Coinbase از گزارش یکپارچگی بازارهای مجازی نیویورک استقبال می کند اما یافته ها را رد می کند

تبلیغات پیمکس

ظرف 48 ساعت پس از انتشار گزارش یکپارچگی بازارهای مجازی نیویورک توسط دفتر دادستان کل ایالت نیویورک (“OAG”) ، Coinbase ، ارز رمزنگاری شده از این گزارش استقبال کرده است اما برخی یافته ها را رد کرده است.

Coinnbase معتقد است که این گزارش واقعیت ها را نادرست نشان می دهد

این گزارش که پس از جمع آوری جزئیات جمع آوری شده از 9 صرافی برجسته که در منطقه نیویورک فعالیت می کنند ، تشکیل شده است ، نتیجه گرفت که چندین صرافی ارز رمزنگاری شده که مورد بررسی قرار گرفته در برابر دستکاری بازار آسیب پذیر است ، با واکنش بازیکنان این صنعت روبرو شده است. در مورد نظر خاص در گزارش در مورد Coinbase بود

“Coinbase فاش کرد که تقریباً 20 درصد از حجم اجرای شده در سیستم عامل آن مربوط به تجارت خود آن است.”

این نظر برای Coinbase خوب نبوده است و در یک پست وبلاگ منتشر شده ، رئیس سیاست Coinbase ، مایک لمپرس ، نوشت که اظهارات OAG در این گزارش منجر به معرفی نادرست تجارت بورس در رسانه ها شده است.

لمپرس در پاسخ به طور خاص به نظر ، تصریح کرد که Coinbase “به نفع شرکت به صورت اختصاصی تجارت نمی کند.” او ادامه داد:

“وقتی Coinbase این معاملات را انجام می دهد ، این کار را به نمایندگی از مشتریان Coinbase Consumer انجام می دهد ، نه خودش.”

لمپرس همچنین توضیح داد که رقم 20 درصدی نشان دهنده حجم مصرف کننده در Coinbase Consumer است ، سرویسی که سفارشات کاربران را با مبادله خود اجرا می کند ، برخلاف آنچه در این گزارش “تجارت خودکار” عنوان شده است

جسی پاول ، بنیانگذار صرافی Kraken مستقر در ایالات متحده ، که توسط OAG نامگذاری شد و احتمالاً مغایر قانون ایالت است ، خشم خود را در توییتر خاموش کرد و محیط نیویورک را به طور کلی “توهین آمیز” توصیف کرد.

نیویورک همان شخص سو ab استفاده کننده و کنترل کننده است که 3 سال پیش از آن جدا شده اید ، اما آنها همچنان شما را تحت تعقیب قرار می دهند ، بر روابط جدید شما سایه می اندازند و نمی توانند بپذیرند که شما بدون آن خوشبختانه حرکت کرده اید و وضعیت بهتری دارید. # گیتوریت https://t.co/DC5S1WyRnp

– جسی پاول (jespow) 19 سپتامبر 2018

اریک وورهیس ، مدیر عامل ShapeShift در مورد سخنان توییت پاول اظهار نظر کرد

و به نظر می رسد که این نوع افراد هرگز متوجه نمی شوند که رفتار آنها همان چیزی است که منجر به تجزیه شده است … NY اگر قرار است به زودی تغییر نکند ، موقعیت خود را در راس امور مالی جهانی از دست خواهد داد. به کار خود ادامه دهید jespow https://t.co/74CVAfivis

– اریک وورهیز (ErikVoorhees) 19 سپتامبر 2018

همچنین بخوانید: Bitcoin ETF Exclusive: Trump در حالی که Coinbase در حال برنامه ریزی برای Bitcoin ETF است ، کمیسیونر طرفدار Crypto SEC را منصوب می کند

یافتن گزارش ها تکان دهنده است

این گزارش همچنین صرافی های رمزنگاری پیشرو Bitstamp ، itBit و Kraken را بیان کرده است که به قدرت بازار آینده بیت کوین CME Group Inc. کمک می کنند. تنظیم کننده در یافته های خود به این نتیجه رسیده است که Bitstamp و itBit هیچ سیاست رسمی برای مبارزه با دستکاری بازار ندارند ، در حالی که کراکن به همراه Binance ، Gate.io و Huobi ادعا کردند که آنها در نیویورک فعالیت نمی کنند و بنابراین از شرکت در بررسی دادستان کل.

به طور قابل توجهی ، در این گزارش آمده است که Binance ، Gate.io و Kraken پس از تحقیق در مورد اینکه آیا این مبادلات در نیویورک کار می کنند ، به وزارت خدمات مالی ایالت ارجاع شده اند. مبادله چهارم ، Huobi نیز مورد بررسی قرار گرفت اما ارجاع نشد.

دفتر دادستان کل ایالت نیویورک دریافت که برخی صرافی ها می توانند میزان فعالیت تجاری در سیستم عامل های آنها را ناشی از فعالیت های خود تعیین کنند. Circle گفت که مسئول کمتر از 1 درصد از حجم معاملات Poloniex است در حالی که BitFlyer USA تقریبا 10 درصد از معاملات را در سیستم عامل خود انجام می دهد.

این گزارش همچنین خاطرنشان کرد که در حالی که اکثر صرافی ها از رویه های دانش مشتری شما استفاده می کنند ، Bitfinex و Tidex این کار را نمی کنند ، “برای شروع معاملات ارزهای مجازی به چیزی بیشتر از یک آدرس ایمیل نیاز ندارید. با این حال ، گزارش در مورد هرگونه مسئله حقوقی که ممکن است ایجاد کند ، توضیحی ارائه نداد.

با توجه به اینکه Coinbase اولین بورسی است که می خواهد موضع خود را در مورد گزارش روشن کند ، می توان انتظار داشت که دیگری نیز اظهار نظر کند یا نظرات خود را بیان کند یا اقدامات اصلاحی را همانطور که در گزارش آمده است اعمال کند.

آیا مبادلات دیگر برای مقابله با ادعاهای مطرح شده در این گزارش تمیز و یا حتی سیاست های خود را تشدید خواهند کرد؟ نظرات خود را در همین زمینه به ما اطلاع دهید.

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner