5 علامت جدید Uniswap که باید تحت نظارت داشته باشید

تبلیغات پیمکس

Uniswap ، تبادل غیرمتمرکز که از آن لذت می برد حجم معاملات را ثبت کنید, به طور فزاینده ای برای راه اندازی نشانه های ERC20 بسیار مهم است. بر اساس ایده سازنده بازار خودکار (AMM) که در ابتدا توسط بنیانگذار Ethereum ، ویتالیک بوترین ارائه شده بود ، اکنون Uniswap بزرگترین تبادل غیرمتمرکز در فضای رمزنگاری است. محبوبیت آن که به سرعت در حال رشد است به دلیل سادگی عملکرد آن و طراحی کاملاً غیرمجاز آن است.

هر کسی می تواند با واریز مقادیر برابر دو ارز رمزپایه شده معامله شده ، با توجه به قیمت دلار آنها در لحظه ایجاد استخر ، یک واحد تجاری در Uniswap ایجاد کند. سکه های پشتیبانی شده تاکنون نشانه های ERC20 و ETH هستند.

علی رغم این واقعیت که معاملات Uniswap می توانند هزینه های معامله بالایی را در زمان اوج تقاضای شبکه در بر داشته باشند ، سادگی آن ، همراه با رشد قابل توجه Defi ، منجر به افزایش گسترده حجم معاملات و هزاران رمز جدید شده است. سرنوشت اکثر آنها پژمرده شدن و مردن است ، ارزش خود را طی چند هفته یا چند روز پس از پرتاب از دست می دهند ، اما دیگران 10 برابر می کشند و سپس به بالاترین سطح خود می رسند. پنج مورد زیر همه باید در رادار شما باشند.    

Kirobo’s KIRO

کیربو یک پروژه اسرائیلی است که در حال کار بر روی آنچه “لایه منطقی برای بلاک چین” می نامد. این ابزار به کاربران این امکان را می دهد تا از بسیاری از اشتباهات تأسف بار که مرتباً هنگام ارسال معاملات ارزهای رمزپایه مرتکب می شوند ، اجتناب کنند. اشتباهاتی که بیشتر به دلیل برگشت ناپذیر بودن معاملات در بلاک چین های عمومی قابل اصلاح نیستند. راه حل Kirobo به کاربران امکان می دهد تراکنش هایی را که هنوز توسط گیرنده تأیید نشده اند ، برگردانند ، که باید یک کد منحصر به فرد ارائه دهد.

Kirobo اخیراً مرحله آزمایش بتا خود را با موفقیت به پایان رسانده است و راه حل های آن در حال حاضر برای محافظت از انتقال بیت کوین در دسترس است و زنجیره های بیشتری به بازار عرضه می شود. این پروژه همچنین یک مدل خلاقانه “ضد نهنگ” ایجاد کرده است که هدف آن هم شارژ شدن بیش از حد تصویب و هم جلوگیری از غلظت تأمین رمز است. در این طراحی ، به کاربران مشارکت کننده ETH در بخش تجارت KIRO / ETH در Uniswap پاداش داده می شود نشانه های KIRO. تفاوت با سهام نقدینگی سنتی در این است که حداکثر میزان ETH ذخیره شده در هر کیف پول به 7 ETH محدود می شود. 

RioDefi’s RFUEL

ریودفی یک پروژه رمزنگاری است که تلاش می کند “با استفاده از پل های مالی سنتی و غیرمتمرکز ، تصویب گسترده دارایی های دیجیتال را تسریع کند.” سنگ بنای RioDeFi RioChain است ، یک بستر بلاکچین ساخته شده بر اساس فناوری Substrate که توسط بسیاری از زنجیره های اکوسیستم Polkadot استفاده می شود. استفاده از Substrate به این معنی است که RioChain با Polkadot کاملاً قابل همکاری خواهد بود. در حال حاضر ، RioChain نیمه متمرکز است زیرا از گواهی اقتدار برای اجماع استفاده می کند ، اما در آینده افزایش تدریجی تمرکززدایی برنامه ریزی شده است..

مهمترین نکته فروش RioChain استفاده از سازوکار متقابل زنجیره ای مبتنی بر فدراسیون به نام پل دارایی عمومی ریو است. این ابزار انتقال همزمان چندین زنجیره ای از دارایی ها را مجاز می کند. یکی دیگر از جنبه های منحصر به فرد RioChain این است که برنامه های غیرمتمرکز ساخته شده روی آن ، 20٪ از هزینه های شبکه تولید شده توسط معاملات انجام شده از طریق آنها را دریافت می کنند.

در ماه سپتامبر ، RioDeFi به دنبال چندین پروژه Defi دیگر توزیع رمز خود را از طریق پیشنهاد اولیه DEX (IDO) در Uniswap دنبال کرد. همانطور که از اسمش پیداست, RFUEL یک رمز سودمند است که توسط معاملات انجام شده در RioChain مصرف می شود. 

Harvest Finance’s FARM

یکی از معدود بازماندگان دیوانگی بزرگ محصول که در تابستان امسال طوفان بزرگی به پا کرد, دارایی برداشت برای کشاورزان با عملکرد پایین و چادری به طور یکسان طراحی شده است. به عبارت دیگر ، خواه استراتژی سرمایه گذاری شما محافظه کارانه باشد یا تهاجمی ، سیستم عامل کشاورزی Harvest’s باید متناسب با آن باشد. پروتکل تولید و برداشت محصول را به صورت خودکار انجام می دهد ، کاربران را در هزینه های قرارداد هوشمند ذخیره می کند و برای ایجاد بالاترین APY ممکن تعادل برقرار می کند.

مزرعه رمز حكمرانی را می توان با تأمین نقدینگی Uniswap به FARM / ETH و سایر جفت های انتخاب شده ، از جمله پول های ثابت ، بدست آورد. فرصت های جدید کشاورزی به صورت هفتگی اضافه می شود ، در حالی که کاهش مداوم انتشار FARM این توکن را قادر می سازد کف قیمت خود را پیدا کند و سپس افزایش یابد. گفتنی است که در طی رکود اخیر بازار ، FARM یکی از معدود برندگان بازار بوده است.

PieDAO’s DOUGH

PieDAO ETF های توکن شده ایجاد می کند که به سرمایه گذاران از طریق یک رمز به چندین دارایی دسترسی می دهد. این می تواند سبدی از نشانه های Defi ، مشتقات BTC یا پول های ثابت باشد. ETF ها به دلایل فنی و نظارتی تاکنون به درستی وارد فضای رمزنگاری نشده اند. در فضای آزمایشی و دائمی defi ، هر چیزی بازی منصفانه ای است: اگر می توانید آن را بسازید ، می توانید آن را راه اندازی کنید.

خمیر رمز حکمرانی در قلب PieDAO است. این دارندگان را قادر می سازد تا در مورد استراتژیهای ETF رای دهند و تعیین کنند که چه دارایی باید ترکیب شود و به اکوسیستم PieDAO معرفی شود. بخشی از کل هزینه ها به دارندگان DOUGH تعلق می گیرد و انگیزه اضافی برای نگهداری آنها فراهم می شود.

رمز بازی های Polyient Games (PGT)

نشانه های حاکمیت در این جمع بندی بسیار گسترده هستند ، زیرا عملاً همه نشانه های Defi نوعی از قابلیت های حاکمیتی را ارائه می دهند. اگرچه PGT یک مورد جالب است ، زیرا دارندگان را قادر می سازد تا در مورد توسعه نظر دهند بازی های Polyient, یکی از مورد انتظارترین پروژه های NFT و بازی در سال است. این شرکت نوپا ماموریت دارد تا نحوه تعامل بازیکنان با بازی ها را تغییر دهد و دارایی هایی را که هنگام شرکت در آن به دست می آورند ، در اختیار داشته باشد. این یک DEX برای NFT ها ایجاد می کند و یک تیم چشمگیر در پشت خود دارد.

اگر Polyient Games حتی به نیمی از موارد موجود در نقشه راه خود دست یابد, PGT باید به دارایی بسیار گرانبهای تبدیل شود. فقط با 20،000 نشانه ضرب شده ، در رده کم مصرف قرار می گیرد و آن را در همان براکت YFI قرار می دهد. اگر فکر می کنید NFT ها نکته مهم بعدی هستند ، PGT یک روش هوشمندانه برای قرار گرفتن در معرض وارون است.

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner