چرا قیمت بیت کوین قبل از نصف شدن رویداد به خوبی جمع می شود

قیمت بیت کوین به طور ناگهانی بالاتر از سطح کلیدی پشتیبانی در مرز 10 هزار دلار است. قیمت ارز رمزپایه کاملاً افزایش یافته است و فقط بیت کوین نیست که سود می دهد. از زمان تأسیس ارزهای دیجیتال در سال 2008 ، به طور کلی ، با افزایش قیمت بیت کوین ، قیمت هزاران پروژه رمز ارز دیگر که امروز در بازار موجود است ، نیز کاهش می یابد..

این س theال را ایجاد می کند. چرا قیمت بیت کوین قبل از واقعه نصف شدن خیلی خوب جمع شده است?

برای پاسخ به این س ،ال ، سرمایه گذاران و قماربازان ابتدا باید بدانند واقعه نصف شدن چیست. پس از روشن شدن ، قرار دادن قیمت و زمینه Bitcoin بسیار آسان تر خواهد بود. گفته می شود ، همچنین در نظر گرفتن وضعیت گسترده اقتصادی ، سیاست آمریکا و ویروس کرونا به دلیل افزایش قیمت نیز مهم است.

آیا دستکاری در بازار می تواند یک عامل باشد?

از 18 دسامبر سال گذشته ، قیمت بیت کوین 68 درصد در برابر دلار آمریکا افزایش یافته است. دلیل آن بستگی به این دارد که سرمایه گذاران می خواهند به کدام یک از اندیشه ها اعتماد کنند. یکی از برجسته ترین نهنگ ها (معروف به سرمایه گذاران بزرگ در صنعت) که با نام Joe007 شناخته می شود ، معتقد است که پمپ قیمت بیشتر نتیجه دستکاری بازار است. با توجه به اینکه صنعت ارزهای رمزپایه نسبت به بازار مالی سنتی و سایر صنایع بزرگ هنوز بسیار کوچک است ، وی ممکن است نکته ای داشته باشد.

همچنین ممکن است رویداد نصف شدن بیت کوین ارتباطی با این موضوع داشته باشد. تخمین زده می شود که عرضه بیت کوین منتشر شده در هر قطعه استخراج شده در ماه مه سال جاری مجدداً به نصف کاهش یابد. این بدان معناست که تمام کارتهای گرافیک و ماشین آلاتی که برای حل بلوک استفاده می شود برای تولید بیت کوین بیشتر باید دو برابر کار کنند.

از نظر تئوری ، این بدان معنی است که پس از ماه مه عرضه بیت کوین بسیار کمتری در بازار وجود دارد و بنابراین قیمت افزایش خواهد یافت. اما در واقعیت آنچه که بسیاری از اوقات اتفاق می افتد ، این است که کسانی که می دانند با پول زیادی معامله می کنند ، قیمت را قبل از وقوع حادثه (بالاخره همین الان) افزایش می دهند تا پس از آن به سرعت شاهد افت قیمت باشند. این اتفاق افتاده است با قیمت بیت کوین در گذشته, و همچنین در مورد سکه های دیگر اتفاق افتاده است ، که به نصف می رسد ، مانند به عنوان مثال Litecoin.

دلیل دیگر تردید برخی از سرمایه گذاران این واقعیت است که سال گذشته قیمت بیت کوین از حدود 3000 دلار تا 12000 رسید. اخلاق داستان با نشستن بیت کوین در کمی بالاتر از 10000 دلار است ، بسیاری از مردم فکر می کنند که این رویداد نصف شده در قیمت یک سکه قیمت گذاری شده است. اینکه آیا این درست است یا نه ، چیزی است که باید دراز مدت منتظر آن بمانیم.

سایر دلایل احتمالی رالی قیمت بیت کوین

CNN تخمین می زند که بیش از 1000 نفر در سرزمین اصلی چین به دلیل شیوع ویروس کرونا که بسیاری از افراد در سراسر جهان از یک بیماری همه گیر احتمالی و کنترل خارج می شوند ، از دنیا رفته اند. با توجه به آزادیخواهان به دولت اعتماد ندارند و به آزادی افراد اعتقاد دارند ، منطقی است که بسیاری از سرمایه گذاران سختگیر رمزنگاری ممکن است ایده جدا نگه داشتن امور مالی خود از سازمانهای متمرکز را که ممکن است کنترل پایان سریع گسترش بیماری.

گزارش ها تقریباً 38000 مورد مختلف ویروس کرونا را تخمین زده اند و به نظر می رسد در هر گوشه کره زمین حداقل چند نفر قرنطینه شده اند که در تلاش برای غلبه بر این بیماری هستند..

جنجال پیرامون دونالد ترامپ

سرمایه گذاران ناآرامی سیاسی را دوست ندارند. در حالی که آنها به طور کلی پول را از بازار در این زمان بیرون می کشند ، بازار ارزهای رمزنگاری شده برای برخی شامل Bitcoin ممکن است در واقع یک راه برای حفظ دارایی در میان همه جنجال های پیرامون دونالد ترامپ و انتخابات ریاست جمهوری آینده در اواخر سال باشد.

ترامپ نه تنها با موفقیت از استیضاح اجتناب کرده ، بلکه می تواند بعنوان بحث برانگیزترین رئیس جمهور آمریکا در همه زمان ها برای انتخاب مجدد انتخاب شود. این را به جنگ تجاری ایالات متحده / چین اضافه کنید که چرخه اخبار را در طول سال 2019 آزار می دهد و ویروس کرونا باعث کاهش سرعت تجارت در سراسر آسیا می شود و اکنون ممکن است به عنوان زمان مناسب برای سرمایه گذاری در ارز رمزنگاری شده باشد.

صرف نظر از اینکه چرا قیمت بیت کوین در حال حاضر افزایش می یابد ، به بیت کوین ها توصیه می شود وقت خود را بگذارند زیرا تصمیم می گیرند چه مقدار پول بیشتری به بازار بریزند. نصف شدن به همان اندازه منجر به سقوط کوتاه مدت می شود که سرمایه گذاران را از ترس در سودهای بلند مدت ترساند. بازی طولانی را انجام دهید.