“دولت هند. در نهایت به حزب رمزنگاری می پیوندیم “می گوید میلیاردر و سیاستمدار هند

تبلیغات پیمکس

پیشگام بیت کوین و بنیانگذار BitInstant & بنیاد بیت کوین احساس می کند هند توانایی تبدیل شدن به یکی از بزرگترین صنایع رمزنگاری در جهان را دارد. وی در مصاحبه ای با راجیف چاندرسخار ، میلیاردر هندی و نماینده مجلس ، متوجه شد که دولت هند کاملاً مخالف رمزنگاری نیست – اما مدتی طول می کشد تا به حزب رمزنگاری بپیوندد. 

تفاوت ظهور رمزنگاری با اینترنت متفاوت است?

هند کشوری است که هنوز با مسئله چگونگی تنظیم ارزهای رمزپایه – ممنوع کردن یا ممنوع کردن آنها – دست و پنجه نرم می کند. بانک مرکزی این کشور ، The Reserve Bank of India (RBI) ، سال گذشته ممنوعیت بانکی را برای رمزنگاری اعمال کرد و از آن زمان ، بسیاری از استارت آپ های ارزهای رمزنگاری شده یا پایگاه خود را به خارج از کشور منتقل کرده اند یا فعالیت های خود را تعطیل کرده اند. جلسات دادرسی عالی دادگاههای متعددی پیرامون این ممنوعیت برگزار شده است ، اما تاکنون هیچ مصوبه ای حاصل نشده است.

چارلی شرم پیشگام بیت کوین اخیراً مصاحبه کرد میلیاردر و سیاستمدار هندی ، راجیف چاندرسخار برای بحث در مورد وضعیت رمزنگاری در هند. یکی از مباحث مورد بحث این بود که چگونه افزایش ارزهای رمزپایه با اینترنت اولیه در دو دهه آخر قرن 20 متفاوت است. به همین منظور ، چاندرساخار گفت که در روزهای ابتدایی اینترنت ، هیچ نظارتی برای بررسی اینترنت وجود ندارد. اما اکنون اینترنت بسیار پیشرفت کرده است و تنظیم کنندگان فضای اینترنت از قبل درگیر همه پیشرفت هایی هستند که مربوط به اینترنت هستند. میگه, 

“اما ، در این مورد ، در فضای رمزنگاری داده می شود … تقریباً مانند طوفانی کامل است که با رشد و حرکت نوآوری رمزنگاری روبرو است. یعنی شما از یک سو قانون و تروریسم ، و نگرانی های مربوط به امنیت سایبری دارید و از آگاهی ویژه ای در مورد خوب نبودن اینترنت و داشتن برخی از پتانسیل های این جیب های شیطانی کوچک به نوعی استراحت برخوردار هستید. درون آنها بنابراین ، نهادهای نظارتی از این امر برای توجیه ، نوعی دور زدن یا درگیر شدن بیشتر استفاده می کنند. “

چارلی شرم با چاندرساخار موافقت کرد و از جنبش “هند رمزنگاری می خواهد” را نام برد که میلیون ها بار برداشت شده است. وی اظهار داشت كه دولت هند فقط در تلاش است تا از مردم محافظت كند ، اما از طرف دیگر ، دولت همچنین تلاش نكرده است كه حامیان رمزنگاری را در تهیه مقررات مربوط به ارزهای رمزپایه مشاركت دهد. شرم سپس از چاندرساخار س askedال کرد که آیا مقرراتی در مورد رمزنگاری در هند است ، روشی که آنها از زمان ورود فناوری تلفن همراه به کشور توسعه یافته اند..

به این ، چاندرساخار پاسخ داد که “چارچوب سیاست و معماری توانایی ما واقعاً درگیر پیشرفت است”. 

هند با بستن درب روی رمزنگاری ایمن بازی کرد

شرم اظهار داشت که جامعه رمزنگاری در سراسر جهان در حال رشد است هند دارای قدرت تبدیل شدن به یکی از بزرگترین صنایع رمزنگاری در جهان است. وی سپس از چاندرساخار در مورد اینکه چرا RBI موضع ممنوعیت رمزنگاری را اتخاذ کرده است ، پرسید. 

به این ، چاندرساخار پاسخ داد که برای دولت یا کسی در فضای عمومی سخت است که با همان کارایی نوآوران در آن فضا به مشکلات ناشی از ارزهای رمزپایه پاسخ دهد. بنابراین ، آنها با “پیچاندن آن در بعضی از اتاق ها و بستن در” ، پاسخ غریزی دادند. وی همچنین از نحوه رسیدگی به امور در آن جبهه ابراز نارضایتی کرد. 

“این راهی نیست که من دوست داشته باشم. من نمی خواهم نوآوری با رویکرد پارانوئید به مقررات زیر پا گذاشته شود. زیرا ، رویکرد پارانوئید به مقررات فقط به این معنی است که بیایید … شما می دانید ، ایمن ترین راه برای اداره امور این است که فقط در را به روی همه چیز ببندید ، و فقط بگویید هیچ نوآوری نیست ، و کسی نگران چیزی نخواهد بود مگر در اتاق مصرف کننده ، که با انتخاب محدود رنج می برد از نظر نوآوری. “

دولت هند در نهایت به حزب رمزگذاری پیوست

در مورد چگونگی مقابله دولت با موضوع تنظیم ارز رمزنگاری شده ، چاندرساخار مثال زد که دولت فعلی با مسئله بی طرفی شبکه برخورد کرده است و اینکه چگونه تصمیم گرفته است ماهیت آزاد و آزاد اینترنت را تحریف نکند چون چند مخابرات آن را می خواستند. چاندرسخار گفت که دولت می خواهد مانند هر مسئله دیگری با این موضوع نیز مقابله کند. او حتی علاقه مندان به رمزنگاری را ترغیب کرد تا با او صحبت کنند و به توانایی وی در ارائه نظرات خود به افراد دولت اطمینان داشته باشند تا آنها را ترغیب به انجام “کار درست” کنند.. 

“بنابراین ، این مکالمه حتی در مورد رمزنگاری نیز صدق می کند ، و من فکر می کنم ، این به نوعی ساختن این موضوع در مورد دولت در برابر مبتکران است ، من به طور فعال مردم را تشویق می کنم که با من بنشینند و به توانایی من در بیان مواضع و نکات آنها به افراد در دولت و رهبری آنها در دولت نگاه كنند و امیدوارم كه آنها را ترغیب كنند كه كار درست را انجام دهند. “

وی همچنین ابراز داشت که بزرگترین مسئله دولت با ارزهای رمزپایه ارتباط رمزنگاری با ثروت بی حساب بود ، مشکلی که هند برای چندین دهه با آن دست به گریبان بود.

“بنابراین ، هنگامی که شما در مورد رمزنگاری صحبت می کنید ، نگرانی طبیعی یا پارانویا ، با ایجاد این ، آیا ما برمی گردیم؟ یا اینکه ما داریم از اقتصاد نقدی ، اقتصاد سیاه نقدی به چیزی منتقل می شویم که حتی کمتر قابل ردیابی است و شکستن آن دشوارتر است. از آنجا که ، در پایان روز ، پول نقد است ، شما همیشه می توانید ، می دانید ، به خانه کسی بروید و انبوهی از پول نقد را دریابید ، ارز نیز در آنجا جمع شده است یا نه. این بسیار پیچیده تر است و قطعاً چیزی نیست که یک پاسبان عادی در ضرب و شتم بتواند آن را انتخاب کند. “

سپس شرم از چاندرساخار س aboutال کرد که چگونه چند درصد از سیاستمداران موضع دوستانه رمزنگاری داشته اند. به این ، چاندرساخار پاسخ داد –

“شما با خیال راحت می توانید فرض کنید که بسیاری از دولت ها و اعضای پارلمان کمی دیر به آن حزب می آیند و در نهایت به آنجا می رسند” 

آیا فکر می کنید دولت هند سرانجام رمزنگاری را بپذیرد؟ یا اینکه ممنوعیت بانکی رمزنگاری به ممنوعیت پتو سخت تبدیل خواهد شد؟ نظرات خود را با ما در نظرات به اشتراک بگذارید!

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner