راهنمای مبتدی برای استخراج NEM (XEM)

نماد معدن

درباره NEM (XEM)

جنبش اقتصاد جدید (NEM) زنجیره بلوکی است که ویژگی های مشابه آن را دارد اتریوم, طراحی شده برای استفاده از شرکت های تجاری.

XEM نشانه ای است که سیستم عامل NEM را تأمین می کند. XEM در کل 8،999،999،999 عرضه شده است ، در حالی که تمام نشانه ها در بلوک پیدایش صادر شده اند. در حال حاضر سکه با توجه به سقف بازار 437،702،335 دلار USD در رتبه 22 قرار دارد. قیمت معاملات XEM در حال حاضر 0.048634 دلار است.

اثبات اهمیت (PoI)

بستر بلاکچین NEM برای مدیریت چگونگی رقابت گره ها و تأیید بلاک بعدی ، از یک پروتکل اختصاصی به نام اثبات اهمیت استفاده می کند. این سفارش متکی به “اهمیت” هر گره است که با یک امتیاز تعیین می شود ، متشکل از عواملی مانند تعداد سکه های نگهداری شده ، تعداد معاملات ماه گذشته و سایر جزئیات.

نتیجه تصویر برای اثبات اهمیت

الگوریتم NEM’s PoI یک الگوریتم اصلاح شده ++ Eigentrust است که سیستمی برای اندازه گیری شهرت در شبکه های نظیر به نظیر است. این کار با فعال کردن گره ها برای نظارت بر سایر گره های شبکه و ایجاد اعتبار برای آنها با تکیه بر عملکردهای گذشته آنها امکان پذیر است.

منبع تصویر: Planet Blockchain

برداشت و جلب نظر

PoI تعیین می کند که کاربران قادر به “برداشت” بلوک های NEM باشند. برداشت بلوک شامل ضبط بلوک ها در زنجیره و کسب جوایز XEM است. دو نوع برداشت وجود دارد: حالت برداشت محلی و برداشت غیر مجاز.

در هر دو مورد ، هنوز هم لازم است که از گزینه استخراج NEM (XEM) برای برداشت استفاده شود که هیچ ارتباطی با نمره اهمیت آنها ندارد. نکته منفی این است که شما نمی توانید فقط XEM اضافی را در صرافی خریداری کنید و بلافاصله برداشت محصول را شروع کنید.

همانطور که سکه های جدیدی را به کیف پول NEM خود واریز می کنید ، آنها در دسته “بدون فروش” وارد می شوند. 10٪ از وجوه سپرده شده به طور روزانه به گروه “واگذار شده” منتقل می شود. بعد از اینکه بیش از 10 هزار XEM جیب دار در کیف پول خود داشتید ، روند برداشت آغاز می شود. به عنوان مثال ، اگر شما 20،000 XEM دارید ، روند واگذاری ممکن است یک هفته یا همین حدود طول بکشد.

برداشت محلی شامل استفاده از تنظیمات پیش فرض در سرور خود به جای NIS (NEM Infrastructure Server) است. برای برداشت محلی سه قانون لازم است:

  • کاربران لازم است بر روی دکمه “شروع برداشت محلی” کلیک کنند
  • کاربران باید آنلاین باشند
  • آنها نمی توانند هنگام برداشت محصول از NIS استفاده کنند

نوع دیگر برداشت غیر مجاز است. به شما این امکان را می دهد تا دارندگان NEM با انتقال نمره اهمیت خود به یک پروکسی ، از یک سرور راه دور برای انجام کار خود استفاده کنند. تفاوت مهم دیگر این است که آنها می توانند NEM را جمع آوری کنند ، در حالی که یک کامپیوتر به دلیل انتقال اهمیت به گره دیگر ، خاموش است.

نتیجه تصویر برای nem png

سه قانونی که برای این نوع برداشت اعمال می شود:

  • جمع آوری سکه ها بدون وقفه کار می کند
  • وقتی NIS کار می کند ، مصرف برق کمتری وجود دارد
  • فعال سازی حساب می تواند به چند ساعت (حدود شش ساعت) و قیمت 6 XEM نیاز داشته باشد.

همانطور که ممکن است قبلاً متوجه شده باشید ، NEM مانند سایر رمزنگاری ها قابل استخراج نیست ، به این معنا که شما از قدرت محاسباتی خود برای تولید بلوک هایی مانند سکه های پروتکل اثبات کار استفاده می کنید.

اما برای شما که هنوز مشتاق استخراج NEM با کارت های گرافیک یا ASIC هستید ، این گزینه وجود دارد که سایر altcoins ها را استخراج کرده و سپس قبل از ارسال به کیف پول ، آنها را به صورت خودکار به XEM تبدیل کنید..

چگونه می توانید از معدن برای تولید NEM استفاده کنید?

کیف پول XEM ایجاد کنید

ابتدا باید یک حساب کیف پول ایجاد کنید که از ذخیره سازی و برداشت XEM پشتیبانی کند. در اینجا شما XEM خود را ارسال خواهید کرد. در حال حاضر چند گزینه در دسترس است: NEM NanoWallet ، NEM Mobile Wallet و NCC (NEM Community Client).

ماینر را انتخاب کنید

سیستم عامل های مختلف نرم افزاری استخراج وجود دارند که تعدادی از altcoins را استخراج می کنند ، یا برای استخراج انفرادی ، استخراج استخر یا استخراج ابری. برخی از مثالها MinerGate ، BFGMiner ، EasyMiner ، CGMiner و غیره است. به دنبال موارد سازگار با سیستم عامل رایانه خود باشید ، سپس آنها را بارگیری و نصب کنید.

نوع استخراج خود را انتخاب کنید

چندین گزینه وجود دارد که از طریق آنها می توان ارز رمزنگاری شده را استخراج کرد. برخی از آنها سود بیشتری نسبت به سایرین دارند اما شما باید یکی از مواردی را انتخاب کنید که مناسب شما و شرایط شما باشد.

استخراج پردازنده

در روزهای اول ارز رمزنگاری شده ، بسیاری از افراد می توانند از CPU برای استخراج استفاده کنند. می توانید مشتری را بارگیری کرده و ویژگی استخراج هوشمند را فعال کنید که به طور خودکار سکه ای را که بیشترین سود را در حال حاضر دارد استخراج می کند..

استخراج JavaScript

اگر نمی خواهید فضای بارگیری در فضای دیسک خود را با بارگیری شلوغ کنید ، می توانید استخراج JavaScript را انتخاب کنید. شما فقط باید به برگه “Web Mining” MinerGate دسترسی پیدا کنید و استخراج Monero را روشن کنید. مشخص شده است که Monero سودآورترین سکه از طریق استخراج JavaScript است. برای ادامه استخراج ، باید صفحه را باز نگه دارید. این گزینه استخراج NEM هنوز از پردازنده مرکزی شما برای محاسبات استفاده می کند.

استخراج GPU

استخراج GPU سودآورترین گزینه محسوب می شود زیرا در حل مشکلات محاسباتی از پردازنده بسیار قدرتمندتر هستند. اگر قبلاً یک معدن استخراج برای استخراج Ethereum (استخراج شده ترین altcoin) دارید ، می توانید ماینرهای خود را به Minergate هدایت کنید. این به روش زیر کار می کند:

Ethminer: ethminer -C -F http://eth.pool.minergate.com:55751/YOUR_EMAIL – ارسال-هشرت را غیرفعال کنید (GetWork)

Genoil OpenCL: ethminer -G -S eth.pool.minergate.com:45791 -O YOUR_EMAIL (لایه)

Genoil CUDA: ethminer -U -S eth.pool.minergate.com:45791 -O YOUR_EMAIL (Stratum)

از XEM خارج شوید

بعد از استخراج برخی سکه ها ، می توانید آنها را در بورس استخر تبدیل کنید ، یا می توانید آنها را به یکی منتقل کنید تا تبدیل شوند و سپس XEM را به کیف پول NEM ارسال کنید.

خلاصه

NEM دارای یک سیستم تولید بلوک بسیار منحصر به فرد است که با سبک استخراج POW سازگار نیست ، ما عادت کرده ایم که ببینیم ، اما راهی برای استفاده از استخراج NEM و بدست آوردن مقداری XEM وجود دارد. یک راه ساده تر برای به دست آوردن XEM خرید مستقیم یا معامله آنهاست.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner