چگونه Cryptocurrency می تواند بازی پوکر آنلاین را برای همیشه تغییر دهد

اولین بازی پوکر بیت کوین در مارس 2010 اتفاق افتاد. این 14 ماه پس از راه اندازی بلاکچین بیت کوین در ژانویه 2009 است.

آنچه دیوانه است اولین بازی پوکر است که شامل 50 BTC خرید می شود که ارزش آن امروز بیش از 550،000 دلار است. برنده آن بازی با ارزیابی 1000 بیت کوین یا بیش از 11 میلیون دلار آمریکا دور شد.

بخش مهم این نیست که ارزش خرید در مقایسه با امروز چیست. این واقعیت است که برای اولین بار ، قمار به عنوان مورد استفاده برای ارز رمزنگاری شده تاسیس شده است. منطقی است ، زیرا بیت کوین به سادگی یک واحد حساب است ، درست مثل جمع آوری تراشه های پوکر. بازیکنانی که بیشترین واحدها را در اختیار دارند بیشترین میزان اهرم را حفظ می کنند و هرکسی که در پایان بازی به تمام واحدها برسد جایزه نقدی (یا در این حالت بدون پول نقد) را برنده می شود.

اولین بازی پوکر بیت کوین در یک انجمن قدیمی ایجاد شد

قبل از اینکه CoinDesk ، CoinTelegraph یا حتی راهنمای قمار بیت کوین وجود داشته باشد ، BitcoinTalk.org ، انجمن آنلاین آنلاین برای اعصاب و انقلابیون بود که به مکانی برای پرسیدن سوال ، دریافت پاسخ و در نهایت عضوی از جامعه ای نیاز داشتند که امروز ما به عنوان انجمن ارزهای رمزپایه شناخته می شود.

اولین کاربری در BitcoinTalk که در مورد اجرای یک بازی پوکر دوستانه بیت کوین بحث کرده است ، در واقع برای چیز دیگری شناخته شده است. “BitcoinFX” به دلیل ایجاد اولین سطح شیب دار که در آن پولهای معمولی مورد حمایت دولت با بیت کوین قابل مبادله است ، مشهور است. اتفاقاً آن مبادله در یک سکوی تجاری زیبا انجام نشده است. آنها دقیقاً از طریق ایمیل ساخته شده اند. یک لحظه تصور کنید. اکنون یک صنعت کامل وجود دارد که مشاغل ارز رمزنگاری شده در کشورها در سراسر جهان به سرمایه گذاران امکان تجارت ارز محلی خود با بیت کوین را می دهند. همه چیز فقط با ایمیل شروع شد!

چرا خرید 50 BTC بسیار زیاد بود

تصور کنید امروز یک بازی پوکر به ارزش 500000 دلار بیت کوین به زمین بیندازید. اگر این کار را انجام می دادید و آن را به صورت عمومی اعلام می کردید ، احتمالاً به دلیل استفاده از چنین قمار بزرگی با استفاده از ارزی که بسیاری از افراد حتی با رشد فرزندخواندگی هنوز درک کاملی از آن ندارند ، به یک شخص مشهور در منطقه محلی خود تبدیل می شوید. در سال 2010 ، 50 BTC در حدود 500000 دلار ارزش نداشت.

اما دلیل تعیین نرخ خرید برای اولین بازی پوکر 50 BTC این است که پاداش coinbase برای موفقیت استخراج Bitcoin در آن زمان 50 BTC بود. این مقدار امروز چشمگیر به نظر می رسد ، اما در آن زمان بی ارزش بود. نه فقط به این دلیل که ارزش خام یک بیت کوین در آن زمان فقط 0.003 دلار بود (به این معنی که 50 BTC فقط 15 سنت ارزش داشت). همچنین به این دلیل که این مقدار BTC برای هر کسی که رایانه شخصی دارد قابل دسترسی است.

به خاطر داشته باشید که در حال حاضر ، استخراج بیت کوین جدید به قدرت محاسباتی در مقیاس وسیع و فضای کافی در داخل انبار نیاز دارد ، در سال 2010 ، تمام بازیکنان پوکر بیت کوین به طور متوسط ​​به لپ تاپ و اتصال اینترنت نیاز داشتند.

پوکر و بیت کوین به معنای واقعی کلمه دست به دست هم می دهند

اولین بازی های پوکر ثبت شده با بیت کوین ، شرکت کنندگان را به ترتیب با 325 BTC و 600 BTC ترک کردند. اما این بازی ها خیلی بیشتر از قرار دادن ارز دیجیتال بیشتر در کیف پول بیت کوین بود. آنها برای همیشه با قمار و بیت کوین ازدواج کردند. نه فقط در اثبات اینکه قمار می تواند مورد استفاده مناسبی برای یک ارز غیرمتمرکز باشد ، بلکه به دلیل اینکه ظاهراً خود بنیانگذار چیزی برای پوکر داشته است.

پوکر در کد Bitcoin است

درست خواندید! Satoshi Nakamoto ، نویسنده مرموز Whitepaper Bitcoin در واقع منابع مربوط به پوکر را در کد اصلی Bitcoin آورده است. این دقیقاً تصادفی نیست که بازیکنان اولیه پوکر در مورد ایجاد یک مشتری پوکر دوستانه صحبت می کنند که می تواند خریدها را بدون استفاده از ایمیل بپذیرد.

برای بسیاری از سرمایه گذاران (از جمله طرفداران و مخالفان ارزهای رمزپایه) ، بانکداری در بیت کوین همیشه یک قمار بود. بنابراین منطقی است که Satoshi به وضوح آرزو داشت که قمار با بیت کوین را به روشی غیر قابل اعتماد آسان کند.

این که آیا یک علاقه مند به رمزنگاری متوسط ​​این را می داند یا نه تقریباً نکته ای غیر از این است. اما اولین تورنمنت پوکر بیت کوین در جهان آغاز مسلماً با ارزش ترین و بارزترین مورد استفاده برای ارزهای رمزپایه است. قمار.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner