یک نماینده سوئدی در حال پیوستن به بورس Bitcoin BTCX است

حوزه سیاسی و موضوع ارز دیجیتال همیشه رابطه آشفته ای داشت. بیشتر اوقات ، سیاستمداران ترجیح می دادند خطی را که در رسانه های جریان اصلی ارائه می شود ، بزنند. به همین دلیل ، شهرت مشکلی که بیت کوین در روزهای اولیه خود جمع کرد بسیار طولانی باقی ماند ، زیرا این یک داستان است که نه تنها در رسانه ها بلکه در بحث های سیاسی در پارلمان ها و سایر مکان های قدرت تکرار می شود.

2016 سالی است که با هجوم سال ، همه اینها تغییر می کنند پول چینی که به دنبال یک بندر امن در روزهای ناآرام بود که کاهش ارزش مکرر یوان را دید. از آن زمان ، ارز رمزنگاری شده توانست طیف وسیعی از افراد و شرکت ها را بسیار ثروتمند کند ، اما همچنین موفقیت یک شهرت را برای استفاده غیرقانونی از بین برد.

در گرداب تغییرات ، برخی از گوشه های حوزه سیاسی نیز مورد توجه قرار گرفتند و ابتدا ارزیابی مجدد مواضع خود را در مورد مفهوم بلاکچین آغاز کردند. نخست وزیر مالت که اخیراً مجدداً انتخاب شد ، یک مثال عالی است. امروزه به رسمیت شناخته شده است که همین فناوری به زودی نحوه نگهداری و دسترسی به داده توسط تعداد زیادی از اشخاص مختلف را که در چارچوب این سیستم کار می کنند ، به شدت تغییر می دهد. انتقال پول فقط بارزترین کاربرد بلاکچین است ، اما تنها مورد نیست.

به همین دلیل ارز دیجیتال است توسط بانک های ملی ساخته شده است امروز دیگر یک رویای لوله نیست. در عین حال ، بیت کوین در حال حاضر که قرار دارد ، یعنی اینکه یک ارز دیجیتال کاملاً مستقل و غیر ملی است ، هنوز هم پلی برای بسیاری از نمایندگان سیاسی است. خوشبختانه ، برای جامعه بیت کوین ، ماتیاس ساندین ، ​​یک نماینده سوئدی ، قطعاً یکی از آنها نیست.

زودهنگام

شغل ماتیاس سوندین از روزهای آغاز فعالیت وی در سیاست بسیار طولانی بود. در اینجا ، وی به عنوان اولین سیاستمدار سوئدی مشهور شد که تصمیم گرفت منحصر به فرد اهدای بیت کوین را قبول کند. هنگامی که در سال 2014 انتخاب شد ، وی کار خود را برای انتقال بانک ملی کشورش به دوره ای آغاز کرد که امروز آن را به یکی از مترقی ترین دوره های کار با شرکت های نوپا تبدیل کرد..

اخبار اخیر درباره او نشان داد که او رئیس هیئت مدیره BTCX ، بزرگترین صرافی بیت کوین در سوئد شد. نه تنها این ، بلکه یکی از قدیمی ترین مبادلات کاری در کل قاره است. سوندین ، ​​یک کارآفرین که یکی از بنیانگذاران موسسه Warp بود ، یک سازمان سوئدی مصمم به سرعت بخشیدن به هر نوع نوآوری در فن آوری ، قصد داشت در موقعیت جدید خود در بورس مشغول شود.

به گفته وی ، این تجارت حتی برای کسانی که سرمایه گذاری زیادی روی مفهوم بیت کوین انجام نمی دهند بسیار جالب و هیجان انگیز است. برای مبتدیان ، برنامه مبادله جمع آوری پول برای گسترش آن است. همین روند مبادلات را در بازار معدودی از کشورهای اروپایی انجام می دهد.

در بسیاری از کشورها ، بیت کوین برای خریدهای آنلاین ، و همچنین موارد دیگر مانند قمار BTC و دسترسی به وام های فقط دیجیتالی مورد استفاده قرار می گیرد. اما ، به نظر می رسد زمینه بیانیه به شدت نشان می دهد که گسترش BTCX در اینجا متوقف نخواهد شد ، اما به احتمال زیاد با رسیدن به شرایط لازم ادامه خواهد یافت.

BTCX

شرکتی که با حضور Sundin اجرا شد ، در حال حاضر با سرعتی در حال رشد است که ماهیانه حدود 1200 مشتری جدید را شامل می شود. از هم اکنون ، حجم معاملات آن حدود 2 میلیون یورو دارایی ارز دیجیتال (در حال حاضر فقط بیت کوین) در ماه است. این در سال 2012 تأسیس شد و از آن زمان به مردم سوئد سخنرانی یا خدمات مشاوره ای ارائه داده است كه به آنها اجازه می دهد تجارت خود را در این زمینه نیز گسترش دهند..

گرچه این اعداد واقعاً ذهن آزاردهنده نیستند ، اما ساختن آنها بیش از یک پایه محکم است. به نظر می رسد این دقیقاً همان کاری است که Sundin قصد دارد در ماه ها و سال های آینده انجام دهد.

به گفته وی ، فضایی که صرافی باید در آن ساکن باشد فقط شامل اخلال در بانک های مستقر نیست. درعوض ، او می خواهد این تبادل در امور مختلفی که به نفع مشترک است با آنها کار کند. به این ترتیب ، دو طرف می توانند یکدیگر و روش های خاص خود را برای تجارت بدون قدم گذاشتن بر انگشت های نهاد دیگر اعمال کنند.

بازگشت به مردم

ساندین پس از اینکه با مقاله ای در مورد آن روبرو شد ، به بیت کوین تبدیل شد. پس از خواندن آن ، او به سرعت متوجه شد که تصور عمومی بیت کوین به عنوان ارز غیرقانونی برای فعالیت های غیرقانونی (این امر در آن زمان رایج بود) تحقیقی را تحمل نمی کند.

در عوض ، او فهمید که پتانسیل شبکه بیت کوین بازگشت قدرت به مردم عادی است. این امر از ابتدا با دلیل فردی وی برای ورود به سیاست کاملاً منطبق بود. اما ، او معتقد به براندازی کامل ساختار مالی قدیمی نیست ، بلکه به ادغام این دو مفهوم اعتقاد دارد.

به همین دلیل است که در چشم انداز او از آینده ، بانک ها و مبادلات بیت کوین برای ارائه خدمات بهتر به کاربران خود سخت تر کار می کنند ، در حالی که آنها سرمایه گذاری های سودآوری بیشتری نیز دارند. این تعادل چیزی است که بسیاری از مردم در مورد ثبات کلی که باعث تقویت شبکه بیت کوین در ماه ها و سال های آینده می شود ، بسیار جذاب و آرامش بخش هستند..

موضع سوئدی

سوندین شخصیتی است که هم در برخی از مجامع سیاسی مورد تمسخر قرار می گیرد و هم در برخی موارد بسیار مورد توجه قرار می گیرد. اما سالها می گذرد و اکنون ساندین به عنوان یک شخصیت حاشیه ای شناخته نمی شود بلکه کسی است که منافع جامعه اصلی را نمایندگی می کند.

امروز ، نقش او در BTCX مزایای بسیاری را برای شرکتی فراهم می کند که می تواند آن را به لیگ بزرگ در بازار اروپا برساند. فقط در این سال ، این شرکت قصد دارد یک سیستم پرداخت جدید راه اندازی کند و سپس یک صرافی جدید را به حالت مخفی کاری عرضه کند.

به عنوان یک الگو ، این ادغام شخصیت های سیاسی و شرکت های خصوصی ممکن است باعث تضاد منافع احتمالی احتمالی شود. اما ، با توجه به اینکه مشاغل مورد بحث از ارز دیجیتال استفاده می کنند ، بدون شک تمام تلاش خود را می کنند تا نشان دهند که دیگر جایی برای هرگونه معامله با مشکل باقی نمی ماند..

همچنین ، واضح است که جامعه بیت کوین قطعاً یک دوست بزرگ در Mathias Sundin دارد.

منبع: CoinDesk

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner