Margex: آینده معاملات مشتقه ارزهای رمزنگاری شده با اهرم حداکثر 100X!

همانطور که بازار ارزهای رمزنگاری شده در اوایل سال به یک تریلیون دلار سرمایه بازار رسید ، موجی از سرمایه گذاران وارد عمل شدند – همه در جستجوی نرخ رشد سطحی. در جستجوی سودهای بیشتر ، معاملات اهرمی رمزنگاری نیز یک درجه بالا رفته است زیرا معامله گران سعی می کنند سود بالقوه خود را در موقعیت های خود تقویت کنند. 

در این مقاله ، ما بر روی Margex ، یکی از سریعترین رشد و تبادلات مشتقات رمزنگاری متمرکز هستیم ، که یک پلت فرم تمیز ، کاربرپسند و اهرم بالا را به معامله گران حرفه ای ارائه می دهد – به آنها اجازه می دهد از تجارت رمزنگاری خود بیشترین استفاده را ببرند.

مارجکس چیست?

مارگکس یک بستر معاملاتی مشتقات مبتنی بر بیت کوین است که به معامله گران امکان تجارت با حداکثر اهرم 100X را می دهد. هدف این پلتفرم خلاص شدن از شر ساختار پیچیده معاملات در رمزنگاری است در حالی که یک سیستم عامل کاربر پسند ، ارزان و ایمن برای انجام معاملات فراهم می کند. 

به طور منحصر به فرد ، Margex یک پلت فرم نسل بعدی که به عنوان اولین صرافی مبتنی بر جامعه ساخته شده است فراهم می کند که به کاربران خود امکان می دهد از مجموعه ای از ویژگی ها رای گیری و انتخاب کنند و حتی ویژگی های جدیدی را نیز پیشنهاد دهند. سخنگوی این شرکت گفت ، این به بازرگانان اجازه می دهد تا در ساختن بستر تجارت رویایی خود مشاركت كنند. 

مبادلات مستقر در سیشل در سال 2019 آغاز شد که دسترسی معامله گران به بازارهای رمزنگاری جهانی را فراهم می کند و سطح جدیدی از راحتی را برای تجار فراهم می کند. کاربران می توانند معاملات آتی بیت کوین را با استفاده از شش جفت رمز از جمله ETH ، LTC ، XRP ، EOS ، YFI و BTC معامله کنند.. 

چرا مارگکس?

علیرغم اینکه در بازار نسبتاً جدید است ، Margex به عنوان یکی از بهترین مبادلات مشتقات رمزنگاری در سراسر رتبه بندی می شود. و چندین دلیل وجود دارد که باید نگاهی بیندازید و سیستم عامل را امتحان کنید.

 • حریم خصوصی: این مبادله برای حریم خصوصی داده های شما ارزش قائل است و هیچ یک از اطلاعات شخصی شما را فاش نمی کند. علاوه بر این ، هیچ KYC در بورس وجود ندارد. 
 • تجارت امن: Margex از عملی ترین و بسیار مقیاس پذیر نوع زیرساخت استفاده می کند که حتی در اوج فعالیت بازار ، معامله گران را قادر می سازد بدون وقفه تجارت کنند. بودجه برای اطمینان از بالاترین سطح امنیت در کیف پول سرد ذخیره می شود.
 • شفافیت: داشبورد واضحی از تمام معاملات ، دستورات و اعدام های شما در دسترس شما است و اطمینان حاصل کنید که در هر زمان کنترل وجوه خود را در دست دارید.. 

سیستم MP Shield

علی رغم دستیابی به بازار تریلیون دلاری ، حوزه رمزنگاری هنوز در مراحل ابتدایی است و از این رو نوسانات وحشی در بازار وجود دارد. با وجود این ، دستکاری بازار در بازار رمزنگاری هنوز به شدت در بازار جهانی تجربه شده است. این امر باعث شده است که چندین ناظر و دولت خواستار افزایش قوانین و قوانین برای اداره بازار شوند. 

با این حال ، Margex در حال ارائه یک راه حل منحصر به فرد و منحصر به فرد است – MP Shield – با هدف محافظت از شما در برابر خطرات دستکاری بازار و جلوگیری از تصفیه های ناعادلانه معاملات. بنابراین MP Shield چگونه کار می کند?

همانطور که قبلاً ذکر شد ، Margex به 12+ ارائه دهنده نقدینگی مختلف بستگی دارد تا حرکت قیمت ارز رمزنگاری را اعلام کند. Margex از طریق فناوری الگوریتمی مبتنی بر هوش مصنوعی خود ، به طور مداوم قیمت های دریافتی از هر ارائه دهنده نقدینگی را ردیابی می کند تا اطمینان حاصل کند که در هیچ یک از آنها دستکاری نشده است. 

قابل ذکر است ، Margex با نظارت مستمر بر فعالیت های مشکوک تجاری ، در ارائه فرصت های معاملات منصفانه و برابر به همه معامله گران متمرکز است. این صرافی همچنین دارایی های رمزنگاری نامشخصی را که گاهی اوقات با تورم قیمت کنترل می شوند و در برنامه های «پمپ و تخلیه» دستکاری می شوند ، فهرست نمی کند.. 

معاملات و حاشیه اهرم

همانطور که اشاره شد ، Margex به کاربران پیشنهاد می دهد تا حداکثر 100X موقعیت خود را افزایش دهند ، و سود بالقوه آنها را در تجارت افزایش می دهد. در زیر یک جدول کامل در مورد مشخصات اهرم ارائه شده به کلیه دارایی های Margex آورده شده است:

تصویر: Margex / هزینه ها

این پلت فرم حداقل اهرم 5X را برای هر دارایی قابل معامله با حداقل اندازه سفارش برای 1 دلار دارایی ارائه می دهد.

ویژگی های Margex

به غیر از سیستم محافظت MP Shield و تجارت پیشرفته اهرم ، Margex همچنین ویژگی های زیادی را در سیستم عامل خود ارائه می دهد از جمله: 

 • عدم تاخیر مشتری برای مشتری (KYC) برای معامله گران. 
 • بازارهای بسیار نقدینگی با پشتیبانی 12 تامین کننده نقدینگی.
 • اجرای سریع رعد و برق. 
 • هزینه های تجارت رقابتی.
 • یک رابط کاربری دوستانه.
 • شاخص های کل معاملات (کارمزد معاملات ، بودجه ، PnL و غیره) در صفحه واقعی موجود برای هر معامله موجود است.
 • اهرم قابل انعطاف قابل تنظیم تا 100 برابر در کلیه دارایی های قابل معامله. 
 • استفاده همزمان از توقف ضرر / سود برای هر معامله
 • سیستم MP Shield

هزینه های تجارت ، برداشت و سپرده ها 

ودیعه و برداشت 

با این وجود ، سپرده ها و کانال های برداشت Margex محدود به تنها بیت کوین است و این یک کمبود را برای کاربران جدیدی که مایل به خرید مشتقات رمزنگاری با فیات هستند اثبات می کند. این صرافی همچنین گزینه ای برای خرید رمزنگاری با کارت اعتباری شما از طریق شریک استراتژیک شخص ثالث آنها ، Changelly فراهم می کند.

برداشت نیز محدود به یک بار در روز در ساعت 1.00 بعد از ظهر UTC می باشد زیرا کلیه بودجه به دلایل امنیتی در کیف پول سرد نگهداری می شود. برداشت با 0.0005 BTC بعلاوه هزینه شبکه متغیر صورت می گیرد. 

هزینه ها

Margex هزینه های کاملاً رقابتی را در بین کلیه ابزارهای تجاری با کارمزد Maker’s و Taker به ترتیب 0.019٪ و 0.06٪ ارائه می دهد.. 

این صرافی همچنین نرخ های بودجه یک شبه را ارائه می دهد که براساس فاکتورهای زیادی مانند بی ثباتی بازار ، نسبت جهانی معاملات باز / کوتاه و باز است و بر این اساس تغییر خواهد کرد. هزینه های مالی هر 8 ساعت یکبار پرداخت می شود.

ساختار کامل هزینه موجود است اینجا.

موارد اضافی 

 • برنامه ارجاع

Margex همچنین به مشتریان یک برنامه ارجاع و وابسته پیشنهاد می دهد که به آنها فرصتی برای کسب درآمد منفعل از معاملات خود می دهد. برخلاف سایر صرافی ها ، Margex 40٪ از کمیسیون های معاملاتی که از طریق مراجعه به دست می آورید ، منصفانه و مشخص است. پرداخت ها روزانه در بیت کوین با یک سیستم تجزیه و تحلیل مشخص ارائه می شود تا پیگیری کمیسیون های شما باشد. 

 • نسخه ی نمایشی زنده

آیا می خواهید بیاموزید که مشتقات رمزنگاری را بدون هیچ خطری تجارت کنید؟ می توانید به سراغ پلتفرم Margex Live Demo بروید که بودجه مجازی را برای تمرین اهرم و معاملات تجاری به شما پیشنهاد می دهد. 

 • ویژگی های جامعه محور 

Margex به کاربران امکان می دهد ویژگی هایی را که می خواهند در سیستم عامل ببینند – در اولین تبادل “جامعه محور” در نوع خود ، پیشنهاد و رأی دهند. این هدف ایجاد یک بستر مناسب تجاری برای بازرگانان است. 

آیا Margex یک پروژه قانونی است?

تعداد زیادی از پروژه های کلاهبرداری در حال افزایش صنعت ارز رمزنگاری شده است اما می توان گفت صرافی Margex مطمئناً یکی از آنها نیست. این صرافی یک پلت فرم قانونی و تنظیم شده را ارائه می دهد که به طور سفارشی توسط یک تیم باتجربه از توسعه دهندگان ساخته شده است و هر گونه تردید در مورد جعلی بودن پروژه را از بین می برد. 

نتیجه

Margex به تدریج از طریق سیستم عامل منحصر به فرد و کاربر پسند خود ، بازار مشتقات رمزنگاری را در اختیار می گیرد. علیرغم رقابت با مبادلات قبلاً تاسیس شده مانند Binance ، Deribit و Huobi ، ویژگی های برتر صرافی به آن ادعا می کند که به یکی از بهترین مبادلات مشتقات رمزنگاری در جهان تبدیل شود. 

سالات متداول

 • MARGEX چیست?

Margex یک بورس مشتقات مبتنی بر بیت کوین (بستر معاملاتی) است که به معامله گران توانایی تجارت با حداکثر اهرم 100 برابر را می دهد.

 • آیا انتقال سیم روشی موجود برای واریز در Margex است?

نه. اما کاربران می توانند از کارت اعتباری خود برای واریز وجه به حساب معاملات مشتقات Margex خود استفاده کنند. 

 • آیا سرمایه گذاران آمریکایی در Margex مجاز هستند?

در حال حاضر ، هیچ سرمایه گذار آمریکایی مجاز به تجارت در سیستم عامل نیست. 

سلب مسئولیت محتوای ارائه شده ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منوط به شرایط بازار است. قبل از سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه ، تحقیقات بازار خود را انجام دهید. نویسنده یا نشریه هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت مالی شخصی شما ندارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner