10 ارز رمزپایه برتر

آخرین به روزرسانی در جولای 2018

دنیای مالی در حال تغییر است و یک بازی بزرگ تعویض ارزهای رمزپایه است. تصور کنید در کمتر از 5 ثانیه برای یکی از دوستان آن طرف دنیا پول ارسال می کنید ، جایی که استفاده از بانک حدود سه تا پنج روز طول می کشد. پیامدهای فناوری بلاکچین در تجارت جهانی بسیار زیاد است.

نه تنها ارزهای رمزپایه انتقال سریع پول را امکان پذیر می کنند بلکه بسیاری از ارزهای رمزپایه رشد قیمتی نمایی دارند که بیش از حد انتظار است.

در حالی که بیت کوین ارز رمزنگاری شده ای بود که همه چیز را شروع کرد ، اکنون تعدادی دیگر از فن آوری های ابتکاری آماده برای پیشبرد صنعت وجود دارد. جدا از اینکه راهی برای انتقال ارزش است ، بسیاری از آنها از روش های جدید مهیج برای استفاده از فناوری بلاکچین استفاده می کنند ، که به خوبی می تواند روش جهان را تغییر دهد.

به طور کلی ، ارزهای رمزپایه از اوج اواخر سال 2017 عقب نشینی کرده اند. اما به طور کلی ، بسیاری از آنها هستند که بر اساس آنچه می توانند ارائه دهند ، فرصت های عالی سرمایه گذاری را فراهم می کنند. با بسیاری از تحلیلگران مقایسه مجدد معاملات فعلی با سال 2014 ، جایی که فرصتی برای سرمایه گذاران باهوش برای خرید اولین افت بزرگ بیت کوین در دسترس بود.

1. Ripple (XRP)

رمز Ripple’s XRP هنوز مورد علاقه ما در طولانی مدت است. قیمت ممکن است بیش از حد مجاز باشد ، اما هنوز هم بیش از دو برابر قیمت سال 2017 است. نگاهی به این نمودار Ripple روزانه توسط eToro, یک کارگزار عالی رمزنگاری (و اجتماعی):

نمودار روزانه XRP / USD

نمودار روزانه موج دار

علیرغم فروش گسترده ارزهای رمزپایه ، رمزعبور Ripple’s XRP همچنان به محبوبیت خود ادامه می دهد.

این افزایش عمده قیمت ، موج دار شدن را به سومین ارز رمزنگاری شده بزرگ توسط سرمایه بازار تبدیل کرده است (بعد از بیت کوین و اتریوم).

به طور نسبی ، ریپل در مقایسه با سایر ارزهای رمزپایه اصلی واقعاً قوی است. بیت کوین خاص که تقریباً سه چهارم از اوج سقوط کرده است.

از دیگر جنبه های مثبت Ripple (XRP) می توان به معاملات فوق العاده سریع و ارزان آن اشاره کرد. شبکه Ripple نیز بسیار پایدارتر و قابل اطمینان تر از بیت کوین است و مقیاس پذیری بی عیب و نقصی دارد. با Ripple ، هیچگونه گلوگاه معامله یا تأخیری در تسویه معاملات وجود ندارد.

ریپل ایجاد شده است تا بانک ها و سایر موسسات مالی را قادر به انجام پرداخت های جهانی در زمان واقعی و تأمین نقدینگی مورد نیاز برای تحقق این امر کند..

ما می بینیم که بیشتر و بیشتر موسسات مالی و ارائه دهندگان پرداخت فناوری Ripple را در سیستم عامل های خود قرار می دهند.

نکته قابل توجه برای سرمایه گذاری در Ripple ، کاربرد قابل توجه آن در صنعت بانکداری است که می تواند برای مدت زمان قابل توجهی بر قیمت آن تأثیر مثبت بگذارد..

با این حال ، این س remainال باقی است که آیا XRP به عنوان یک امنیت طبقه بندی می شود که در آینده تأثیر اساسی داشته باشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ریپل و اینکه چرا این ظرفیت بسیار زیاد است ، نگاهی به ‘بهترین ارزهای رمزپایه برای سرمایه گذاری در سال 2018‘.

2. NEO

از میان همه ارزهای رمزپایه ای که در این مقاله ذکر شده است ، NEO مستقر در چین در چند وقت اخیر مورد توجه زیادی قرار گرفته است.

NEO اغلب با Ether (ETH) و شبکه Ethereum مقایسه می شود اما در واقع بسیار پیشرفته تر از Ethereum است. در حالی که هر دو شبکه قراردادهای هوشمند را تسهیل می کنند ، NEO بسیار امن تر ، مقیاس پذیر تر و استفاده از آن راحت تر است.

برای ساده نگه داشتن آن ، فقط بگوییم NEO سریعتر ، باهوش تر و همه کاره تر از شبکه Ethereum است. همچنین برای توسعه دهندگان کار با NEO آسانتر از Ethereum است زیرا NEO از چندین زبان برنامه نویسی پشتیبانی می کند در حالی که Ethereum فقط با Solidity کار می کند.

NEO در حال حاضر در رده سیزدهم بزرگترین سکه رمزنگاری قرار دارد که اندکی افت کرده اما همچنان قدرتمند است. مراقب این ارز رمزپایه برتر باشید!

3. اتر / اتریوم (ETH)

اتر (Ethereum) اگرچه هنوز یک فناوری جدید است ، اما احساس می کند یکی از بازیگران قدیمی است. این بدان معنا نیست که سرمایه گذاری خوبی نیست ، زیرا ابزار و پایه کاربری آن فقط به گسترش خود ادامه می دهد. شبکه Ethereum از کاربرد بیشتری نسبت به Bitcoin برخوردار است و دارای تسویه حساب سریعتر است.

در مورد ارزش سرمایه گذاری ، به نظر می رسد Ether (Ethereum) پتانسیل بیشتری نسبت به بیت کوین دارد. این حجم تجارت بالاتر و سرمایه بازار بزرگتر را ارائه می دهد (اتر در حال حاضر دومین رمزنگاری بزرگ از نظر سرمایه بازار است).

در حالی که بسیاری از ارزهای رمزپایه کوچکتر و جدید بازپس گرفته شده اند ، Ethereum همچنان در صنعت ایستاده است. نحوه تجارت اتر را بیاموزید.

4. Litecoin (LTC)

Litecoin یک ارز رمزپایه جامد است که به تجارت خود در حدود سطوح مشابه اواخر سال 2017 ادامه می دهد.

Litecoin در سال 2011 تاسیس شد و از آن زمان به بعد عملکرد خوبی داشته است. در حال حاضر ششمین رمزنگاری بزرگ از نظر سرمایه است و هنوز هم دو بزرگ (بیت کوین و اتریوم) را دنبال می کند.

سرعت پردازش معاملات Litecoin از نظر سرعت پردازش معاملات بسیار سریعتر از بیت کوین است و شبکه آن برای مقیاس پذیری بالا آماده شده است. اگرچه Litecoin کندتر از Ripple است ، اما در پردازش معاملات نیز هیچ مشکل گلوگاهی ندارد.

Litecoin به راحتی با استفاده از بیت کوین در سیستم ها ادغام می شود زیرا با API Bitcoin سازگار است. این امر به محبوبیت Litecoin به عنوان یک گزینه مناسب و مناسب برای بیت کوین بسیار می افزاید.

به خصوص در شرق ، جهان هرچه بیشتر از Litecoin استفاده می کند. دو صرافی بزرگ رمزنگاری در هنگ کنگ و کره جنوبی Litecoin را در پیشنهاد خود در سال 2018 گنجانیده اند و بازرگانان بیشتری در سراسر جهان شروع به پذیرش پرداخت Litecoin می کنند.

انتظار می رود هنگ کنگ Litecoin بیشتری خریداری کند.

FX Leaders سیگنال های تجاری قدرتمندی را نه تنها در بازارهای ارز ، کالاها و شاخص ها بلکه در ارزهای رمزپایه نیز ارائه می دهد. علائم تجاری FX Leader ساده و آسان برای استفاده است. ما را بررسی کنید صفحه اصلی ارز رمزنگاری شده.

5. خط تیره

Dash با استفاده از بازار سرمایه چهاردهمین رمزنگاری بزرگ است. با توجه به فروش گسترده ، نسبتاً خوب پیش رفته است.

علاوه بر روند گاو نر قدرتمند در بازی ، دلایل دیگر سرمایه گذاری در Dash نیز شامل این موارد است

Dash سریعتر و ارزانتر از بیت کوین است و بازرگانان بیشتری شروع به پذیرش پرداخت Dash می کنند. Dash (DAS) ثابت کرده است که یک دونده خوب است. بیایید ببینیم چه چیزی در آینده تولید خواهد شد!

6. کاردانو

از آنجایی که معاملات در Cardano در اوایل اکتبر 2017 آغاز شد ، Cardono هنوز در حدود 7 برابر بیشتر از سطح فعلی است. در حال حاضر ، این سکه فوق العاده جوان هشتمین رمزنگاری بزرگ از نظر سرمایه بازار است.

اصول کاردانو در دراز مدت محکم باقی مانده و به قدرت اشاره دارد.

7. NEM (XEM)

NEM با ارزش بازار به عنوان هفدهمین ارز رمزنگاری شده بزرگترین ارز رمزنگاری شده برای تماشای آن است. NEM همچنان در اوج سال 2018 قرار دارد اما همچنان در چند وقت اخیر پوشش رسانه ای زیادی داشته است.

NEM بسیار کارآمدتر از بیت کوین است ، از بسیاری از ارزهای رمزپایه دیگر از جمله بیت کوین استفاده بیشتری دارد و توسط برنامه نویسان که لزوماً حرفه ای در عرصه رمزنگاری نیستند ، می توان به آن دسترسی پیدا کرد.

8. بیت کوین (BTC)

اگرچه بیت کوین رمزگذاری شماره یک ما برای سرمایه گذاری در حال حاضر نیست ، اما مطمئناً نباید از آن چشم پوشی کرد. مزیت بزرگ بیت کوین این است که شناخته شده است ، حتی در میان افرادی که اطلاعات زیادی در مورد ارزهای رمزپایه ندارند. بسیاری از تازه واردان بازار رمزنگاری ماجراجویی خود را با خرید بیت کوین ، برادر بزرگ همه ارزهای رمزپایه آغاز می کنند.

قیمت شاهد اصلاح قابل توجهی بوده است اما یکی از عناصر اصلی این است که هنوز عرضه محدود فقط با 21،000،000 واحد وجود دارد. این عامل مهمی است که انتظار می رود رشد قیمت را برای سالهای زیادی تشویق کند. بیت کوین چیست?

بیت کوین نه تنها از نظر سرمایه بازار بلکه از نظر قیمت نیز رمزگذار شماره یک است. همچنین حجم معاملات بیت کوین در حال حاضر حداقل دو برابر مقدار رمزنگاری های دیگر است.

علاوه بر این نکات ، بیت کوین توسط هزاران شرکت و بازرگان در سراسر جهان پذیرفته شده است و دارای یک قرارداد آتی قابل معامله است. نحوه تجارت بیت کوین را بیاموزید.

9. Stellar (XLM ، Stumlar Lumens)

Stellar Lumens نسبتاً عملکرد خوبی در سال 2018 داشت. سقف بازار آن رشد کرده است تا در حال حاضر به هفتمین رمزنگاری بزرگ تبدیل شود. از 10 سال گذشته. مانند Ripple (XRP) قادر است سرعت پرداخت های مرزی را به میزان قابل توجهی تسریع کند.

Stellar قبلاً چندین مشتری بزرگ مانند IBM ثبت نام کرده است که از پرداخت بین المللی سریعتر و ارزانتر بهره مند می شوند. XLM قبلاً عملکرد فوق العاده خوبی داشته است و انتظار می رود که این کار را ادامه دهد ، خصوصاً اگر سیستم Stellar توسط بازیکنان موسسه بیشتری برای بهینه سازی پرداخت های خود استفاده شود.

10. OmiseGo (OMG)

OmiseGo یک سیستم یا کانال پرداخت مبتنی بر Ethereum است که از طریق آن مصرف کنندگان می توانند به بازرگانان با ارزهای مختلف فیات و رمز ارزهای مختلف پرداخت کنند. تاجر پرداخت ها را با ارز دلخواه خود دریافت می کند و حتی نمی داند مشتریانش با کدام ارز پرداخت می کنند. OmiseGo در حال حاضر با McDonald’s در تایلند همکاری می کند تا روند پرداخت خود را ساده کند.

پروژه OmiseGo ایجاد پرداخت های ارزان و آسان در دسترس برای افرادی که کارت اعتباری یا بدهی ندارند ، به ویژه در جنوب شرقی آسیا.

ارزش توکن OMG از زمان تأسیس تاکنون افزایش یافته و هنوز از سال 2017 افزایش دارد ، به این معنی که نسبت به ارزهای رمزپایه وسیع نسبتاً قوی است. با توجه به اینکه در بازار در رتبه 20 ام قرار دارد ، کمی سوداگرانه تر باقی می ماند ، اما کاربرد آن همچنان گسترش می یابد.

نتیجه

بازار ارزهای رمزپایه بی ثبات و پر از فرصت است. هر روز مبالغ هنگفتی از سرمایه به این کلاس دارایی می ریزد که حرکت کلی صعودی در دراز مدت را حفظ می کند.

افرادی که می خواهند در ارزهای رمزپایه سرمایه گذاری کنند فرصت های خوبی دارند اما برای حفظ سرمایه خود باید از مدیریت ریسک مناسب استفاده کنند.

یک استراتژی خوب برای کسانی که معتقدند ارزهای رمزپایه موج آینده است ، یک استراتژی خوب است رویکرد خرید و نگهداری. اگر نمی دانید کدام یک از بهترین ارزهای رمزپایه برای سرمایه گذاری در آن است ، ممکن است بخواهید ریسک خود را گسترش دهید و مجموعه ای از ارزهای رمزپایه را خریداری کنید. مشابه سرمایه گذار با سبد سهام متنوع.

برای شروع امروز با معاملات رمزنگاری ، نگاهی به این کارگزارهای برتر ارزهای رمزپایه بیندازید. سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه واقعا هیجان انگیز است! امروز در بازار رمزنگاری شرکت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner