راهنمای سیستم اطلاع رسانی در زمان واقعی Ethplorer “The Watching Service”

قوم شناس, یک بیننده رمز Ethereum ، در حال معرفی یک ابزار رایگان رایگان برای کاربران ثبت نام شده است ، سرویس تماشای ، یک مطبوعات 19 ژانویه نشان می دهد.

سرویس تماشا چیست?

سرویس تماشای به مجموعه ابزارهای کاوشگر اضافه می کند ، موقعیت خود را به عنوان یک مرورگر پیشرو Ethereum تقویت می کند ، مشتاق بهبود تجربه کاربر. 

طبق گفته Ethplorer ، سرویس Watching یک سیستم اطلاع رسانی در زمان واقعی است که به کاربران هشدار می دهد تا معاملات ورودی یا خروجی مربوط به یک آدرس یا حتی قرارداد خاص را ردیابی کنند. انعطاف پذیری و عمق ابزار باعث می شود که این اولین در فضای تماشا باشد زیرا هیچ سرویس دیگری خدمات رایگان مشابهی را ارائه نمی دهد.

با وجود اینکه یک ابزار رایگان است ، پیام پیام آن زیاد است. کاربران می توانند هر روز تا 1000 اعلان ایمیل و تلگرام دریافت کنند. این یک مزیت واقعی برای کاربرانی است که به طور فعال آدرس ها و قراردادها را ردیابی می کنند اما مایل نیستند بیشتر برای هزینه های رونویسی هزینه کنند. سرویس Watching بهتر از راه حل های ارائه شده توسط رقبا است که دارای محدودیت های پایین تر و ویژگی های محدود هستند.

این راه حل برای کاربران Ethereum مفید است و دارندگان رمز علاقمند به ایجاد هشدارها ، پیگیری آدرس ها و قراردادهای توکن بسته به نیازهای مختلف آنها.

متخصص اخلاق

سرویس Watching دارای چندین ویژگی است ، از جمله ایمیل های سفارشی و اعلان های تلگرام برای انجام معاملات از یک آدرس یا قراردادهای رمز انتخاب شده. همچنین کاربران می توانند خدمات را برای ایجاد فیلتری برای معاملات ورودی و خروجی متصل به یک آدرس یا آدرس تحت نظارت افزایش دهند. 

Ethereum با هزاران پروژه روزانه ، با داشتن هزاران پروژه ، پیشروترین بستر قرارداد هوشمند است. بیش از 200000 نشانه وجود دارد. از این تعداد ، بیش از 2600 توکن با کل ترکیب 104 میلیارد دلار در بازار معامله می شود CoinMarketCap به یک روش یا دیگری. ویجت Ethplorer, در زمان واقعی ، این رقم را نشان می دهد. اکثریت آنها در Ethereum مستقر هستند و از اکوسیستم پر جنب و جوش خود برای استفاده از ارزش استفاده می کنند در حالی که راه حل هایی برای حل مشکلات مختلف در دنیای واقعی ایجاد می کنند.

راهنمای گام به گام نحوه فعال کردن اعلان ها

انعطاف پذیری سرویس تماشا و همچنین مفید بودن آن به این معنی است که روش های مختلفی برای تنظیم اعلان ها وجود دارد. در اینجا سه ​​روش برای انجام این کار وجود دارد:

 1. از Ethplorer خود ، قرارداد یا آدرسی را که می خواهید ردیابی کنید ، باز کنید. پس از آن ، روی دکمه “تماشا” کلیک کنید و انتخاب کنید آیا می خواهید اعلان ها را از طریق ایمیل یا تلگرام دریافت کنید.

یا,

 2. در صفحه Ethplorer که قرارداد یا آدرس رمز را دارد ، ماوس را روی آن قرار داده و نماد چشم ظاهر می شود. روی آن کلیک کنید و قرارداد یا آدرس را به فهرست تماشا خود اضافه کنید.

یا,

 3. به صفحه نمایه خود بروید و برگه “My addresses / txs” را انتخاب کنید که در سمت راست پیوند “افزودن آدرس” را مشاهده خواهید کرد. روی آن کلیک کنید و هر قرارداد یا آدرس توکن را به فهرست تماشا خود اضافه کنید.

مدیریت درآمد

پیگیری همزمان چندین پروژه برای معامله گران ، سرمایه گذاران و توسعه دهندگان درگیر در Ethereum می تواند خسته کننده باشد. راه اندازی سرویس Watching نیز به موقع است. این امر زمانی اتفاق می افتد که موسسات از نزدیک Ethereum و پروژه های آن را رصد می کنند و آنها را برای تزریق احتمالی سرمایه اندازه می کنند.

Ethplorer ثبت شده هم اکنون می تواند از این ابزار برای ردیابی معاملات از طریق آدرس ها یا قراردادهای مورد علاقه استفاده کند. هنگامی که همراه با سایر ابزارهای پلتفرم مانند ویژگی برچسب گذاری استفاده می شود ، کاربر می تواند به راحتی بر پرداخت های ارسالی به یک آدرس نظارت کند یا حتی فعالیت های حساب های تأثیرگذار یا ردیف های هوا را کنترل کند. 

متخصص اخلاق

این کار به خصوص برای توسعه دهندگان یا حتی بازرگانانی که پرداخت های خود را با رمزهای ERC-20 دریافت می کنند مفید خواهد بود. کاربران می توانند به جای تازه کردن دستی کاوشگر خود ، مشتاق دانستن وضعیت معامله خود ، آدرس خود را به “فهرست تماشا” اضافه کنند. 

پس از دریافت پرداخت ، بلافاصله اعلانی به آدرس تلگرام کاربر یا آدرس ایمیل مشخص شده ارسال می شود. کاربران همچنین می توانند معاملات را با استفاده از ویژگی برچسب گذاری ، شناسایی منبع وجوه ، مبلغ ارسال شده و زمان تأیید تشخیص دهند..

تأمین وجوه

سرویس Watching نیز به دلایل امنیتی ضروری است. 

با گذشت زمان ، برخی از نشانه های برجسته مبتنی بر ERC-20 مورد توجه قرار گرفته اند و مجموعاً از ETH ارزش بیشتری دارند. پروژه هایی مانند Chainlink ، Synthetix ، Uniswap و اکثر پروژه های DeFi ارزشمند هستند و از محدودیت بالایی در بازار برخوردار هستند. افزایش ارزش گذاری آنها آنها را به یک هدف تبدیل می کند. 

بنابراین کاربران می توانند قربانی حملات فیشینگ شوند یا به طور تصادفی کلیدهای خصوصی خود را گم کنند. دارنده آدرس می تواند در زمان واقعی ، اعلان های معاملات خروجی را دریافت کند. 

از آنجا که همه اعلان ها تقریباً فوری هستند ، ممکن است در برابر معاملات غیرمجاز واکنش نشان داده ، عوامل را از پاک کردن مانده های پاک یک آدرس ، ایمن نگه داشتن وجوه متوقف کنید..

مدیریت سرمایه گذاری

سرمایه گذاران همچنین می توانند از سرویس Watching برای نظارت بر آدرس های یک پروژه استفاده کنند. 

این ابزار می تواند هشدارها را هر زمان که توکن ها توزیع می شوند ، صادر کند و این امکان را برای جمع آوری به موقع پیش از توده ها فراهم می کند. اتریوم توان کمتری دارد. قطره های محبوب هوایی معمولاً منجر به درگیری می شوند که باعث ازدحام شبکه می شود و منجر به هزینه های بالای گاز می شود. استفاده از سرویس تماشا به کاربران این امکان را می دهد تا پیش از افزایش هزینه ، علائم خود را ادعا کنند. 

بازرگانانی که به دنبال سرمایه گذاران هستند نیز می توانند با نظارت بر تأثیرگذاران و مشاوران برجسته ، ناخواسته را فیلتر کنند. این کار را می توان با غیرفعال کردن اعلان بدون قیمت ، جلوگیری از حواس پرتی و گفتگوی غیرضروری انجام داد.

متخصص اخلاق

برای سهولت در ردیابی ، آدرس های آنها را می توان برچسب گذاری و به لیست تماشا اضافه کرد. هر زمان حرکت به سمت مبادله یا پروتکل مبادله ای مانند Uniswap وجود داشته باشد ، سرویس Watching یک سیگنال صادر می کند.

سرویس Watching مانیتور Bulk API را تکمیل می کند. این ابزار در اواخر نوامبر سال 2020 راه اندازی شد و به طور همزمان می تواند میلیون ها آدرس و نمونه کارها را ردیابی کند. با افزایش ارزیابی DeFi و محبوبیت روزافزون DeFi ، Ethplorer ابزارهایی را برای ارائه خدمات به مشتری خود آزاد می کند ، تمام فعالیت های مربوط به Ethereum خود را در یک مکان جمع می کند..

سلب مسئولیت: تحقیقات خود را در رابطه با شرکت تبلیغ شده یا هر یک از شرکتهای وابسته یا خدمات ذکر شده در مقاله انجام دهید. Coingape.com هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت و یا خسارت شما ندارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner