آشنایی با مالیات و رمزنگاری

طبق شعار قدیمی HMRC ، مالیات نیازی به مالیات نیست و تا زمانی که از قوانینی که می تواند برای سرمایه گذاری رمزنگاری اعمال کند نیز آگاهی دارید.

تماشای افزایش و کاهش ارزش بیت کوین ، litecoin و سایر دارایی ها ، سرمایه گذاری رمزنگاری را به یک سرگرمی هیجان انگیز و بالقوه سودآور تبدیل می کند. اما ، مانند اکثر امور در زندگی ، اگر پول بدست آورید ، ملزم به پرداخت مقداری از آن به مأمور مالیات هستید.

برای کمک به شما در درک اینکه آیا می توانید بدهی مالیات داشته باشید ، سعی کنید حسابگر مالیاتی eToro – به سادگی معاملات رمزنگاری خود را اضافه کنید ، به علاوه سود حاصل از دارایی های دیگر ، و اگر می توانید مالیات بدهی ، ماشین حساب کار خواهد کرد. همچنین می توانید پرونده را بارگیری کنید تا به یک مشاور مالیاتی یا یک متخصص مالیاتی نشان داده شود.

ماشین حساب رمزنگاری

در غیر اینصورت ، به eToro UK ، HMRC ، Deloitte و ICAEW’s گوش دهید وبینار مالیات رمزنگاری شده, چشم انداز رمزنگاری کنونی و آینده رمزنگاری. یا درک آسان ما را بررسی کنید اینفوگرافیک مالیات رمزنگاری

در اینجا ، ما برخی از اصلی ترین راه هایی را که ممکن است با یک صورتحساب مالیاتی به پایان برسید ، مرور خواهیم کرد – همچنین اینکه چگونه می توانید برخی از آن را جبران کنید ، نیز بررسی خواهیم کرد. این یک لیست جامع نیست ، اما قصد دارد برخی از نکات اساسی را که باید در نظر بگیرید برجسته می کند.

مالیات بر درآمد

همه ما عادت کرده ایم که در طول هفته سخت کار کنیم فقط ببینیم که مأمور مالیات یک قسمت از حقوق ما را می گیرد. با سرمایه گذاری رمزنگاری ، ممکن است مجبور باشید همان رنج را ببرید.

در حالی که زدن دکمه “خرید” یا “فروش” همان کشیدن شیفت 12 ساعته نیست ، در برخی موارد ، HMRC می تواند اقدامات شما را به عنوان درآمد کسب کند.

اگر مأمور مالیات مشکوک باشد که فعالیت خرید و فروش شما “تجارت” است ، ممکن است شما را با قبض درآمد خود بدست بیاورد.

با این حال ، تجارت ، حداقل در مورد بازارهای مالی ، یک کار تمام وقت است ، بنابراین شما باید تعداد قابل توجهی معامله را انجام دهید تا سود مأمور مالیات را جلب کنید.

تاکنون هیچ محدودیتی درباره آنچه ممکن است “معامله” در بر داشته باشد وجود ندارد ، اما آگاهی از آن هزینه دارد.

استخراج می تواند مالیات بر درآمد را به خود جلب کند زیرا می تواند کارساز باشد. علی رغم اینکه رایانه وقت خود را برای انجام محاسبات پیچیده برای قرار دادن انتقال در بلاکچین قرار می دهد ، اما این شما هستید که مالیات می گیرد سود را بدست آورید.

تا کنون ، HMRC حد بالای استخراج معاف از مالیات را منتشر نکرده است ، اما اگر زیرزمینی پر از دیسک های سخت گرداب دارید که شبانه روز استخراج می کنید ، ضربه زدن به درب توسط مأمور مالیات می تواند نکته قابل تاملی باشد.

مالیات بر سود سرمایه

CGT یکی از حقایق زندگی بزرگسالان است که می تواند کمی ناعادلانه به نظر برسد.

شما در فروش بوت اتومبیل رکوردی خریداری می کنید که به نظر می رسد آخرین ضبط شده الویس باشد – HMRC سود کمی از آن را می خواهد. شخصی به شما یک زنجیر کوچک چند گوشه ای می دهد که به نظر می رسد یک یادگار اصلی انقلاب روسیه است – مالیات سهم خود را از آنچه در مسکو می فروشید می خواهد.

و چنین است که در مورد رمزنگاری. اگر دارایی را با قیمت بالاتری از مبلغی که برای آن پرداخت کرده اید بفروشید ، ممکن است در قبال CGT مسئول باشید. علی رغم این که نقطه سرمایه گذاری در هر دارایی است ، HMRC بخشی از عمل را می خواهد.

مالیات بر سود سرمایه

قانون CGT اعمال می شود چه شما سالها پیش نشانه ها را خریداری کردید در حالی که شنیدید کسی در اتوبوس از بیت کوین نام برد ، فراموش کردید ، سپس در اوج در سال 2017 فروخته شد یا حتی فقط در دوشنبه خرید کرد و در جمعه فروخت.

همچنین اگر کسی به شما هدیه بدهد یا در ازای چیز دیگری به شما علامت بدهد ، این مورد نیز اعمال می شود.

اما به یاد داشته باشید ، این روند دریافت آنها نیست که شما را مسئول می کند ، بلکه فروش سود منافع HMRC است.

جبران کردن

هر چند خبرهای خوبی وجود دارد.

مانند همه مالیات ها ، روش هایی برای جبران قبض شما وجود دارد. با مالیات بر درآمد ، همانند حقوق روزمره ، هزینه هایی که برای انجام کار انجام داده اید می توانید مسئولیت را جبران کنید.

برای خرید توکن ممکن است به چکمه های کاری ، کلاه سخت یا MBA نیازی نداشته باشید ، اما موارد خاصی وجود دارد که به طور قانونی برای تجارت رمزنگاری و کسب درآمد از آن نیاز دارید.

CGT همچنین فرصت های جبران مفیدی را ارائه می دهد که ارزش بررسی دارد. به عنوان مثال ، هر ساله می توانید 12،000 پوند در این بادهای قابل تصور قبل از شروع CGT درآمد کسب کنید. مبلغ سالانه تنظیم می شود (معمولاً بالا می رود) ، بنابراین در این مورد به روز باشید.

علاوه بر این ، شما می توانید هزینه های خود را در قبال بدهی مالیاتی برای هر چیزی که برای بهبود ، نگهداری یا حتی خرید و فروش دارایی که باعث سود شما شده است ، مطالبه کنید..

اگرچه در دنیای دارایی های فیزیکی ، این ممکن است به انبارداری یک ماشین کلاسیک یا بازسازی یک خانه گسترش یابد ، در Cryptoland این می تواند به معنای پرداخت پول برای کیف پول های امن یا تبلیغات برای خریداران / فروشندگان توکن های شما باشد..

ارزش انجام تحقیقات خود را در اینجا دارد ، زیرا ممکن است راهی برای جلوگیری از پاک کردن سود شما باشد و می توانید CGT خود را تا چهار سال جبران کنید.

این به شما بستگی دارد

با این همه باید یک نکته اساسی را به خاطر بسپارید – مسئولیت همه اینها به عهده شما است.

شما باید سود ، سود و خسارت را به HMRC اعلام کنید – و باید این کار را به موقع انجام دهید. همانطور که هر ساله باید اظهارنامه مالیاتی را تکمیل کنید – یا از کارفرمای خود بخواهید که این کار را برای شما انجام دهد – در مورد رمزنگاری نیز چنین است.

اگر مأمور مالیات تماس بگیرد (یا به احتمال زیاد نامه ای برای شما ارسال می کند) ، ناآگاهی هیچ دفاعی نیست. این شما هستید که باید مطلع شوید.

و فکر نکنید HMRC هم نمی داند چه کاری انجام می دهید. همه کارگزارانی که توسط اداره رفتار مالی انگلیس تنظیم می شوند ، کلیه معاملات انجام شده در سیستم عامل خود را به صورت سالانه به HMRC گزارش می دهند.

همچنین ، به یاد داشته باشید که مأمور مالیات دارای اختیارات گسترده ای برای ورود به حساب های بانکی و بررسی کارهایی است که همه ما انجام داده ایم … و او نگه داشتن در حلقه را ترجیح می دهد تا مجبور شود خود این موضوع را بفهمد.

سرانجام ، HMRC شما را ملزم به گزارش دادن بدهی های خود در ارز رسمی انگلیس به جای USD می کند ، ارزشی که رمزنگاری معمولاً برای آن ارزشیابی می شود. تعداد زیادی ماشین حساب آنلاین وجود دارد که می تواند در انجام این کار به شما کمک کند ، داده ها سالها قبل به شما کمک می کنند می تواند با دقت ببیند چه چیزی ساخته اید (یا گم کرده اید).

به نظر می رسد همه سنگین است ، اما زندگی گاهی است. بهتر است در سمت راست مأمور مالیات بمانید – او حتی ممکن است به یک دوست تبدیل شود.

Cryptoassets ابزارهای فرار است که می تواند در یک بازه زمانی بسیار کوتاه نوسانات گسترده ای داشته باشد و بنابراین برای همه سرمایه گذاران مناسب نیست. به غیر از طریق CFD ، تجارت دارایی های رمزنگاری شده تنظیم نشده است و بنابراین تحت هیچ چارچوب نظارتی اتحادیه اروپا نظارت نمی شود. سرمایه شما در معرض خطر است.

eToro نماینده هیچ نهاد دولتی نیست. اگر مبلغ مالیاتی را به درستی پرداخت می کنید ، باید با یک متخصص مالیات یا HMRC مشورت کنید.

فقط برای مودیان مالیاتی انگلستان قابل استفاده است.

 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner