چگونه می توان سرمایه گذاریهای رمزنگاری شده خود را ردیابی و مدیریت کرد

سرمایه گذاری رمزنگاری

سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه هم برای افراد و هم برای سازمان هایی که تمایل به خرید دارایی های دیجیتالی بیشتری دارند بسیار محبوب شده است. ارز رمزپایه شماره یک بیت کوین باقی مانده است که اکنون به عنوان ذخیره ارزش رقیب در برابر طلا در نظر گرفته شده است. مانند هر سرمایه گذاری دیگر ، شما باید سرمایه گذاری های رمزنگاری شده خود را ردیابی کنید تا بدانید که آیا سود کسب می کنید یا خیر و آیا نیاز به تغییر دارایی های خود دارید.

روش های زیادی برای ردیابی نمونه کارهای سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده شما وجود دارد. این امر توسط تعدادی از شرکت های نوپا و برنامه های تلفن همراه امکان پذیر شده است که می توانید به راحتی از آنها استفاده کنید تا با آنچه در مورد سرمایه گذاری شما هماهنگ است هماهنگ باشید. در این مقاله ، ما به چگونگی ردیابی سرمایه گذاری رمزنگاری شده خود با استفاده از این ابزار خواهیم پرداخت.

ردیاب های سرمایه گذاری Cryptocurrency

اصولاً ردیاب سرمایه گذاری رمزنگاری هر پلتفرم دیجیتالی است که به سرمایه گذاران امکان می دهد نمونه کارهای رمزنگاری شده خود را ردیابی کنند. این ممکن است یک برنامه یا وب سایتی باشد که برای کنترل دارایی های دیجیتال به کیف پول ارز رمزنگاری شده متصل است.

ردیاب های سرمایه گذاری دیگر نیز با مبادلات رمزنگاری به طور مستقیم ، و سرمایه گذاران می توانند از آنها برای تجارت دارایی های رمزنگاری شده خود استفاده کنند. با استفاده از این ابزارها قادر خواهید بود تمام دارایی های خود را به طور موثر مدیریت کنید. در نتیجه ، شما می توانید سرمایه گذاری خود را به حداکثر برسانید و ارزش خالص خود را به روشی غیرممکن افزایش دهید.

سرمایه گذاری رمزنگاریunsplash.com

چرا به ردیاب های سرمایه گذاری نیاز دارید?

ارزهای رمزپایه مجموعه جدیدی از دارایی های سرمایه گذاری است که فقط برای بیش از 10 سال وجود داشته است. از آنجا که هنوز سرمایه گذاران زیادی در فضا وجود ندارند ، قیمت ها می توانند بسیار ناپایدار بوده و در مدت زمان کوتاهی سریع تغییر کنند. این تغییرات می تواند ناشی از تحولاتی مانند مقررات یا تأثیرگذارهای اصلی باشد که اقدامات خاصی انجام می دهند.

به دلیل تغییرات سریع قیمت ، مهم است که مراقب سرمایه گذاری های رمزنگاری شده خود باشید تا از چنین تغییراتی به نفع خود استفاده کنید. اینجاست که ردیاب های سرمایه گذاری رمزنگاری وارد می شوند.

در زیر برخی از ردیاب های برتر است که ممکن است استفاده کنید.

آمار سکه

ردیاب سرمایه گذاری رمزنگاریppsumo.com

آمار سکه یک سیستم مدیریت مجموعه سهام رمزنگاری است که به شما امکان دسترسی به ارزهای رمزپایه و مبادلات مختلف را می دهد. در حال حاضر بیش از 8000 ارز رمزپایه و 300 صرافی وجود دارد که می توانید به آنها پیوند دهید. هنگامی که کیف پول رمزنگاری خود را به مبادلات یا برنامه ها متصل کردید ، می توانید با به روزرسانی های قیمت در زمان واقعی و سایر اطلاعات مهم لازم برای ارزیابی بهتر نمونه کارها ، به راحتی سرمایه گذاری خود را مدیریت کنید..

CoinStats برای همه دستگاه ها ، iOS و Android در دسترس است ، بنابراین شما می توانید سرمایه گذاری رمزنگاری خود را در حال حرکت کنترل کنید. همچنین در وب ، macOS ، ربات تلگرام و ساعت اپل موجود است.

نمونه کارها

بررسی Blockfolio

وقتی صحبت از مدیریت نمونه کارها رمزنگاری می شود ، Blockfolio بسیار محبوب است. بیش از 5 میلیون کاربر دارد و اعتماد بسیاری از سرمایه گذاران رمزنگاری را جلب می کند. در این سیستم عامل ، شما به اطلاعاتی مانند هشدارهای قیمت دارایی های دیجیتال خود ، همگام سازی خودکار بین نمونه کارها و مبادلات ، آخرین اخبار رمزنگاری و بسیاری دیگر دسترسی دارید..

شاید یک نکته جالب در مورد این سیستم عامل معروف پرتفوی این باشد که استفاده از آن کاملاً رایگان است. Blockfolio از بیش از 8000 ارز رمزپایه پشتیبانی می کند و می توانید از طریق آن با 300 مبادله همگام سازی کنید.

دلتا

ردیاب سرمایه گذاری رمزنگاری

این نمونه کارها رمزگذاری شده برای دستگاه های تلفن همراه است. اگرچه کاملاً یک برنامه است ، اما وقتی صحبت از ردیابی دارایی رمزنگاری می شود ، با نام های مشهوری مانند Blockfolio رقابت می کند. با دلتا, شما می توانید سرمایه گذاری های رمزنگاری شده خود را در سفر ردیابی کنید ، چه در سفر باشید ، چه در دفتر کار باشید و چه در خانه.

این برنامه از 2000 ارز رمزپایه و 7 صرافی برتر پشتیبانی می کند که می توانید با آنها برای تجارت دارایی همگام سازی کنید. همچنین با رابط کاربری زیبا و طراحی شده ساده می توانید نمودارها و نمودارها را برای قیمت رمزنگاری مشاهده کنید. اگر طرفدار برنامه ها هستید و می خواهید همیشه مراقب سرمایه گذاری های رمزنگاری خود باشید ، Delta همراه شما است.

جیب جیب

ردیاب سرمایه گذاری رمزنگاری

این یکی دیگر از برنامه های ردیابی نمونه کارها رمزنگاری است که به دلیل طراحی جالب خود مشهور است. خیلی بیشتر از جذابیت جسمی اش ارائه می دهد. با استفاده از آن می توانید کلیدهای API را از کیف پول های رمزنگاری مختلف خود اضافه کرده و کلیه معاملات رمزنگاری خود را وارد کرده و آنها را مدیریت کنید. به عنوان یک ردیاب نمونه کارها اجتماعی شناخته می شود, Altpocked همچنین به شما امکان می دهد در مورد ارزهای رمزپایه در جوامع بحث کنید و همچنین از بازرگانان رمزنگاری برتر یاد بگیرید. این یک برنامه ساده برای درک است و به راحتی برای سلیقه شما قابل تنظیم است تا تنوع ایجاد کند.

ردیابی سکه

این یک وب سایت ردیابی سرمایه گذاری رمزنگاری است که اتفاقاً اولین ردیاب در بازار ارز رمزنگاری شده است. این وب سایت به شما امکان می دهد تا اطلاعات کلیدی مانند درآمد رمزنگاری شده از همه منابع ، ضرر و زیان و دارایی های مسروقه را ردیابی کنید. بعلاوه ، Contracking دارای یک نرم افزار مالیاتی رمزنگاری است که محاسبه مالیات بر دارایی های شما را آسان تر می کند.

ردیابی سکه این برنامه همچنین با دسترسی به بیش از 110 دارایی و مبادلات برای مدیریت و ردیابی ، در دو دستگاه iOS و Android در دسترس است. با استفاده از نسخه رایگان ، می توانید 200 معامله را پیگیری کنید ، که برای متوسط ​​سرمایه گذار خرده فروشی عددی مناسب است. با این حال ، برای پیگیری معاملات بیشتر ، نیاز به ارتقا نسخه پولی است.

راه های دیگر برای مدیریت سرمایه گذاری رمزنگاری شما

به همان اندازه که استفاده از برنامه های مدیریت سرمایه گذاری رمزنگاری و سایر ابزارها مهم است ، با داشتن منابع اطلاعاتی و راهنمایی دیگر اشتباه نمی کنید. یکی از ساده ترین راه هایی که می توانید اطلاعات مهم برای مدیریت نمونه کارها را بدست آورید ، فعال بودن در انجمن های دارایی مربوطه است. برخی از آنها دارای انجمن های بسیار فعال با اطلاعات بلادرنگ در مورد پیشرفت هایی هستند که ممکن است در ردیاب سرمایه گذاری خود پیدا نکنید.

چنین انجمن هایی را می توانید در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک ، توییتر ، ردیت و تلگرام پیدا کنید. همچنین ممکن است تأثیرگذارانی را در فضا دنبال کنید که به روزرسانی های ارزشمندی در مورد قیمت و سایر اطلاعات ارائه می دهند. بنابراین این ممکن است به شما کمک کند بهترین تصمیم را برای مدیریت بهتر نمونه کارها بگیرید.

نتیجه

آیا شما یک سرمایه گذار ارز رمزنگاری شده هستید؟ خوب است بدانید که برای استفاده بهینه از سرمایه گذاری خود ، باید بتوانید آنها را ردیابی کنید ، به خصوص اگر دارایی های مختلف زیادی داشته باشید. به همین دلیل شما باید یک سیستم عامل ارز رمزنگاری شده این همه آنچه را که باید بدانید به شما نشان می دهد. ردیاب های سرمایه گذاری برای کمک به شما در مدیریت بسیاری از دارایی ها طراحی شده اند ، بنابراین قطعاً آنها را مفید می دانید.

تصویر ویژه: unsplash.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner