تحریریه: چه کسی برنده SEC یا Ripple خواهد شد ، یک بررسی دقیق در دادخواست SECs Ripple

تبلیغات پیمکس

کمیسیون امنیت و بورس (SEC) در تاریخ 23 دسامبر رسماً علیه Ripple به دلیل فروش 1.3 میلیارد دلاری اوراق بهادار ثبت نشده شکایت کرد. آنچه این دادخواست امنیتی را از سایر پرونده های مشابه مانند بلوک جدا می کند. One و Telegram در فضای رمزنگاری این واقعیت است که SEC به طور رسمی از بنیانگذار کریس لارسن و مدیر عامل شرکت براد گارلینگهاوس نام برد.

دلیل اصلی این امر به فروش عمومی 1.3 میلیارد دلار XRP نسبت داده می شود که از این تعداد تقریبا 700 میلیون دلار به دست بنیانگذار و COO بازمی گردد ، این پدیده عجیب دیگری است که قبلاً در هیچ یک از رویدادهای جمع آوری کمک مالی دیده نشده است..

این دادخواست قبلاً در معرض خطر قرار گرفتن در معرض بازار Ripple و قیمت توکن XRP بوده است که از زمان اعلام این خبر در حال سقوط آزاد است و از 0.50 دلار به 0.25 دلار رسیده است. با آینده نامعلوم پیش رو ، ریپل از از دست دادن بازار حواله خود که طی سالها با صدها بانک ملی و همچنین خصوصی و شرکای اصلی استراتژیک تأسیس کرده است ، ترس دارد..

تاکنون Fidelity از OSL ، صرافی Beaxy مستقر در شیکاگو و یکی از قدیمی ترین مبادلات رمزنگاری پشتیبانی می کرد مهر بیت کلیه سرویس های معاملاتی XRP را به حالت تعلیق درآورده در حالی که Bitwise وجوه XRP خود را منحل کرده و 21Shares نیز XRP را به دلیل مشکلات امنیتی از ETP خود حذف کرده است. جدا از این Platfroms Jump Trading ، تاجر پنهانی مستقر در شیکاگو و فرکانس بالا و Mike Novogratz’s Galaxy Digital نیز به مشتریان خود اعلام کرده است که دیگر بازار XRP نخواهند داشت.

دادخواست SEC: کلمات کلیدی و حقایق

دادخواست SEC 71 صفحه با اطلاعات دقیق در مورد اینکه چرا XRP به عنوان یک صلاحیت واجد شرایط است و اینکه لارسن و گارلین هاوس از اوایل سال 2012 به خوبی از این واقعیت آگاه بودند ، تشکیل شده اند ، اما طبق آن عمل نکردند و بدون ثبت نام در آن اقدام به ارائه پیشنهاد کردند. مقامات مربوطه. دادخواست SEC مسئولین ریپل را مسئول نقض قوانین امنیتی فدرال می داند ، بدین معنی که آنها نمی توانند ادعای بی اطلاعی کنند یا شخص دیگری را مقصر می دانند.

خواندن بین خطوط اینجا (همانطور که باید با این چیزها انجام دهید) و آه پسر این شکایت وحشیانه است RIP https://t.co/yRBfqTZx2s

– کاترین وو (katherineykwu) 22 دسامبر 2020

دادخواست ، لارسن و گارلینگهاوس را به کمک متهم کرد & abet و ادامه داد و ادعا کرد که افرادی که XRP را ایجاد کرده اند همان افرادی هستند که Ripple را ایجاد کرده اند ، با استناد به اظهارات یکی از سخنگویان آنها. یک بیانیه مهم با توجه به Ripple مبلغ زیادی را در دادخواستهای مدنی علیه کسانی که ادعا کرده اند همان است.

همانطور که Cryptographer-1 – سخنگوی مورد احترام و شناخته شده Ripple – در یک توییت اخیر (در توییتر) اظهار داشت: “افرادی که XRP را ایجاد کردند تقریباً همان افرادی هستند که Ripple را ایجاد کردند و Ripple را نیز در اصل ایجاد کردند ، همه چیز ، XRP را توزیع کنید. “

بعلاوه ، در این دادخواست مشخص شد که XRP در واقع امنیتی ثبت نشده است که واقعیت شناخته شده سازندگان توکن قبل از آغاز به کار در بازار بود. دادخواست قرائت شد,

یادداشت حقوقی هشدار داد که بسته به عوامل مختلف ، XRP تحت قوانین فدرال اوراق بهادار “قرارداد سرمایه گذاری” (و بنابراین امنیت) محسوب می شود. این موارد ، از جمله موارد دیگر ، نحوه تبلیغ و بازاریابی Ripple به XRP به خریداران بالقوه ، انگیزه چنین خریدارانی و سایر فعالیت های Ripple در مورد XRP بود..

ادعاهای SEC ریپل قیمت و نقدینگی را در بازار XRP مدیریت کرد

یک کلاس دارایی سنتی توسط سلسله مراتب عرضه و تقاضا هدایت می شود ، با این وجود XRP بدون استفاده از پرونده خود تا حد زیادی توسط Ripple پمپاژ و به بازار ریخته شد تا قیمت خود را ثابت نگه دارد. در این دادخواست ادعا شده است که هر دو لارسن و گارلینگهاوس درگیر فعالیت هایی برای ترویج رمز از طریق گمانه زنی ها و رسانه های مثبت.

این بخش در مورد Ripple موثر است "عملیات بازار آزاد" از طریق "فروشندگان اولیه" کنترل و پشتیبانی از قیمت XRP برای محافظت از سرمایه گذاران بسیار شگفت آور است. این به معنای واقعی کلمه معادل یک عملیات محافظت / اعتماد به نفس cbank است. pic.twitter.com/zvAYno3TDO

– Izabella Kaminska (izakaminska) 23 دسامبر 2020

دادخواست اشاره شده است,

  • در طول این پیشنهاد ، Ripple – همانطور که گارلینگهاوس و لارسن در زمان های مختلف کارگردانی کردند – تلاش های قابل توجهی را برای نظارت ، مدیریت و تأثیر بر بازارهای تجارت XRP انجام داد ، از جمله قیمت معاملات و حجم XRP.

  • همانطور که در بخش II شرح داده شده است ، این تلاش ها شامل موارد زیر است: (1) استفاده از الگوریتم ها برای تعیین زمان و مقدار فروش XRP متهمان به بازار. (2) پرداخت مشوق به برخی از سازندگان بازار – که برخی از آنها Ripple درگیر فروش بازار بود – اگر فروش به برخی از حجم معاملات در XRP برسد. و (3) پرداخت سیستم عامل تجارت دارایی دیجیتال برای اجازه تجارت XRP.

آیا کریس لارسن و برد گارلینگهاوس پرچم های قرمز را نادیده گرفتند?

در این دادخواست دقیق ، اهداف دو ریپل برای سودآوری از بازارهای XRP علیرغم پرچم های قرمز زیادی که توسط کارمندان قبل و بعد از عرضه عمومی XRP برافراشته شده است ، مشخص می شود. این دادخواست به حادثه ای در سال 2015 اشاره کرد که در آن Ripple به صادر کننده صندوق در مورد XRP هشدار داده است که می تواند به عنوان امنیت تلقی شود. این دادخواست در ادامه اشاره کرد

متهمان قول دادند که تلاشهای چشمگیری را برای ایجاد ارزش برای XRP انجام دهند و به آنها قول دادند که تلاشهای چشمگیری را برای توسعه و حفظ بازار عمومی سرمایه گذاران XRP برای فروش مجدد XRP انجام دهند.

Ripple و Garlinghouse مطمئن سرمایه گذاران Ripple از بازارهای معاملات XRP محافظت می کند

ریپل و گارلینگ هاوس همچنین سرمایه گذاران منطقی را به مشاهده خرید ترغیب کردند

از XRP به عنوان چیزی که می توانند با مداوم تبلیغ کردن افزایش قیمت XRP از آن سود ببرند.

این دادخواست دیروز تشکیل شد اما SEC از اوایل سال 2019 در حال آماده سازی بود

دادخواست SEC علیه Ripple با حقایق و گفته های کلیدی تأیید می کند که XRP فقط امنیت نیست ، اما بسیار محکم به نظر می رسد ، اما هر دو متهم در طول فروش توکن و حتی قبل از شروع فروش عمومی از این واقعیت آگاه بودند. این همچنین یک واقعیت جالب را نشان داد که SEC از اول آوریل 2019 با Ripple توافق نامه عوارض امضا کرد که تا 24 دسامبر 2020 تمدید شد.

توافق نامه تلفات پیمانی بین دو حزب SEC است & موج دار شدن ، در این مورد ، موافقت خود را با قانونی می داند. این واقعیت روشن می کند که حتی اگر SEC دیروز شکایت خود را ارائه داد ، آنها حداقل در آوریل 2019 در حال کار بر روی پرونده بودند. توافقنامه تلفات و پس از آن دادخواست همچنین به این معنی است که همه مذاکرات و توافق نامه های توافق حل نشده است.

نکته دیگری که در اینجا باید به آن توجه شود این است که این دادخواست فقط برای فروش ثبت نشده ضمانت نامه است و هیچگونه اتهام کیفری ندارد ، بدین معنی که هر دو مدیر ریپل با زندان روبرو نخواهند شد. با این حال ، به عنوان مجازات ، ممکن است مجبور شوند

  • برای همیشه از ارائه XRP جدا شوند
  • از تمام سود و سود خود صرف نظر کنید (تقریباً 600 میلیون دلار در مجموع)
  • ممنوعیت دائمی هر نوع ارائه دارایی دیجیتال
  • مجازات های مدنی

نتیجه

در این دادخواست جزئیات زیادی درباره پرونده ای که SEC از اوایل سال 2019 در حال ساخت آن بود ، آشکار شده است و با نگاهی به اظهارات شواهد ارائه شده توسط SEC ، بعید به نظر می رسد که Ripple شانس پیروزی در دادخواست را داشته باشد. از همه مهمتر ، این دو مدیر ممکن است با پرونده های حقوقی مدنی روبرو شوند و همچنین پرونده در دادگاه قضایی ادامه یابد.

با این حال ، تقریباً مطمئن است که XRP امنیت است و مدیران اجرایی که مسئولیت اصلی نظارت بر کارمندان Ripple را بر عهده داشتند ، از این موضوع آگاه بودند و همچنان XRP را برای منافع شخصی خود تخلیه می کردند..

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner