قمار ، بازی ادعا رانندگی Ethereum ، ارزش ترون بالاتر

به نظر می رسد altcoins Tron و Ethereum می توانند از قماربازان و گیمرها برای افزایش قابل توجه هر دو شبکه در تعداد کاربران فعال روزانه که به ترتیب کیف پول در هر دو سیستم عامل را مشاهده می کنند ، تشکر کنند. این بر اساس گزارشی از شرکت تجزیه و تحلیل بلاکچین DappRadar است.

تعداد کاربران فعال روزانه که در حال انجام معاملات با کیف پول های منحصر به فرد متصل به شبکه Ethereum هستند امسال 82٪ در مقایسه با یک سال قبل افزایش یافته است. از طرف دیگر ، Tron نیز شاهد افزایش قابل توجهی در تعداد کیف پول های منحصر به فرد فعال با 33٪ اقدامات بیشتر در مورد بلاکچین خود است..

با چنین رشد خارق العاده ای در بین دو پروژه که هر دو دارای سهم خود از برنامه های غیرمتمرکز مربوط به قمار و بازی هستند ، برای برخی از افراد طبیعی است که EOS ، پلتفرمی که دارای برنامه های زیادی در هر دو دسته است و می تواند معاملات را بسیار تسهیل کند ، طبیعی است. سریعتر از شبکه Ethereum ، به همان سرعت رشد می کند. با این حال گزارش DappRadar خلاف این را پیشنهاد می کند.

چرا EOS در کیف پولهای فعال 61٪ پایین است

برخلاف رقبای خود که در همین گزارش ارائه شده اند ، تعداد کیف پول های منحصر به فرد در شبکه EOS در واقع 61٪ کاهش یافته است. سال 2019 با سر و صدا آغاز شد اما airdrop بسیار ناکارآمد توکن های معروف به EIDOS مسئول ازدحام شبکه قابل توجهی است که در سه یا چهار ماه گذشته سال گذشته در سیستم عامل EOS رخ داده است.

تعداد قراردادهای EOS در هر روز پردازش می شود در مدت زمان کوتاهی 43٪ کاهش یافت. دلیل این امر این است که کاربران دریافتند که می توانند ارسال توکن های EOS را به قرارداد EIDOS در شبکه به صورت خودکار انجام دهند و سریع سود کسب کنند ، اما هرچه تعداد بیشتری از مردم این کار را انجام می دهند ، همه منابع شبکه به سمت معاملات مربوط به airdrop می روند..

این به طور موثر هزینه های اجرای قراردادها در شبکه را هزاران بار افزایش می دهد ، بنابراین سرعت شبکه کاهش می یابد و تعداد قابل توجهی از مردم از سرخوردگی دیگر از همه استفاده نمی کنند. airdrop اساساً اثر مشابهی را ایجاد می کند که وقتی هکرها یا بازیگران مخرب در یک شبکه بلاکچین سعی می کنند آنچه را که به عنوان حمله DDOS شناخته می شود ، رخ دهد. این زمانی است که افراد به یک شبکه وارد می شوند و هرزنامه می دهند تا سرعت همه چیز را کاهش دهند و باعث از دست دادن پول ، سلامت عقل یا هر دو شوند.

چالش های پیش رو برای هر سه پروژه

استفاده فعال از کیف پول شبکه EOS همچنان ادامه دارد که با پیش روی 2020 پیش می رود. نیازی به گفتن نیست که کارهای زیادی برای شبکه باید انجام شود تا اعتماد برخی از وفادارترین کاربران خود را بدست آورد. گفته شده ، فقط به این دلیل که Ethereum و Tron در حال افزایش هستند ، به این معنی نیست که آنها نیز با چالش های قابل توجهی روبرو نیستند.

واقعیت این است که بیشتر رشد هر دو شبکه به یک صنعت پر خطر / پاداش بالا ، قمار ، گره خورده است. در حالی که کازینوهای متمرکز سنتی عملا مجوز چاپ پول دارند و می توانند برای ادامه ساخت و ساز موسسات بزرگ خشت و خمپاره انداز روی حساب خود حساب کنند ، یک وضعیت ناخواسته مشابه در شبکه Tron یا Ethereum نتایج مشابهی دارد.

آنچه که باید به آن توجه کرد نیز این است که رشد Tron به طور خاص به قمار و بازی بستگی دارد. 83٪ از کل کاربران انتقال رمزهای Tron بین یکدیگر ، قمار و گروه پر خطر استفاده در این سیستم عامل است. این برای قمار به عنوان یک مورد استفاده عالی است ، اما در حالت ایده آل یک شبکه می خواهد پایگاه کاربری آن متنوع شود ، دقیقاً مانند سایر مشاغل یا سرمایه گذاری های خوب.

آنجاست که اتریوم می درخشد. این پلتفرم در گروه Games and Marketplaces 163٪ افزایش داشته است. بزرگترین موفقیت در ماه ژانویه بازی معروف به Brave Frontier Heroes بود که بیش از 1200 کیف پول فعال روزانه در خود جای داده است. بازی قمار PoolTogether ماه گذشته نیز تعداد کاربران خود را دو برابر کرد.

موارد بعدی برای سه گانه قمار پسند?

هیچ پروژه altcoin دیگری نمی تواند کاری کند که Ethereum را به عنوان دومین ارز رمزنگاری شده در جهان از بین ببرد. به این دلیل ساده که ETH آلتکوین اصلی است و شبکه از انواع مختلف دسته بندی کاربران می کند به این ترتیب که بلاک چین های جوان و در حال ظهور قادر نخواهند بود برای مدتی دسترسی پیدا کنند ، البته فقط به دلیل عدم شناخت نام تجاری.

هنوز هم ، هر سه باید بتوانند موارد مشابه را در زمینه قمار و بازی ثابت کنند. اینکه آنها می توانند به سرعت در خدمت کاربران باشند ، به همه امکان بازی منصفانه را می دهند و البته به هر قمارباز و گیمر فرصت پیروزی بزرگ را می دهند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner