خرید بیت کوین در کانادا

اولویت مبادله ما بر چهار جنبه استوار است. مهمترین میزان مبادله btc / cad ، کسب بیشترین بیت کوین برای دلار و به دنبال آن ادغام گزینه های پرداخت محلی و سرانجام زمان های تأیید اولیه.

ارزهای مجازی

هزینه ها

 • سازنده .1٪ -. 2٪ ، Taker.2٪ -. 4٪

بازار هدف

 • کانادا

ارزها

 • CAD

سپرده

 • کارت اعتباری ، Wire Bank ، interac ، Flexepin

Coinsquare با مهربانی رابط کاربری خود را در پایان سال 2017 به روز کرد و بالاتر از محصول قبلی است. این سایت در حدود یک سال گذشته خونریزی مشتری داشته است و احتمالاً راه اندازی مجدد خون باعث توقف خونریزی شده است. Coinsquare اکنون بازارهای کانادایی خود را به btc / cad محدود کرده است ، که دارای حجم بسیار مناسبی است و گاهی اوقات بازدهی بهتری را نسبت به کوادریگا نشان می دهد. آنها باید هزینه بیشتری را در قسمت برداشت انجام دهند ، لازم به ذکر است.

منطقه ای که در آن آنها از هر دو Kraken و گاهی Quadriga برتر هستند ، تأیید آنهاست ، که بخشی از آن به دلیل محدودترین درخواست های تأیید است.

Contents

صرافی های بین المللی که سپرده های کانادایی را می پذیرند

کراکن

Kraken یکی از مبادلات برتر برای بازارهای اروپا است – و استدلال خوبی برای کسب رتبه برتر است. نقدینگی خوب یورو و تعداد زیادی رمزنگاری موجود.

 • سکوی عالی و تعداد زیادی رمزنگاری
 • گزینه های سپرده محلی خود را از دست داده اند
 • حجم CAD زیر Quadriga و Coinsquare

ارزهای مجازی

هزینه ها

 • سازنده: 0.16-0.0٪ سازنده: 0.26-0.1٪

بازار هدف

 • کانادا ، منطقه اقتصادی اروپا

ارزها

 • یورو

سپرده

 • کارت اعتباری ، سیم بانکی ، SEPA

دو دلیل وجود دارد که شما می توانید Kraken را به جای QuadrigaCX انتخاب کنید. اول ، هزینه های معاملاتی کمتر است. اگرچه حجم و گسترش کوادریگا در ساعات معاملات کانادا بیش از جبران اختلاف هزینه معاملات 0.2٪ است ، اما کراکن نقدینگی بیشتری را در ساعات معاملات غیر کانادایی ارائه می دهد. اگر در آن زمان معامله کنید ، شاید کراکن منطقی باشد.

علاوه بر این ، Kraken بازار XRPCAD را ارائه می دهد ، بنابراین هر کسی که می خواهد شانس خود را در قطار Ripple امتحان کند ، Kraken تنها بازار دلار کانادا است. به نظر ما ارزهای رمزپایه اضافی ارائه شده در دلار آمریکا یا بازارهای مختلف از مزایای آن نیست. هنگامی که دلار کانادایی خود را با بیت کوین مبادله کردید ، دیگر هیچ مانعی برای شرکت در بزرگترین صرافی های بین المللی برای خرید یا تجارت هر تعداد سکه اضافی وجود ندارد. من کراکن را فقط برای خرید Monero توصیه نمی کنم. بهتر است CAD خود را در Quadriga به بیت کوین تبدیل کنید و بیت کوین را به صرافی متفاوتی با بازارهای Monero منتقل کنید..

با افتخار اشاره می شود به:

Coinbase

حسابهای بیمه شده ، حجم گسترده نقدینگی و کارتهای بدهی یکپارچه در برابر اولویتهای مشکوک ، انطباق بیش از حد و حمایت ناچیز. در صرافی برتر بیت کوین در ایالات متحده آمریکا 10 دلار رایگان دریافت کنید.

 • بسته شدن Vogogo پایان موثر Coinbase در کانادا بود
 • کالای محلی را در اولویت قرار نداده است
 • اگر می خواهید به دلار تبدیل کنید ، هنوز هم یک ارز عالی است

ارزهای مجازی

هزینه ها

 • سازنده: 0٪؛ سازنده: 0.25-0.1

بازار هدف

 • استرالیا ، اتریش ، بلژیک ، بلغارستان ، کانادا ، کرواسی ، قبرس ، جمهوری چک ، دانمارک ، فنلاند ، یونان ، مجارستان ، ایرلند ، ایتالیا ، لتونی ، لیختن اشتاین ، مالت ، هلند ، نروژ ، لهستان ، سان مارینو ، سنگاپور ، اسلواکی ، اسلوونی ، اسپانیا ، سوئد ، سوئیس ، انگلستان ، ایالات متحده

ارزها

 • USD ، EUR ، GBP

سپرده

 • کارت اعتباری ، سیم بانکی ، ACH ، پرداخت سریعتر

در سال 2016 به نظر می رسید Coinbase آماده تسلط بر بازار کانادا است. همکاری با پردازنده پرداخت کلیدی کانادایی Vogogo به Coinbase اجازه داد تا با شهرت و محصول خود درگیر شود و حجم عظیمی از آنها را بدست آورد. با این حال ، Vogogo بسته شد و Coinbase تمایلی به تخصیص منابع لازم برای اداره مشاغل محلی کانادا نشان نداد. این بدان معنی است که هزینه های سپرده به شدت افزایش می یابد ، و استفاده از صرافی به عنوان دلار کانادا در سطح شیب دار غیر اقتصادی است. کاربران Coinbase به QuadrigaCX بازگشتند ، جایی که برای واریز یا برداشت ارزان یا رایگان بود.

مقایسه سه صرافی برتر بیت کوین در کانادا

QuadrigaCX به طور قطعی خود را به عنوان مبادله ارز رمزنگاری شماره یک از طریق حجم در بازار کانادا متمایز کرده است و به خصوص نزدیک نیست. با سقوط واقعاً غم انگیز مبادله ، منتظریم ببینیم چه کسی به عنوان سگ برتر ظاهر می شود.

لحظه ای به نظر می رسید که Kraken برای این مکان چالش برانگیز است. کوادریگا از این جهت که در بازار ارزهای رمزنگاری شده کانادا زندگی می کند و نفس می کشد ، یک برتری آشکار نسبت به کراکن داشت. به راحتی می توان گفت که از نظر اولویت های کراکن ، مسائل کلان ، مانند ثبات سیستم عامل ، که از اواخر زمان نگران کننده بوده است ، و همچنین مسائل خاص مربوط به سیستم عامل پیشرو آن در بازار یورو ، به سادگی در اولویت مسائل محلی کانادا قرار می گیرند. . به همین دلیل است که به عنوان مثال ، گزینه های سپرده محلی که قبلاً در دسترس مشتریان Cavirtex بوده است غیرفعال شده اند و فقط سیم بانکی در دسترس است.

هزینه های واریز

در CADQuadrigaCXKrakenCoinsquare
هزینه محدودیت روزانه هزینه محدودیت روزانه (سطح 3) هزینه محدودیت روزانه
تعاملی 1.5٪ 4000 دلار 2.5٪ 3000 دلار
سیم بانکی 500000 دلار رایگان* 25000 دلار .5٪ 300000 دلار
فلکسپین 2.5٪ 2500 دلار 2.5٪ 500 دلار
کارت اعتباری 500 دلار
حواله بانکی 2.5٪ 9000 دلار
حواله پول 2.5٪ 1000 دلار

* هزینه های بین المللی سیم بانکی اعمال می شود

هزینه های برداشت

در CADQuadrigaCXKrakenCoinsquare
هزینه محدودیت روزانه هزینه محدودیت روزانه (سطح 3) هزینه محدودیت روزانه
سیم بانکی رایگان 500000 دلار رایگان 25000 دلار .5٪ 100000 دلار
EFT رایگان 100000 دلار
بررسی 500000 دلار
کارت هدیه 5.85 دلار 100 دلار
سپرده مستقیم بانکی 100000 دلار 9000 دلار

توجه داشته باشید که QuadrigaCX هزینه استخراج را هنگام برداشت رمزنگاری پوشش می دهد.

هزینه های تجارت

ExchangeFees
QuadrigaCX از 0.5 pair تا 0.2 depending بسته به جفت.
مربع سکه از 0.4 to تا 0.1 based بر اساس تقسیم جفت و سازنده / گیرنده.
کراکن براساس حجم ، سازنده از 0.16٪ تا 0٪ ؛ نگهدارنده از 0.26٪ تا 0.1٪

دلار کانادا / بازارهای رمزنگاری

QuadrigaCX: Bitcoin، Ethereum، Litecoin، Bitcoin Cash، Bitcoin Gold

کراکن: بیت کوین ، اتریوم ، ریپل

CoinSquare: بیت کوین ، Ethereum ، Litecoin ، Bitcoin Cash ، Doge ، Dash

بار تأیید

ممکن است در Coinsquare شانس بیاورید و از پردازنده KYC شخص ثالث خود تأیید شوید. با این حال ، اگر این روند کار نکرد ، انتظار دارید که زمان طولانی تری برای بررسی های دستی Coinsquare منتظر بمانید. تعیین مدت زمان تأیید Kraken دشوار است – در صورت گرم بودن بازار ممکن است هفته ها طول بکشد. به طور کلی ، QuadrigaCX قابل اطمینان ترین است ، اگرچه Coinsquare می تواند مقدار کافی از آن را شکست دهد.

صرافی های p2p کانادا

مبادلات بیت کوین P2p برای چند چیز خوب است. آنها فرآیند خرید و فروش را غیر متمرکز می کنند و خریدار و فروشنده را مستقیماً برای هر معامله به هم متصل می کنند. این پلتفرم اساساً به عنوان ابزاری برای نمایش پیشنهادها و همچنین عملکردهای داوری در اختیار شما قرار می گیرد. این بدان معناست که ارزهای رمزپایه در کیف پول های پلتفرم ذخیره نمی شوند – اگرچه اغلب سکه فروشنده در آنجا نگهداری می شود تا برای خریداران عرضه شود. معمولاً به اطلاعات محدود KYC نیاز نیست. فروشندگان محلی p2p معمولاً از گزینه های پرداخت محلی نیز استفاده می کنند.

کبکس

به نظر می رسد قیمت گذاری بهتری نسبت به سایر رقبای p2p کانادایی دارد ، اما تأیید صحت مانند سفر به متخصص پروکتولوژیست است. Quebex حریم خصوصی را از p2p خارج می کند.

 • قیمت مناسب در مقایسه با سایر مبادلات محلی p2p
 • الزامات و پشتیبانی KYC سرزده نمرات ضعیفی کسب می کند
 • هزینه 1٪ در تمام معاملات شما برچسب گذاری شده است

ارزهای مجازی

هزینه ها

بازار هدف

 • کانادا

ارزها

 • CAD

سپرده

 • پیش نویس بانک ، پی پال ، تعاملی

Quebex در هنگام قیمت گذاری و گزینه های پرداخت محلی یک تبادل p2p عالی است. با این حال ، در مورد KYC ، این در واقع مزاحم تر از مبادلات استاندارد است و اغلب گفته می شود که پشتیبانی ناکافی است. به نظر ما مبادله p2p بدون سطح بالاتری از حریم خصوصی در بازارهایی که دارای گزینه های مبادله با کیفیت هستند ، واقعاً مورد نیاز نیست.

LocalBitcoins

مهم نیست که در کجا زندگی می کنید ، LocalBitcoins شما را با فروشندگان بیت کوین متصل می کند که شرایط محلی را برای اطمینان از راحت ترین خرید بیت کوین فراهم می کند.

 • اسپردهای وسیع تری نسبت به Quebex دارند
 • KYC پس از حجم معینی از معاملات مورد نیاز است
 • هزینه اضافی اضافه نمی شود

ارزهای مجازی

هزینه ها

 • تنظیم شده توسط فروشنده

بازار هدف

 • جهانی

ارزها

 • USD ، EUR ، GBP ، AUD ، BRL ، CAD ، CHF ، CNY ، DKK ، HKD ، HUF ، IDR ، INR ، JPY ، KES ، KRW ، MXN ، MYR ، NGN ، NIS ، PLN ، RON ، RUB ، SEK ، SGD ، ZAR

سپرده

 • کارت اعتباری ، سیم بانکی ، ACH ، SEPA ، پی پال ، کارت اعتباری ، تعاملی ، نقدی ، OKPay ، پول عالی ، Crypto Only ، انتقال الکترونیکی ، Neteller ، Skrill ، انتقال پول

بیت کوین های محلی قیمت گذاری کمی بدتر از Quedex را ارائه می دهند – اختلاف بین سفارشات خرید و فروش اغلب گسترده تر است. با این حال ، تأیید پیشرفته پس از یک مقدار معامله فقط یک شرط است و تأیید پیشرفته تقریباً به همان اندازه سرزده نیست. همچنین توجه داشته باشید که اگرچه اسپردها گسترده تر هستند ، اما هزینه اضافی به آنها اضافه نمی شود ، در حالی که Quedex با 1٪ برچسب گذاری می کند.

خط پایین

این که آیا قصد خرید و نگهداری یا تجارت فعال ارزهای رمزپایه را دارید ، افتتاح حساب در صرافی محلی کانادا یک امر ضروری است. Coinsquare اکنون بیشترین حجم معاملات را با یک شوت از راه دور دارد ، به این معنی که مقرون به صرفه ترین روش خرید بیت کوین در کانادا است. گزینه های سپرده گذاری و برداشت محلی باعث می شود که پول نقد خود را از صرافی خارج و خارج کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner