چگونه کار با Dapps را برای دانشجویان شروع کنیم؟

Cryptocurrency یک ارز مجازی یا دیجیتال است که به عنوان رمزنگاری برای اطمینان از امنیت انتقال پول استفاده می شود. این یک ویژگی امنیتی پیشرفته دارد که جعل آن را دشوار می کند. منظور این است که یک کانال مبادله است و از رمزنگاری برای اطمینان از امنیت معاملات پول از طریق اینترنت استفاده می کند. همچنین به کنترل ایجاد واحدهای جدید ارزی کمک می کند. همچنین برخی از دوره های عالی Dapps وجود دارد که می توانید برای آنها کار کنید و به شما امکان می دهد برنامه های غیرمتمرکز و سایر برنامه های بلاکچین را درک کنید..

برنامه های متعددی به صورت آنلاین وجود دارد. از آن دسته ، حتی برنامه ای وجود دارد که به شما در انجام تکالیف کمک می کند تا بتوانید آنها را بگویید پذیرفت که تکالیفم را انجام دهم و با تمام کارهای اداری خسته کننده به شما کمک کرد! تکالیف برای شما دیگر نباید وحشتناک باشد. می توانید راهنمایی کنید که مقاله تکالیف در عرض چند دقیقه با سرویس مقاله تهیه می شود.

ابتدا بفهمید که زنجیره بلوک چیست:

ارزهای رمزپایه از پروتکل های رمزنگاری استفاده می کنند. این پروتکل ها همچنین می توانند به عنوان کدهای پیچیده ای تعریف شوند که امکان رمزگذاری انتقال داده ها را فراهم کرده و امکان مبادله امن پول را فراهم می کنند. توسعه دهندگان این کدها از اصول پیشرفته مهندسی کامپیوتر و ریاضیات استفاده می کنند که باعث شکستن آنها می شود. بنابراین ، تکثیر ارزهای رمزپایه چالش برانگیز است. این کدها کاربران رمز ارز را ناشناس و معاملات می کند و برای ردیابی گروه های خاصی از افراد جریان بسیار چالشی است.

این ارزها کنترل غیرمتمرکز دارند. این بدان معناست که آنها مانند سایر اشکال ارزهای مورد استفاده سنتی توسط دولت کنترل نمی شوند. ارزش عرضه آنها توسط سایر کاربران از طریق فعالیت هایشان کنترل می شود. این کدها پروتکل هایی را در اختیار دارند که بر ارز استفاده می کنند. بنابراین اینها توسط بانکهای مرکزی یا سایر مقامات حاکم بر سایر اشکال سنتی ارز کنترل نمی شوند. فعالیت های ماینرهایی که دارای قدرت استفاده از تجربه گسترده در محاسبات ثبت قدرت محاسباتی هستند که توسط واحدهای ارز رمزپایه ای که اخیراً ایجاد شده اند دریافت می شوند و سایر کاربران هزینه های معاملاتی را که برای ثبات بسیار مهم است پرداخت می کنند. عملکرد ارز.

توجه به این نکته مهم است که ارزهای رمزپایه برای مبادله ارزهای فیات در بازارهای خاص مورد استفاده قرار می گیرند. این بدان معناست که این ارز دارای نرخ ارز متغیری با ارزهای اصلی در جهان مانند دلار ، پوند انگلیس و یورو است. در حالی که مهندسان تلاش می کنند این ارزها را ایمن سازند ، همیشه احتمال هک شدن نوعی وجود دارد که منجر به سرقت ارزهای دیجیتال می شود..

در اینجا برخی از محبوب ترین Dapps وجود دارد

اگر تعجب می کنید که Dapps چگونه کار می کند و چرا باید از آنها استفاده کنید ، در اینجا لیستی از محبوب ترین ها در بازار وجود دارد:

 • Tronbet
 • 888 ترون
 • استیمر
 • داروها
 • سازنده DAO
 • پارتیکو
 • رمز توجه اساسی
 • هیولاهای بخار
 • وضعیت
 • تصدیق
 • برنامه Geon
 • DTube
 • KyberNetwork
 • OX
 • شوالیه های EOS

در این دوره یاد خواهید گرفت که چه کاری انجام دهید?

برنامه های غیرمتمرکز (Dapps) به شما امکان می دهند این ایده را که سرورهای بلاکچین بنیادی هستند و یک گام یادگیری برای یادگیری نحوه کار با سرورهای بلاکچین است ، کشف کنید. در این دوره ، شما یاد می گیرید که چگونه یک شبکه نظیر به نظیر از گره ها ایجاد کنید و چگونه خود سرورهای بلاکچین را نصب کنید. قبل از استقرار Dapps خود در یک شبکه عمومی ، همچنین باید آن را در یک شبکه محلی آزمایش کنید. بهترین قسمت در مورد یادگیری توسعه Dapps این است که در طی یک هفته ، همه چیزهایی را که باید بدانید یاد خواهید گرفت و همچنین به شما اجازه می دهد تا به اندازه کافی تمرین کنید تا برنامه خود را ایجاد کنید.

توسعه ترافل

فقط در عرض 4 ساعت ، همه مواردی را که برای یادگیری در مورد توسعه گیاه ترافل نیاز دارید درک خواهید کرد.

این دوره همچنین به دانشجویان اجازه می دهد تا در یک محیط کاربر پسند که در آن ترافل به آنها امکان می دهد این برنامه ها را توسعه دهند و آزمایش کنند ، کشف کنند. برخی از دستورات اصلی که شما کاوش خواهید کرد عبارتند از: توسعه ، کامپایل ، شروع ، مهاجرت و آزمایش. این موارد را با هر پارامتر و با ترافل در مقابل آنها یاد خواهید گرفت. در این ماژول ، ما همچنین آنچه را که شخص برای توسعه و آزمایش Dapps کامل نیاز دارد ، نشان می دهد.

پیشرفت های طراحی

تکمیل این ماژول فقط 2 ساعت طول خواهد کشید. شما همچنین برخی از بهترین روشها را می آموزید که شامل قراردادهای کوچکی است که توسط Dapps بهبود می یابند و به طور قابل توجهی طرح های اصلی Dapp شما را بهبود می بخشند.

مدل های برنامه

تکمیل این مورد فقط 5 ساعت طول می کشد. برای این ماژول ، شما در مورد پیشنهادات بهبود Ethereum و فرایندهای ERC که برای اطمینان از به روزرسانی بلاک چین Ethereum لازم هستند ، بیشتر می آموزید. در اینجا ، شما همچنین ERC 20 استاندارد را برای همه توکن های Dapps و ERC721 را برای نشانه های غیر قابل استفاده جستجو می کنید.

درک بهتر کلیدهای خصوصی

نیاز به شما خواهد بود که زمان بیشتری را برای درک اختصاص دهید. هر دارنده ارز رمزنگاری شده معمولاً یک کلید خصوصی دارد. این کلید برای شناسایی آنها و امکان مبادله واحدها به آنها استفاده می شود. کاربران مجاز هستند کلیدهای خصوصی خود را که دارای اعداد کامل قالب بندی شده و طول آنها بین 1 تا 78 رقم است ، بسازند. مولد اعداد تصادفی است که این سیستم همچنین می تواند برای هرکسی که بخواهد یک کلید ایجاد کند. به محض دستیابی به کلید ، به آنها اجازه داده می شود ارزهای رمزنگاری شده را خرج کنند. بدون این کلید ، دارندگان قادر به تبدیل ارزهای رمزپایه خود نخواهند بود ، بنابراین دارایی های آنها تا زمانی که یک کلید دریافت نکنند بی ارزش خواهد بود.

نتیجه

کدهای منبع آنها به گونه ای طراحی شده اند که ارز رمزنگاری شده به طور خودکار به مقدار استخراج استخراج شده برای ایجاد نسخه های جدید بلاکچین ترجمه می شود. با افزایش قدرت استخراج ، ایجاد ارز رمزپایه دشوارتر می شود و ایجاد قدرت استخراج آسان می شود. هدف معمولاً ایجاد فاصله ای بین ایجاد زنجیره بلوک در یک سطح ثابت است که از قبل تعیین شده باشد. به همین دلیل یادگیری برنامه های Dapps بسیار مهم است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner