5 بهترین میکسر بیت کوین 2020

پس از یک 2019 ناخوشایند که در آن چندین میکسر بیت کوین بسته شد ، مجدداً روند صعودی در حال افزایش است. در این سال ، آنها امنیت خود را تقویت کرده اند ، ویژگی های زیادی برای ارائه ناشناس ماندن بیشتر به کاربران بیت کوین وجود دارد.

برای افراد ناآگاه ، مخلوط کردن یا غلت زدن بیت کوین روند ترکیب معاملات بیت کوین را برای دشواری جستجوی ریشه های آنها توصیف می کند. یک پرداخت واحد را می توان با چند آدرس در حدود چند میلیون معامله طی چند دقیقه مخلوط کرد.

 البته ، میکسرهای بیت کوین یکسان نیستند. برخی از آنها مدت طولانی طول می کشد تا پرداخت ها را ناشناس کنند و برخی دیگر در کمتر از یک دقیقه این کار را انجام می دهند. تفاوت های بیشتری وجود دارد ، از جمله هزینه ها ، altcoins پشتیبانی شده و حداکثر میزان رمزنگاری که ممکن است سقوط کند.

همانطور که گفته شد ، ما شش مورد از بهترین میکسرهای بیت کوین را بررسی کرده ایم و در زیر نتایج بدون ترتیب وجود دارد.  

 1. Bitcoinlaundry.com
 2. Bitmix.biz
 3. Bitcoinmix.org
 4. Anonymix.io
 5. Bitcoinfog.info

این جدول نمای کلی از شرکت ها را ارائه می دهد:

مولفه های لباسشویی بیت کوین BitMix میکسر بیت کوین ناشناس مه بیت کوین
رمزنگاری BTC BTC ، DASH & LTC BTC ، ETH ، LTC BTC BTC
زبان ها انگلیسی ، آلمانی ، فرانسوی و اسپانیایی انگلیسی ، هندی ، پرتغالی ، اندونزیایی ، آلمانی ، چینی ، هلندی و بیشتر انگلیسی ، فرانسوی ، اسپانیایی ، آلمانی ، ایتالیایی و بیشتر انگلیسی ، کره ای ، فرانسوی ، آلمانی ، اسپانیایی & لهستانی  انگلیسی ، فرانسوی ، آلمانی ، آلمانی و اسپانیایی
تماس با کانال ها فرم ایمیل پست الکترونیک & جابر فرم ایمیل فرم ایمیل فرم ایمیل
هزینه ها 0.0002 BTC 0.4-4 + + 0.0003BTC 2-5 + + 0.0001 BTC 0.00001 BTC 1-3٪
حداقل سپرده 0.0005 BTC 0.005 BTC 0.02 BTC 0.002 BTC 0.035 BTC (برداشت)
در دسترس بودن آدرس چندگانه آره آره آره آره آره
تأیید مورد نیاز است یکی یکی به شش سه یکی شش
سیاست ثبت گزارش وجود ندارد بله (اگر گزارش های خود را به صورت دستی حذف کنید) 3 روز (یا می توانید گزارش های خود را به صورت دستی حذف کنید) بدون گزارش 7 روز (یا می توانید گزارش های خود را به صورت دستی حذف کنید) 7 روز
ثبت نام لازم است نه نه نه نه آره 
برنامه ارجاع نه آره آره نه نه
ضمانت نامه آره نه نه آره آره

 • لباسشویی بیت کوین

Bitcoin Laundry با داشتن یک وب سایت ساده و شسته و رفته ، برای سر و صدا کردن سریع BTC در تلفن هوشمند یا دسکتاپ شما ساخته شده است. این یک شرکت سرراست است که شما را نسبت به آنچه که دنبال می کنید درست می برد: سرویس مخلوط کردن بیت کوین. 

تمیز کردن بیت کوین در وب سایت به همان سرعتی است که آدرس ایمیل گیرنده خود را ارائه می دهید و مشخص می کنید چه مدت می خواهید تراکنش مخلوط شود. دقیقاً

 • پرداخت فوری
 • سه ساعت
 • پنج ساعت
 • 12 ساعت
 • 24 ساعت

همچنین می توانید پرداخت خود را به 2-5 آدرس تقسیم کنید. با این اوصاف ، فرایند بعدی ارسال وجه خود به یک آدرس مشخص است. شما می توانید 230 BTC را با هزینه بسیار رقابتی 0.0002 BTC ارسال کنید.

همانطور که گفته شد ، Bitcoin Laundry به شما امکان می دهد که بلافاصله گزارشهای خود را حذف کنید یا منتظر بمانید تا پرداخت شما پایان یابد. صرف نظر از این ، این شرکت پس از هفت روز هر گزارش تراکنش را حذف می کند.

خدمات آنها تاکنون در اطراف بیت کوین است. بسیار خوب خواهد بود اگر آنها در آینده سکه های بیشتری به لیست اضافه کنند. 

در این مقاله مروری 

کلارنت: bitcoin- laundry.com

لینک تور: btcdryi67te57itq.onion

 • BitMix

برخلاف سایر دستگاه های تلنگر ، Bitmix.biz پیشنهاد خود را متناسب با همه کاربران تنظیم می کند. به عنوان مثال ، افرادی که مقادیر کمی BTC ارسال می کنند رمزگذاری خود را فقط پس از یک تأیید دریافت می کنند. با این حال ، معامله گران با حجم بالا باید منتظر تأیید 3-6 بمانند. 

در صورت عدم نیاز به ناشناس ماندن شدید معامله ، می توانید از پرداخت هزینه زیاد جلوگیری کنید. با این اوصاف ، شما همچنین می توانید تصمیم بگیرید که آیا هزینه تصادفی می خواهید یا هزینه شارژ استاندارد را پرداخت می کنید. Bitmix.biz این افزونه ها را برای تقویت سطح ناشناس بودن شما هنگام استفاده از خدمات خود ارائه می دهد. 

برای مبتدیان ، یک فیلم آموزشی در صفحه اصلی BitMix ، شما را در مراحل استفاده از سرویس میکس کردن راهنمایی می کند. 

ما BitMix را به طور جامع بررسی کرده ایم. متن کامل مقاله را در اینجا مطالعه کنید. 

کلارنت: https://bitmix.biz

لینک تور: bitmixbizymuphkc.onion

 • میکسر بیت کوین

Bitcoin Mix در اختلاط سکه های BTC ، ETH و LTC تخصص دارد. این شرکت دارای یک وب سایت طراحی شده حرفه ای است که می توانید به پانزده زبان به آن دسترسی داشته باشید. این سرویس مملو از اطلاعات مربوط به خدمات خود ، به ویژه وبلاگ آن است.

با Bitcoinmixer.org اشتباه گرفته نشود ، Bitcoin Mix دارای یک سرویس ساده ترکیب BTC است:

 • سکه خود را انتخاب کنید
 • درج آدرس
 • دوره تأخیر را انتخاب کنید
 • سکه های خود را ارسال کنید

این شرکت هزینه تصادفی 2-5٪ بعلاوه 0.0001BTC به طور متوسط ​​در هر معامله را اخذ می کند. هیچ توضیحی برای این مدل هزینه وجود ندارد ، اما بسیاری از دستگاه های شتاب دهنده هزینه های ناشناس را ارائه می دهند تا یک لایه اضافی از بی هویتی ارائه دهند.

میکسر را کنار بگذارید ، می توانید برای هر مشتری جدیدی که به bitcoinmix.org توصیه می کنید ، حداکثر تا 65٪ حق کمیسیون دریافت کنید. 

کلارنت: https://bitcoinmix.org/

 • ناشناس

Anonymix متوسط ​​وب سایت شما نیست. این طراحی به راحتی برای استفاده آسان و انتقال موضوع شرکت در مخلوط کردن رمزنگاری طراحی شده است. بیانیه مأموریت آن مستقیماً به این نکته اشاره دارد: بیت کوین بدون ردیابی

برای مخلوط کردن رمزنگاری در این سایت ، به دسته فهرست “شروع مخلوط” – از دوم از آخرین ، بروید. آدرس خود را وارد کنید و یک دوره تأخیر را انتخاب کنید: ترکیب سریع یا یک ، سه یا پنج ساعت تأخیر.

روی “Start Mix” کلیک کنید و به صفحه ای هدایت می شوید که آدرس مورد نیاز برای ارسال رمزنگاری خود را نمایش می دهد. همچنین تأکید می کند که شما نباید کمتر از 0.0002 BTC یا بیش از 120 BTC ارسال نکنید. 

در همان صفحه ، می توانید از «ضمانت نامه» این شرکت عکس بگیرید. همچنین اگر این امر را برای حریم خصوصی خود لازم دانستید ، می توانید داده های معامله را حذف کنید.. 

کلارنت: https://anonymix.io/

لینک تور: ANONYMIXTNQ67QER.ONION

 • مه بیت کوین

مه بیت کوین به معنای تجارت در هنگام گسسته نگه داشتن معاملات بیت کوین است. اول از همه ، این فقط از طریق سایتی کار می کند که هنگام روشن کردن مرورگر Tor می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

بدون آن ، شما به یک صفحه وب در bitcoinfog.info محدود می شوید که نمای کلی از شرکت را ارائه می دهد. این صفحه خاطر نشان می کند که این شرکت هزینه ای بین 1 تا 3 درصد را اتهام می زند و انجام معاملات بالای 100 BTC بیش از 24 ساعت طول می کشد.

اگر با هزینه های شرکت مشکلی ندارید ، بدانید که قبل از مخلوط کردن رمزنگاری خود باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. KYC الزامی نیست ، بنابراین می توانید از آدرس ایمیل جعلی برای عبور از مرحله ایجاد حساب استفاده کنید.

مشکل دیگر سرویس Bit Fog این است که قبل از پردازش پرداخت ، شش تأیید طول می کشد. به همین دلیل ، نهایی شدن حتی پرداخت های کمتری نیز در مقایسه با سایر دستگاه های غلتک ممکن است بیشتر طول بکشد.

کلارنت: http://bitcoinfog.info/

لینک تور: http://foggedd3mc4dr2o2.onion

نتیجه

خدمات tumbling Bitcoin به شما امکان می دهد تراکنش خود را با پرداخت های انجام شده توسط صدها یا هزاران کاربر دیگر BTC مخلوط کنید. به این ترتیب ، هیچ کس نمی تواند معاملات شما را به آدرس شما پیوند دهد ، که به طور بالقوه می تواند به مقامات کمک کند تا شما را ردیابی کنند.

شرکت های مقایسه شده در این راهنما برخی از محبوب ترین مخلوط کن های BTC هستند. اما همانطور که ممکن است متوجه شده باشید ، آنها از نظر هزینه ، سرعت و تعداد رمزنگاری های پشتیبانی شده متفاوت هستند. بدین ترتیب ، دقت بیشتری را انجام دهید تا مشخص کنید کدام مخلوط کن مناسب ترین نیاز شماست. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner