پیش بینی قیمت XYO: آینده ای تیره و تار برای XYO ، سقوط آزاد تا 0.000010 دلار تا سال 2025؟

  • بنیاد XYO با اتصال اتومبیل ها ، رانندگان و تلفن های هوشمند به داده های مکانی دقیق ، به انقلابی در دنیای سفر ادامه می دهد.
  • XYO می تواند در ده سال آینده ارزش گسترده ای کسب کند اما پیش بینی ها تا سال 2025 به ادامه روند نزولی اشاره دارد.

معرفی:

XYO شبکه ای است که تنها هدف آن این است که تجربه رانندگی شما در هر نقطه از دنیا را به یاد ماندنی تبدیل کند. شبکه غیرمتمرکز توسط بنیاد YXO. از طریق اعضای بنیاد جامعه ، افراد ، توسعه دهندگان و همچنین شرکت ها می توانند در مورد “امکانات شبکه داده مبتنی بر مکان با مشوق های مشترک” اطلاعات کسب کنند.

به روزرسانی بازار XYO

XYO یکی از ارزهای رمزنگاری شده به رنگ سبز در زمان نوشتن این مقاله است. در 24 ساعت گذشته ارزش رمزنگاری بیش از 6 درصد در برابر دلار آمریکا افزایش یافته است. طبق اطلاعات CoinMarketCap ، XYO در برابر بیت کوین (BTC) 4.90٪ و در برابر Ethereum (ETH) 5.57٪ بالاتر معامله می شود. در طی سالهای گذشته ، XYO توانسته است با رشد 3.4 میلیون دلاری در بازار رشد کند و موقعیت 598 را در بازار داشته باشد. علاوه بر این ، XYO توانسته است در 24 ساعت گذشته حجم معاملات 13،112 دلار را به خود جلب کند. CoinMarketCap نشان می دهد که معامله گران می توانند XYO را در صرافی هایی مانند KuCoin ، IDEX و YoBit خریداری و بفروشند.

نمودار قیمت XYO / USDنمودار قیمت XYO / USD توسط CoinMarketCap

XYO چیست?

XYO یک ارز رمزپایه غیرمتمرکز است که در سال 2017 پذیرفته شد. طی سالهای گذشته جامعه پیرامون این ارز رمزنگاری شده به طرز باورنکردنی رشد کرده است و از یک فناوری XY Oracle استفاده می کند. هدف اصلی ارائه پشتیبانی از توسعه دهندگان در سراسر جهان و کمک به آنها در درک مزایای استفاده از فناوری های غیرمتمرکز با استفاده از “پروتکل داده های مکانی با انگیزه بی حد و حصر” است. این شبکه قادر است بودجه فعالیت های خود را از طریق مشارکت هایی از طرف احزابی که تحقیقات خود را با توجه زیادی انجام می دهند تأمین کند. کمک های مالی با ارزهای فیات و ارزهای رمزپایه پذیرفته می شوند.

از طرف دیگر ، XYO یک توکن مبتنی بر Ethereum است ، دقیقاً یک رمز استاندارد ERC-20. این شبکه بر اساس دو اصل کار می کند: ارز رمزپایه و تمرکززدایی. عامل اصلی دیگر XYO جامعه و همچنین مشارکت آنها است.

آینده XYO

جهان با همه گیری روبرو است که تاکنون با آن روبرو نشده است. اقتصاد در سراسر جهان در آستانه فروپاشی است. زندگی اجتماعی در سراسر کره زمین به بن بست رسیده است. صنایعی که زنده نگه داشته شده اند ، صنایعی هستند که خدمات ضروری مانند مواد غذایی ، تجهیزات پزشکی و امنیت را ارائه می دهند. کل وضعیت COVID-19 بیشتر دولت ها را مجبور کرده است که خارج از چارچوب فکر کنند. به عنوان مثال ، شرکت ها ضمن ارائه تعادل انعطاف پذیر بین زندگی و زندگی ، به کارمندان اجازه کار در خانه را داده اند.

تیم XYO با توجه به گزارش سه ماهه اول سال 2020 هیچ تفاوتی ندارد. آنها در حال کار بر روی یک راه حل هستند که با همکاری UCSDInnovation از ردیابی تماس نادرست استفاده می شود. این پلت فرم شامل استفاده از نرم افزار ، نوآوران اجتماعی و همچنین خلاقیت است. هدف نه تنها ایجاد بستری برای همه گیری های کنونی بلکه سایر موارد همه گیر و بحران های آینده است. این چالش نشان می دهد که تیم توسعه در XYO چقدر آینده نگر است و به بررسی اهمیت آن در آینده می پردازد.

نوآوری

در گزارش سه ماهه ، تیم از تکمیل برنامه COIN خبر داد. علاوه بر این ، تیم موجود در این سیستم عامل همچنان “ویژگی های جدید مهیج” ، آمار چشمگیر و تجربه کاربری بهتر را ارائه می دهد.

به روزرسانی قیمت XYO: XYO / BTC

در زمان نوشتن مقاله ، XYO در برابر BTC در سطح قیمت 0.0000000287 معامله می شود. این به دنبال بهبود عمده پشتیبانی در سال 2020 در 0.0000000200 است. در ماه فوریه ، XYO / BTC با افزایش گسترده به 0.0000000700 سالانه رسید. با این حال ، بازارهای نزولی در سرتاسر هیئت مدیره که عمدتا توسط همه گیری ویروس کرونا ویروس ایجاد می شود ، مجموعه رمزنگاری را با روند نزولی روبرو کرد. در زمان نوشتن ، رمزنگاری بالاتر از یک روند در نمودار چهار ساعته اصلاح شده است. با این حال ، این مقاومت در برابر 0.0000000300 با مقاومت فزاینده ای روبرو است.

نمودار قیمت XYO / USDنمودار قیمت XYO / USD توسط Tradingview

XYO پیش بینی قیمت

قیمت آینده این پروژه عمدتا به توانایی دستیابی به موفقیت در بازار اصلی بستگی دارد. موقعیت جغرافیایی و ناوبری یک زمینه هیجان انگیز است ، بنابراین دستیابی به آن آسان تر است. در زیر پیش بینی چندین نشریه آورده شده است:

WalletInvestor

WalletInvestor می گوید که XYO برای سرمایه گذاری بلند مدت (یک سال به بالا) کاهش ایجاد نمی کند. سیستم پیش بینی آنها نشان می دهد که ممکن است افت قیمت به 0.000010 دلار آمریکا وجود داشته باشد. قیمت تخمینی آن طی پنج سال (2025) 0.00171 دلار است.

DigitalCoinPrice

سکو در XYO صعودی است و می گوید این توانایی را دارد که در یک سال آینده تقریبا به 0.0004 دلار برسد. در سال 2025 ارزش XYO 0.00083 دلار تخمین زده شده است.

سالات متداول

هزینه XYO چقدر است?

در زمان نوشتن مقاله ، XYO با قیمت 0.000259 دلار مبادله می شود.

آیا XYO یک سرمایه گذاری خوب است?

اگر به دنبال سرمایه گذاری طولانی مدت هستید ، XYO موفق به انجام این کاهش نمی شود. با این حال ، از نظر فناوری ، شبکه همچنان روند را دنبال می کند ، خصوصاً در مورد داده های موقعیت یابی و ناوبری.

XYO را از کجا بخرم؟?

باید در صرافی مانند Coinbase ثبت نام کنید و یا BTC یا ETH بخرید. سپس لازم است BTC یا ETH را به صرافی پشتیبانی کنید تا XYO را برای خرید رمزها پشتیبانی کند.

آیا XYO بالا خواهد رفت?

این شبکه در یک صنعت بسیار مهم قرار دارد. مردم در سراسر جهان به طور فزاینده ای به دنبال راه هایی برای استفاده از داده های مربوط به مکان هستند. ماشین ها به طور مداوم تغییر شکل می دهند تا راننده تجربه بهتری داشته باشد. پذیرش XYO عامل اصلی رشد قیمت آن است. بنابراین ، احتمالاً ارزش XYO در آینده افزایش خواهد یافت.

برنامه سکه چیست?

این پلتفرمی است که در سال 2019 راه اندازی شده است تا به افراد امکان می دهد دارایی های دیجیتالی برای اعتبارسنجی داده های موقعیت مکانی در هنگام مسافرت و حرکت در سراسر جهان کسب کنند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner