Bitcoin Tech و تأثیر آن بر قیمت BTC

برای هر سرمایه گذار جدید ، بیت کوین به عنوان یک دامنه سرمایه گذاری می تواند چیزی بیش از ترساندن باشد. کافی است که خبرهای خبری را بررسی کنید و از انبوه عبارات عجیب و غریب و عناوین جالب توجه وحشت زده شوید ، همه اینها نشان می دهد که تغییرات زمین ساختی در حال انجام است – مثبت یا منفی و حتی گاهی مخلوطی از این دو.

به همین دلیل ، بسیاری از سرمایه گذاران نمی توانند ریسکی را که متحمل می شوند کاملاً درک کنند و اینکه برخی از رویدادها برای پرتفوی آنها چه معنایی دارند.. روند انشعاب BTC 2017 که در آغاز ماه اوت اتفاق افتاد یک نمونه عالی است. این تعهد برای بسیاری از سرمایه گذاران سنتی که در امور مالی کار می کنند و بدون موفقیت تلاش کردند قیاسی را که با آن آشنا هستند ، رمز و راز کامل داشته باشد ،.

به عنوان یک اتفاق فقط دیجیتالی در حوزه ارزهای رمزپایه ، جدا از اینکه یک نیروی مربوطه برای قیمت BTC است ، تأثیرات و تأثیرات آن برای بسیاری از سرمایه گذاران به راحتی قابل درک نیست. برای اینکه درک بهتری از روند انشعاب و تأثیر آن داشته باشید ، در اینجا یک نمای کلی از این رویداد ، روند پس از آن آورده شده است و معنی همه اینها برای کسانی که می خواهند از طریق سرمایه گذاری در شبکه بیت کوین به کسب درآمد بپردازند چیست؟.

یک رویداد مبتنی بر نرم افزار

ساده ترین راه برای درک بیت کوین دیدن آن است ، درست مثل هر ارز دیجیتال دیگر ، به عنوان یک نرم افزار. در همان تنظیمات ، چنگال تغییر در نرم افزاری است که بر کاربران نهایی تأثیر می گذارد. در اینجا ، با دارایی مانند BTC ، شبکه ای که آن را اداره می کند فقط برای عملکرد آن به یک جفت کلید رمزعبور نیاز دارد. اینها از توانایی دسترسی به شبکه رنج می برند و سپس ، به عنوان دفتر توزیع شده P2P ، کار می کند که چه کسی و به چه کسی مالک است.

اما ، اگر کلیدها در نرم افزار خود اصلاح شوند ، همین امر بر شبکه ای که آنها را به طرز چشمگیری اجرا می کند ، تأثیر می گذارد. همچنین می تواند ارزش ادعاهای کاربر را به طرز چشمگیری تغییر دهد – نرم افزار چیزی است که یک دارایی را تعریف می کند و با آن ، قیمت سرمایه گذاران مایل به پرداخت آن هستند.

چنگال های قبلی

انواع مختلفی از چنگال وجود دارد که اساساً در طراحی آنها ساده است. هارد فورک باعث می شود هرگونه معامله پردازش شده توسط اصلاح نرم افزار جدید با معامله قدیمی کاملاً ناسازگار باشد. یک چنگال نرم شامل ویژگی سازگاری به عقب است.

در اوایل ماه اوت ، بیت کوین یک فرآیند هشدار سخت را پشت سر گذاشت که از دید عموم مردم و رسانه ها از اهمیت بالایی برخوردار بود. این تغییر خاص در نرم افزار باعث ایجاد انشعاب در شبکه شد و نسخه جدیدی از شبکه به نام بیت کوین پول را آغاز کرد.

این لغزش پس از سال ها اختلاف نظر بین اردوگاه های مخالف در داخل جامعه بیت کوین بوجود آمد. این اختلاف نظر مربوط به ارتقا مقیاس بندی بود که در آن کمپ نقدی بیت کوین اعتماد و پشتیبانی خود را جلب نکرد. این امر منجر به ایجاد بلاکچین بیت کوین و بلاکچین وجه نقد بیت کوین و همچنین ناسازگار از نظر فناوری و دارایی می شود.

این رویداد به طور گسترده ای به عنوان یک مسئله بزرگ در قیمت BTC شناخته شد ، زیرا بسیاری از تحلیلگران ادعا کردند که با تمام اینها قیمت کاهش می یابد. با این حال ، هیچ چیزی از این نوع در واقع رخ نداده است.

یک چرخش قوی به سمت بالا

در تاریخ 1 آگوست ، درست قبل از وقوع سخت افزار ، قیمت BTC 2،759 دلار بود. حدود یک هفته پس از وقوع شکاف ، BTC با قیمت بالای همیشه معامله می شد بیش از 4000 دلار به تازگی ، قیمت برای اولین بار از زمان فعال شدن شبکه ، به نزدیک 4500 دلار رسیده است.

این ممکن است عجیب به نظر برسد ، اما برخی از نظریه های مطرح شده مبنی بر این که بحث مقیاس بندی ترسیم شده یک نقطه مقاومت بزرگ را ارائه می دهد و اکنون که حل و فصل شد ، نتایج منجر به افزایش قیمت تخفیف می شود. در همان زمان ، بیت کوین پول نقد به حدود 280 دلار رسیده است که به طور منظم در محدوده 250 تا 300 دلار نوسان می کند.

برای هر دو ارز رمزنگاری شده ، منجر به مشکلات فاجعه باری نشد. در عوض ، به نظر می رسد که BTC و BCC را در آبهای پایدار با پتانسیل رشد قابل توجهی آورده است.

یک داستان کاملاً شناخته شده

برخی استدلال می کنند که این وضعیت آنچنان بی نظیر نیست و ایده بادگیر و مغز مخالف آن برای همه فعالان نوعی فرآیند سرمایه گذاری شناخته شده است. بادگیر یک لحظه مثبت برای یک سرمایه گذاری فراهم می کند – اثرات هاله ای که توسط برخی از روند نهفته یا اخبار مطلوب تولید می شود. بادگیر کاملاً برعکس است – فشاری که به عنوان فاکتور خطر یا برخی از روندهای منفی دیگر (یا حداقل روندی که منفی تلقی می شود) بر قیمت افزوده می شود..

هنگامی که روند منفی یا ریسک خاصی برای یک فعالیت خاص وارد عمل می شود ، در مورد سر بادی به طور مفصل صحبت می شود. اما ، هنگامی که بادگیر کاهش می یابد ، قیمت سرمایه گذاری شروع به افزایش می کند و این همان روند سستی و افتادگی است که به طور منظم در بازار سهام سنتی مشاهده می شود.

به عنوان مثال ، شرکتی که یک پرونده حقوقی علیه آن حل و فصل می کند یا می خواهد برای متوقف کردن یک مقرره جریمه خاصی را پرداخت کند ، در پایان چرخه بادگیر است. پس از پایان این امر ، شرکت معمولاً شاهد افزایش قیمت است زیرا بازارها از عدم اطمینان جلوگیری می کنند. وقتی مشکلی برطرف می شود ، بازارها بیشتر این را فرصتی برای خرید می دانند.

در این مورد از BTC ، تحلیلگران تمایل دارند که هارد فورک را به عنوان بادگیر ببینند ، که این میزان خطر برای ارز رمزنگاری شده را به همراه دارد. با عبور از آن ، مرحله بادی برای هر دو ارز دیجیتال آغاز شد و در نتیجه قیمت فعلی افزایش یافت.

یک روند جدید در حال ظهور

از زمان ایجاد BCC ارزش BTC افزایش یافته است. اگر این تنظیم ادامه پیدا کند ، به عنوان شانس جدیدی برای افزایش ارزش ارز رمزپایه ، امکان وقوع رویدادهای انشعاب در آینده (که بدون شک رخ خواهد داد) وجود دارد. سپس می توان از همان استفاده کرد قمار آنلاین, خرید کالاها و خدمات و موارد دیگر ، دقیقاً مانند ارزهای دیجیتال امروزی.

در این صورت ، فورکینگ می تواند به عنوان یک رویداد خلاف جهت یک ارز دیجیتال تلقی شود. این احساس می تواند به معامله گران و سرمایه گذاران اجازه دهد از رویه های انشعاب با دارایی های بیشتری که با قیمت بالاتری معامله می کنند ، بیرون بیایند. نیازی به تأکید نیست که این برای همه افراد مفید مفید است.

منبع: CoinDesk

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner