بررسی ، رتبه بندی و تجزیه و تحلیل کامل Eligma ICO

بررسی Eligma ICO

خرید آنلاین با رشد سریعی روبرو است اما مشکلات زیادی در این بخش وجود دارد که با خرید خرده فروشی سنتی برخورد می کند. امروز ، ما می خواهیم ICO را ارزیابی کنیم که هدف آن عناصر یعنی کشف ، خرید ، ردیابی و فروش مجدد از طریق فناوری AI و فناوری بلاکچین است. Eligma ICO در حال ایجاد ارتباط بین مشاغل و بلاکچین برای ایجاد بستر تجارت مدولار است که به کاربرانش کمک می کند تا ضمن ایجاد هر خانوار به مشاغل با صرفه جویی در وقت ، به کاربران امکان فروش محصولات دست دوم خود را در بازار دست دوم امن و شفاف دهند. بیایید به بررسی Eligma ICO خود بپردازیم!

تاریخ های مهم:

شروع Token Crowdsale: 17 آوریل 2018

پایان Crowdsale Token: 08 مه 2018

عرضه کل توکن: 500،000،000

موجود برای فروش: 300،000،000

کلاهک سخت: 34،180 ETH

کلاه نرم: ETH معادل 3،000،000 USD

قیمت: 1 ELI = 0.1 دلار

پیش فروش شده: 14،550 ETH مطرح شده است

قبول می کند: ETH

الیگما: سیستم عامل تجارت شناختی مبتنی بر هوش مصنوعی و مبتنی بر بلاکچین

Eligma ICO یک پروژه مبتنی بر بلاکچین است که از هوش مصنوعی برای ارائه تجربه خرید بهتر استفاده می کند. با هدف حل مشکلات مشابه خرید آنلاین و خدمات خرده فروشی سنتی ، به افراد در کشف ، خرید ، ردیابی و فروش مجدد موارد بصورت آنلاین کمک می کند..

سه جنبه اصلی این پروژه کشف ، موجودی و وفاداری است که به آن اجازه می دهد تا به عنوان یک نماینده تجارت شخصی فعالیت کند. این یک راه حل یک مکانی برای شما فراهم می کند که در آن می توانید در هر فروشگاه آنلاین در دنیا خرید کنید ، ارزش اقلام را بررسی کنید و بهترین زمان برای فروش مجدد آنها را بدانید.

همچنین یک حساب خرید واحد ارائه می دهد که به شما امکان پرداخت پول ارزهای رمزپایه را می دهد. از طریق تمرکززدایی ، الیگما قصد دارد بازار آنلاین را به سطح بعدی برساند.

“Eligma ICO قصد دارد هر خانوار را به یک تجارت تبدیل کند.”

اکنون ، زمان ارزیابی است!!!

 • صاف & تحقیق سفید

Eligma یک Whitepaper ، Lightpaper و یک صفحه ارائه می دهد که جزئیات کافی در مورد صنعت تجارت الکترونیک پررونق ، مشکلات موجود در این بخش و راه حل Eligma را برای ارائه فراهم می کند. در این مقاله تمرکز اصلی بر تجزیه و تحلیل بازار و عملکرد سیستم عامل است.

در مورد نمونه اولیه ، این شرکت اثبات مفهوم موجود در GitHub را دارد. اگرچه این شرکت فاقد MVP است ، اما ارائه کدها مطمئناً به نفع آن است.

بودجه بندی وجوه فروش توکن

این شرکت تصویری کاملاً واضح از بودجه بندی بودجه های فروش گسترده ارائه می دهد. وجوه در سه مرحله توزیع خواهد شد که شامل 8 میلیون دلار آمریکا خواهد بود. مرحله توسعه ، مرحله مقیاس گذاری و مرحله بازاریابی.

8 میلیون دلار در مرحله توسعه به صورت زیر توزیع می شود: 70٪ هزینه توسعه فنی ، 10٪ توسعه محصول غیر فنی ، 10٪ هزینه افزودن فروشگاه های آنلاین جدید را پوشش می دهد در حالیکه 5٪ فاز بازاریابی اول و 5٪ باقیمانده برای کارهای روزمره.

مرحله مقیاس گذاری شامل 25٪ وجوهی است كه هزینه های فروش مستقیم به مخاطبان را پوشش می دهد ، 15٪ به مشاركت در مذاكره اختصاص می یابد در حالی كه 15٪ دیگر به تبلیغات جهانی تبلیغ می كند. بخش عمده ای یعنی 45٪ به تبلیغات جهانی در حال انجام برای افزایش پایگاه داده کاربران کمک خواهند کرد.

آخرین مرحله بازاریابی 30٪ برای توسعه فنی خواهد داشت در حالی که 10٪ هزینه های توسعه محصول غیر فنی را پوشش می دهد. برای مشارکت در مذاکرات ، 10٪ از بودجه استفاده می شود ، 15٪ برای هزینه های اضافی ، 10٪ برای کارهای منظم و 25٪ باقی مانده هزینه های بازاریابی را تأمین می کنند.

 • یک تیم بزرگ برای یک پروژه بلند پروازانه

الیگما ICO یک تیم بزرگ دارد که به غیر از 3 موسس و مشاور خود ، 26 نفر را تشکیل می دهد. تیم گسترده آنها شامل یک افسر ارشد فناوری ، مدیر عامل ، رئیس امنیت ، مهندس یادگیری ماشین سرب ، توسعه دهندگان بلاکچین ، مشاوران تجارت بلاکچین ، توسعه دهنده تجارت ، طراح ، متخصص UX / UI ، بازاریابی است & ارتباطات ، خالق محتوا و مشاوران ، مشاور رسانه های اجتماعی و توسعه دهندگان محصولات.

الیگما ICOتیم – ELIGMA ICO

دژان رولیچ – پایه گذار & مدیر عامل ، دژان به عنوان یک کارآفرین شروع به کار می کند که شتاب دهنده ABC را تأسیس کرده است که در بیش از 80 استارت آپ در سراسر جهان سرمایه گذاری کرده است.

ماتج گرگورچیچ – بنیانگذار مشترک ، وی بنیانگذار یک آژانس بازاریابی است و در زمینه برنامه ریزی و رهبری استراتژیک تخصص دارد. ماتج اخیراً در فروش موفقیت آمیز Viberate مشارکت داشت.

جوز مرمال – موسس ، Joze از سال 1993 شرکت BTC را مدیریت می کند و بعدا BTC City را که یکی از بزرگترین مراکز خرید ، تفریحی و سرگرمی در اروپا است ، راه اندازی کرد..

به طور کلی ، آنها یک تیم بزرگ و خوب دارند که تجربه زیادی دارند که مطمئناً به چنین پروژه جاه طلبانه ای دامن می زند.

شرکا: الیگما با نام هایی مانند مایکروسافت ، سیسکو ، BTC ، Spartan ، ABC Accelerator ، IceCat ، Viberate ، AmaZix و Netix به عنوان شرکای خود ، پشتیبانی خوبی را پشتیبانی می کند.

جزئیات Iligma ICOجزئیات Iligma ICO

 • مدل تجاری

پلت فرم Eligma دارای توکن ELI خاص خود است که 0.10 دلار تعیین شده است. از این رمز می توان برای موارد مختلفی استفاده کرد که خرید در بستر Eligma ، استفاده از خدمات مختلف آن مانند “شکارچی محصول” و خدمات سپرده آن است. همچنین می توان از نشانه ELI برای تبلیغات در سیستم عامل ، خرید با بازرگانان و تکمیل فروش اقلام استفاده کرد.

نشانه های ELI همچنین در سناریوهایی که کاربر از طریق آن پست های رسانه های اجتماعی و لیست های خواسته را ایجاد می کند ، به آنها پاداش می دهد الیگما, خرید از بازرگانان ثبت نام شده و اقدامات خاصی را در سیستم عامل مانند بارگذاری رسید ، مراجعه به کاربران جدید و افزودن اطلاعات نمایه در میان دیگران انجام می دهد.

 • فناوری پشتیبان گیری: بلاکچین مبتنی بر Ethereum

الیگما یک پلت فرم سازگار با ERC20 است که شرایط و ضوابط سرمایه گذاری را تعیین می کند. این پروژه دارای یک لیست سفید و یک روش KYC است که به مشارکت کننده نیاز دارد اطلاعات شخصی خود را که توسط شرکت اجباری شده است ، فاش کند.

ICO همچنین محدودیت 0.1ETH را به عنوان حداقل سرمایه گذاری برای پروژه ای که فقط ETH را می پذیرد ، قرار می دهد.

 • انعطاف پذیری فروش رمزنگاری

این پروژه در اسلوونی ادغام شده است و به دلیل محدودیت های قانونی ، فروش توکن در برخی از کشورها مانند کانادا ، سنگاپور ، کره جنوبی ، چین و ایالات متحده آمریکا (از جمله پورتوریکو ، جزایر ویرجین ایالات متحده یا هر سرزمین دیگر ایالات متحده) را محدود می کند.

از کل 500 میلیون توکن ، 60 درصد از این مقدار یعنی 300 میلیون برای فروش گسترده استفاده می شود. 19 درصد از این علائم به مدت 2 سال به تیم الیگما تعلق می گیرد در حالی که 5 درصد به مشاورانی می رسد که دارای مدت 2 سال هستند. با یک دوره واگذاری 3 سال ، مشارکت 4 درصدی به شرکای آینده تعلق می گیرد در حالی که 12 درصد باقی مانده رشد جامعه و کاربر را که دوره واگذاری ندارند ، پوشش می دهد..  

تمهیدات امنیتی: این پروژه با اجرای یک امنیت چند لایه برای جلوگیری از سرقت هویت و کلاهبرداری مربوط به اینترنت ، تمرکز ویژه ای بر امنیت داشته است. با داشتن شکایت GDPR ، به کاربران خود امکان کنترل اطلاعات شخصی خود را می دهد و آنها را قادر می سازد اطلاعات شخصی خود را فقط با یک کلیک حذف کنند. برای امنیت پرداخت ارزهای رمزپایه ، وجوه به کیف پول های سرد و گرم تقسیم می شود.

این تیم همچنین دارای یک تیم خوب 11 نفره از مشاوران برجسته مانند چارلی شرم ، هرمان ایول ، نیک زاهاریاس ، جف آریلاگا ، سانی سائینی و مارک پلسکو در میان سایر افراد است..

 • استقبال خوب جامعه

یک تیم بزرگ با چند تجربه عملی خوب مطمئناً به نفع این پروژه صحبت می کند. با پیوندهای پروفایل Linkedin ، دانستن استعداد و سابقه حرفه ای آنها آسان است ، اگرچه تحقیق در مورد اعضای تیم جدا از بنیانگذاران و مشاوران شناخته شده کمی دشوار است ، که برای افراد کمی دلسرد کننده است.

از فیس بوک ، توییتر ، LinkedIn ، یوتیوب گرفته تا BitcoinTalk ، Medium و GitHub ، این پروژه حضور گسترده ای در رسانه های اجتماعی دارد. همچنین با بیش از 8500 عضو از پشتیبانی خوبی در تلگرام برخوردار است.

الیگما ICOEligma ICO – رتبه بندی

میانگین امتیاز: 8.05 / 10

 • نقشه راه

مرحله پروژه:

Eligma ICO در مراحل اولیه نقشه راه خود قرار دارد. در حال حاضر ، در مرحله فروش عمومی ، این شرکت هنوز پلت فرم MVP خود را راه اندازی نکرده است که قرار است در ماه آگوست منتشر شود ، یعنی هنوز 3 ماه دیگر باقی مانده است.

موانع عمده:

نقشه راه این پروژه سه ماهه اول سال 2021 را به عنوان زمان شروع پروژه کامل عنوان می کند ، یعنی “یک حساب خرید جهانی یکپارچه با درگاه پرداخت رمزنگاری”. فاصله زمانی نهایی خیلی دور است که می تواند باعث بی انگیزگی سرمایه گذاران شود.

یادداشتی برای سرمایه گذاران

Eligma ICO ایده خوبی در مورد بهتر کردن تجربه خرید دارد که مورد استفاده خوبی دارد و اگر به خوبی اجرا شود می تواند یک موفقیت بزرگ باشد. بدون شک ، این پروژه تیم گسترده ای از متخصصان حرفه ای دارد که ستون فقرات یک پروژه موفق است. علاوه بر این ، تیم در پروژه های مثمر ثمر مانند Viberate کار کرده است که با داشتن شهر BTC به عنوان شریک زندگی خود به این پروژه ارزش می بخشد که عملکرد مورد استفاده Eligma را تسهیل می کند. با این حال ، این شرکت باید ابتدا روی MVP کار می کرد و سپس با فروش گسترده وارد بازار می شد ، اما داشتن اثبات مفهوم در GitHub فقدان نمونه اولیه کار را تا حدودی قابل هضم می کند. اکنون ، همه چیز به اجرا بستگی دارد ، اگر Eligma با موفقیت ایده را اجرا کند ، این پروژه می تواند کل سناریوی خرید آنلاین را تغییر دهد.

روش شناسی

برای رتبه بندی ICO ، ما لیستی از پارامترها را دنبال می کنیم که اساساً KPI ها (شاخص های عملکرد کلیدی) یک پروژه هستند:

 • کاغذ سفید – در دسترس بودن کد یا نمونه اولیه ، تجزیه بودجه ، کیف پول برای فروش گسترده
 • مشخصات تیم – قدرت و شهرت تیم
 • مدل تجاری – مسئله حل شد ، هدف & سودمندی رمز و مدل اقتصادی
 • فناوری پشتیبان – زیرساخت بلاکچین ، وضوح شرایط & شرایط و نرم افزار توکن
 • انعطاف پذیری فروش رمزنگاری – ادغام ، توزیع رمز ، خطرات قانونی و جنبه امنیتی
 • پذیرش انجمن – وضوح & فراوانی ارتباطات و حضور در شبکه های اجتماعی

با پرسیدن سوالات صحیح ، ما یکپارچگی و دوام خود را حفظ می کنیم بررسی ICO در حالی که از یک روش رتبه بندی پیروی می کنید که بر اساس اهمیت یک عامل خاص استوار است. به عنوان مثال ، عناصری مانند سودمندی رمز و تفکیک وجوه بیشترین اهمیت را به خود اختصاص داده اند در حالی که اعتبار و برنامه ریزی اعضای تیم برای جذب پایگاه کاربر از اهمیت متوسط ​​برخوردار است.

ما یک تیم متخصص حرفه ای داریم که پروژه های ICO را کاملاً بی طرفانه ارزیابی می کنند.

آیا می خواهید ICO شما توسط Coingape بررسی شود؟ به ما خبر دهید

احتیاط: Coingape بررسی پروژه ICO را فقط به منظور اطلاع رسانی منتشر می کند. این دعوت برای سرمایه گذاری نیست. هنگام تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری ، ارزیابی فردی خود را انجام دهید و با یک مشاور مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner