سیگنال های فارکس جلسه کوتاه ایالات متحده ، 6 آگوست – احساسات پس از ارقام مثبت اقتصادی امروز بهبود می یابد

این احساس پنج شنبه گذشته پس از توئیت دونالد ترامپ درباره تعرفه های اضافی بر واردات چین ، کاملاً منفی شد. چین ادعا کرده است که به وعده های خرید محصولات کشاورزی ایالات متحده وفا کرده است ، اما ما می دانیم که هفته گذشته در مذاکرات تجاری که در چین برگزار شد ، نتیجه ای وجود نداشت ، بنابراین جنگ تجاری دوباره در جریان است. احساسات در بازارهای مالی پس از آن توییت ها وخیم تر شد ، این باعث می شود دارایی های خطرناک پایین بیایند ، در حالی که پناهگاه های امن در چند روز گذشته کاملا افزایش یافته است. طلا به بالاترین سطح 6 ساله رسید در حالی که USD / JPY 400 پیپ پایین آمد.

اگرچه امروز به نظر می رسد که با ادامه دلارهای کالایی ، روند معاملات بالاتر از دیروز ، در حالی که پناهگاه های امن در حال عقب نشینی هستند ، احساسات تا حدودی بهبود یافته است. USD / JPY امروز بیش از 150 پیپ بالاتر از جلسه آسیایی را بازیابی کنید. دلیل این امر اطلاعات اقتصادی است که امروز از آسیا و آلمان در اوایل امروز منتشر می شود. eگزارش کار از نیوزیلند با از دست دادن 3 امتیاز نرخ بیکاری چشمگیر بود در حالی که شاخص درآمد در Q2 0.8٪ افزایش یافت. سفارشات کارخانه آلمان برای ماه ژوئن یک جهش خوب داشته است ، اما داده های اصلی از ژاپن با متوسط ​​درآمد و هزینه خانوار بسیار بهتر از حد انتظار بود. این احساسات را بهبود بخشیده و بازارها در حال حاضر تصمیم می گیرند که آیا در حالت مثبت بمانند یا دوباره منفی شوند.

جلسه اروپا

 • PMI خدمات اروپا – در حالی که تولید در اروپا واقعاً در وضعیت دشواری قرار دارد ، خدمات بهتر پیش می روند. گزارش PMI امروز خدمات منطقه یورو نشان داد که این بخش در ماه جولای کم و بیش بدون تغییر مانده است. در آلمان و اسپانیا که ماه گذشته خدمات قوی ترین میزان ضعیف بوده اند ، اما در فرانسه و ایتالیا این بخش بهبود یافته است و تعداد منطقه یورو را در ماه گذشته در 53.2 واحد قرار داده است..
 • PBOC قسم می خورد که دستکاری یوان نیست – بانک مردم چین که بانک مرکزی است اوایل صبح امروز در اظهار نظری گفت که مخالف اتهامات ایالات متحده مبنی بر دستکاری ارز است. اتهام مربوط به یک جانبه گرایی و حمایت گرایی است که به شدت به قوانین جهانی آسیب می زند. نرخ ارز یوان با توجه به عرضه و تقاضای بازار تعیین می شود و چین در کاهش ارزش رقابتی مشارکت نخواهد کرد. در چین مسئله دستکاری ارز وجود ندارد و ما از یوان به عنوان ابزاری برای حل و فصل اختلافات تجاری استفاده نخواهیم کرد. USD / CNY دیروز به بالای مرز 7 رسید. چن یولو معاون فرماندار PBOC افزود كه چین هرگز از ارز خود به عنوان ابزاری برای رقابت استفاده نكرده است. او امیدوار است که ایالات متحده تجارت تجاری را به روشی منطقی حل کند.
 • FED’s Daly در برابر کاهش نرخ تهاجمی است – مری دالی ، رئیس بانک فدرال سان فرانسیسکو ، صبح امروز اظهار نظر کرد و گفت که کاهش نرخ تهاجمی بدون شواهدی از رکود اقتصادی شدید قابل توجیه نیست. موج رشد جهانی کاهش نرخ هفته گذشته را توجیه کرد. عدم اطمینان تجاری افزایش یافته است ، که می تواند سرمایه گذاری در کسب و کار را سرد کند. او نمی بیند که اقتصاد به سمت رکود اقتصادی پیش می رود ، اما ادامه روند معاملات اقتصادی را می بیند ، نرخ های پایین سیاست های دیگر بانک های مرکزی می تواند نرخ پایین تر را توجیه کند.
 • برخی از نظرات مثبت Brexit اتحادیه اروپا را تشکیل می دهند – کمیسیون اروپا امروز در مورد Brexit برخی اظهارنظرها کرد. آنها گفتند اگر انگلیس بخواهد مواضع خود را در مورد Brexit روشن کند ، اتحادیه اروپا برای گفتگو باز است. این کمیسیون برای بحث در مورد Brexit در هفته های آینده همچنان در دسترس است ، در حالی که اتحادیه اروپا برای Brexit بدون توافق آماده است اما می گوید این گزینه مورد نظر نیست
 • پاسخ انگلستان به اتحادیه اروپا – مایکل گوو انگلیس امروز زودتر گفت که آنها آماده و مایل به مذاکره در مورد معامله Brexit هستند. ما می توانیم در مورد یک توافق جدید مذاکره کنیم ، اما او از امتناع اتحادیه اروپا برای مذاکره در یک مورد ناراحت است.

جلسه ایالات متحده

 • توییت ترامپ در تجارت – دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده چندی پیش در توییتر درباره تجارت و کشاورزان آمریکایی نوشت:

  “همانطور که در دو سال گذشته یاد گرفته اند ، کشاورزان بزرگ آمریکایی ما می دانند که چین قادر نخواهد بود به آنها صدمه بزند ، زیرا رئیس جمهور آنها در کنار آنها ایستاده است و کاری را انجام داده است که هیچ رئیس جمهور دیگری انجام نخواهد داد – و من دوباره این کار را تکرار خواهم کرد در صورت لزوم سال! “

  “مبالغ هنگفتی از چین و سایر نقاط جهان به دلایل ایمنی ، سرمایه گذاری و نرخ بهره به ایالات متحده می ریزد! ما در موقعیت بسیار قوی هستیم. شرکت ها نیز به تعداد زیادی به ایالات متحده می آیند. چیز زیبایی برای تماشا! ” 

 • سخنرانی Bullard FED – بولارد فدرال رزرو به خبرگزاری فرانسه گفت که نرخ بهره ایالات متحده “در همسایگی مناسب” است و ما داده ها را مشاهده خواهیم کرد. وی افزود که FED نباید در قبال “جنگ تجاری برابری” واکنش نشان دهد. برخی نظرات مثبت ترین اعضای FED را تشکیل می دهند.
 • فرصت های شغلی JOLTS – فرصت های شغلی JOLTS در چند ماه گذشته در 7.30M-7.40M بوده است. در ماه ژوئن ، مشاغل جدید 7.45 میلیون نفر بود اما با کمتر از 7.37 میلیون نفر اصلاح شد. ماه گذشته آنها 7.32 میلیون نفر بودند و انتظارات 7.50 میلیون دلاری را از دست دادند. امروز انتظار می رود که آنها در 7.34 میلیون بشوند.

در Sight معاملات می کند

سرسخت AUD / USD از نو

 • روند همچنان نزولی است
 • بازپرداخت کامل است
 • 20 SMA دوباره مقاومت می کند
 • اصول اساسی برای Aussie بسیار ناخوشایند است

 

20 SMA این جفت را دوباره معکوس می کند

AUD / USD دو هفته پیش با بازگشت خریداران USD نزولی شد و از آن زمان روند بسیار قوی بود. این روند هفته گذشته شتاب بیشتری گرفت و دیروز روند نزولی جدیدی را رقم زد. اما در چند جلسه گذشته روند نزولی متوقف شده است و ما شاهد ضعف در معاملات بالاتر هستیم که دلار در اثر افزایش جنگ تجاری تضعیف می شود. اما ، بازگشت مجدد در حال حاضر با تقریباً خرید بیش از حد تصادفی و مقاومت مجدد 20 SMA (خاکستری) کامل شده است. شمعدان H4 قبلی به صورت دوجی بسته می شود که یک سیگنال معکوس است. ما قبلاً در مورد این جفت کوتاه بودیم اما اگر آن معامله را از دست دادید ، این فرصت خوبی برای کوتاه است.

در نتیجه

سفارشات کارخانه در ژوئن در آلمان جهش کرد و این یک علامت مثبت برای بخش تولید در آلمان و منطقه یورو است زیرا این بخش به شدت دچار مشکل شده است. شاید این نقطه معکوس باشد ، اما تشخیص آن هنوز خیلی زود است زیرا فقط یک ماه خوب است. باید منتظر بمانیم تا اطلاعات تولید این ماه از اروپا منتشر شود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner