اخبار DeFi: کاوا در Binance.com ادغام شده و در چند دقیقه به فروش رسیده است

تبلیغات پیمکس

این رقابت خیلی زود در فضای DeFi داغ خواهد شد. Binance.com اولین صرافی عمده ای است که راه حل های محلی DeFi را در سیستم عامل Binance ادغام می کند. این نه تنها یک مزیت مهم برای KAVA است, “گوهر پنهان دهه” با توجه برای فوربس ، اما همچنین تازه آغاز آنچه برای این رشد بالا ، بازار بالقوه بالقوه در حال ظهور است ، است.

ارزش بیشتر و بیشتری در پروتکل ها و سیستم عامل های غیرمتمرکز مالی قفل می شود. بیش از 7 میلیارد دلار است گسترش یافتن انتشار یافتن در میان چند ده پروژه در حال حاضر ، با این حال همه آنها سعی می کنند کاربران Ethereum را تأمین کنند. وقت آن است که سایر دارایی ها را نیز به امور مالی غیرمتمرکز معرفی کنیم. کاوا دقیقاً این کار را با پشتیبانی از Binance Coin – یا BNB – از روز اول انجام می دهد. داشتن پشتیبانی از صرافی های رمزنگاری پیشرو در جهان ، از لحاظ رقابتی برتری بیشتری نسبت به سایر پروژه های DeFi موجود در بازار دارد.. 

Binance کارت کاوا ترامپ را اجرا می کند

خبر مهم هفته این است که چگونه کاوا اکنون رسماً در بستر Binance.com پشتیبانی می شود. معاملات دارایی بومی KAVA اکنون ماه هاست که ادامه دارد. برداشتن گام بعدی در این مشارکت برای ارتقا وضعیت هر دو سیستم عامل در این فرآیند بسیار مهم بود. این اولین بار است که Binance.com یک راه حل DeFi را مستقیماً در سیستم عامل خود ادغام می کند ، این مزیت اولین حرکت برای Kava و کاربران آن بی ارزش است و نباید آن را دست کم گرفت.. 

برای قرار دادن این ادغام در حال حاضر ، این امکان برای کاربران Binance وجود دارد که مستقیماً با BNB در سیستم عامل Kava شرکت کنند. دیگر نیازی به جابجایی بین سیستم عامل ها یا استفاده از یک برنامه تلفن همراه جداگانه نیست. این گزینه در دسترس خواهد ماند ، اما یکپارچه سازی مستقیم بسیار ساده تر است. علاوه بر این ، کاربران Binance.com اکنون عملکرد بی سابقه ای در اختیار دارند. توانایی استفاده از BNB و BUSD به طور مستقیم برای جمع آوری پاداش استخراج نقدینگی یک گام بزرگ به جلو است. 

ادغام Kava به چنین روشی پتانسیل این سیستم عامل DeFi را تأیید می کند. هرکسی می تواند با سهولت نسبی این راه حل را در سیستم عامل ، تبادل یا dApp خود ادغام کند. تا کنون به هیچ یک از پروژه های DeFi دیگر نمی توان مستقیماً از طریق صرافی دسترسی پیدا کرد و این باعث شده که Kava یک پیشنهاد فوق العاده منحصر به فرد در بازار باشد.. 

موفقیت مداوم کاوا نتایج جالبی به همراه داشته است. نه تنها ادغام مستقیم Binance.com برای مراقبت وجود دارد ، بلکه ضرب USDX همچنین به نظر می رسد طبق برنامه پیش می رود. در نتیجه افزایش علاقه کاربران Binance به این گزینه ، نقدینگی قابل استفاده از طریق استخر طی دو هفته گذشته چندین برابر شده است. این احتمال وجود دارد که برای آینده قابل پیش بینی افزایش بیشتری نیز رخ دهد. 

اهمیت گره Binance Staking

قرار دادن KAVA به عنوان رمز DeFi به روشی کاملاً مبتکرانه تنظیم شده است. در شرایط عادی ، کاربران عملاً از مشارکت در DeFi staking قفل می شوند ، مگر اینکه به عنوان اعتبار سنج در شبکه عمل کنند. این امر معمولاً نیاز به داشتن چندین هزار سکه و نگه داشتن گره به صورت شبانه روزی دارد. با کمک Binance ، این کل روند بسیار در دسترس تر شده است. 

Binance staking استخرهای $ KAVA از کاربران خود را ، بیشتر آنها را سهام می کند ، اما بخشی از آن را همیشه لکه دار نگه می دارد. این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا در حالی که هنوز می توانند KAVA را در Binance معامله کنند یا آن را به جای دیگری منتقل کنند ، پاداش های زیادی کسب کنند. این باعث ایجاد بهترین در هر دو جهان می شود که Binance بیشترین مقدار Kava را به خود اختصاص می دهد و امنیت بلاکچین را بهبود می بخشد و در عین حال کاربران را قادر می سازد تجربه خوبی داشته باشند – داشتن نقدینگی در صورت نیاز به آنها و دریافت منافع منفعل.

گوش دادن به بازخورد کاربر

Binance cz

همکاری مداوم بین Binance و Kava نیز با بازخورد کاربران تقویت می شود. به عبارت دقیق تر. کاربران Binance.com خواسته اند برای راه حل های یکپارچه DeFi برای کار کردن ارزهای رمزنگاری شده آنها. با توجه به اینكه كاوا به طور فعال از BNB برای ایجاد USDX پشتیبانی می كند ، زمان لازم بود تا یك ادغام مناسب انجام شود. 

علاوه بر این ، همه اینها نشان می دهد که Kava متوسط ​​سیستم عامل DeFi شما نیست. در حال حاضر ممکن است مقدار کل Maker یا Compound قفل نشده باشد ، اما این فقط یک مسئله زمان است. این سیستم عامل هنوز هم قابلیت های زیادی دارد که منتظرند در آینده نزدیک به آن اضافه شوند. یکی از این تغییرات عمده به زودی رخ خواهد داد و به طور بالقوه منظره DeFi را برای همیشه تغییر می دهد. با توجه از این هفته به مدیر عامل و مدیر موسس کاوا ، برایان کر ،,

“84 میلیون KAVA در حال حاضر توسط دارندگان اوراق قرضه با ارزش تقریبی 354 میلیون دلار آمریکا وام می شود. 568 CDPS فعال با ارزش سپرده های کل 36،731،493 دلار. 16،370،511 USDX صادر شده است. 1،149،645 دلار درآمد پاداش KAVA و 932،166 بلوک تأیید شده است. “

تمام علائم در مورد کاوا کاملاً صعودی هستند. به طور مستقیم در Binance.com ادغام شده اولین گام مهم در جهت جریان اصلی DeFi است. این صنعت هنوز کمی در بازار ظاهر می شود ، اما اکنون میلیون ها نفر می توانند پیشنهادات کاوا را بطور طبیعی کشف کنند. 

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner