5 رمزنگاری برتر برای خرید بعد از نصف شدن سوم بیت کوین

رمزنگاری برای خرید

سومین نصف سازی بیت کوین در ماه مه سال 2020 اتفاق افتاد. اما قبل از این که به رمزنگاری برای خرید پس از آخرین نصف شدن بپردازیم ، بیایید بدانیم که چرا دارایی های رمزنگاری شده به عنوان یک سرمایه گذاری آینده خوبی دارند.

به طور سنتی ، نصف شدن بیت کوین با روندهای سرسخت افزایشی همراه است که در کل فضای رمزنگاری مشاهده می شود. قیمت رمزنگاری ، مانند سایر کالاها ، توسط نیروهای بازار عرضه و تقاضا تعیین می شود. اگر عرضه در حالی که تقاضا ثابت است کاهش یابد ، قیمت ها باید افزایش یابد.

در آخرین نصف شدن بیت کوین ، تعداد جوایز ماینر از 12.5 بیت کوین به 6.25 بیت کوین کاهش یافت. به گفته تحلیلگران بازار رمزنگاری ، این رویداد روند صعودی را پیش بینی می کند ، انتظار می رود عرضه در سال 2020 2.5 درصد افزایش یابد ، زیرا بلومبرگ قبلا گزارش شده است. در سال 2021 انتظار می رود که عرضه کمتر از 2 درصد افزایش یابد.

با توجه به این نکته ، در اینجا بهترین رمزنگاری ها برای خرید پس از سومین رویداد نصف شدن بیت کوین وجود دارد.

بیت کوین (BTC)

earthnet.ne

اگر فکر می کنید که آیا بیت کوین (BTC) در سال 2020 هنوز سرمایه گذاری شایسته ای است ، پاسخ این است: “بله ، همینطور است!”

بیت کوین هنوز رهبر بازار و معیار استانداردی است که براساس آن هر رمزنگاری در حال ظهور ارزیابی می شود. در اینجا سه ​​دلیل خوب برای خرید BTC بعد از نصف شدن رویداد آورده شده است.

انتظار می رود ارزهای رمزپایه نه تنها در وال استریت جریان اصلی داشته باشند. گردش گسترده بیت کوین در حدود 18 میلیون سکه است. این نشان می دهد که قیمت آن در آینده احتمالاً با اختلاف قابل توجهی افزایش می یابد. کمبود آن یکی از عواملی است که باعث افزایش قیمت بیت کوین می شود.

علاوه بر این ، BTC دارای سرمایه عظیمی در بازار است ، هشت برابر بیشتر (121 میلیارد دلار) از اتریوم ، دومین ارز دیجیتال بهترین. بیت کوین همچنان دارای بالاترین حجم معاملات روزانه است که این امر باعث می شود تجارت آن راحت تر باشد.

علاوه بر این ، وقتی ارز رمزنگاری شده در سراسر جهان پذیرفته شود ، مقررات بخش بزرگی از جامعه رمزنگاری را از بین می برد. بسیاری از نشانه های کلاهبرداری از بین می روند و به فضا و تقاضا برای دارایی های دیجیتالی پایدارتر کمک می کنند. بیت کوین ارز رمزنگاری پیشگام و مورد اعتمادترین فرد در فضای رمزنگاری است. این امر آن را به یک سرمایه گذاری ایده آل برای سال 2020 و بعد تبدیل می کند.

Ripple (XRP)

currency.com

Ripple’s XRP یکی از altcoins است که برای دستیابی به سودهای کلان در سال 2020 قرار گرفته است. این شرکت از فناوری بلاکچین برای تسهیل انتقال پول بین بانک ها و ارائه دهندگان پرداخت استفاده می کند. بورس و دارایی Crypto دارایی ها همچنین می توانند از XRP برای انتقال پول در سطح جهان استفاده کنند. بنابراین ، ریپل یک زیرساخت اصلی در پشت پرداخت رمزپردازهای مرزی است.

با کسب مقبولیت جهانی ارزهای رمزنگاری شده ، ریپل مشتریان بیشتری از جمله بانک ها را در اختیار دارد. مشارکت اخیر با بانک ملی مصر تنها یک نمونه از این موارد است. با پیوستن بیشتر بانک ها و ارائه دهندگان پرداخت به شبکه Ripple ، تقاضا برای افزایش است. این در نهایت باعث افزایش قیمت XRP می شود.

داش (DASH)

ارز رمزنگاری شدهcoinhashreporter.com

ارز رمزنگاری شده Dash پس از سقوط بازار توسط Coronavirus در مارس به عنوان دارایی اصلی ظاهر شد. در تاریخ 26 مارس ، دارایی دیجیتال 65.20٪ افزایش داشت. Dash از اصول بنیادی قوی و پیشینه فنی گسترده ای استقبال می کند. همچنین عرضه کم گردش دارد که عامل مهمی است که باید هنگام سرمایه گذاری در ارز رمزپایه در نظر بگیرید. با توجه به فقط 9.4 میلیون سکه در گردش ، Dash رتبه 19 را به عنوان یکی از بهترین ارزهای رمزپایه جهان بدست آورده است CoinMarketCap.

نشانه توجه اساسی (BAT)

cryptobit.media

جفت ارز BAT به USD یکی از ارزهای رمزپایه جالب برای تماشای در سال 2020 است. انتظار می رود این دارایی دیجیتال بر اساس روند قیمت قبلی خود سودهای کلانی کسب کند. نیروی محرکه سکه BAT کاملاً ساده است. این امر بر صنعت تبلیغات متمرکز است ، همانطور که در حال حاضر تشکیل شده است ، کاملاً خراب و ناهماهنگ است.

در صنعت تبلیغات ، انگیزه های تبلیغ کنندگان و کاربران به درستی تقسیم نمی شوند. به نظر می رسد که آنها در جهت مخالف اجرا می شوند. تبلیغ کنندگان می خواهند تبلیغاتشان مشاهده شود در حالی که مصرف کنندگان می خواهند از تبلیغات چشم پوشی کنند.

BAT به دنبال همسان سازی صنعت تبلیغات دیجیتال است تا انگیزه ها بین تبلیغ کنندگان و مصرف کنندگان مطابقت داشته باشد.

برای دستیابی به این هدف ، کاربران برای تماشای تبلیغات دیجیتال در مرورگر Brave به BAT پرداخت می کنند ، این بدان معنی است که انگیزه مصرف کنندگان برای تماشای تبلیغات فراهم می شود. هدف این است که کاربران بیشتری بتوانند تبلیغات را تماشا کنند تا تبلیغ کنندگان بتوانند محصولات بیشتری را به فروش برسانند یا به آگاهی از برند دست یابند. این BAT را به عنوان یک مدل تجاری هوشمند قرار می دهد که ارزش آن افزایش می یابد.

علاوه بر این ، در حالی که ارزهای رمزپایه به سمت مصرف کننده اصلی جریان می روند ، تقاضای آنها افزایش می یابد. Dash احتمالاً براساس مدل خود برای جبران خسارت به کاربران ، جذابیت بیشتری پیدا می کند. همین امر آن را به یکی از رمزنگاری های قابل انفجار برای خرید در سال جاری تبدیل کرده است.

مونرو (XRM)

مونروcrypto-news-flash.com

Monero (XRM) دارایی دیجیتال امیدوار کننده دیگری برای خرید پس از نصف شدن سوم بیت کوین است. Monero به سه دلیل اصلی خاص است. اولاً ، این شامل حریم خصوصی است که تنها هدف اختراع رمزنگاری است. XRM ثابت ترین سکه رازداری جهان است که می توانید برای انجام معاملات ناشناس از آن استفاده کنید.

ویژگی غیرقابل ردیابی بودن آن بسیاری از کاربرانی را که مایل به انجام معامله هستند بدون هیچگونه مداخله شخص ثالث جذب می کند. دوم اینکه ، مونرو در حدود 17 میلیون سکه عرضه کمی دارد. این به این معنی است که کمیاب است و احتمالاً تقاضای آن افزایش می یابد. ثالثاً ، قیمت دو رقمی فعلی آن در حدود 50 دلار ، آن را به یک مدل ثابت برای سرمایه گذاری تبدیل کرده است.

افکار نهایی

در نهایت ، این لیست امیدوار کننده ترین رمزنگاری برای خرید در سال جاری است ، به ویژه پس از نصف شدن سوم بیت کوین. طبق معمول ، بازار رمزنگاری بی ثبات باقی مانده است ، بنابراین باید انتظار برخی از نوسانات بالا یا پایین دارایی ها را داشته باشید. بهتر است قبل از خرید دارایی دیجیتال ، مقاله سفید را بخوانید ، میزان عرضه در گردش را تأیید کنید و روند قیمت را تحلیل کنید..

تصویر ویژه: coinrevolution.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner