بررسی Bitmix.Biz: ابزاری موثر برای ناشناس ماندن پرداخت های بیت کوین

Bitcoin ممکن است راهی مطمئن و سریع برای معامله باشد ، اما گمنامی کامل را تضمین نمی کند. یک هکر با انگیزه بالا می تواند سوابق شما را به راحتی ردیابی کند. 

اما به لطف BitMix ، پلتفرمی که پرداخت های رمزنگاری را ناشناس می داند ، می توانید بدون استرس رمزنگاری بدون اینکه تمام پرداخت های شما کاملاً ایمن باشد ، رمزعبور ارسال کنید. این یک ابزار موثر است که با ترکیب هر معامله با تعداد زیادی از معاملات دیگر کار می کند. معمولاً فرآیند اختلاط فقط چند دقیقه طول می کشد.

سکه های پایانی که کاربر دریافت می کند کاملاً جدید و غیرقابل ردیابی هستند. BitMix.biz یک مخلوط کن قابل اعتماد بیت کوین است که به شما کمک می کند تا معاملات بیت کوین خود را به امنیت و بی هویتی مورد نظر خود برسانید.. 

چرا به BitMix.Biz نیاز دارید?

چند سال پیش ، بیت کوین به دلیل ناشناس بودن تحسین شده خود محبوبیت زیادی پیدا کرد ، عاملی که باعث جلب بسیاری از کاربران شد. با این حال ، وقتی کاربران اطلاعات و جزئیات بیت کوین و نحوه انجام معاملات را یاد گرفتند ، این هیاهو سرد شد. به زبان ساده ، بی هویتی بیت کوین فقط یک افسانه است. هر کسی می تواند به دفتر عمومی در دسترس قرار گیرد و هر معامله ای را که می خواهد ردیابی کند. 

BitMix.Biz ناشناس بودن كامل سكه شما را به دنبال آن می دهد. برای مبتدیان ، بیت کوین خود را به سیستم عامل واریز کنید ، BitMix.Biz با خرد کردن معامله به قطعات کوچک ، کار می کند و سپس به جهات مختلف منتقل می شود. پس از آن ، سیستم عامل سکه ها را به همان مقدار واریز شده اما به عنوان سکه های کاملاً جدیدی که قابل ردیابی نیستند ، برمی گرداند. در اینجا برخی از مشخصات ارزشمند BitMix.Biz برای شما آورده شده است.

  • ناشناس بودن کامل
  • پشتیبانی از چندین ارز رمزپایه شده
  • یک بستر چند زبانه
  • انتقال فوری
  • امکان تنظیم هزینه سفارشی
  • ضمانت نامه
  • پشتیبانی از گزینه تصادفی

ناشناس بودن کامل 

ماهیت استفاده از میکسر بیت کوین در به دست آوردن حریم خصوصی و ناشناس ماندن سکه شماست که پول شما را از هکرها جلوگیری می کند و سایر اشکال نظارت که ممکن است سکه شما را در معرض اشخاص غیر مجاز قرار دهد. این پلت فرم در هنگام انجام معاملات از هیچگونه شناسنامه شخصی مانند آدرس و نام کاربران درخواست نمی کند.

جالب اینجاست که BitMix.Biz هیچ سابقه یا دفترچه ورود به سیستم کاربران خود را نگهداری نمی کند ، این بدان معناست که این پلتفرم اطلاعات بازدیدکنندگان قابل ردیابی را در اختیار ندارد. علاوه بر این ، بول کوین Bitcoin هرگونه اطلاعات معامله را حداکثر برای 72 ساعت یا بلافاصله پس از درخواست کاربر ذخیره می کند.

ارزهای رمزنگاری شده پشتیبانی می شود

اگر از اطراف بپرسید ، بسیاری از دارندگان رمزنگاری می دانند که خدمات مخلوط کردن فقط به بیت کوین محدود می شود. خوب ، BitMix.Biz چندین رمزنگاری دیگر مانند Dash و Litecoin را شامل شده است. طبق منابع داخلی ، برنامه هایی برای در دست گرفتن سکه های بیشتر در حال انجام است که اطمینان حاصل کند که هر دارنده رمزنگاری جای گرفته است.

پلت فرم چند زبانه

تقریباً از تمام نقاط جهان می توان به BitMix دسترسی داشت. این پلتفرم علاوه بر دسترسی جهانی ، از چندین زبان اصلی مانند انگلیسی ، آلمانی ، چینی ، هلندی ، کره ای ، پرتغالی ، روسی ، اندونزیایی ، لهستانی و هندی نیز پشتیبانی می کند.. 

انتقال فوری

برای انتقال دارایی های دیجیتالی کاربر به آدرس های مربوطه ، پیام تأیید سریع تنها جزئیاتی است که شخص باید ارسال کند و سکه های وی فوراً به آدرس وی منتقل می شود. توجه داشته باشید که BitMix به راحتی سکه های مختلط را در ذخیره خود نگه می دارد. 

بنابراین ، هنگامی که روی پیام تأیید کلیک کردید ، سکه های خود را فوراً ، به مقدار کامل و البته با بی هویتی کامل دریافت خواهید کرد..

ضمانت نامه

BitMix درگیر ساخت معاملات رمزنگاری کاملاً ناشناس و بسیار ایمن است. با توجه به اینکه همه دارندگان دارایی های دیجیتال نمی توانند صاحب فن و فن باشند ، از کجا می دانند که معاملات آنها واقعاً مسیر درستی را طی می کند?

خوب ، BitMix قبلاً راه حلی پیدا کرده است. هنگامی که سکه های خود را به سیستم عامل ارسال می کنید ، بلافاصله آدرس یا به سادگی مکانی برای ارسال بیت کوین دریافت می کنید. تأیید به عنوان دیجیتالی توسط سرور سیستم عامل به صورت دیجیتالی امضا می شود.

تنظیم هزینه سفارشی

آیا تا به حال فکر کرده اید که مهاجمان چگونه از امنیت پیچیده پیکربندی شده توسط دارندگان کیف پول عبور می کنند و دارایی های دیجیتال را می دزدند؟ خوب ، شاید لازم باشد به آن توجه کنید. با استفاده از کتاب دفتر عمومی که کلیه معاملات ارزهای رمزنگاری شده را حفظ می کند ، مهاجمان می توانند از تجزیه و تحلیل برای دانستن تعادل صاحب رمزنگاری استفاده کنند. 

شما می توانید شرط بگذارید که اگر کسی چنین اطلاعاتی را بدست آورد ، سرقت از شما فقط یک مسئله زمان است. اما به لطف BitMix.Biz ، می توانید هزینه سفارشی را تنظیم کنید که به طور معمول بین 0.4٪ تا 4 ranges باشد. این ردیابی معامله را کاملاً دشوار می کند.

این پلت فرم از گزینه تصادفی پشتیبانی می کند

گزینه تصادفی فقط یک لایه امنیتی اضافی است که پلت فرم برای اطمینان از دسترسی کامل به معاملات کاربران یکپارچه کرده است. این قابلیت به کاربران امکان می دهد برای هر آدرس خروجی 2 یا بیشتر تراکنش دریافت کنند.

این ویژگی کسی را که می خواهد بلاکچین را برای ردیابی چنین معامله ای تجزیه و تحلیل کند دشوار می کند. برای کارایی این عملکرد ، باید حداقل پرداخت ها را به آدرس خود انجام دهید ، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

  • بیت کوین- 0.1BTC
  • Dash- 1.0 DASH
  • Litecoin- 1.0 LTC

کد قفل کردن سکه های قبلی.

این سیستم عامل چنان ناامنی از امنیت و معامله برخوردار است که کدی را که پس از هر معامله کامل به مشتریان داده می شود ، شروع کرده اند. این کد تضمین می کند BitMix به همان مقدار سکه در معاملات بعدی تخصیص نمی دهد. این اطمینان می دهد که هر مهاجمی که سعی در تجزیه و تحلیل بلاکچین دارد ، هرگز موفق نخواهد شد مقصد چنین معاملات را جستجو کند.

برنامه شریک BitMix چه نفعی برای شما دارد?

BitMix هیجان انگیز است برنامه شریک که منحصراً برای پاداش دادن به مشتریان وفادار خود طراحی شده است. پرداخت هزینه برای هر معامله انجام شده توسط تمام کاربران دعوت شده شما چگونه به نظر می رسد? 

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که لینک ارجاع خود را به همه اتصالات خود یا در سیستم عامل های شبکه های اجتماعی یا همکاران خود به اشتراک بگذارید. به ازای هر مخلوط BTC که از طریق سیستم عامل معامله می کنند ، حقوق دریافت می کنید. حال تصور کنید که اگر 100 اتصال شما از طریق سیستم عامل معامله کند ، چقدر می توانید درآمد کسب کنید. شما باید آن را امتحان کنید ، این یک برنامه واقعی است.

نتیجه

اگرچه دلیل اولیه ایجاد ارزهای رمزپایه ، دور زدن موانع پولی تحمیل شده توسط دولت یا بانک های مرکزی بود ، اما حتماً متوجه شده اید که این کار دشوارتر از آن چیزی است که تصور می شد. 

با این حال ، با خدمات بیت کوین ارائه شده توسط سیستم عامل هایی مانند BitMix ، دستیابی به هدف اصلی بیت کوین که مبتنی بر ناشناس بودن و امنیت کامل است ، امکان پذیر است. چنین خدماتی اقتصاد جهانی را تشویق می کند تا سریعتر از هر ارز فیات ممکن باشد طی دهه ها رشد کند. برای دانستن بیشتر ، می توانید مراجعه کنید سالات متداول

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner