اریک ما: “اولتیماتوم بیت کوین شیوه مشاهده بلاکچین را تغییر می دهد”

تبلیغات پیمکس

همانطور که Mainnet BTCU Bitcoin Ultimatum ادامه دارد ، ما با مدیر عامل شرکت اریک ما صحبت می کنیم تا درباره پروژه و موارد بعدی در این بلاکچین نسل بعدی بیشتر بدانیم.

ساخت بلاکچین جدید یک کار بزرگ است. این به یک تیم توانمند از متخصصان ، رهبری ، پیشنهاد با ارزش واقعی و یک نقشه راه استراتژیک نیاز دارد که باید دقیق ، واقع بینانه و پیگیری شود. اولتیماتوم BTCU مطمئناً همه آن جعبه ها را چک می کند. آنها بیت کوین فورک را با موفقیت پیاده سازی کردند و BTCU Mainnet را در 5 فوریه 2021 راه اندازی کردند و هفته بعد نشانه های BTCU را از بین بردند. آنها نقطه عطف بعدی خود را در مرحله بعدی قرار می دهند: ادغام مبادلات اتمی با سیستم عامل. همه چیز ، تحت هدایت مدیر عامل شرکت اریک ما. ما با کارشناس پیشکسوت بلاکچین و عضو اصلی سابق CoinMarketCap نشسته ایم تا در مورد وضعیت فعلی BTCU Mainnet و آینده ای که برای این بلاکچین نسل آینده امیدوار است صحبت کنیم..

هدف BTCU ساخت نسل بعدی بلاکچین از یک چنگال بیت کوین است. چه کاری انجام می دهد نسل بعدی معنی آن وقتی است که صحبت از بلاکچین می شود?

بیت کوین و اتریوم دو شبکه بزرگ بلاکچین در جهان هستند اما هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. Ethereum بیشتر یک پلتفرم است که بر روی آن برنامه های غیرمتمرکز دیگری ایجاد می کند و امکان عقد قراردادهای هوشمند را فراهم می کند. از طرف دیگر ، بیت کوین به یک ذخیره ارزش تبدیل شده است ، اگرچه ابتدا به عنوان یک سیستم پرداخت همتا به همتا تصور شد. با استفاده از BTCU ، با استفاده از بلاکچین بیت کوین که قبلاً اثبات شده و مورد توجه قرار گرفته است ، ما هر دو شبکه را با هم ترکیب می کنیم و از بهترین عملکرد در هر یک از آنها استفاده می کنیم..

ما در حال ساخت بلاکچین نسل بعدی مبتنی بر بیت کوین در Ethereum هستیم که به ما امکان می دهد دارایی هایی را که می توانند در پروژه ها و دارایی های مختلف خارج از محدوده ارزهای رمزپایه اعمال شوند ، رمزگذاری کنیم. راه حل ما همچنین با هدف بهبود الگوریتم اجماع اثبات کار (PoW) ناپایدار و مصرف کننده انرژی با الگوریتم اجماع جدید Ultimatum اثبات سهام (UPoS) ، ساختن آن دموکراتیک تر ، مقیاس پذیر ، کارآمد و پایدار است. 

BTCU با ترکیب Bitcoin و Ethereum سعی در دستیابی به چه چیزی دارد و BTCU چگونه از سایر پروژه ها متمایز است?

مفهوم BTCU از بسیاری جنبه ها شبیه دومین شبکه بزرگ ارز رمزنگاری شده – Ethereum است. بلاکچین اولتیماتوم بیت کوین مانند اتریوم توانایی قرار دادن قراردادهای هوشمند در پروتکل بلاکچین را دارد. این یکی از توابع مهم برای اجرای معاملات و برنامه های غیرمتمرکز (DApps) است. به طور کلی ، BTCU در تلاش است تا بهترین ویژگی هایی را که به Bitcoin و Ethereum اجازه می دهد با استفاده از سرمایه بازار در رده های بالای ارزهای رمزپایه قرار بگیرند ، ترکیب کند..

ما BTCU را برای ارائه یک اکوسیستم غیرمتمرکز با قراردادهای هوشمند از طریق الگوریتم Ultimate Proof-of-Stake توسعه داده ایم. ترکیبی از Lease Proof-of-Stake (LPoS) و Proof-of-Authority (PoA) ، BTCU دموکراتیک تر ، مقیاس پذیرتر و دارای انرژی بیشتری نسبت به بیت کوین است. ما BTCU Mainnet را توسعه دادیم تا قابل مقیاس باشد و در طیف وسیعی از برنامه ها مورد استفاده قرار گیرد: از سکه دارایی تا مدیریت حقوق ، زنجیره تأمین و جریان سند برای پرداخت های مرزی ، حاکمیت ، املاک و مستغلات گرفته تا فین تک ، مراقبت های بهداشتی و موارد دیگر. چشم انداز ما ایجاد یک بلاکچین است که کارآمد ، با کاربرد آسان و دارای ارزش واقعی برای پذیرش گسترده باشد. مزایای فناوری Bitcoin Ultimatum نحوه مشاهده بلاکچین را تغییر می دهد.

بلاکچین مترادف با عدم تمرکز و جامعه است. بازخورد جامعه از BTCU چقدر مهم است?

جامعه قلب هر پروژه بلاکچین است. ما فقط محصول جدیدی را به بازار عرضه نمی کنیم بلکه در حال ایجاد بستری با جامعه خود هستیم. در واقع ، بازخورد آنها برای راه اندازی BTCU Mainnet بسیار مهم بود. در 21 ژانویه 2021 ، ما آخرین آزمایش را منتشر کردیم. این تمرین توسعه دهندگان را قادر می سازد تا عملکردها را آزمایش ، ایجاد یا تغییر دهند و عملکرد شبکه بلاکچین BTCU را کنترل کنند. همچنین به ارائه یک دید عینی و مستقل از شبکه کمک کرد تا طرفین و مشاغل بتوانند از توانایی های شبکه قدردانی و درک کنند.

ما کانالهای ارتباطی را از طریق باز کردیم GitHub و بازخورد برای ما واقعاً مهم بود. این به ما کمک می کند تا عملکرد شبکه را پیش بینی کنیم و همچنین اطلاعاتی در مورد کیفیت امنیت بلاکچین BTCU ، حریم خصوصی ، قابلیت ها ، قابلیت استفاده ، یکپارچه سازی و قابلیت همکاری به ذینفعان ارائه دهیم..

این موفقیت بسیار خوبی بود که ما می توانستیم شبکه اصلی را 2 هفته بعد در تاریخ 5 فوریه 2021 راه اندازی کنیم. از اینجا می خواهم دوباره از جامعه به دلیل فعال بودن و کمک به آنها تشکر کنم..

آیا پروژه های جامعه محور دیگری از BTCU خواهیم دید?

کاملاً ، ما کاملاً اعتقاد داریم که یک پروژه بلاکچین تنها با پشتیبانی کامل جامعه خود می تواند پیشرفت کند. بدین ترتیب ما از کار و همکاری با سایر پروژه ها ، به ویژه در زمینه های مختلف امنیتی و فنی خوشحالیم.

برای بهبود بیشتر پروژه خود ، ما از همه دعوت می کنیم تا در برنامه باگ های ما شرکت کنند. این برنامه برای هر کسی که می خواهد در توسعه BTCU و تضمین امنیت و استحکام شبکه خود سهیم باشد ، طراحی شده است.

برای وقت و کار آنها ، ما یک سیستم پاداش در نظر گرفته ایم. اعضای انجمن که در کارهای فوری کار می کنند یا اشکالات پیدا شده را دریافت می کنند ، BTC / ETH / USDT / USDC / BTCU را برای تلاش های خود دریافت می کنند.

ما همیشه در دسترس هستیم [ایمیل محافظت شده] برای اطلاعات بیشتر.

ما همچنین یک باشگاه سفیر راه اندازی کرده ایم. با اعلام سفیرانی که اخیراً به عضویت آنها درآمده اند مانند Javed Khattack و Serafima Semkina ، تیم ما مایل است که همچنان رهبران جامعه دیگری را که مأموریت ما را دارند به خدمت بگیرد..

BTCU Mainnet خارج است ، اما این فقط اولین قدم در یک نقشه راه طولانی است. آینده برای BTCU چیست?

من از نقاط عطفی که تا اینجا بدست آورده ایم بسیار هیجان زده هستم. تیم توسعه دهنده ما بسیار سخت کار کرده و شایسته تمام اعتبار موفقیت BTCU تاکنون است. در واقع ، راه اندازی BTCU Mainnet فقط آغاز کار است و ما یک نقشه راه طولانی از موارد جدید و هیجان انگیز به سیستم عامل داریم..  

ما در حال کار بر روی اضافه کردن سیستم قرارداد هوشمند هستیم که امکان تعویض اتمی را فراهم می کند. ما همچنین در حال بستن مشارکت های استراتژیک با سیستم عامل های کلیدی مانند citiesabc و شورای تجارت آزاد هستیم تا کیف پول های تلفن همراه ، برنامه های آزمایشی و رمزگذاری بازار را آزمایش کنیم. علاوه بر این ، ما همچنین با انجمن جهانی شهرهای هوشمند همکاری می کنیم تا بلاکچین خود را برای استفاده در شهرهای هوشمند در سراسر جهان در دسترس قرار دهیم.

برای پیگیری به روزرسانی های DeFi در زمان واقعی ، خبرخوان DeFi ما را بررسی کنید اینجا.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner