جلسه جلسه فارکس ایالات متحده ، 5 فوریه – یک روز خدمات در اروپا

امروز ، گزارش خدمات PMI در جلسه اروپا ، برای اروپا یک روز خدمات بوده است. اقتصاد منطقه یورو و همچنین اقتصاد جهانی در نیمه دوم سال گذشته کند شده اند و به نظر نمی رسد که متوقف شود زیرا شماره های خدمات امروز این امر را یک بار دیگر تأیید کردند.

بخش خدمات ایتالیا در ماههای اخیر بطور قابل ملاحظه ای کند شده است و گزارش امروز نشان داد که این بخش اکنون دچار انقباض شده است ، پس از اینکه بخش تولید چند ماه پیش دچار انقباض شد. بخش خدمات در فرانسه یک ضربه مضاعف می یابد زیرا اعتراضات جلیقه زردها به ویژه به خدمات ، علاوه بر ضعف اقتصاد منطقه یورو ، آسیب می رساند.

بخش خدمات در فرانسه برای چند ماه دچار انقباض شده است زیرا افزایش امروز در ارقام نهایی PMI چیزی تغییر نمی کند. خدمات آلمانی در ژانویه پایین آمد در حالی که PMI خدمات اسپانیا انتظارات را شکست داد و در مقایسه با ماه قبل بالاتر رفت. اعداد و ارقام از اسپانیا تأثیر مثبتی بر کل ارقام منطقه یورو داشتند ، اما شاخص تجارت جدید در اسپانیا به پایین ترین میزان در نزدیک به دو سال گذشته رسید که در ماه های آینده جبران خواهد شد. خدمات انگلیس نیز تقریباً نزدیک به انقباض کاهش یافته است ، بنابراین عدم اطمینان Brexit بر تمام بخشهای اقتصاد تأثیر می گذارد.

 • PMI خدمات اسپانیایی – بخش خدمات در اسپانیا بهترین عملکرد را در میان کشورهای بزرگ منطقه یورو دارد. در ماه دسامبر شاخص PMI خدمات اسپانیا 54 واحد بود ، اگرچه انتظار می رفت در ژانویه به 53.1 واحد کاهش یابد. اما ، این افزایش بیشتر به 54.7 واحد. از طرف دیگر ، شاخص مشاغل جدید به نزدیک به دو سال پایین تر رسیده است.
 • PMI خدمات ایتالیایی – بخش تولید چند ماه پیش در ایتالیا دچار انقباض شده است. خدمات در ماه اکتبر زیر سطح رکود فرو رفتند ، اما در دو ماه گذشته بهبود یافتند. اکنون ، بخش خدمات مجدداً دچار انقباض می شود ، زیرا تعداد ژانویه از 50.5 قبلی در 49.7 واحد بود.
 • PMI خدمات فرانسه – اعتراضات جلیقه زردها حدود سه ماه در فرانسه ادامه داشته است که به ویژه به بخش خدمات آسیب رسانده است. PMI خدمات در ماه دسامبر در 47.5 واحد قرار گرفت و تعداد امروز در 47.8 واحد کمی بالاتر بود ، اگرچه این هنوز با سطح 50 شکستنی فاصله دارد.
 • PMI خدمات آلمان – در آلمان ، بخش خدمات کمی بهتر از ایتالیا و فرانسه پیشرفت کرده است. اگرچه ، تعداد امروز از 53.1 در دسامبر به 53 واحد رسید. اگرچه ، این بخش در حال حاضر از رکود فاصله دارد.
 • PMI خدمات نهایی منطقه یورو – PMI خدمات منطقه یورو کمی بالاتر رفت و به 51.2 واحد از 50.8 واحد در دسامبر رسید ، که تحت تأثیر ارقام خدمات اسپانیا قرار دارد. اما ، خوانش کامپوزیت به پایین ترین حد از ژوئیه 2013 میلادی سقوط می کند ، در حالی که شاخص جدید تجارت در ژانویه با 49.5 واحد کاهش از 50.7 در دسامبر ، کاهش می یابد. این ضعیف ترین میزان در مورد احساسات تجاری جدید از ژوئن 2013 است.
 • PMI UK Services – خدمات انگلستان در ماه نوامبر تقریباً به انقباض نزدیک شده بود ، اما در دسامبر جهش بیشتری داشتند. عدد امروز مربوط به ژانویه 50.1 واحد بود ، از 51.2 که قبلاً کمتر بود ، انتظارات 51.1 واحد را نیز از دست داد. Brexit به اقتصاد آسیب می رساند و برای سرمایه گذاری در انگلستان برای کسب و کارها به طور فزاینده ای اطمینان حاصل می شود.
 • خرده فروشی منطقه یورو – فروش خرده فروشی 0.3٪ در ماه نوامبر و 0.6٪ در دسامبر رشد کرد که امروز با 0.8٪ افزایش یافته است. اما گزارش امروز مربوط به ژانویه 1.6٪ کاهش در آن ماه را نشان می دهد که سودهای دو ماه گذشته را پاک می کند. فروش سال به سال نیز از 0.8٪ در گذشته به 0.6٪ کاهش یافت.

جلسه ایالات متحده

 • PMI خدمات نهایی ایالات متحده – علاوه بر گزارشات خدمات از اروپا ، در جلسه ایالات متحده ما گزارش نهایی خدمات از ایالات متحده را داریم. این شاخص برای دسامبر 54.2 واحد بود و انتظار می رود که دوباره در 54.2 واحد بدون تغییر باقی بماند. وضعیت اقتصاد ایالات متحده بسیار بهتر از اقتصاد منطقه یورو است و این اعداد داستان را روایت می کنند.
 • PMI غیر تولیدی ISM ایالات متحده  این بخش از اقتصاد ایالات متحده واقعاً در وضعیت خوبی قرار داشته است زیرا چند ماه نسبت به پایان سال گذشته بالای 60 بود. اگرچه ، همانطور که گزارش منتشر شده در ژانویه نشان داد ، بیش از سه امتیاز در ماه دسامبر از دست داد. امروز انتظار می رود که این شاخص در 57.2 واحد پایین تر از 57.6 واحد در دسامبر باشد.
 • خوش بینی اقتصادی IBD / TIPP آمریکا  این شاخص قبلاً در اواخر تابستان و بهار در حدود 56-57 نقطه بود ، اما در چند ماه اخیر کاهش یافته است و نشان می دهد با کاهش سرعت اقتصاد جهانی ، خوش بینی اقتصادی ضعیف شده است. اگرچه پیش بینی می شود تعداد امروز از 52.3 واحد قبلی به 53.1 واحد افزایش یابد.

در Sight معاملات می کند

سرسخت EUR / GBP

 1. این روند در هفته گذشته نزولی شد
 2. اصول در حال خراب شدن است
 3. عدم اطمینان Brexit در حال افزایش است
قبل از اینکه کوتاه بیاییم منتظر عقب نشینی بالاتر از 200 SMA خواهیم بود

GBP / USD در ابتدای هفته گذشته نزولی شد ، زیرا برنامه Brexit ترزا می برای مجلس انگلیس به طور غیرمعمولی رشد کرد. در نتیجه ، GBP معکوس تر شد و از آن زمان وارد روند نزولی شد. داده های اقتصادی نیز در ژانویه و تا کنون در ماه جاری ضعیف تر شده اند و کاهش امروز خدمات فشار GBP دیگری را کاهش می دهد. من سعی می کنم GBP / USD را کوتاه کنم ، اما قبل از افتتاح معاملات منتظر یک معامله بالاتر از 200 SMA (بنفش) خواهم ماند.

در نتیجه

جدا از AUD که از بانک رزرو استرالیا در جلسه آسیا افزایش یافت ، دلار همچنان در برابر بیشتر گرایش های فارکس کم کم بیشتر می خزد. این نوع اقدامات قیمت به ما می گوید که بازار نمی داند به کجا مراجعه کند ، بنابراین فقط برای قرار گرفتن در سمت امن به دلار آمریکا متکی است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner