StormGain.Com: باز کردن قفل بازرگانی حاشیه کاربر پسند با ضرب تا 200X

در بررسی این هفته پروژه ، ما بر یکی از سریعترین رشد ارزهای رمزنگاری شده StormGain تمرکز داریم که چند برابر کننده صنعت ، نقدینگی ، هزینه های رقابتی و یک بستر کاربرپسند را برای تجار فراهم می کند..

با افزایش تنظیم ، توسعه و آگاهی به نفع پروژه های رمزنگاری در سراسر جهان ، علاقه به تجارت رمزنگاری در حال افزایش است. این امر منجر به درگیری میان صرافی ها در تلاش برای جذب مشتریان جدید و نگه داشتن آنها در بورس می شود. یکی از عناصر اصلی در معاملات رمزنگاری ، حاشیه است که یک نقطه فروش عمده برای پیشرو در صنعت است.

خرید و فروش اهرم در برخی از صرافی ها بسیار گران است ، یا استفاده از آن بسیار پیچیده است یا صرافی به اندازه کافی مایع نیست. علاوه بر این ، نوسانات قیمت وحشی یک فاجعه در حال رشد در معاملات کاربران است که باعث انحلال گسترده در سیستم عامل های مبادله رمزنگاری اهرمی می شود.

چالش ها در زمینه تجارت حاشیه رمزنگاری

با این وجود ، طی سالیان گذشته ، حوزه تجارت حاشیه رمزنگاری با این چالشها و مشکلات بیشتری روبرو بوده است (StormGain) که هدف آنها حل آنهاست. StormGain خود را از اکثر مبادلات ارائه می دهد که ویژگی های منحصر به فرد را برای بهبود تجربه کاربر در سیستم عامل خود به کاربران ارائه می دهد. کارمزد پایین ، رابط تجاری کاربر پسند ، بهترین نرخ اهرم و گزینه های گسترده برای خرید رمزنگاری از مزایای رقابتی ارائه شده توسط صرافی است..

در این مقاله ، ما به قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فرد StormGain ، نحوه خرید ، فروش و تجارت رمزنگاری در بورس و همچنین چگونگی کسب بیشترین سود از سیستم عامل بالای آن می پردازیم..

StormGain.com: قدرت معاملات اهرمی

طبق وب سایت رسمی, StormGain یک سکوی تجاری رمزنگاری مناسب است که بیش از 120،000 کاربر بیش از همه سرویس می دهد و در بیش از 100 کشور جهان در دسترس است. این صرافی در ژوئیه سال 2019 آغاز شده و توسط مدیر عامل و مدیر عامل XCOEX ، الکس آلتهاوزن هدایت می شود.

این صرافی تجارت ، خرید ، فروش و نگهداری بهترین جفت ارزهای رمزنگاری شده از جمله Bitcoin (BTC) ، Ethereum (ETH) ، Litecoin (LTC) ، Bitcoin Cash (BCH) ، XRP و Tether (USDT) را ارائه می دهد..

از همه مهمتر ، بورس اوراق بهادار بسیار مایع و اهرم صنعت بالا با ضرب تا 200 برابر را ارائه می دهد.

اهرم قدرت معامله موقعیت بزرگ تنها با مقدار کمی سرمایه تجاری است. به عنوان مثال ، یک ضریب 200 برابر سرمایه تجاری 1000 دلار امکان معامله 200000 دلار افزایش حاشیه سود را فراهم می کند.

یاد آوردن: معاملات با اهرم بالا بسیار خطرناک است. در هنگام معامله با اهرمهایی که دارای اهرم فشار زیاد هستند احتیاط را رعایت کنید.

چه بیشتر ارائه می شود?

·     واریز و برداشت فیات

مبادله StormGain حداکثر تا سقف 20 هزار دلار سپرده با حداقل 50 دلار تنظیم را امکان پذیر می کند. حق کمیسیون سپرده های فیات 5٪ با برداشت های رمزنگاری 0.1٪ تعیین شده است.

·     چندین گزینه خرید فیات

این پلتفرم به کاربران امکان می دهد ارز رمزنگاری شده را مستقیماً با استفاده از ارز فیات با استفاده از کارت های بدهی VISA و MasterCard و سیمپلکس ، ارائه دهنده خدمات پرداخت خریداری کنند. علاوه بر این ، StormGain حداکثر 15٪ تخفیف در هر سپرده ارائه می دهد و همچنین کمیسیون خدمات تجارت و مبادله را ارائه می دهد.

·     هزینه های رقابتی

هزینه های مربوط به مبادله بین 0.095٪ تا 0.25٪ در هر صرافی بسته به جفت ارزهای رمزپایه انتخاب شده است.

یک مزیت رقابتی قوی

با هجوم مبادلات رمزنگاری شده با معاملات حاشیه ای و چالش های پیش روی آن (توضیح داده شده در بالا) ، سیستم عامل StormGain با نگاهی تیزبین برای حل این مشکلات ساخته شده است. در اینجا برخی از ویژگی های رقابتی ارائه می شود که صرافی ارائه می دهد.

اهرم بالا

همانطور که قبلاً ذکر شد ، این صرافی برای افزایش بازده کاربران در معاملات خود ، ضریب های رقابتی در صنعت را ارائه می دهد. حداقل مبلغ تجارت فقط 10 USDT (یا معادل آن) تعیین می شود که موقعیت های بزرگتری را برای مشتریان خرده فروشی امکان پذیر می کند.

10 درصد سود

در وب سایت رسمی ، StormGain قول بهره سالانه 10 درصدی به منابع رمزنگاری را می دهد و مبادلات را از این جنبه به یکی از بالاترین سیستم عامل ها تبدیل می کند..

ثبت نام سریع و یکپارچه

تعداد بالایی از سرمایه گذاران خرده فروشی و موسساتی که به فضای ارزهای رمزپایه وارد می شوند ، یک چشم انداز خوب است. علاوه بر این ، پیروی از KYC در حال تبدیل شدن به یک ویژگی مشترک در سیستم عامل های رمزنگاری متمرکز است که یک چیز خوب برای صنعت است. اگر صرافی ها کاملاً مطابقت نداشته باشید ، مشتری ها را از خود دور می کنند.

StormGain نیازهای پیچیده را دور می زند و این در حالی است که کاربران برای افتتاح حساب فقط به اتصال به اینترنت ، آدرس ایمیل و 50 USDT واریز نیاز دارند..

نحوه ثبت نام در StormGain.com

  1. برو پیش مسئول StormGain.com سایت اینترنتی.
  2. بر روی دکمه “ثبت” در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید و آدرس ایمیل یا شماره تلفن و رمز ورود خود را برای امنیت حساب وارد کنید.
  3. منتظر پیام تأیید صرافی باشید. دستورالعمل های داده شده را دنبال کنید.
  4. وجوه خود را (فیات یا رمزنگاری) واریز کنید و از مزایای پیشنهادی برنامه تجارت StormGain بهره مند شوید.
  5. همچنین می توانید دوستان خود را معرفی کرده و پاداش دریافت کنید: https://stormgain.com/refer-a-friend

>>اطلاعات بیشتر در مورد “نحوه خرید رمزنگاری در StormGain.com” تبادل.

تجارت حساب آزمایشی

اگر در این زمینه زبان آموز هستید ، صرافی به شما یک حساب آزمایشی ارائه می دهد که دارای حداکثر 50،000 نشانه USDT مجازی است تا به کاربر کمک کند سفر تجاری خود را بدون خطرات آغاز کند..

فشار برای بیشتر …

مشارکت با نیوکاسل

StormGain پس از اطمینان از همکاری با چهار بار قهرمان لیگ ، تیم نیوکاسل یونایتد ، با مبادله ای که اکنون در لیگ برتر انگلیس (EPL) تبلیغ می شود ، به سرعت نام خود را ماندگار می کند..

برنامه پاداش وفاداری

آیا شما یک معامله گر تمام وقت هستید و می خواهید برای انجام کارهای روزمره خود پاداش هایی دریافت کنید؟ StormGain در “برنامه پاداش وفاداری” خود برای بازرگانان اصلی خود حداکثر 20٪ حق کمیسیون ارائه می دهد.

این برنامه در پنج لایه تقسیم شده است. مزایای استاندارد ، طلا ، پلاتین ، الماس و VIP. (نمودار بالا را ببینید).

س questionsالات متداول (سQالات متداول)

  • آیا می توانم با استفاده از تلفن یا رایانه لوحی خود در StormGain معامله کنم?

آره. StormGain در فروشگاه برنامه تلفن همراه iOS و فروشگاه Play Android در دسترس است.

  • چه مقدار اهرم می توانم بگیرم?

تبادل طیف وسیعی از گزینه ها را از چند برابر 50x تا 200x امکان پذیر می کند.

نتیجه

همانطور که دنیای ارزهای رمزپایه به دارایی پذیرفته شده در سطح جهانی تبدیل می شود ، مبادلاتی مانند StormGain.com در زمینه نوآوری در سیستم عامل های راحت تر رمپ و خدمات تجاری برتر هستند. این شرکت یک سیستم تجارت پیشرفته شامل سفارشات محدود و علائم تجاری مجهز به هوش مصنوعی برای کاربران خود ارائه می دهد.

یک چالش که بورس با آن روبرو است ماهیت جوان آن در این زمینه است اما با راه اندازی بزرگتر دو سال زودتر ، این صرافی نوید بسیاری را به کاربران خود می دهد.

سلب مسئولیت محتوای ارائه شده ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منوط به شرایط بازار است. قبل از سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه ، تحقیقات بازار خود را انجام دهید. نویسنده یا نشریه هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت مالی شخصی شما ندارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner