Binance Hacked یا Syscoin [SYS] Blockchain سازگار – معامله واقعی چیست

تبلیغات پیمکس

Binance ضمن تعلیق معامله و برداشت در این مدت ، از تعمیر و نگهداری سیستم بدون برنامه استفاده کرد. در همین حال ، کسی چند Syscoins (SYS) با 96 BTC خریداری کرد که منجر به گمانه زنی در مورد بلاکچین Syscoin و هک شدن Binance می شود زیرا صرافی از بازنشانی کلیدهای API خبر می دهد. اما مدیرعامل Binance با آخرین توییت خود اطمینان می دهد که همه چیز خوب است.

Binance معاملات را متوقف می کند

چند ساعت قبل ، یکی از محبوب ترین و برجسته ترین صرافی Binance از تعمیر و نگهداری سیستم بدون برنامه استفاده کرد.

# بایننس نگهداری سیستمhttps://t.co/vF8H3w9Kdg pic.twitter.com/1r723vAjSB

– Binance (binance) 4 جولای 2018

در اعلامیه رسمی خود ذکر کرده است,

“Binance تحت تعمیر و نگهداری سیستم قرار می گیرد. در این مدت معاملات ، برداشت ها و سایر عملکردهای حساب به حالت تعلیق در می آید. با اتمام مراحل نگهداری ، اعلامیه دیگری اعلام خواهد شد. “

با این حال ، مبادله هیچ جزئیاتی ارائه نداد و همین امر باعث ایجاد شایعات شد. ظاهراً کسی مقدار کمی از Syscoins را برای 96 BTC خریداری کرده است ، همانطور که از اثبات ارائه شده توسط مردم مشخص است.

یا مشکلی در binance’s API وجود دارد ، یا ربات تجارت شخصی فقط 1 syscoin را با 96BTC خریده است ? pic.twitter.com/tZTruPN7k9

– آدام بوحمد (AdamBouhmad) 3 جولای 2018

چیزی در مورد syscoin خاموش است.

49،149 دقیقاً در ساعت 20: 44: 04.504 به وقت UTC بیش از 0.000220 نقطه قیمت BTC معامله شد.

کل سفارشات در آن زمان تقریباً 106،687،824 دلار آمریکا جمع می شود.

11 عدد با ارزش 96 BTC یا تقریباً 6.9 میلیون دلار فروخته شد. برای اطلاعات بیشتر به تصویر صفحه مراجعه کنید.$ SYS $ BTC رمزنگاری $ pic.twitter.com/oKvapgVgc0

– کورتنی سی (cjcdatasci) 3 جولای 2018

در ابتدا ، این یک اشتباه تجاری بود ، اما بعداً ، ثبت شد که چیزی با Syscoin بلاکچین در آن زمان تیم Syscoin هشدار داد و از صرافی ها خواست تا تجارت Syscoin را از طریق Tweet مسدود کنند.

ما در حال بررسی یک مسئله احتمالی در مورد بلاکچین Syscoin هستیم ، هیچ چیز تأیید نشده است اما ما برای مبادله معاملات در حالی که ما تحقیق می کردیم ، از صرافی ها درخواست کرده ایم.

– Syscoin (Syscoin) 3 جولای 2018

گزارش شده است ، در همان زمان ، حدود 7000 BTC بود نقل مکان کرد از کیف پول داغ Binance ، زمانی بود که اساساً تعویض برای نگهداری سیستم کاهش یافت. از نظر ظاهری ارتباط روشنی بین این دو وجود ندارد ، اما این واقعیت که این خرید عجیب و غریب Syscoin در مبادله Binance بوده و زمان بندی ها با هم برخورد کرده اند ، به نظر می رسد که این شرایط فقط یک تصادف نیست..

Binance API ها را بازنشانی می کند

Binance به طور غیرمستقیم به مسئله API پرداخته و در مورد بازنشانی کلید API که با شایعه سازش با API متناسب است ، به روزرسانی کرد ، با بیان:

“به دلیل تجارت نامنظم در برخی از API ها ، Binance به عنوان یک اقدام پیشگیرانه امنیتی ، کلیه کلیدهای API موجود را حذف می کند. از همه کاربران API درخواست می شود که کلیدهای API خود را دوباره بسازند. ما از هرگونه مشکل پیش آمده عذرخواهی می کنیم و از صبر شما متشکریم. “

# بایننس به روزرسانی امنیتی: بازنشانی کلید APIhttps://t.co/6k5rhqXo9G pic.twitter.com/O6bI7LNK0O

– Binance (binance) 4 جولای 2018

ظاهراً مشکل از زنجیره بلوک Syscoin و نه مبادله Binance نبود.

ظاهرا گروهی از هکرها هک کرده اند #Syscoin api در # بایننس

آنها استفاده کردند $ SYS به دلیل قدرت هش نسبتاً کم

آنها سپس تمام معادن را استخراج کردند $ SYS برای جلوگیری از بازگشت مجدد بلاکچین ، برای مدتی مسدود می شود

آنها ظاهراً با 7000 موفق شدند $ BTC$ SYS زنجیره ای خوب است

– همه چیز رمزنگاری (GuavaAirlines) 4 جولای 2018

به نظر می رسد binance به دلیل مصالحه ای که با آن داشته است ، تمام معاملات خود را در همه جفتها متوقف کرده است syscoin. بگذارید توجه داشته باشیم که هیچ مشکلی با زنجیره بلوک Syscoin وجود ندارد و این زنجیره به خطر نیفتاد.

– نهنگ Syscoin (@ sys_whale) 4 جولای 2018

بعداً ، Syscoin همچنین ایمن بودن بلاک چین Syscoin را تأیید کرد و آنها قبلاً از صرافی ها برای شروع معاملات خواسته اند.

بنا بر احتیاط ما خواستار توقف مبادلات شدیم $ SYS سپرده / برداشت امروز پس از مشاهده رفتار معاملات عجیب و غریب همراه با فعالیت بلاکچین غیرمعمول. پس از تحقیق در مورد #Syscoin بلاکچین بی خطر است. ما از صرافی ها برای بازگشایی درخواست می کنیم. مفصل پست ویکی فردا. pic.twitter.com/NEypr531zi

– Syscoin (Syscoin) 4 جولای 2018

اکنون ، ایجاد کلید API توسط Binance دوباره فعال شده است اما تجارت پس از اتمام تعمیر و نگهداری همانطور که توسط بورس توضیح داده شده است ، آغاز می شود:

“Binance تمام کلیدهای API موجود را حذف کرده و اکنون ایجاد کلید API را دوباره فعال کرده است. اکنون کاربران API می توانند کلیدهای API خود را از مرکز حساب کاربری خود دوباره بسازند. با تکمیل نگهداری ، اعلامیه دیگری در مورد بازگشایی معاملات اعلام خواهد شد. “

در حال حاضر ، هیچ صریحی از طرف صرافی یا Syscoin ارائه نشده است ، اگرچه Syscoin به زودی توضیحات کاملی را ارائه خواهد داد همانطور که در توییت خود ذکر شده است. با این حال ، اگر حدس و گمان ها درباره هک شدن Binance صحت ​​داشته باشد ، این ضربه بزرگی به جامعه رمزنگاری خواهد بود و حتی اعتماد به نفس مردم را به هم می زند.

با این حال ، Changpeng Zhao در آخرین توییت خود ، مدیر عامل Binance ، اطمینان از خوب بودن همه چیز را دارد.

به روزرسانی: همه چیز تحت کنترل است ، فقط قبل از فعال کردن تجارت باید کارهای بیشتری انجام دهید. باید به زودی FUD و اخبار بد را نادیده بگیرید. اکنون زمان مناسبی است برای تشخیص اینکه کدام خبر از کیفیت بدی برخوردار است (و حذف آنها).

– CZ (cz_binance) 4 جولای 2018

در زمان نوشتن مقاله ، Syscoin (SYS) در 24 ساعت گذشته با افزایش 39.74 درصدی 0.02848 دلار بود. همچنین در بازار BTC نیز با مثبت 43.31٪ همراه است. در حال حاضر ، با رتبه 67 ، سقف بازار آن 152 میلیون دلار است.

نظرات شما در مورد این وضعیت آشفته چیست؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید!

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner