5 بهترین کیف پول Bitcoin Bitcoin (به روزرسانی 2021)

معرفی

دقیقاً مانند پول نقد ، شما می خواهید چندین فضای ذخیره سازی مختلف برای بیت کوین های خود داشته باشید. یک مکان امن و ثابت برای نگه داشتن مبالغ زیادی پول ، و یک مکان راحت تر برای مقادیر کمتری ، مانند کیف پول شما. همین منطق در بیت کوین اعمال می شود. شما می خواهید مکان امن تری برای مبالغ زیاد (مثلاً کیف پول آفلاین) و مکانی مناسب داشته باشید تا بتوانید به راحتی از آنها استفاده کنید.

با این حال ، با انبوهی از بیت کوین کیف پول در آنجا ، انتخاب یک کیف پول امن ، خصوصی و دارای ویژگی غنی که می خواهید دشوار است. این راهنما بهترین کیف پول های بیت کوین را برای iOS و Android به شما معرفی می کند تا بتوانید نگهداری کنید مداحی بر.

معیارهای ورود به لیست:

  1. پشتیبانی از Segwit
  2. سابقه خوبی در به روزرسانی کیف پول خود داشته است
  3. منبع باز است
  4. دارای ویژگی غنی است
  5. از نظر جامعه بیت کوین وضعیت خوبی دارد
  6. خود را در ICO درگیر نکنند

کیف پول آبی

کیف پول آبی

با وجود اینکه نسبتاً جدید در بازی به سر می برد ، Blue Wallet با داشتن ویژگی های غنی و UI مدرن به راحتی در جایگاه یک قرار دارد. هم در iOS و هم در Android موجود است ، آنها Segwit را از اولویت اول خود پشتیبانی کرده و بسیاری از ویژگی های مفید Bitcoin مانند Lightning Wallet ، Replace-By-Fee ، فقط تماشای کیف پول ، پشتیبانی از چندین استاندارد کیف پول (BIP 39 ، BIP) را ارائه می دهند. 44 ، BIP 49) و قابل انکار بودن قابل قبول است.

در حال حاضر ، کیف پول Lightning آنها از API برای دسترسی به شبکه Lightning استفاده می کند ، به این معنی که شما برای دسترسی به شبکه Lightning از گره آنها استفاده می کنید. شما در حال معامله عدم تمرکز و امنیت هستید ، اما این یکی از ساده ترین و ساده ترین راه ها برای استفاده از شبکه رعد و برق است. 3 ضربه کاری است که برای راه اندازی کیف پول رعد و برق نیاز دارید.

از زمان راه اندازی با Segwit ، آنها قول دادند که روی کیف پول های HD و کیف پول Lightning کار کنند و هر دو وعده داده شده است. با ویژگی هایی مانند چند علامت و اتصال به گره اصلی Bitcoin Core شما ، کیف پول آبی ممکن است در آینده حتی بهتر شود.

کیف پول سامورایی

کیف پول سامورایی

کیف پول Samourai از سال 2015 وجود دارد و یکی از محبوب ترین کیف پول های Bitcoin است. این حریم خصوصی با ویژگی هایی از جمله کیف پول فقط تماشا ، حالت آفلاین ، دیوار سنگی و پول های ویژه متمرکز شده اند. تمام این ویژگی ها ردیابی تراکنش های بیت کوین شما را برای شخصی بسیار دشوار می کند.

آنها همچنین یک گره کامل سخت افزاری جدید راه اندازی کرده اند که به شما امکان می دهد آن را به کیف پول Samourai متصل کنید که به شما کمک می کند کیف پول بیت کوین خود را تا آنجا که ممکن است بی اعتبار نگه دارید ، حفظ حریم خصوصی.

همچنین ، Samourai همچنین با UI ساده خود یکی از ساده ترین و بصری ترین کیف پول های بیت کوین است. در حالی که از هم اکنون کیف پول Samourai در iOS در دسترس نیست ، اگر تلفن Android دارید و کیف پول فقط کار می کنید ، Samourai احتمالاً راهی است که باید دنبال کنید..

کیف پول HODL

کیف پول HODL

کیف پول HODL که از Breadwallet خارج شده و کیف پول SPV بدون مزاحمت های ICO و altcoin که Breadwallet دارد ارائه می دهد. به جای اعتماد به یک گره کامل برای بلوک های خود از کیف پول, در عوض می توانید گره SPV را انتخاب کنید. یک گره SPV فقط عناوین بلوک را بارگیری می کند و محتوای آن را تأیید نمی کند اما ساخت هدرهای بلوک غلط هزینه بر است و به طور کلی برای مقادیر کمتری از بیت کوین به اندازه کافی مناسب است. با پشتیبانی Segwit که اکنون اضافه شده است ، کیف پول HODL در حال رقابت برای یکی از بهترین کیف پول های بیت کوین است که می توانید در iOS داشته باشید و همچنین در Android موجود است.

Blockstream Green (معروف به Greenaddress)

گرینادرس

Greenaddress در هر دو سیستم عامل Android و iOS موجود است ، اما با وجود رابط کاربری با اشکال خود ، آن را در لیست قرار می دهد ، زیرا ویژگی دیگری را ارائه می دهد که هیچ کیف پول بیت کوین دیگری ندارد: تأیید اعتبار چند عاملی چند علامت. هنگامی که روی برنامه کیف پول درست می کنید ، این امکان را دارید که یک کیف پول چند علامت 2 یا 2 یا 3 از 2 ایجاد کنید. با کیف پول چند علامتی 2 در 2 Greenaddress و کاربر هر یک را نگه می دارد ، و با 2 از 3 شما دو را نگه می دارید در حالی که Greenaddress 1 را نگه می دارد. هنگامی که می خواهید هزینه کنید ، Greenaddress به شما ایمیل می دهد تا از طریق ایمیل ، پیام کوتاه یا Google Authenticator. به این ترتیب ، حتی اگر کلید شما در معرض دید قرار گیرد ، مهاجم در صورت عدم دسترسی به 2FA مورد نظر شما ، قادر به دریافت وجوه نخواهد بود..

این ویژگی Greenaddress را به ایمن ترین کیف پول موبایل بیت کوین موجود تبدیل می کند. آنها اعلام کرده اند که کیف پول جدیدشان با UI کاملاً جدید ، Green به زودی روانه بازار خواهد شد. آنها ممکن است در آینده شایسته یک جایگاه بالاتر باشند ، اما در حال حاضر در جایگاه 5 قرار دارند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner