روتر VPN چیست

خواه بخواهید نمایش های مورد علاقه خود را پخش جریانی کنید ، قبض های خود را پرداخت کنید یا به پرونده های مهم Cloud دسترسی پیدا کنید ، اینترنت راه حل اصلی شماست. متأسفانه فعالیت مرور شما به سختی خصوصی است. دولت ها ، ISP ها ، آژانس های نظارتی و مجرمان اینترنتی به طور مداوم حریم خصوصی شما را رصد می کنند و به آن حمله می کنند.

جنایتکاران می خواهند هویت شما را بدزدند. ISP ها می خواهند اطلاعات شما را بفروشند. و دولت ها اغلب می خواهند آنچه را که می بینید و می گویید بصورت آنلاین محدود کنند. این بدان معنی است که شما برای غلبه بر محدودیت های جغرافیایی ، غلبه بر سانسور و محافظت از داده های آنلاین خود به یک ابزار اینترنتی ویژه نیاز دارید.

آ شبکه خصوصی مجازی (VPN) ابزاری عالی است که می توانید برای مرور خصوصی اینترنت و امنیت اطلاعات خود از آن استفاده کنید. با این وجود نصب VPN در چندین دستگاهی که متعلق به شماست دشوار است. شما باید چندین برنامه را بارگیری کنید و همیشه بخاطر داشته باشید که قبل از گشت و گذار در اینترنت VPN را روشن کنید. در یکی از وسایل خود یک اشتباه کوچک مرتکب شوید و در معرض هویت خود قرار دارید.

خوشبختانه ، اگر VPN را روی روتر خود نصب کنید ، می توانید از محافظت از کل شبکه خانگی خود به یکباره اطمینان حاصل کنید.

روتر VPN چیست?

این روتر نوعی است که با اتصالات VPN سازگار است و VPN روی آن پیکربندی شده است. روتر VPN می تواند اتصال آنلاین ایمنی را برای کل شبکه برقرار کند – چه در سطح نرم افزار و چه در سطح سخت افزار. پس از داشتن اشتراک فعال ، می توانید چندین دستگاه متصل به روتر VPN را ایمن کنید. این شامل تلفن های هوشمند ، رایانه ها ، تلویزیون های هوشمند ، کنسول های بازی ، تبلت ها و موارد دیگر است. روتر VPN چگونه کار می کند?

به زبان ساده ، یک روتر VPN یکپارچه رمزگذاری و ترافیک شبکه شما را بین روتر پیکربندی شده و اینترنت ایمن می کند. هر بار که می خواهید در اینترنت مرور کنید ، روتر VPN حتی قبل از اینکه یک ISP آن را ببیند ، اطلاعات شما را رمزگذاری می کند. ترافیک مرور شما اکنون به یک تونل امن ارسال می شود و از طریق یک سرور VPN که به آن متصل هستید مسیریابی می شود. همه وب سایت های خارجی و چشم های کنجکاو ترافیک شما را از محل نقاب دار سرور VPN می بینند – در نتیجه هویت واقعی شما را پنهان می کنند.

در نتیجه ، هر دستگاهی که از طریق روتر VPN به اینترنت دسترسی دارد به طور خودکار محافظت می شود. این بدان معنی است که شما می توانید چندین دستگاه منزل / دفتر را به یک روتر VPN متصل کرده و بدون جستجوی شانه ، اینترنت را مرور کنید.

چگونه می توانم VPN Routers تهیه کنم?

به دو روش می توانید روتر VPN تهیه کنید. می توانید خرید کنید روتر از پیش پیکربندی شده, یا می توانید پرونده های پیکربندی را بارگیری کرده و به صورت دستی روی روتر فعلی خود نصب کنید. خرید الف روتر از پیش پیکربندی شده بهترین گزینه است – یک راه حل عالی برای کاربران غیر فنی. اگر می خواهید یک روتر جدید برای استفاده در خانه خود خریداری کنید ، این بهترین انتخاب است.

با این حال ، اگر از قبل روتر دارید ، توصیه می کنم فایلهای پیکربندی را از وب سایت رسمی VPN بارگیری کنید و VPN را تنظیم کنید. این گزینه در هزینه خرید روتر جدید صرفه جویی می کند ، اما روند پیکربندی ممکن است مشکل باشد. خوشبختانه ، شما به راحتی می توانید با پشتیبانی مشتری VPN خود تماس بگیرید و نمایندگان آنها در روند کار به شما کمک می کنند. همچنین می توانید دنبال کنید این راهنما در مورد چگونگی تنظیم VPN در روتر.

توجه: چه بخواهید یک روتر از پیش پیکربندی شده بخرید و چه پرونده های پیکربندی روتر خود را بارگیری کنید ، این به طور خودکار به شما سرویس VPN نمی دهد. برای باز کردن قفل مزایای روتر VPN خود ، باید یک اشتراک VPN خریداری کنید.

مزایای استفاده از روتر VPN

شاید بپرسید چرا این همه دردسر ارزش تلاش را دارد؟ اجرای یک روتر VPN صرفاً با استفاده از VPN به روش معمول چه مزایایی به شما می دهد?

نصب یکبار مصرف

شما فقط باید یک بار روتر VPN خود را پیکربندی کنید. نیازی به بارگیری و نصب سرویس گیرنده های مختلف VPN در دستگاه های منزل یا محل کار خود نیست. این بدان معنی است که شما می توانید به راحتی از ترافیک مرور هر دستگاه متصل ، بدون دردسر مطمئن شوید.

در هزینه اشتراک صرفه جویی کنید

هنگام خرید اشتراک روتر VPN هیچ هزینه اضافی در کار نیست. یک مجوز تنها به شما امکان می دهد از تعداد نامحدودی از دستگاه ها بدون به روزرسانی بسته خود محافظت کنید. بنابراین ، اگر بودجه کافی ندارید ، خرید بسته روتر VPN یک گزینه عالی برای ایمن سازی همزمان چندین دستگاه است.

بخاطر داشته باشید که حتی اگر روتر از قبل پیکربندی شده دارید هنوز به خرید روتر VPN نیاز دارید..

از همه سیستم عامل های دستگاه پشتیبانی کنید

روترهای VPN با هر دستگاهی که می تواند به اینترنت متصل شود سازگار است. انتخاب روتر VPN با این مشکل شما را مجبور به بارگیری کلاینت های مختلف VPN برای همه دستگاه هایی که متعلق به شما است ، می کند. بعلاوه ، دستگاه های خانگی مانند تلویزیون های هوشمند و کنسول های بازی توسط اکثر VPN ها پشتیبانی نمی شوند. خوشبختانه می توانید با استفاده از روتر VPN همه آنها را به یکباره ایمن کنید.

همچنین در زمان جستجوی اینترنت به دنبال برنامه های سازگار برای چندین دستگاه خود ، صرفه جویی می کنید.

اطمینان از امنیت کامل

نصب VPN در روتر خانگی به این معنی است که کل شبکه خانگی شما از چشم کنجکاو ایمن است. یک VPN خوب یک لایه امنیتی اضافی ایجاد می کند که می تواند از حملات خارجی مجرمان سایبری که شبکه شما را هدف قرار داده اند جلوگیری کند.

استفاده از VPN را هرگز فراموش نکنید

هنگام استفاده از روتر VPN هیچ خطایی رخ نمی دهد. وقتی از دستگاه خود استفاده می کنید ، گاهی اوقات فراموش می کنید VPN خود را روشن کنید. خوشبختانه این مورد در روترهای VPN وجود ندارد. تمام ترافیک اینترنت ورودی و خروجی قبل از اینکه به ابزارهای خانه شما برسد ، به طور خودکار در سطح روتر رمزگذاری می شوند. با تشکر از این ، شما می توانید دستگاه های متصل خود را ناخواسته بدون نگاه کردن بیش از شانه خود را.

بسته شدن

بدون شک اگر بخواهید دستگاه های خانه یا محل کار خود را بدون دردسر ایمن کنید ، روترهای VPN بسیار عالی هستند.

بهترین قسمت: می توانید هزینه ای را که در غیر این صورت هنگام خرید چندین اشتراک برای دستگاه های خود هزینه می کنید ، کاهش دهید. این به این دلیل است که یک مجوز حق بیمه کافی برای روتر VPN شما برای ایمن سازی دستگاهها کافی است. با این حال ، یک صید وجود دارد.

اگر بیشتر کاربران خانگی شما معمولاً در مسافرت هستند یا بیشتر وقت خود را خارج از شبکه خانه / دفتر می گذرانند ، بهترین روتر VPN روتر نیست.

اما اگر بیشتر وقت خود را در خانه یا محل کار خود سپری می کنید ، پس می توانید به راحتی یک روتر VPN تنظیم کرده و از اینترنت بدون مرز لذت ببرید. در تمام مدت از ناشناس ماندن ، امنیت درجه یک و حداکثر سرعت لذت می برید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner