بررسی BitBuy.ca

ارزهای مجازی

اطلاعات اضافی

بازار هدف

  • کانادا

سپرده

  • سیم بانکی ، پیش نویس بانک ، تعاملی ، فلکسپین

ارزها

  • CAD

طرفداران

  • قیمت های رقابتی
  • گزینه های سپرده محلی
  • تأیید سریع حساب

منفی ها

  • هزینه های برداشت کمی بالا است

Bitbuy تحت مالکیت و مدیریت شرکت تورنتو First Ledger Corporation است ، گروهی که به ارائه نه تنها یک بستر مبادله خرده فروشی بلکه یک میز OTC برای بازرگانان بزرگتر و راه حل تجاری برای مشاغل محلی کانادا اختصاص داده شده است. این بررسی فقط به بستر مبادلات خرده فروشی محدود می شود ، که در چند زمینه بسیار عالی است – قیمت گذاری با هر بورس دیگر کانادایی قابل رقابت است و هزینه های تجارت پایین است. توسط کانادایی ها و برای آنها ساخته شده است ، همه گزینه های سپرده محلی در دسترس است و مشتریان توسط یک گروه مستقر در تورنتو پشتیبانی می شوند.

با بازارهای بیت کوین ، litecoin ، ethereum و bcash ، Bitbuy یک مکان عالی برای معامله گر بیت کوین و رمزنگاری کانادایی است ، به عنوان یک پلت فرم امن و بصری با پشتیبانی عالی..

شروع شدن

کاربران امکان ثبت نام با استفاده از جزئیات facebook یا google plus را دارند. ما ترجیح می دهیم فقط مراحل ثبت نام استاندارد را طی کنیم – ترجیح می دهیم به دلایل واضح به فیس بوک اطلاع ندهیم که از بیت کوین استفاده می کنیم..

اکنون زمان تنظیم احراز هویت دو عاملی شما فرا رسیده است. باید احراز هویت دو عاملی را با شماره تلفن کانادایی خود تنظیم کنید. اگر به هر دلیلی بدون تلفن خود هستید ، با پشتیبانی تماس بگیرید و شاید آنها دو عامل را از بین ببرند.

شما به صفحه تنظیمات هدایت می شوید ، جایی که ممکن است ثبت نام خود را انجام دهید. جزئیات بیو را وارد کنید ، در زیر نشان داده شده است.

شناسه دولت کانادا ، سلفی دارای شناسه ذکر شده و یک سند تأیید آدرس ، مانند قبض برنامه ای که نام و آدرس کامل شما را نشان می دهد ، بارگذاری کنید. چیزهای استاندارد.

با ضربه زدن بر روی دکمه “درخواست تأیید” روند شروع می شود. تأیید خودکار از طریق Trulioo برای دسترسی سریع ساکنان کانادا به این منظور است.

واریز و برداشت

عالی است ، اکنون شما تأیید شده و می توانید سپرده گذاری کنید. در زیر می توانید گزینه های سپرده گذاری آنها ، و همچنین آمارهای حیاتی مانند کارمزد و مدت زمان لازم برای ضرب واریز شما را مشاهده کنید.

در صورت تمایل می توانید btc ، ltc ، eth و bch را نیز واریز کنید ، اگرچه این یک فرایند دستی است که شامل درخواست آدرس از طرف پشتیبانی است که از طریق ایمیل ارائه می شود. هنگامی که آدرس را تأمین کردید ، مبلغ در کیف پول bitbuy شما نشان داده می شود و ممکن است به طور معمول مستقیم از سیستم عامل مورد معامله ، فروش یا برداشت قرار گیرد.

در زیر روش های برداشت و هزینه ها را مشاهده کنید.

بستر Cryptocurrency Bitbuy

Bitbuy یک بستر امن ، قابل اعتماد ، راحت و اولین مشتری را به جامعه رمزنگاری کانادا ارائه می دهد. رابط تجاری زیر را بررسی کنید ، که به اندازه کافی بصری برای استفاده حتی توسط تازه کاران بیت کوین نیز قابل درک است.

می توانید اقدام قیمت bitbuy را در نمودار واقع در داشبورد دنبال کنید. این بدان معناست که شما می توانید انتظار داشته باشید که بهترین قیمت CAD را در بازار دریافت کنید یا آنقدر نزدیک به آن باشید که بتوانید با اطمینان تجارت بدون نگرانی از تغییر شکل خود را انجام دهید..

زیر کارمزد خدمات کارگزاری آنها را ببینید ، یعنی تجارت سریع:

جفت های CAD خرید فروش
BTC .75٪ .5٪
ETH .75٪ .5٪
XRP .75٪ .5٪
LTC .75٪ .5٪
BCH .75٪ .5٪

اگر در بورس معامله کنید ، نرخ تجارت حرفه ای بسیار بهبود یافته ای دریافت می کنید:

معامله PairMakerTaker
BTC / CAD .16٪ .26٪
ETH / BTC .16٪ .26٪
XRP / BTC .16٪ .26٪
BTC / BCH .16٪ .26٪
BTC / LTC .16٪ .26٪
ETH / CAD .16٪ .26٪
XRP / CAD .16٪ .26٪
LTC / CAD .16٪ .26٪
BCH / CAD .16٪ .26٪

با این حال ، اگر می خواهید مقدار زیادی سکه ، 5000 دلار به بالا بخرید ، حساب خود را باز کنید ، با آدرس “درخواست حق بیمه” به [email protected] بنویسید و کمی تخفیف از آنها بخواهید. به آنها بگویید bitreview برای شما ارسال شده است ، ممکن است کمک کند!

علاوه بر احتمال هزینه های پایین تر ، مشتریان حق بیمه به کارگزاران bitbuy دسترسی دارند که به خرید و فروش تدارکات کمک می کنند و به هر گونه س answerال پاسخ می دهند. اغلب تبلیغات اختصاصی برای مشتریان برتر وجود دارد که باعث می شود برنامه کاملاً ارزش بررسی داشته باشد.

پشتیبانی

نمایندگان برتر ما را به پشتیبانی کلی bitbuy که مسلماً بهترین سیستم عامل رمزنگاری در کانادا و سر و شانه های بالاتر از توده های رمزنگاری شده غفلت شده و بدبختانه نیاز به خدمات از صرافی های ایالات متحده هستند ، جلب می کنند. گرچه وابستگی به ایمیل برای مواردی مانند دریافت آدرس غیر btc ممکن است کمی ناامید کننده باشد ، اما همچنین نشان دهنده شبکه پشتیبانی فعال در bitbuy است! و آنها با داشتن یک پرسنل آگاه و دوستانه فعال برای کمک سریع در ساعات معاملات کانادا فعال هستند. ما به طور کلی برجسته کردن پشتیبانی در بررسی های خود را متوقف کرده ایم ، مگر اینکه به خصوص خوب یا وحشتناک باشد – بنابراین پشتیبانی از bitbuy قوی است و قابل ذکر است.

سیار

Bitbuy در موبایل کاملاً دوستانه طراحی شده است و از همه قابلیت های حساب می توان به راحتی از طریق دسک تاپ در دستگاه تلفن همراه استفاده کرد..

خط پایین

بسیار خوب ، بنابراین بررسی اخلاقی – bitbuy یک پلت فرم رمزنگاری ایمن و آسان است ، با قیمت و کیفیت خوب ، پشتیبانی دقیق. اگر یک چنگ زدن وجود داشته باشد ، این است که هزینه های برداشت CAD کمی بالاتر از رقبا است ، اما اگر شما برای نگهداری خرید می کنید ، bitbuy یک محصول برتر در بازار است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner