقت ، اگرچه RMB دیجیتال قصد دارد جایگزینی مستقیم برای فیات چین باشد ، اما حریم خصوصی ارائه شده توسط ارز سنتی را از بین می برد و در دفتر مرکزی چین ثبت می شود.

تقویت مقررات و کنترل ، Clamp Down معاملات ارز رمزنگاری شده – دفتر PBOC شانگهای

در تحولات اخیر ، دفتر کنفرانس مشترک ثبات مالی شانگهای و مقر شانگهای بانک مردم چین قرار است تجارت رمزنگاری را کاهش دهند. آنها فعالانه فعالیتهای تجاری ارز مجازی را در حوزه قضایی رصد خواهند کرد. به محض کشف ، بلافاصله دفع می شود و از بروز آن جلوگیری می شود. در این اعلامیه بیشتر آمده است,

به محض کشف ، بلافاصله دفع می شود و از بروز زودهنگام آن جلوگیری می شود. سرمایه گذاران باید مراقب باشند فناوری بلاکچین را با ارز مجازی مخلوط نکنند. خطرات متعددی در تأمین مالی و تجارت صدور ارز مجازی وجود دارد ، از جمله ریسک دارایی کاذب ، ریسک شکست شغلی ، ریسک حدس سرمایه گذاری و غیره.

همچنین ، اگر سرمایه گذاران اشکال مختلفی از فعالیت ها و سازمان ها یا اشخاص تجاری با ارز مجازی را کشف کنند ، ممکن است آنها را به مقامات نظارتی گزارش دهند. شهروندان مظنون به ارتکاب جرایم ممکن است به امنیت عمومی اعزام شوند.

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner