بررسی و تجزیه و تحلیل NEX ICO

بررسی NEX ICO

بازار بسیار جذاب و بسیار محبوب عرضه اولیه سکه (ICO) میلیاردها در حال رشد است. از این رو ، ما در حال بررسی یکی از داغترین ICO ها هستیم: بررسی NEX ICO. با ایده ای نوآورانه و هیجان انگیز از مبادلات غیرمتمرکز ، NEX نوید خدمات هوشمند پرداخت مبتنی بر قرارداد و مدیریت بودجه را می دهد. اما آیا این ایده ارزش سرمایه گذاری دارد؟ برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد سرمایه گذاری ، به ادامه مطلب مراجعه کنید بررسی NEX ICO!

تاریخ های مهم:

 • ثبت نام قرعه کشی برای فروش توکن باز است: 12 مارس   
 • ثبت نام قرعه کشی بسته می شود: 30 مارس
 • برندگان قرعه کشی دور اول اعلام کردند: 31 مارس 
 • برندگان قرعه کشی دور دوم اعلام کردند: 8 آوریل
 • فروش توکن NEX آغاز می شود: آوریل
 • مقدار فروش ICO: 25 میلیون
 • حداکثر عرضه: 50 میلیون
 • قیمت هر دو دور: 1 Nex = 1.00 دلار USD
 • پیش فروش شده: بدون پیش فروش
 • قبول می کند: NEO ، گاز

NEX: یک ارز رمزنگاری ترکیبی

مبادله غیرمتمرکز در بستر NEO ، این افتخار را دارد که “سکویی برای تجارت رمزنگاری غیر متمرکز پیچیده و ایجاد خدمات پرداخت” است.

در دنیای در حال رشد و همیشه در حال پیشرفت ارزهای رمزپایه ، مبادلات غیرمتمرکز بی شماری وجود دارد اما NEX با معرفی یک سیستم عامل منطبق بر موتور خارج از زنجیره و قابل اعتماد ، خود را متمایز می کند. مانند مبادلات رله خارج از زنجیره ، “سفارشات خارج از زنجیره ای مطابقت دارند و بر روی زنجیره انجام می شوند” ، با این حال موتور تطبیق اتوماتیک آن امکان سفارشات پیچیده تر را فراهم می کند در حالی که احتمال آربیتراژ را کاهش می دهد.

یک مبادله غیرمتمرکز که عملکرد قابل مقایسه ای را ارائه می دهد.

زمان ارزیابی!!

 • یک روزنامه سفید مفصل

NEX اطلاعات دقیق و روشنی را از طریق مقاله تشریحی خود ارائه می دهد. با احساس حرفه ای و فنی به این سند ، درک پویایی و جنبه هایی که این شرکت سعی در انتقال آن دارد آسان است.

این شرکت نمونه اولیه ای از محصول خود برای سرمایه گذاران خود ندارد تا بتوانند امکان سنجی و دوام پروژه ها را بررسی و درک کنند ، که مطمئنا به نفع پروژه نیست. علاوه بر این ، در whitepaper هیچ چیزی مربوط به جایی که دقیقاً مربوط به آن است ذکر نشده است سرمایه های مردمی خواهد رفت.

 • مشخصات تیم جهانی

تیم 14 نفره NEX از سراسر جهان با 5 عضو خود از بنیانگذاران و توسعه دهندگان این پروژه همکاری می کنند..

بررسی NEX ICOبررسی NEX ICO – Neonexchange

فابیو سی کنسین- بنیانگذار و توسعه دهنده: یکی از بنیانگذاران CoZ ، وی یک کارشناسی ارشد از Universidade Federal do Rio de Janeiro و یک مهندس تحقیق در Schlumberger-Doll است که دارای تخصص در روش های عددی در کاربردهای ژئومکانیک ، پتروفیزیک ، وارونگی و بهینه سازی است..

فابیان وال- بنیانگذار و توسعه دهنده: بنیانگذار CoZ ، فابیان ، دکترای خود را از ETH زوریخ انجام داده و به عنوان CTO در Altoida کار کرده است.

ایتان سریع- بنیانگذار و توسعه دهنده: بنیانگذار CoZ ، او خالق NEON Wallet است که دکترای خود را دریافت کرده است. مدرک دانشگاه استنفورد.

لوسیانو انگل و توماس ساندرز نیز از بانیان و توسعه دهندگان این پروژه هستند که به ترتیب NEOScan و Neo-python را ایجاد کرده اند. نه عضو باقیمانده از طراح ، توسعه دهندگان ، بازاریابی و ارتباطات ، روابط عمومی و مشاوران تشکیل شده است.

اعضای تیم این پروژه نمایه های LinkedIn خود را ضمیمه کرده اند که کلیه اطلاعات مربوط به سوابق تحصیلی آنها تا تجربه حرفه ای را فراهم می کند.

بنیانگذاران NEX از طریق کانال های متعددی مانند Quora ، Twitter و Medium در میان دیگر شرکت کنندگان فعال در جامعه اجتماعی هستند.

بررسی NEX ICO: پارامترهابررسی NEX ICO: پارامترها

 • مدل تجاری: رمز دارایی

رمز NEX این پروژه چشم انداز مستقیمی از مبادله غیرمتمرکز با خدمات مدیریت مبتنی بر قرارداد هوشمند را فراهم می کند. این پلتفرم به کاربران امکان می دهد دارایی ها را از کانال های سنتی خریداری کنند و با آن دارایی های موجود در شبکه ارتباط برقرار کنند بلاکچین NEO از طریق NEX قرارداد هوشمند. مدل تجاری آن همچنین با اجازه داد و ستد دارایی در NEX امکان مبادله بین زنجیره ای را فراهم می کند.  

طبق دستورالعمل های FINMA ، NEX نشانه دارایی است که به دارندگان آن اجازه می دهد درصد خاصی از کارمزد را که توسط صرافی و خدمات پرداخت تولید می شود ، دریافت کنند. این هزینه ها 50 میلیون نشان را برای دریافت سود خود از طریق یک فرآیند سهام فراهم می کنند. این فرایند مشابه محاسبات ادعای GAS شبکه NEO است.

هرچه میزان مبادله بیشتر مورد استفاده قرار گیرد ، هزینه های بیشتری تولید می شود و یک دارنده NEX پاداش بیشتری می گیرد.  

 • فناوری پشتیبان گیری: بلاکچین مبتنی بر NEO

این شرکت حدود 3 مشاور دارد. Muzzammil Zaveri ، که یک آلوم Y Combinator است ، Da Hongfei ، مدیر عامل Onchain و عضو شورای NEO و Erik Zhang ، Onchain CTO و همچنین یک عضو شورای NEO.

بر اساس زنجیره بلوک NEO چینی که در سال 2015 راه اندازی شده است ، این پروژه مشخصات مشخصی را برای یک سرمایه گذار بالقوه برای غواصی فراهم می کند. با داشتن 1000 دلار به عنوان حداکثر کمک در دور اول و 9000 دلار در دور دوم ، همچنین حداقل سهم 1 NEO را به دنبال دارد. به ازای هر نفر.

 • انعطاف پذیری فروش رمزنگاری

این پروژه در Zug ، سوئیس ادغام خواهد شد ، جایی که برای اطمینان از انطباق با حمایت از سرمایه گذاران ، با مقامات نزدیک همکاری می کند. این شرکت به خودی خود هیچ مشاور حقوقی ذکر شده ای ندارد اما حداکثر سقف فروش 2 دوره ICO را به سرمایه گذاران ارائه می دهد. علاوه بر این ، شرکت کنندگان باید مدارک KYC خود را ارائه دهند تا اقدامات قانونی آن انجام شود.

 • توزیع رمز

وب سایت شرکت تصویری روشن از توزیع توکن ها ارائه می دهد زیرا از مجموع 50 میلیون توکن NEX ، 1٪ به ESOP ، 4٪ به صندوق شرکت ، 10٪ به مشارکت ، 15٪ به شورای NEO ، 20٪ تعلق می گیرد. به موسسان و 50٪ باقیمانده به ICO عمومی تعلق می گیرد.

تعدادی از کشورها از ورود به قرعه کشی مستثنی هستند: الجزایر ، بولیوی ، ویتنام ، اندونزی ، قرقیزستان ، لبنان ، مراکش ، نامیبیا ، نپال ، پاکستان ، اکوادور ، میانمار ، ساحل عاج ، کوبا ، ایران ، کره شمالی و سوریه.

با هدف حل مشکل امنیتی مبادلات متمرکز با حفظ ویژگی سرعت خود ، NEX یک سیستم ترکیبی ارائه می دهد که هر دو را با یک موتور منطبق کاملاً خارج از زنجیره ترکیب می کند. علاوه بر این ، امنیت کاربران از طریق روش تجارت مبتنی بر قرارداد هوشمند حاصل می شود.

 • پذیرش جامعه

تیم پروژه نسبت به پروژه خود بسیار فعال و مشتاق است زیرا اطلاعات توسعه مداوم را به سرمایه گذاران خود ارائه می دهد. اگرچه این شرکت در لیست تلگرام ، شل و پستی نیست ، اما به دلیل آسیب پذیری کلاهبرداری و توسعه به دلایل متمرکز است ، اما دسترسی خوبی به سرمایه گذاران بالقوه آن از طریق LinkedIn ، Twitter ، Medium و Youtube.

رتبه بندی IX IXرتبه بندی IX IX

میانگین امتیاز: 8.2 / 10

 • نقشه راه

مرحله پروژه

این پروژه یک نقشه راه فعال و قابل اجرا با اضافه کردن توسعه مداوم به سیستم عامل در هر سه ماه ارائه می دهد. در حال حاضر این پروژه قصد دارد فروش توکن خود را به صورت زنده انجام دهد که این پروژه در مقایسه با سه ماهه اول برنامه ریزی شده خود در ابتدای سه ماهه 2 2018 می تواند به دست آورد..

پرچم های قرمز:

از آنجا که NEO هنوز در بازار به تصویب گسترده نرسیده است ، این خطر وجود دارد که با مقررات دولت چین در مورد ارز رمزنگاری شده جایگزین یا زائد شود ، در وهله اول نیاز به NEX برطرف شود.

موانع عمده:

با توجه به NEP-5 بودن توکن (بلاک چین NEO) ، ممکن است این توکن بلافاصله برای خرید در دسترس نباشد. نمونه مشابهی از Red Pulse ، اولین رمز ICO مبتنی بر بلاکچین NEO است که هنوز در بورس های سطح یک لیست نشده است. این قطعاً می تواند سرمایه گذاران بسیار کوتاه مدت را به تأخیر اندازد.

برای موفقیت در پروژه ، باید مقدار قابل توجهی از نشانه های NEP-5 در بازار برای مبادله وجود داشته باشد. اگرچه پشتیبانی میان زنجیره ای در حال توسعه است ، اما اولاً کار ساده ای نخواهد بود و ثانیا ، به طور قابل توجهی پشت سر دیگر Ethereum DEX (مبادلات غیرمتمرکز) خواهد بود.

یادداشتی برای سرمایه گذاران

ایده مبادله غیرمتمرکز ترکیبی که دارای ویژگی های امنیتی ، سرعت و اعتماد باشد قابل اعتماد است. با داشتن یک تیم جهانی خوب و دارایی رمز NEX مطمئناً توجه را می طلبد. با این وجود ، فقدان نمونه اولیه ، محل استقرار صندوق های گسترده و مشاوران حقوقی ارزش یک پروژه کاملاً فکر شده را پایین می آورد. علاوه بر این ، این شرکت پایگاه کاربری ندارد و تعامل اجتماعی گسترده تری ندارد. با گفتن این ، روش KYC ، حداقل حداکثر و انطباق با مقامات سوئیس آن را به یک پروژه معتبر تبدیل می کند که با توجه به زمان مناسب ، منابع و درایت می تواند بسیار سودآور باشد.

آیا ما سرمایه گذاری می کنیم?

بله ، ما در حال سرمایه گذاری در این پروژه هستیم. ایده مبادله ترکیبی یک مفهوم جدید و جسورانه است که می تواند در تغییر دنیای ارز رمزنگاری شده به رغم چند مشکل موجود در پروژه کمک کند.

روش بررسی ICO ما

برای ارزیابی ICO ، لیستی از KPI ها (شاخص های کلیدی عملکرد) یک پروژه را دنبال می کنیم:

 • کاغذ سفید – در دسترس بودن کد یا نمونه اولیه ، تجزیه بودجه ، کیف پول برای فروش گسترده.
 • مشخصات تیم – قدرت و شهرت تیم.
 • مدل تجاری – مسئله حل شده ، هدف & سودمندی رمز و مدل اقتصادی.
 • فناوری پشتیبان گیری – زیرساخت بلاکچین ، وضوح اصطلاحات & شرایط و نرم افزار توکن.
 • انعطاف پذیری فروش رمزنگاری – ادغام ، توزیع رمز ، خطرات قانونی و جنبه امنیتی.
 • پذیرش جامعه – وضوح & فراوانی ارتباطات و حضور رسانه های اجتماعی.

با پرسیدن س rightال های صحیح ، ما یکپارچگی و دوام خود را حفظ می کنیم بررسی ICO در حالی که از یک روش رتبه بندی پیروی می کنید که بر اساس اهمیت یک عامل خاص استوار است. به عنوان مثال ، عناصری مانند سودمندی رمز و تفکیک وجوه بیشترین اهمیت را به خود اختصاص داده اند در حالی که اعتبار و برنامه ریزی اعضای تیم برای جذب پایگاه کاربر از اهمیت متوسط ​​برخوردار است.

ما یک تیم متخصص حرفه ای داریم که پروژه های ICO را کاملاً بی طرفانه ارزیابی می کنند.

احتیاط: Coingape بررسی پروژه ICO را فقط به منظور اطلاع رسانی منتشر می کند. این دعوت برای سرمایه گذاری نیست. هنگام تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری ، ارزیابی فردی خود را انجام دهید و با یک مشاور مشورت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner