روابط عمومی: تفاوت بین پول سنتی ، DICE و سایر ارزهای رمزپایه

با ورود فناوری به اقتصاد مدرن ، ما همچنان به دنبال یافتن راه هایی برای تبدیل ارزهای سنتی به ارزهای دیجیتالی هستیم. بیت کوین در سال 2009 ، برای اولین بار کد منبع خود را معرفی کرد که انقلابی در صنعت پرداخت های خرد به وجود آورد. در حالی که پول های پلاستیکی به صورت کارت های اعتباری / اعتباری و کیف پول های دیجیتال به طور گسترده ای پذیرفته شده اند ، ارزهای رمزپایه پذیرفته شده جریان اصلی را دریافت می کنند زیرا آنها یک راه حل اقتصادی و سریع برای انتقال وجوه در سراسر جهان ارائه می دهند. اگرچه فضای رمزنگاری چندین ارز دیجیتال را در تلاش برای حل مشکلات مختلف مشاهده کرد ، اما فناوری آنها با چندین ناکارآمدی روبرو بود که توانایی استفاده از چنین توکن هایی را در سطح جهان حفظ می کند.

DICE Money ، ارز رمزنگاری شده در عصر جدید ، یک اقتصاد دیجیتالی را معرفی می کند که روی یک بستر سنتی بلاکچین اجرا نمی شود اما در عین حال ویژگی ها و مزایای ارزهای رمزپایه را حفظ می کند. با حذف اشکالات موجود در مدل جمع آوری کمک مالی ICO ، DICE یک مدل خود-حمایتی ارائه می دهد که در آن کاربران از نشانه های دیجیتال برای پشتیبانی از افراد ، مشاغل و / یا سازمان های اجتماعی سرمایه جمع می کنند. در مورد ارز فیات و توکن های دیجیتالی سر و صدا وجود دارد ، بنابراین ، بیایید تفاوت این ذخایر ارزش را رمزگشایی کنیم و نحوه برجسته سازی DICE Money را ضمن ادغام بهترین ویژگی های هر دو ، بیشتر بررسی کنیم.

تفاوت پول سنتی با سایر ارزهای رمزپایه

پول سنتی

به زبان ساده می توان از پول برای خرید کالا یا خدمات استفاده کرد و همچنین پس انداز یا سرمایه گذاری کرد. به دلیل داشتن مزایای بی اهمیت مانند “ذخیره ارزش” ، “وسیله مبادله” ، “واحد حساب” و “استاندارد پرداخت معوق” ، این دستگاه قادر به انجام همه این توابع است.

علاوه بر این ، همیشه توسط یک مرجع مرکزی پشتیبانی می شود که منبع آن توسط این نهاد پرقدرت ثابت شده است. این می تواند یکی از اشکال زیر باشد-

ارز واقعی

دارایی های مشهود یا نامشهود که دارای ارزش ذاتی هستند ، به عنوان مثال ، طلا ، مس ، نقره ، سهام سهام. این دارایی ها براساس روش ها و نرخ های اندازه گیری خاص دارای ارزش هستند.

واحد پول فیات

رایج ترین شکل پول ، فیات است. برخلاف ارز واقعی ، توسط دارایی مشهود یا نامشهود پشتیبانی نمی شود و معمولاً یک اسکناس کاغذی یا یک سکه فلز غیر گرانبها است. این ارزش بدست می آید زیرا دولت ها آن را به عنوان یک خرده قانونی اعلام می کنند تا به عنوان یک روش پرداخت “برای همه بدهی های عمومی و خصوصی” پذیرفته شود. مثالها شامل USD ، EUR ، GBP و JPY در میان ارزهای دیگر است. این ارز معمولاً در داخل اقتصاد ملی خاص گردش می کند و توسط یک بانک مرکزی تنظیم می شود تا به عنوان سفته صادر شده توسط مقامات دولتی مربوطه عمل کند.

ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتال مشابه ارز فیات هستند و تفاوت اساسی آنها این است که در حالی که ارزهای فیات ملموس هستند ، ارزهای دیجیتال نامحسوس هستند و وجود دیجیتالی دارند. به عنوان مثال می توان به پول در قالب کارت های اعتباری / اعتباری ، کیف پول های دیجیتالی مانند Paypal و موارد مشابه اشاره کرد.

ارزهای رمزنگاری شده

ارزهای رمزنگاری شده دارایی های دیجیتالی هستند و در چند وقت اخیر با مثالهایی مانند Bitcoin، Ethereum، Litecoin، Bitcoin Cash، Ripple محبوبیت پیدا کرده اند. آنها به گونه ای طراحی شده اند که به عنوان وسیله مبادله مورد استفاده قرار گیرند و در نهایت جایگزین پول های سنتی شوند. هیچ مرجع مرکزی کنترل ارزهای رمزپایه وجود ندارد. در عوض ، آنها توسط الگوریتم های رمزنگاری در یک دفتر توزیع شده ایمن می شوند. فناوری توانمندسازی چنین ارزهایی بلاکچین است – یک پایگاه داده معاملات مالی عمومی.

پول DICE– ادغام بهترین ویژگی های پول سنتی و ارزهای رمزپایه:

DICE Money یک ارز رمزپایه عصر جدید است که برای ادغام بهترین ویژگی های ارزهای رمزپایه و ارز فیات ساخته شده است. مشابه ارزهای رمزپایه ، رمزهای DICE بدون داشتن مرجع مرکزی یا اشخاص ثالث مورد اعتماد استخراج (یا ایجاد) می شوند. علاوه بر این ، از نشانه های DICE می توان برای خرید کالا یا خدمات استفاده کرد و یا حتی به اهداف اجتماعی اهدا کرد یا به دوستان و خانواده منتقل کرد. مانند ارزهای رمزپایه ، پلت فرم DICE نیز غیرمتمرکز است. با این حال ، با کارآیی ، سریعتر و هزینه کمتری با استفاده از دفترهای مختلف ، به جای یک دفتر ، تفاوت می کند.

مشابه ارزهای فیات ، دارندگان این سیستم عامل می توانند با نشانه های DICE حتی به صورت آفلاین و به صورت یکپارچه در فروشگاه هایی که چنین دارایی های دیجیتالی را قبول می کنند معامله کنند.

DICE با ویژگی های مشابه ادغام پول سنتی و ارزهای رمزپایه دیجیتال ، به دلایل مختلف از ارزهای رمزپایه معمولی جداست. برخلاف ارزهای رمزنگاری شده که برای ذخیره سازی به کیف پول تخصصی نیاز دارند ، رمزهای DICE نیازی به چنین کیف پولهایی ندارند و می توانند بصورت فایل باینری ، ایمیل یا آفلاین بصورت یادداشت چاپی یا درایو فلش USB ذخیره شوند..

علاوه بر این ، برای اولین بار در Cryptoverse ، DICE به کاربران اجازه می دهد تا توکن های DICE را به صورت آفلاین استخراج کنند که بسیاری از فرصت های جالب توجه fintech را امکان پذیر می کند. با استخراج آفلاین ، کاربران امنیت خود را با گزینه های امن تر و بدون ترس از رمزنگاری جک در جایی که شخص دیگری به طور مخفیانه از منابع شما برای استخراج ارزهای رمزپایه استفاده می کند ، تمدید می کنند..

برای تصویب بدون شوک به عنوان پول روزمره مناسب است ، کاربران می توانند در بستر انقلابی شرکت کنند که جمع آوری سرمایه از نظر اقتصادی ساده تر است در حالی که دروازه ای برای میلیون ها نفر برای اتصال اجتماعی به سیستم عامل فراهم می کند. ترکیبی از بهترین ویژگی های ارزهای رمزپایه و سنتی. تاس این امکان را دارد که به عنوان ارز دیجیتال پذیرفته شده جهانی که با رمزنگاری تأمین می شود ، تکامل یابد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد DICE یا اینکه چگونه می تواند به شما کمک کند سرمایه خود را جمع آوری کند از آنها بازدید کنید سایت اینترنتی یا می توانید مقاله سفید را بخوانید اینجا.

تماس با رسانه:

نام: دلیپ چاندار

پست الکترونیک:    [ایمیل محافظت شده]

وب سایت: www.dice.money

تلگرام: https://t.me/DICEMoney

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner