AUD / USD در افزایش سود موفق می شود – معامله گران در حال تماشای FOMC!

AUD / USD تعصب صعودی جلسه قبل را افزایش داد و پیشنهادات بیشتری را در حدود بالاترین قیمت هفتگی 0.7336 اعلام کرد ، این امر عمدتا به دلیل احساس بازار در معرض خطر است و این خوش بینی ادامه دارد که درمانی برای ویروس کرونا بسیار عفونی پیدا خواهد شد. علاوه بر این ، خوش بینی تجاری چینی و آمریکایی همچنین موجب افزایش خطر بازار شد ، و دلار استرالیا را که به عنوان یک ارز خطرناک تلقی می شود ، پایه گذاری کرد و به سود جفت ارز کمک کرد. جدا از این ، تعصب فروش در دلار گسترده ایالات متحده ، ناشی از تردید در مورد بهبود اقتصادی در ایالات متحده ، در میان تأخیر در اقدامات محرک مالی ایالات متحده ، همچنین از جفت ارز پشتیبانی می کند.

علاوه بر این ، جفت ارزی افزایش مهمی پیدا کرد ، عمدتا پس از دقایق جلسه RBA نگرانی در مورد افزایش AUD را کمرنگ کرد. در همین حال ، داده های خوش فروش خرده فروشی چینی و تولید صنعتی همچنین باعث افزایش لحن مثبت پیرامون ارز AUD می شود ، که همچنین پشتیبانی از عمده.

دولت ترامپ از برنامه خود برای ممنوعیت واردات محصولات پنبه و گوجه فرنگی از منطقه سین کیانگ چین عقب نشینی کرد ، اگرچه آنها ممنوعیت محدودتر محصولات پنج نهاد خاص را اعلام کردند. در آن سوی حوضچه ، Dragon Nation با اعلام لغو تعرفه برخی کالاهای وارداتی ایالات متحده ، شاخه زیتون را به ایالات متحده گسترش داد. انتظار می رود این پیشرفت بین ایالات متحده و چین روحیه خطر را تقویت کند.

علاوه بر این ، خوشبینی نسبت به واکسن و درمان احتمالی ویروس کرونا ویروس بسیار بیشتر تقویت شد. این احساسات مثبت پس از آن انجام شد که کارشناس ارشد ایمنی زیستی CDC چین تأیید کرد که مردم عادی چین می توانند واکسن COVID-19 را از اوایل نوامبر یا دسامبر دریافت کنند ، زیرا آزمایشات بالینی فاز 3 بسیار روان انجام شد. علاوه بر این ، Pfizer و BioNTech همچنین امیدهای واکسن را تقویت کردند ، اظهار داشتند که آنها به دنبال گسترش نامزدی نامزدها برای آزمایشات خود هستند.

علاوه بر این ، پس از انتشار داده های تولید صنعتی قوی تر از حد انتظار چین ، احساس بازار در معرض خطر بیشتر شد ، که این امیدها را برای بازگشت به حالت عادی دومین اقتصاد جهان ، که وزن آن دلار آمریکا است تقویت کرد. در مقابل داده ها ، تعداد فروش خرده فروشی آگوست چین در سال گذشته 0.5٪ در برابر 0٪ پیش بینی شده و 1/1٪ قبلی بود ، در حالی که تولید صنعتی در سال قبل 5.6٪ در مقایسه با 5.1٪ انتظار می رود و قبلی + 4.8٪ در همین حال ، دارایی ثابت سالانه بدون تغییر باقی مانده و در -0.3٪ در مقابل پیش بینی -0.4٪ و رقم قبلی -1.6٪ ثابت بود. در همان زمان ، سرمایه گذاری ثابت بخش خصوصی چین برای ژانویه تا آگوست سالانه 2.8 کاهش داشت. این ، به نوبه خود ، پایه دلار استرالیا را تشکیل می دهد ، که به عنوان یک ارز خطرناک تلقی می شود و به سود جفت ارز کمک می کند.

برعکس ، عدم قطعیت در مورد بسته مالی مورد انتظار همچنان ادامه دارد ، زیرا هیچ یک از طرفین هیچ سرنخی نشان نمی دهند. در همین حال ، افزایش تعداد موارد COVID-19 در سطح جهان همچنان نگرانی های مربوط به چشم انداز اقتصاد جهانی را تقویت می کند. در جبهه USD ، دلار آمریكا تحت فشار همچنان در فشار بود ، در میان عدم اطمینان در دور بعدی گفتگوها درباره اقدامات محرك مالی ایالات متحده. علاوه بر این ، صدای ضعیف تر مربوط به بازده اوراق خزانه داری ایالات متحده ، به دلیل احساس خوب بازار ، فشار بیشتری بر دلار آمریکا وارد کرد و به سود این جفت کمک کرد. در همین حال ، شاخص دلار آمریکا به 93.029 کاهش یافت ، و از بالاترین سطح یک ماهه 93.664 که چهارشنبه گذشته لمس کرد ، بیشتر سقوط کرد ، و پایین ترین نرخ آن در هفته گذشته ، یعنی 92.695 ، که به عنوان پشتیبانی فوری دیده می شود.

در خانه ، انتشار صورتجلسه ماه سپتامبر بانک رزرو استرالیا (RBA) نشان داد که بانک مرکزی نسبت به افزایش ارزش دلار آوسی اذیت نشده است. با این حال ، RBA نرخ ارز پایین تری می خواهد ، که می تواند از بهبود اقتصادی حمایت کند. این ، به نوبه خود ، باعث افزایش ارز Aussie و گسترش حمایت از عمده.

پشتیبانی و مقاومت روزانه

S1 0.7208

S2 0.7247

S3 0.7269

Pivot Point 0.7286

R1 0.7308

R2 0.7326

R3 0.7365

AUD / USD جفت همچنان در سطح 0.7344 با مقاومت مواجه است و یک کراس اوور صعودی در سطح 0.7344 می تواند تعادل صعودی را تا سطح 0.7412 و 0.7450 امروز افزایش دهد. در سمت پایین ، حمایت در سطح 0.7245 و 0.7149 باقی مانده است. تعصب صعودی امروز غالب به نظر می رسد. با این حال ، امروز همه نگاهها به FOMC و صندوق سرمایه گذاری فدرال آمریکا ادامه خواهد داشت. موفق باشید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner