بهترین گزینه های استخر استخراج Litecoin (LTC) در سال 2019

استخر استخراج Litecoin

Litecoin در حال حاضر ششمین رمزنگاری بزرگ در بازار است ، بنابراین به طور طبیعی ، یک رمزنگاری بسیار استخراج شده برای استخراج است. اگر به دنبال استخراج Litecoin با حداقل منابع محاسباتی هستید ، برای یافتن بهترین استخر استخراج Litecoin برای ما ، لیست ما را بررسی کنید.

معیارهای انتخاب استخر استخراج

قبل از ورود به لیست ما ، باید برخی از عوامل را در نظر داشته باشید:

هزینه ها: استخر استخراج Litecoin معمولاً حدود 1-2٪ هزینه دارد ، اما هزینه کمتری به معنای سود بیشتر برای شما است.

شهرت، آبرو: شما یک استخر می خواهید که از اعتبار آنلاین معتبری برخوردار باشد ، زیرا استخرهای کلاهبرداری زیادی وجود دارد که با پول مشتری تمام می شوند. قبل از ورود به استخر استخراج ، با کمال دقت تحقیق کنید.

قدرت هش: شما نباید در استخری باشید که فقط کمی قدرت هش بیشتر از شما دارد. شما می خواهید استخری را انتخاب کنید که دارای هشدار قابل توجهی باشد تا بتواند بلوک های بیشتری را استخراج کرده و بازدهی ثابت داشته باشد.

محل سرور: هرچه سرورها به مکان فیزیکی شما نزدیکتر باشند ، تاخیر کمتری را تجربه خواهید کرد.

زمان کار: اگر سرورها زمان بیشتری را به صورت آفلاین سپری کنند ، تمام استخراج کنندگان در استخر ضرر می کنند و هیچ بلوک جدیدی پیدا نمی شود و به زنجیره بلوک اضافه نمی شود.

حداقل پرداخت: هرچه آستانه پرداخت بالاتر باشد ، باید بیشتر منتظر بمانید تا سود خود را بگیرید.

اندازه استخر: اگرچه استخرهای استخراج وجود ندارد که نزدیک به 51٪ از میزان هش کل شبکه باشد ، اما باید از بزرگترین استخرهای استخراج برای جلوگیری از رسیدن حد مجاز 51٪ به افراد استفاده کنید..

سیستم پرداخت: روش های مختلفی وجود دارد که در آن استخر استخراج Litecoin به کاربران خود پاداش می دهد. در اینجا برخی از شناخته شده ترین مدل های پرداخت وجود دارد:

  • PPS – پرداخت به ازای هر سهم. هر سهم ارسالی مقدار مشخصی LTC ارزش دارد.
  • SMPPS – حداکثر پرداخت به اشتراک گذاشته شده برای هر سهم. مشابه پرداخت به ازای هر سهم ، اما هرگز بیش از درآمد استخر پرداخت نمی کند.
  • ESMPPS – حداکثر پرداخت به اشتراک گذاشته شده برابر برای هر سهم. مشابه SMPPS ، اما تعادل پرداخت ها را بین معدنچیان متعادل می کند.
  • CPPSRB – محدودیت پرداخت به ازای هر سهم با Backpay اخیر ؛
  • متناسب – معدنچیان متناسب با میزان سهام هر یک از آنها پاداش دریافت می کنند.
  • PPLNS – پرداخت در ازای آخرین سهام N. مانند متناسب ، اما بر اساس آخرین سهام N ، بدون در نظر گرفتن مرزهای گرد است.
  • امتیاز – سیستم مبتنی بر امتیاز: پاداش متناسب ، اما تا زمان ارسال ارزیابی می شود. این بدان معناست که ارزش سهام بعدی بسیار بیشتر از سهام قبلی است.

اکنون که دانستید برای به دست آوردن بهترین استخر Litecoin باید به دنبال کدام ویژگی باشید ، بیایید با لیست ما ادامه دهیم:

LitecoinPool.org

استخر Litecoin یک استخر بزرگ استخراج Litecoin است ، و همچنین بزرگترین استخر در صنعت است. این استخر در سال 2011 توسط یکی از اصلی ترین توسعه دهندگان Litecoin تأسیس شد که به Pooler معروف است و همچنین نگهدارنده بسته نرم افزاری cpuminer است.

به دلیل وابستگی به پروژه Litecoin ، به سرعت به یکی از معتبرترین استخرهای استخراج LTC در فضای رمزنگاری تبدیل شد. طبق گزارشات در سال 2012 ، این استخر 40٪ از قدرت هش Litecoin را در اختیار داشت. در همان سال ، LitecoinPool.org اولین استخری برای استفاده از سهام با مشکل متغیر شد ، که بعداً توسط استخرهای بیت کوین “vardiff” نامیده شد. این سیستم ماینرها را قادر می سازد تا از پهنای باند شبکه خود استفاده اساسی کنند. این استخر همچنین از جمله اولین استخراج های ایمن از طریق اتصالات Stratum رمزگذاری شده توسط TLS بود ، اقدامی امنیتی در برابر حملات انسان در میانه.

جوایز براساس سیستم پرداخت به ازای هر سهم (PPS) توزیع می شوند ، به این معنی که استخر همیشه برای کار شما موثر خواهد بود ، حتی اگر بلوک کامل نشده باشد. استخراج ادغام شده با چندین altcoin نیز پشتیبانی می شود ، پرداخت در LTC انجام می شود.

این سرورها در هشت منطقه متنوع از نظر جغرافیایی توزیع شده اند که این امر باعث می شود استخراج کنندگان از نقاط مختلف جهان بتوانند به طور موثر استخراج کنند. هیچ پرداختی برای پرداخت خودکار یا پرداخت دستی وجود ندارد.

نکته منفی این است که اکنون باید قبل از ثبت نام در LitecoinPool.org تأیید کنید.

از طریق BTC

viabtcبعد از LitecoinPool.org دومین استخر بزرگ استخراج Litecoin است از طریق BTC. این فقط از استخراج Litecoin پشتیبانی نمی کند ، بلکه استخراج Bitcoin ، Bitcoin Cash ، Ethereum ، Ethereum Classic ، Dash ، Monero ، Bitcoin SV ، Decred ، Zcash و Nervos Network (CKB) نیز پشتیبانی می کند..

viaBTC در آغاز کار خود را به عنوان استخر استخراج بیت کوین در ژوئن 2016 آغاز کرد ، اما سپس گزینه Litecoin را در ژانویه 2017 اضافه کرد. با توجه به قابلیت کاربردی بودن ، بهترین استخر Litecoin برای افرادی است که به دنبال استخراج چندین سکه هستند.

viaBTC دو سیستم پرداخت به ماینرها ارائه می دهد: روش پرداخت PPS و پرداخت هر آخرین n-سهام (PPLNS) ، یکی دیگر از مدل های محبوب پاداش مورد استفاده استخرهای استخراج هیچ هزینه ای برای معاملات دریافت نمی شود ، با این حال ، 4٪ برای پرداخت PPS و 2٪ برای پرداخت PPLNS برای نگهداری هزینه می شود. حالت Solo نیز وجود دارد که در آن ماینرها تمام پاداشهای بلوک های تولید شده را دریافت می کنند. هزینه اعمال شده 1٪ است.

استخراج از ادغام نیز پشتیبانی می شود ، پرداخت 2000 DOGE برای هر 1 LTC که شما استخراج می کنید ، 1 SYS برای هر BCH استخراج شده و 2 NMC ، 5 SYS ، 0.1 EMC ، 1 ELA برای یک BTC استخراج شده. خدمات استخراج ابر نیز در این استخر گنجانده شده است.

پیشگویی کردن

نتیجه تصویر برای پیش نمایش

پیشگویی کردن ده استخر استخراج Litecoin از نظر اندازه هش است. این استخر توسط سه مهندس در آگوست 2014 راه اندازی شد.

همچنین می توانید علاوه بر Litecoin رمزنگاری های دیگری مانند سایر سکه های Scrypt را استخراج کنید که از استخراج الگوریتم های SHA-256 ، Equihash ، X13 ، Neoscrypt ، Lyra2rev2 و x11 پشتیبانی می کند..

جوایز مطابق با مدل پرداخت PPS توزیع می شوند و شما می توانید بدون توجه به سکه ای که استخراج کرده اید ، انتخاب کنید که در کدام سکه پرداخت خود را دریافت کنید..

همچنین گزینه ای برای انتخاب پرداخت دلار آمریکا وجود دارد. هیچ هزینه معامله و پرداختی پرداخت نمی شود ، فقط یک هزینه ثابت 4.99٪ است که برای همه ویژگی های آنها مانند نگهداری اعمال می شود. این باعث می شود Prohashing گرانترین استخر استخراج Litecoin ما باشد.

همچنین گزینه استخراج به صورت خودکار وجود دارد ، که از قدرت هش شما برای استخراج سودآورترین سکه در آن زمان استفاده می کند و آن را به بهترین استخر Litecoin برای استخراج آسان تبدیل می کند..

مولتی پل

چندرسانه ایمولتی پل یک استخر چند ارزه است که از استخراج Litecoin ، Dogecoin و Verge پشتیبانی می کند ، با پرداخت های ماینر در LTC انجام می شود. Multipool از استخراج بیش از 30 ارز رمزپایه از جمله سکه های مبتنی بر الگوریتم X11 و SHA256 پشتیبانی می کند.

در صورت تحقق حداقل آستانه هیچ هزینه ای برای برداشت وجود ندارد. شما همچنین می توانید از پورت Litecoin برای استخراج همزمان استفاده کنید تا Litecoin و Dogecoin را همزمان استخراج کنید ، در عین حال قدرت هش خود را پایدار نگه دارید.

نتیجه

این لیست با بهترین استخرهای استخراج Litecoin است که می توانید برای تولید LTC استفاده کنید. ما امیدواریم که اطلاعاتی که ما ارائه داده ایم مورد استفاده شما و تلاش های شما در زمینه استخراج قرار گرفته باشد.

تصویر ویژه: Coindesk

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner