حفاظت از بیت کوین: کیف پول برتر بیت کوین در مقایسه

یکی از مهمترین نرم افزارها هنگام کار با بیت کوین ، برنامه کیف پول است. Satoshi Nakamato یک برنامه اولیه کیف پول بیت کوین به همراه پروتکل اولیه بیت کوین منتشر کرد. با این حال ، این برنامه فقط اساسی ترین گزینه ها را ارائه می دهد.

از آنجا که پروتکل بیت کوین با منبع آزاد منتشر شد ، مردم به سرعت با نسخه تقویت شده کیف پول خود ، امکانات اضافی را ارائه می دهند. از سال 2009 تاکنون ، صدها برنامه کیف پول برای سهولت زندگی مردم ظاهر شده است. با این حال ، همه آنها به طور یکسان ساخته نشده اند.

برای کاربران بیت کوین که می خواهند از ذخیره سازی خود محافظت کنند ، انتخاب کیف پول مناسب بسیار مهم است. کیف پول های مختلف دارای ویژگی های مختلفی هستند و انتخاب مورد مناسب برای نیازهای کاربر ضروری است. به عنوان مثال ، یک قمارباز بیت کوین به چیزی متفاوت از یک سرمایه گذار جدی احتیاج دارد. در اینجا یک مقایسه سریع با پنج کیف پول برتر بازار وجود دارد تا به کاربران بیت کوین در انتخاب خود کمک کند.

Coinbase و Blockchain.info

دایره

Circle کیف پول جالبی است که اخیراً توانسته است اخبار را به بازار عرضه کند. اپل اعلام کرد که قصد دارد ادغام شود در برنامه پیام رسانی آن حلقه کنید برای نسخه جدید iOS. این با اهداف اعلام شده کیف پول مطابقت دارد: گسترش بیت کوین به توده ها.

مستقر در خارج از آمریکا ، Circle اکنون در ایالات متحده ، انگلستان و چین فعالیت می کند. با قابليت هاي نوآوري مانند پرداخت هاي تماس با NFC و انتقال از كارت هاي اعتباري و بانك ها ، گام هاي قابل توجهي در دسترس پذيرفتن را برداشته است. امنیت کیف پول همراه با ناشناس بودن همچنان در اولویت است. پیش بینی می شود حجم معاملات از طریق Circle تا پایان سال بیش از 1 میلیارد دلار باشد.

Coinbase

Coinbase که در سال 2012 در سانفرانسیسکو راه اندازی شد ، موفق شده است محبوبیت شگفت انگیزی را با وجود کاستی ها بدست آورد. محرک اصلی این واقعیت است که بسیار راحت است. با استفاده از یک برنامه تلفن همراه و فعالیت در 29 کشور اروپایی ، کانادا ، ایالات متحده و سنگاپور ، مردم می توانند معاملات سریع را در هر مکان انجام دهند.

علاوه بر این ، امکان خرید بیت کوین با کارت نقدی را فراهم می کند. احراز هویت دو عاملی و سردخانه امنیت حساب را تضمین می کند. مشکل این است که کیف پول اطلاعات شخصی را درخواست می کند و در مقایسه با کیف پول های دیگر هزینه معاملات بالایی دارد.

Blockchain.info

Blockchain.info بهتر است به عنوان سایت اصلی برای به دست آوردن آخرین آمار در مورد بیت کوین ، چه در مورد قیمت ها و چه حجم معاملات ، شناخته شود. پوشش جهانی کیف پول آن اما همان چیزی است که مردم را به سمت خود جذب می کند. به عنوان ذخیره سازی بیت کوین ، این برنامه عالی است. با این حال ، یک ویژگی مهم را از دست داده است.

امروزه کیف پول های زیادی به مردم امکان می دهد بیت کوین بخرند و آنها را مستقیم به کیف پول خود اضافه کنند. Blockchain.info از کاربران می خواهد که در جای دیگری خرید کنند و بیت کوین را به کیف پول ارسال کنند ، که این می تواند منجر به بی دست و پا شدن شود. اگرچه استفاده از آن آسان است و تنظیم آن نیز ساده است ، که برای مبتدیان بسیار عالی است.

دایره ، میسلیوم و ژاپو

ژاپو

کیف پول دیگری که دسترسی جهانی دارد ، Xapo کیف پول مستقر در سوئیس است که کارت های بدهی سردخانه و ارزهای رمزپایه را نیز ارائه می دهد. هدف این کیف پول حداکثر امنیت ، معاملات سریع و کارمزد کم به عنوان مزایا است.

با این حال ، اگرچه تراکنش ها سریع هستند ، اما به روزرسانی های فوری موجودی وجود ندارد. تأیید آهسته پیام کوتاه و پشتیبانی فنی ضعیف از دیگر علائم سیاه آن است. این کیف پول دارای یک برنامه موبایل است و افراد می توانند با کارت شخصی خود به کیف پول های خود دسترسی پیدا کنند. اما Xapo با شروع سال گذشته خود را در دنیای بازی های آنلاین قابل توجه کرده است همکاری با CEVO و Leet.

میسلیوم

شرکت پشت میسلیوم از سال 2008 وجود داشته است و در طبقه پایین انفجار بیت کوین حضور داشته است. این شرکت توانسته است جایگاه خود را پیدا کند ، اما این شرکت در اوایل سال جاری ناگهان به دنبال نوآوری تهاجمی رفت.

این کار برای ایجاد سهولت در مدیریت بیت کوین مانند تولید کلید کاغذ و خرید راحت تر بیت کوین با یک برنامه کیف پول همراه جدید همراه با محصولات و عملکردهای به روز شده آغاز شد. امنیت تمرکز کیف پول با نسخه پشتیبان از حساب ها است تا پس از سرقت بتوان آنها را بازیابی کرد. رمز عبور مبتنی بر 12 کلمه seed برای کاربر برای انجام ترمیم مورد نیاز است.

با این گزینه های موجود ، افراد باید کیف پول مناسب با نیازهای خود داشته باشند. آنها باید به خاطر داشته باشند که استفاده از برخی از کیف پول ها برای معاملات روزانه بهتر است و برخی دیگر برای ذخیره طولانی مدت وجوه. کیف پول های وب که امکان انجام معاملات کوچک بیت کوین را فراهم می کنند ، هستند در قمار بیت کوین عالی است. اما یافتن مورد مناسب برای هر نوع کاربر یا بازیکن بستگی به اولویت بیشتری برای فاکتورهای کیف پول دارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner