Scalping 101: دستیابی به روانشناسی معاملات مناسب

طی یک ماه گذشته ، من به طور گسترده ای در مورد جرم گیری موفق صحبت کرده ام. از هدف قرار دادن بازارهای مناسب تا اصول مدیریت ریسک پیشرفته ، سری Scalping 101 موضوعات مختلفی را پوشش داده است. در یک به روزرسانی بازار زنده از جمعه ، من یک طرح خلاصه ای برای نفت خام WTI ترسیم کردم. این یک تجارت عالی و نمونه برتر از پوست سر بود. اگر آن را ندیده اید ، اینجا را بررسی کنید.

امروز ، من می خواهم چند دقیقه وقت بگذارم و در مورد تاثیری که احساسات می توانند در تجارت داشته باشند صحبت کنم. نه لزوماً مشکلات “تجارت عاطفی” مانند اضافه بار یا مدیریت ریسک ضعیف ، بلکه تاثیری که زندگی واقعی بر عملکرد دارد. 

روانشناسی تجارت: دستیابی به یک ذهنیت برنده

برخلاف بسیاری از اشکال دیگر معاملات ، اسکالپینگ مستلزم آن است که معامله گر در طول روز معاملاتی فعال ، توجه و کوشا باشد. وقفه در تمرکز و نظم و انضباط معمولاً هزینه بر است و خط اصلی را به خطر می اندازد. حق انتخاب در انتخاب و مدیریت تجارت قرار می گیرد – با خطای کمی.

برخلاف استراتژی های بلند مدت ، اسکالپینگ حداکثر کارایی را از معامله گر می طلبد. برای اینکه به طور شایسته پوست سر خود را بزنید ، باید طرز تفکر زیر را در ساعات بازار داشته باشید:

  • تمرکز: بازار باید تنها چیزی باشد که مهم است
  • چابکی: توانایی تصمیم گیری فراوان به سرعت و بدون احتساب
  • دندانه دار: همیشه مزاج راسخ و آرام داشته باشید

این سه جنبه روانشناسی تجارت برای اجرای مثبت هر استراتژی مهم است. البته زندگی واقعی همیشه به ما اجازه نمی دهد که در چارچوب ذهنی مناسب در بازار حاضر شویم. بعضی اوقات ، رسیدن به جایی که باید باشد به زمان و تلاش نیاز دارد. در زیر دو دستگاه وجود دارد که می تواند به دستیابی به یک ذهنیت برنده کمک کند:

  • خواب: بیدار ماندن در تمام طول شب برای مطالعه نمودارها و برنامه ریزی بازی ، نتیجه مثبتی ندارد. استراحت کافی یک کلید برای حفظ تمرکز است.
  • Warmup پیش از بازار: انجام محاسبات طولانی ، یا اجرای چند محاسبات اساسی ما را در یک حالت ذهنی کمی قرار می دهد.

به نظر نمی رسد زیاد باشد ، اما خواب کافی و انجام برخی از ژیمناستیک ذهنی می تواند برای دستیابی به روانشناسی تجارت مثبت بسیار مفید باشد.

بسیاری از معامله گران تصمیم می گیرند که از م componentلفه ذهنی کاملاً اجتناب کنند و معاملات دیگران را خودکار یا کپی کنند. واقعاً مهم نیست که شما چه رویکردی را انتخاب کنید – تنها قانون این است که پول بدست می آورد.

کار کردندستیابی به یک ذهنیت برنده مفید است – این کار را انجام دهید!

قاتلان ذهنیت

اگر برای هر دوره زمانی معامله کرده اید ، پس از دام های تجارت عاطفی آگاه هستید. اضافه کاری و مدیریت بی پروا ریسک ، چند عادت بد ناشی از احساسات مخرب است. اما چه چیزی ما را به این ذهنیت منفی سوق می دهد?

بیشتر معامله گران خواهند گفت که از دست دادن پول آنها را در مکان بدی قرار می دهد. “من پول خود را از دست دادم ، بنابراین کج رفتم ، بیش از حد زیر بار رفتم و ضررهایم را تعقیب کردم.” این مطمئناً یک کلاه بزرگ است – اما چرا پس از از دست دادن در مرحله اول احساساتی هستید?

روانشناسی معاملات در پس پاسخ ، پیچیده و منحصر به فرد هر یک از ماست. گذشته از فشار مالی مرتبط با از دست دادن پول ، در اینجا برخی از مجرمان احساسات منفی مربوط به بازار وجود دارد:

  • تعارض: درگیری داخلی یا درگیری با دیگری قابل توجه می تواند توانایی هر معامله گر را تضعیف کند. شما و همه اطرافیانتان باید در یک صفحه باشید.
  • تراژدی: از دست دادن یکی از عزیزان شما می تواند هزاران چالش روانشناختی را به صحنه بیاورد. متأسفانه ، کنار آمدن با این مسئله بسیار دشوار است و برای حل صحیح آن زمان زیادی لازم است.
  • وابستگی شیمیایی: مواد مخدر و الکل می تواند برای همه هیولا باشد ، نه فقط تاجران فعال. آنها هر معامله گر را از بین نمی برند ، اما مطمئناً می توانند برای وضوح و ذهنیت مثبت مضر باشند.

اینها فقط چند مورد کاملاً واضح هستند که می توانند درک ما از واقعیت را منحرف کنند. متأسفانه ، در یک رویکرد فعال تجاری مانند جرم گیری ، این کاهندگان به طور تصاعدی بزرگ می شوند.

شناسایی مشکل

اگر به دلیل تجارت عاطفی با ضرر روبرو هستید و از دلیل آن مطمئن نیستید ، یک قدم عقب بروید و وضعیت فعلی خود را بررسی کنید. ممکن است تأثیر منفی خارج از بازارها در آنها اعمال شود. یافتن مشکل اصلی کلید حل آن است – مهم نیست که به بازار مرتبط باشد یا نه.

با صرف کمی وقت و تلاش ، دستیابی به روانشناسی معاملاتی مناسب امکان پذیر است. عمیق بروید ، کار را انجام دهید و از موضع قدرت به بازار نزدیک شوید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner
Related Posts