آیا در برنامه Ripple برای مبارزه با دادخواست SEC ، آیا Ripple می تواند در برابر SEC پیروز شود؟

دادخواست SEC علیه ریپل و دو تن از مدیران آن برای فروش امنیت ثبت نشده منجر به نابودی شرکت رمزنگاری در ایالات متحده شد. ریپل در پاسخ اولیه خود همه ادعاهای امنیتی بودن XRP را رد كرد و حتی به مشتریان خود اطمینان داد كه سرانجام به عنوان برنده ظاهر می شوند. شرکت در حال حاضر با یک بیرون آمده است پاسخ رسمی دقیق به ادعاهای مطرح شده علیه این شرکت در دادخواست.

امروز ، ما پاسخ اولیه قانونی خود را به شکایت SEC ارسال کردیم. با استفاده از آن ، ما شروع به تنظیم مستقیم سوابق و اصلاح بسیاری از عقاید نادرست و متناقض در ادعاهای آنها می کنیم. 1/5 https://t.co/8KVBuSzCGH

– استوارت آلدروتی (s_alderoty) 29 ژانویه 2021

ریپل در پاسخ رسمی خود به دادخواست ادعا کرد که بیشترین تأثیر را در دادخواست SEC داشته اند ، سرمایه گذاران خرده فروشی هستند زیرا قیمت XRP در پی دادخواست بیش از 50٪ کاهش یافته است.

از زمان ارائه شکایت توسط SEC ، XRP تقریبا نیمی از ارزش بازار خود را از دست داد ، و باعث شد دارندگان خرده فروشی XRP بدون ارتباط با Ripple – یعنی افرادی که SEC از آنها محافظت می کند – میلیاردها دلار ضرر داشته باشند. علاوه بر این ، بخشی از ماموریت SEC حفظ بازارهای منظم است … و با این وجود بیش از حد آنها خرابی در بازار ایجاد کرده.

ریپل SEC را به تحریف واقعیت ها متهم می کند

Ripple ادعا کرد که SEC بیش از اینکه بی طرف باشد طرفین را انتخاب می کند ، زیرا در یک مرحله حتی آنها ادعا کردند Ethereum می تواند به عنوان یک امنیت واجد شرایط باشد ، و با گذشت زمان آن را به عنوان یک کلاس دارایی به دست آورد و XRP به خوبی در همان براکت قرار می گیرد.

ریپل همچنین SEC را به تخریب حقایق در پرونده قضایی با انتخاب گیلاس نقل قول ها و داده ها برای نشان دادن آن در یک دیدگاه بد متهم کرد. شرکت گفت,

از طریق پاسخ خود ، ما شروع به روشن کردن سابقه می کنیم. در حالی که نمی توانیم در این قالب به تمام مشخصات خاص بپردازیم (این امر با پیشرفت پرونده اتفاق خواهد افتاد) ، خواهید دید که ما بسیاری از ادعاهای SEC را رد کردیم. با گذشت زمان خواهید فهمید که چرا.

ریپل همچنین پیشنهادی از اندرو سرسنی ، از دبووئز را ارائه داد & پلمپتون که پرونده را بررسی کرده و پیشنهاد داده است که SEC تصمیم به نادیده گرفتن حقایق کلیدی مانند تجارت XRP در سراسر جهان بدون هیچ گونه تداخل نظارتی دارد.

طبق اندرو ، پرونده SEC بی سابقه و بد تصور است. SEC وضعیت واضح XRP را به عنوان ارز مجازی نادیده گرفته است ، که نه تنها با یافته های سایر نهادهای نظارتی ایالات متحده بلکه با رژیم های نظارتی بین المللی نیز مغایرت دارد. طی هشت سال گذشته ، بازار XRP ، مستقل از فعالیت های Ripple ، به مقیاس گسترده ای تبدیل شده بود – تجارت بیش از 200 صرافی در سراسر جهان. اکنون SEC مفهوم “قرارداد سرمایه گذاری” را فراتر از نقطه شکست خود گسترش داده است.

گابور گورباچ ، مدیر VanEck وقتی از وی در مورد نظرات خود در مورد این موضوع س askedال شد ، گفت,

در حال حاضر مشخص نیست که آیا XRP یک ارز است یا یک اوراق بهادار. در این مورد اتفاق نظر نظارتی وجود ندارد.

Ripple ادعاهای SEC در رابطه با قرارداد سرمایه گذاری XRP را رد می کند

SEC ریپل را به فروش آگاهانه نوعی ضمانت نامه یا قرارداد سرمایه گذاری به خریداران متهم کرد ، اگرچه می دانست که تحت مقررات فعلی ممکن است به عنوان امنیت تلقی شود و قیمت آن را از طریق رسانه های اجتماعی و کانال های دیگر بیشتر جنجالی کند. ریپل در پاسخ رسمی خود تمام ادعاهای داشتن یک اوراق بهادار یا نوعی قرارداد سرمایه گذاری بین دو طرف را رد کرد.

ریپل ادعا کرد که XRP یک ارز مجازی است که بیش از 7 سال است بازار خود را ساخته است. این شرکت گفت که ادعاهای قرارداد سرمایه گذاری مانعی ندارد زیرا آنها هرگز ICO نداشته اند یا وعده های بعدی را نداده اند. شرکت fintech خلاصه ای از تشکیل پرونده پاسخ خود را که به عنوان خوانده شده ارائه داده است,

  1. XRP یک ارز مجازی است و بنابراین ، خارج از صلاحیت SEC نیست.
  2. Ripple هرگز با هیچ دارنده XRP قرارداد سرمایه گذاری منعقد نکرده است.
  3. Ripple هرگز ICO در اختیار نداشت ، هرگز به شما ارزهای آینده برای جمع آوری پول ارائه نداد و هیچ ارتباطی با اکثریت قریب به اتفاق دارندگان XRP ندارد.
  4. برگزاری XRP به این معنا نیست که شخصی بخشی از درآمد یا سود Ripple را دریافت می کند.
  5. فروش XRP Ripple کمتر از 1٪ از بازار گسترده XRP است که طی 8 سال گذشته رشد کرده است.
  6. XRP Ledger که XRP روی آن حرکت می کند کاملا غیرمتمرکز است. SEC واقعیت اقتصادی معامله XRP را نادیده می گیرد.
  7. منابع XRP Ripple بیش از اینکه سهام الماس DeBeers الماس را به اوراق بهادار تبدیل کند ، قرارداد سرمایه گذاری ایجاد نمی کند.

اگر موافق ادعاهای Ripple در برابر SEC هستید به ما اطلاع دهید. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner