Bridge.link اولین سیستم Oracle TRON را به همراه BW IEO در 15 سپتامبر به ارمغان می آورد

پل اوراکل IEO فقط در سه روز بعد راه اندازی می شود پانزدهم سپتامبر, هنگامی که توکن های BRC TRC20 بومی Bridge برای فروش در دسترس عموم قرار می گیرند. BRG پیوندی بین شبکه قرارداد هوشمند TRON و ورودی های دنیای واقعی خواهد بود. 

12th سپتامبر 2020 ، کوالالامپور ، مالزی – پروتکل TRON آماده است تا اولین سیستم اوراکل خود را با تقدیر از پل اوراکل, بردن آن یک قدم به هدف نهایی خود یعنی عدم تمرکز در وب.

حل مسئله داده های معتبر

در سالهای اولیه پس از ظهور بیت کوین به عنوان یک رمزنگاری امن و غیرمتمرکز پول ، توسعه دهندگان و اقتصاددانان توجه خود را به جنبه برنامه ریزی ارز دیجیتال معطوف کردند.

ایده استفاده از “قراردادهای هوشمند” برای انجام این کار ، به ویژه توسط Ethereum ، به دنبال استفاده از کد برای تنظیم تعاملات اجتماعی است که افراد و سازمان ها – به عنوان مثال کارفرما و کارمند ، و صادر کننده و گیرنده – در میان خود و در همان مرکز غیرمتمرکز انجام می دهند. روشی که ایده آل های بلاکچین تبلیغ می شود. اعتماد از افراد ، مقامات و سازمان ها به کدنویسی منتقل شد و شرکت کنندگان در آن بین خود هماهنگی داشتند.

با این حال ، اگر اطلاعات ارسالی به قراردادهای هوشمند باید توسط خود شبکه ارائه شود ، چالش استفاده از این موارد در سناریوهای دنیای واقعی است. این بدان دلیل است که اطلاعات حاکم بر قراردادهای هوشمند توسط نهادهایی کنترل می شود که این جریان اطلاعات را از منابع واقعی به سمت قراردادهای هوشمند هدایت می کنند. اینها به طور سنتی مقامات واحد یا متمرکز هستند ، که هنوز می توان به راحتی اطلاعات آنها را دستکاری کرد. راه حل؟ اوراکل هایی که می توانند این منبع داده را با پیشنهاد غیرمتمرکز و غیر قابل اعتماد یک بستر قرارداد هوشمند مانند TRON سازگار کنند.

نقش Bridge Oracle در یک تغییر به سمت تمرکززدایی

برای پل اوراکل, شبکه های قرارداد هوشمند باید با داده های عینی و دقیق تغذیه شوند ، و فرصت هایی را برای شرکت ها و حتی دولت ها برای ارائه خدمات تأیید اوراکل و شبکه های اوراکل بسیار امن و غیرمتمرکز برای تنظیم اطلاعات فراهم می کنند.. 

نتیجه نهایی؟ قراردادهای هوشمند بی اعتماد که توافق نامه ها را بر اساس شرایط “عالی” داده ایجاد ، اداره و اجرا می کنند.

آماده برای دنیای واقعی

پل اوراکل برای دنیای واقعی ساخته شده است. این اولین فناوری بداخلاقی عمومی اختصاصی در شبکه TRON است که برای فراهم کردن توانایی دسترسی به داده های خارجی برای قراردادهای هوشمند کاربران عادی ایجاد شده است.

بسیاری از خواسته های دنیای واقعی وجود دارد که آماده استفاده از این راه حل های قرارداد هوشمند است اما به این دلیل که راه حل اوراکل وجود ندارد ، چنین نیست. قراردادهای هوشمند می توانند جایگزین شوند ، در میان مثال های دیگر:

  1. پرداخت هنگام تحویل خدمات. به عنوان مثال ، اگر مبلغی را برای تبلیغ محتوا به تعداد مشخصی از بینندگان بپردازید ، قرارداد می تواند داده های دقیقی را تعیین کند که ثابت می کند محتوای مورد نظر تعداد مجاز بازدید را دریافت کرده است ، سپس مبلغ توافق شده را به مبلغ پرداخت می کند. این اختلافات را در جایی حل می کند که بازاریابان باید به پرداخت هزینه خریداران خدمات اعتماد کنند و خریداران خدمات برای ارائه دیدگاه های قانونی باید به بازاریابان اعتماد کنند..
  2. مطالبات بیمه. با استفاده از سخنرانی ها برای دسترسی به فیدهای داده اینترنت اشیا، ، به عنوان مثال ، از طریق سیستم ردیابی آتش سوزی در یک ساختمان ، می توان داده های دقیق آتش سوزی و خسارت را در یک قرارداد هوشمند تزریق کرد تا دقیقاً به بیمه کننده محاسبه و پرداخت شود..
  3. حمل و رهگیری. در عصر خرید آنلاین ، استفاده مشتری از خدمات حمل و نقل و ردیابی به طور فزاینده ای تقاضا کرده است. سرویس های سنتی از کمبودهایی مانند تأخیر در داده ها ، داده های اشتباه و پرداخت های از دست رفته رنج می برند. یک قرارداد هوشمند که با داده های تأیید شده Oracle تغذیه می شود ، می تواند با دقت پیگیری تحویل کالا ، آزاد کردن پرداخت به بازرگانان و تحویل کنندگان را انجام دهد.

Bridge IEO: با حمایت طرفداران صنعت

پل اوراکل توسط هدایت می شود مدیر عامل شرکت هاکان استوی, یک سرمایه گذار اولیه در فناوری بلاکچین. تیم اصلی توسعه آن شامل کیوان عابدی, پیشگام DAO ، dApp ، قرارداد هوشمند و Solidity.

این شرکت قبلاً مورد حمایت سرمایه گذاران نهادی قرار گرفته و از طریق فروش خصوصی کاملاً مشترک با موفقیت جمع آوری سرمایه کرده است. این مورد علاقه های طرفداران کلیدی بلاکچین را در فضا ، مانند افرادی که مدیر عامل شرکت Bitcoin.com هستند ، جلب کرده است همسر توکای, سنگین وزن رسانه سیدنی آفرگان, فوق العاده TRON stalwart و بتا تستر مایک مک کارتی پشتیبانی از شرکت به عنوان مشاور. این از نظر امکان سنجی قرارداد هوشمند و حمایت از بلاکچین بهترین راهنمایی فنی را به پروژه می دهد.

برای اطمینان از دسترسی گسترده تر به توده ها ، Bridge Oracle تصمیم گرفته است که محدودیتی را باز کند IEO for the Bridge (BRG) در تاریخ 15 سپتامبر سال 2020 در سیستم عامل BW.com ، با لیست های تأیید شده BW.com ، Digifinex و فقط پرش. علاوه بر این ، BRG در لیست ذکر شده است کلور ، TronWallet, و TronLink کیف پول.

تاریخ را ذخیره کنید ، 15 سپتامبر, شرکت در پل اوراکل IEO و سهم خود را از آینده قرارداد هوشمند در دنیای واقعی ادعا کنید.

درباره پروتکل پیشرفته DeFi Bridge Oracle بیشتر بدانید: https://bridge.link/ 

مقاله سفید فنی را در اینجا بخوانید: https://bridge.link/Bridge_White_Paper.pdf

به کانال رسمی تلگرام Bridge Oracle بپیوندید: https://t.me/bridge_oracle 

در توییتر دنبالش کن – https://twitter.com/bridge_oracle 

اطلاعات تماس رسانه

نام تماس: هاکان استوی

تماس با ایمیل: [ایمیل محافظت شده]

درباره Buzz Bitcoin PR: Bitcoin PR Buzz بیش از 8 سال است که با افتخار به نیازهای توزیع مطبوعات رمزنگاری مبتدیان بلاکچین خدمات ارائه می دهد. امروز توزیع بیانیه Bitcoin Press خود را دریافت کنید.

پل اوراکل تنها منبع این اطلاعات است. ارز مجازی قانون قانونی محسوب نمی شود ، توسط دولت پشتیبانی نمی شود و حسابها و ترازهای ارزش مشمول حمایت مشتری نیستند. این اطلاعیه مطبوعاتی فقط برای اطلاع رسانی است. این اطلاعات به منزله مشاوره سرمایه گذاری یا پیشنهادی برای سرمایه گذاری نیست.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner