خلاصه روزانه ، 30 سپتامبر – هر آنچه در مورد طلا امروز باید بدانید!

صبح بخیر فلا,

قیمت طلا پس از بالاترین سطح 1899.11 و پایین ترین سطح 1875.50 ، در 1897.50 بسته شد. به طور کلی ، حرکت طلا در طول روز همچنان صعودی بود. قیمت طلا به دلیل ضعف دلار آمریکا و افزایش امید به اقدامات محرکه اضافی از کنگره آمریکا ، با افزایش سود روز گذشته خود ، برای دومین روز متوالی در روز سه شنبه افزایش یافت..

روز سه شنبه ، مدیر عامل فدرال رزرو نیویورک ، جان سی ویلیامز گفت که ، با وجود رکود اقتصادی ناشی از ویروس کرونا ، اقتصاد ایالات متحده از آنچه انتظار می رفت سالم بود. وی همچنین گفت: اقتصاد برای بازپس گیری قدرت خود و بازگشت به سطح قبل از همه گیر شدن حدود سه سال طول می کشد.

وی پیش بینی کرد که برای بازگشت به حالت عادی ، سه سال به تعداد اشتغال احتیاج داشته باشند و برای احیای اقتصاد باید در اسرع وقت به حداکثر سطح اشتغال برسند..

در همین حال ، رئیس فدرال رزرو فیلادلفیا ، پاتریک هارکر ، روز سه شنبه گفت که بهبود اقتصادی در ایالات متحده به افرادی که SOP را دنبال می کنند بستگی دارد. وی گفت: تولید واکسن و کاهش سرعت انتشار ویروس ، از طریق استفاده از ماسک توسط شهروندان آمریکایی ، نقش مهمی در بهبود اقتصادی بازی می کند.

هارکر افزود که ، با وجود رشد سریع اقتصادی بیش از انتظار از زمان رکود اقتصادی در بهار سال گذشته ، اما برای رشد همچنان به کاهش مداوم نرخ عفونت های جدید نیاز است. هارکر معتقد است که کاهش شیوع عفونت به دلیل استفاده از ماسک به خصوص در محیط داخلی است.

هارکر در جبهه بسته کمک های محرک آمریكا گفت كه كارگران بیكار و مشاغل كوچك ، همراه با دیگر مشكلات سخت همه گیر ، به یك بسته جدید كمك دولت نیاز دارند و مقامات فدرال باید آن را تهیه كنند. وی پیشنهاد كرد كه حداقل یك تریلیون دلار دیگر نیز باید برای مشوق های مالی تأمین شود تا از سقوط بیشتر تولید ناخالص داخلی جلوگیری شود..

از سوی دیگر ، معاون رئیس فدرال رزرو ، ریچارد کلاریدا ، روز سه شنبه گفت که تا زمانی که بازار کار به طور کامل بهبود نیابد ، بانک فدرال نرخ بهره را افزایش نخواهد داد. وی همچنین گفت که تا زمانی که هدف تورم 2٪ محقق نشود و برای مدتی از هدف فراتر نرود ، نرخ افزایش نخواهد یافت.

با این حال ، بانک مرکزی ایالات متحده پیش از این پیش بینی کرده بود که این شرایط تا سال 2023 برآورده نخواهد شد. اظهارات داویش توسط مقامات فدرال رزرو در این روز باعث افت در دلار آمریکا شد ، که قیمت فلزات زرد را به سمت صعودی سوق داد..

در همین حال ، آخرین اظهار نظرهای وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون منوچین و رئیس مجلس نمایندگان نانسی پلوسی از فضای محرک حمایت کردند. روز سه شنبه ، پلوسی گفت که امیدوار است تا این هفته با کاخ سفید در مورد بسته کمک ویروس کرونا به توافق برسد. Pelosi پس از ملاقات با استیون مانوچین صحبت کرد ، و اظهارات او از خوش بینی حمایت می کند که ایالات متحده بزودی دور بعدی اقدامات محرک را اعلام خواهد کرد.

روز دوشنبه ، پلوسی گفت كه قانونگذاران دموكرات از بسته جدید امداد ویروس کرونا به ارزش 2.2 تریلیون دلار رونمایی كرده اند. تاجران بازار با تشویق این خبر و شروع به خرید طلا ، قیمت ها را به سطح 1900 رساندند.

در همین حال ، داده های ایالات متحده در روز سه شنبه مخلوط شد ، اما تأثیر کمی بر دلار آمریکا داشت و نتوانست هیچ حرکتی برای قیمت فلزات زرد ایجاد کند. علاوه بر این ، تنشهای ایالات متحده و چین همچنان افزایش یافت ، زیرا رئیس جمهور آمریكا قبل از انتخابات ریاست جمهوری آمریكا ، به منظور اطمینان از موقعیت خود برای دوره دوم ، به شدت به سمت چین شروع كرد. علاوه بر این ، شانس چین برای دستیابی به اهداف خرید خود در ایالات متحده ، همانطور که در معامله تجاری فاز 1 بین دو اقتصاد بزرگ جهان تعیین شده است ، نیز روز به روز کاهش می یابد ، که همچنین از احساس خطر در بازار و قیمت های امن طلا حمایت می کند.

یکی دیگر از عواملی که از افزایش طلا در روز سه شنبه حمایت کرد ، افزایش ترس در مورد شیوع ویروس کرونا بود ، پس از اینکه گزارش شد که ویروس بیش از مالاریا ، اچ آی وی ، آنفلوانزا و وبا طی یک دوره 10 ماهه جان خود را از دست داده است. این امر همچنین باعث تخریب اقتصادی جهانی شده و زندگی روزمره هر فردی را مختل کرده است. این نگرانی ها افزایش یافت ، زیرا اخباری مبنی بر اینکه تعداد مرگ و میر جهانی در اثر عفونت های ویروس کرونا از یک میلیون مرز عبور کرده است ، و این بیماری هنوز به سرعت در حال گسترش است.

معامله گران بازار اکنون به شدت منتظر اولین مناظره رئیس جمهور آمریکا بین دونالد ترامپ و جو بایدن هستند که اواخر امشب آغاز می شود. علاوه بر این ، استیون مونوچین و نانسی پلوسی همچنین به دلیل خوشبینی که ایجاد می کند ، روز چهارشنبه به روز رسانی جدیدی در مورد بسته محرک ایالات متحده ارائه می دهند که از قیمت فلز زرد پشتیبانی می کند.

 • سطح فنی روزانه:

  مقاومت را پشتیبانی کنید

  1،859.54 1،896.64

  1،836.77 1،910.97

  1،822.44 1،933.74

  Pivot Point: 1،873.87

این فلز گرانبها ، طلا ، در سطح 1،882 معامله می شود و در بازه زمانی ساعتی یک شمع فروپاشنده تشکیل داده است. این فلز که بیش از حد خریداری شده است به منظور تکمیل سطح بهبودی 38.2٪ فیبوناچی ، احتمالاً با یک سوگیری نزولی معامله می کند. در سمت پایین ، طلا ممکن است در سطح 1،876 پشتیبانی پیدا کند ، در حالی که مقاومت به منطقه حمایت تبدیل می شود. در همین زمان ، شکست نزولی در سطح 1،876 می تواند قیمت طلا را به سطح 1،872 برساند. امروز یک سوگیری نزولی حاکم است. موفق باشید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner