بهترین Altcoins برای مراقبت در سال 2020

بهترین altcoins

در اکوسیستم رمزنگاری ، همه چیز سریع تغییر می کند. حتی اگر ممکن است بهترین آلت کوین ها را پیش بینی کنیم ، برخی از معیارهایی که امروز ضروری به نظر می رسند ممکن است در عرض چند ماه ناگهان تغییر کنند.

با این وجود ، با ورود به دهه جدید ، برخی از وقایع مهم را که احتمالاً بازار را در سال 2020 شکل می دهد ، بررسی خواهیم کرد. با توجه به گرم شدن بازار ارزهای رمزنگاری شده ، وقت آن است که برخی از امیدوار کننده ها را جستجو کنیم.

دلیل تمرکز ما بر روی altcoins این است که آنها پتانسیل خارق العاده ای را برای سود کسب می کنند. علاوه بر این ، آنها همچنین بسیار مقرون به صرفه هستند ، در نتیجه موانع خرید را از بین می برند. در واقع با چند دلار می توانید چندین هزار آلت کوین بخرید و منتظر بمانید تا ارزش آنها افزایش یابد.

در این راهنما ، بهترین altcoins را برای جستجوی سال 2020 خواهید گرفت. پس از خواندن ، اطلاعات لازم را در مورد این سکه ها پیدا خواهید کرد ، که برای تصمیم گیری آگاهانه از آنها استفاده خواهید کرد. بنابراین ، بیایید بهترین altcoins های سال 2019 را مرور کنیم و دلیل این که چرا آنها در سال 2020 تماشا می شوند را بحث کنیم.

TRX

آرم tron

جولای 2018 ماهی بود که همه چیز برای آن متبلور شد بیت تورنت. TRON BitTorrent ، بزرگترین پروتکل اشتراک فایل به نظیر در جهان را به دست آورد و با 100+ میلیون کاربر و 33٪ از کل ترافیک اینترنت به لیست بهترین altcoins ما رسید..

از طریق این مالکیت ، TRON قصد داشت شبکه بلاکچین خود را با شبکه P2P BitTorrent ادغام کند. این مشارکت که Project Atlas نامیده می شود ، زیرساختی را برای یک بستر توزیع غیرمتمرکز برای یک پایگاه کاربر در سراسر جهان ایجاد می کند.

شبکه TRON با افزودن فضای ذخیره سازی و پهنای باند به سیستم عامل برای اکوسیستم تورنت مفید خواهد بود. در ابتدا ، شبکه BitTorrent با الگوی تشویقی کار می کرد که به کاربرانی که سریعتر بارگذاری می کنند امکان دانلود سریعتر را می دهد. با این حال ، با ورود فناوری TRON ، BitTorrent اکنون نشانه های TRX را به عنوان غرامت برای کمک های مالی ارائه می دهد. کاربران فن آوری جدید اکنون با قیمت پیشنهادی با رمزهای TRX بارگیری سریع تری دریافت می کنند.

با نگاهی به قدرت TRON ، همراه با قدرت BitTorrent ، بعید است که پروژه اطلس در سال 2020 از کار بیفتد. همچنین ، از آنجا که توکن BTT در حال حاضر با قیمت پایین معامله می شود ، انگیزه ای برای خرید سرمایه گذاران باهوش است. مبانی اساسی به افزایش ارزش توکن در سال 2020 اشاره دارد که می تواند چندین میلیونر را از آن خود کند. 

IoTeX بخشی از بهترین Altcoins ما

آرم IoTeX

در سال 2017 تاسیس شد, IoTeX یک پروژه منبع باز است که برای تسهیل اینترنت اشیا (IoT) یک بستر جدید بلاکچین حریم خصوصی ایجاد می کند. اینترنت اشیا to به احتمال تعامل دیجیتال فراتر از گجت های شخصی و رایانه ها برای ترکیب تمام دستگاه های دارای قابلیت دیجیتال اشاره دارد. برآوردها نشان می دهد که تا سال 2022 تعداد دستگاه های اینترنت اشیا از 50 میلیارد دستگاه فراتر خواهد رفت. و با توجه به اینکه امنیت در دنیای مجهز به اینترنت مهمترین نگرانی است ، نیاز به روشهای ایمن ارتباطی است. این بازار جذاب است که IoTeX قصد دارد آن را پر کند.

معماری IoTeX از زنجیره بلوکی استفاده می کند که ضمن ایجاد حاکمیت و مدیریت زنجیره های جانبی متنوع برای انجام عملکردهای مختلف ، امنیت شبکه را تأمین می کند. زنجیره های جانبی کاربران را قادر می سازد تا دستگاه های اینترنت اشیا را بر اساس معیارهای مختلف مانند سطح اعتماد ، عملکردها یا محیط های مشابه به هم متصل کنند..

یکی دیگر از مزایای اینترنت اشیا is حریم خصوصی بودن آن است. به طور خاص ، این دو مکانیزم حفظ حریم خصوصی – کد پرداخت و امضاها – برای پنهان کردن آدرس گیرنده معامله دارد.

با داشتن حریم خصوصی و قابلیت اتصال به دستگاه های متعدد ، اینترنت اشیا promises قول می دهد که در سال 2020 تغییر دهنده بازی باشد. برای هر کسی که به دنبال سرمایه گذاری است ، به دست آوردن سهام IoTeX ، از طریق سکه VITA ، یک سرمایه گذاری تغییر دهنده ثروت خواهد بود..

NPXS

آرم NPXS

NPXS سکه ای است که توسط پوندی X برای استفاده در پروژه بلاکچین آنها. این پروژه در نظر دارد از ارز رمزنگاری شده برای تسهیل پرداخت های بدون پول در سطح جهان استفاده کند. Pundi X با سایر سیستم عامل ها متفاوت است زیرا دارای یک سخت افزار Point-of-Sale (XPoS) مجهز به بلاکچین برای امکان انتقال ارز رمزپایه است. بازرگانان فقط باید XPoS را در مراکز خرده فروشی خود داشته باشند و پرداخت های بدون پول بدون دردسر انجام می شود.

XPoS با کیف پول سیار (XWallet) کار می کند که خریداران برای پرداخت در فروشگاه های آجر و ملات از آن استفاده می کنند. این یک رابط است که کاربران را قادر به خرید و فروش BTC ، XEM ، ETH و QTUM می کند. همچنین ، دارای یک منوی خروج برای امکان خرید با ارزهای رمزپایه است. علاوه بر این ، XPoS موجودی و سفارشات را هنگام چاپ رسید پس از هر معامله ردیابی می کند.

Pundi X قصد دارد طی سه سال آینده 100000 تا 70000000 دستگاه را در بیش از 12 کشور توزیع کند. موفقیت این پروژه که در هنگ کنگ عملکرد خوبی داشته است ، این رمز را در میان بهترین آلت کوین های مورد جستجو در سال 2020 قرار خواهد داد. و با توجه به قیمت پایین NPXS که در حال حاضر معامله می شود ، اکنون رمز NPXS را بخرید و منتظر یک گاو نر باشید. در سال 2020 یک فالگیر خواهد بود.

کاردانو

آرم کاردانو

کاردانو ، که در سال 2017 تأسیس شد ، 12 ارز بزرگ رمزنگاری شده در جهان از نظر سرمایه است. توسط چارلز هوسکینسون ، یکی از بنیانگذاران Ethereum تاسیس شد. این نه تنها بستری برای قراردادهای هوشمند و Dapps ، بلکه سایر پیشرفت های فناوری به غیر از Ethereum را نیز ارائه می دهد.

مسلماً ، برخلاف سایر بهترین altcoins ، Cardano بازدهی بالایی برای سرمایه گذاران نداشته است. با این حال ، این مورد مورد علاقه توسعه دهندگان است زیرا نوید ساخت یک بلاکچین قوی را می دهد که توسط سکه های دیگر مانند Ethereum تهیه می شود.

در سال 2020 ، انتظار می رود دو شبکه PoS صنعت (دوباره) راه اندازی شوند – یعنی Cardano و Ethereum. کاردانو صریحاً در تلاش است تا پلتفرم PoS خود را که قبلاً وجود داشته است به عنوان یک شبکه عمومی ارتقا دهد. این شبکه به روز شده 100 برابر بیشتر از افراد Ethereum ، Bitcoin یا سایر سیستم های PoW دارای نرم افزار خود است. این پیشرفت آغاز واگذاری پروتکل کاردانو به مردم خواهد بود.

Cardano سه مسئله اصلی را که پروژه های زنجیره بلوک نسل 1 و 2 با آن روبرو شده اند را حل می کند – قابلیت همکاری ، مقیاس پذیری و پایداری. علاوه بر این ، این پروتکل همچنین به مشکل انتقال بین المللی پرداخت می کند که زمانبر و گران است. بلاکچین زمان گرفته شده یا انتقال بین المللی را از چند روز به چند ثانیه کاهش می دهد.

با همه این پیشرفت ها ، Cardano یکی از بهترین altcoin های مورد انتظار در سال 2020 خواهد بود. قیمت نسبتاً پایین آن در مقایسه با Ethereum ، آن را برای کسانی که مایل به خرید بیشتر هستند ایده آل می کند. علاوه بر این ، Cardano به عنوان یک سکه اثبات سهام ، انقلابی در PoS ایجاد می کند مانند قبل.

بهترین Altcoins سخنان نهایی

با نگاهی اجمالی به تاریخچه و تحولات آینده altcoins فوق ، اکنون می دانید بهترین altcoins که باید در سال 2020 مورد توجه قرار گیرد. البته ، پویایی بازار ممکن است تغییر کند و حوادث غیرمترقبه می توانند ما را با چیز جدیدی متعجب کنند. اما با توجه به اینکه سال 2020 از قبل آغاز شده است ، ما معتقدیم که این سکه ها آینده را حفظ می کنند.

تصویر ویژه: hacked.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner