بررسی Bitbuy | همه آنچه درباره BitBuy ، بهترین صرافی رمزنگاری کانادا باید بدانید

Bitbuy چیست?

Bitbuy.ca یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در کانادا است. در سال 2013 ، آدام گلدمن مبادله ای با نام “Instabit” را با دفتر مرکزی خود در تورنتو تأسیس کرد که در نهایت در سال 2016 به Bitbuy تغییر نام داد. در سال 2013 ، ارزهای رمزپایه یا حتی بیت کوین به اندازه امروز محبوبیت چندانی نداشتند. بنابراین شروع مبادله ای که در آن زمان مردم بتوانند رمزنگاری ها را خریداری و بفروشند ، قطعاً آسان نبود ، مگر اینکه چشم انداز قوی در پشت آن وجود داشته باشد.

Bitbuy از بدو تأسیس تاکنون خدمات با کیفیتی را برای خرید ، فروش و تجارت Bitcoins و سایر رمزنگاری های مهم در کانادا ارائه داده است. باید توجه داشته باشید که کلیه خدمات ارائه شده توسط Bitbuy به دلیل وضع مقررات محلی ، فقط به شهروندان کانادایی یا اقامت دائم محدود می شود. در هفت سال گذشته ، Bitbuy به نقاط عطف بسیاری رسیده و رشد چشمگیری در درآمد و مشتری دارد. در این سال ، Bitbuy نیز به عنوان یکی از سریعترین شرکتهای رشد در کانادا رتبه بندی شده است. اطلاعات بیشتر در این مورد را می توان یافت اینجا.  

از امروز ، Bitbuy می تواند به عنوان یکی از مطمئن ترین گزینه های کانادایی ها در خرید ، فروش و تجارت ارزهای رمزپایه در نظر گرفته شود. در این بررسی Bitbuy ، بیایید تمام جنبه های اصلی این مبادله را بررسی کنیم ، از جمله ایمنی ، رابط کاربری ، روش ثبت نام ، هزینه ها و غیره. در پایان این بررسی Bitbuy ، مطمئن هستیم که شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا این تبادل برای شما است یا نه. 

نکات برجسته اصلی تبادل رمزنگاری Bitbuy

از بین همه مبادلات رمزنگاری که مشاهده و بررسی کرده ایم ، Bitbuy کمی متفاوت است. این مبادله متمرکز بر انجام بهترین کارها به جای ارائه کلیه خدمات رمزنگاری با کیفیت متوسط ​​است. در زیر چند مورد ذکر شده است که Bitbuy را به یک تبادل نظر تبدیل می کند. 

 • رابط کاربری شگفت انگیز – اگر کاربر رمزنگاری تازه کار هستید و در کانادا زندگی می کنید ، Bitbuy برای شما مناسب است. رابط کاربری این تبادل نظر بسیار جذاب و جذاب است زیرا جامع است ، اما استفاده ، درک و پیمایش آن بسیار آسان است.  
 • امن است – Bitbuy یکی از امن ترین مبادلات رمزنگاری در کاناداست که توسط آن شناخته شده است FINTRAC. از آنجا که کل بازار رمزنگاری غیرمتمرکز است ، یافتن مبادلاتی مانند Bitbuy که توسط مقامات متمرکز نیز شناخته شده باشند دشوار است..   
 • سهولت استفاده – از ایجاد یک حساب در عرض چند دقیقه گرفته تا سپرده گذاری بانکی و برداشت سریع ، کاربرپسندی در هسته Bitbuy است. بنابراین ، کاربران با دانش رمزگذاری صفر نیز می توانند به راحتی از Bitbuy استفاده کنند. 
 • خدمات مشتری مطمئن – Bitbuy خدمات مشتری شگفت انگیزی را برای همه کاربران خود ارائه می دهد. جدا از لیست پرسش و پاسخ بسیار منظم ، کاربران می توانند از طریق ایمیل به تیم پشتیبانی برسند. Bitbuy به پشتیبانی فوق العاده مشتری خود افتخار می کنند و زمان پاسخ دادن به درخواست های ایمیل بهترین در صنعت است.
 • فقط برای کانادایی ها – کاربران این تبادل فقط می توانند ساکن و شهروند کانادا باشند. کاربران می توانند حساب های خود را با استفاده از Interac eTransfer و Bank Wire با CAD به عنوان ارز پایه خود تأمین کنند. واریز و برداشت می تواند با CAD و همچنین ارزهای رمزپایه دیگر انجام شود.
 • در دسترس بودن میز OTC – Bitbuy همچنین یک سرویس OTC (فرابورس) برای کسانی که به تجارت مبالغی بیشتر از $ 20K اختصاص دارند ، ارائه می دهد. این ویژگی به ویژه برای تجار خرده فروشی با حجم بالا و همچنین سرمایه گذاران نهادی بسیار مفید خواهد بود.     

کلاسهای دارایی موجود در Bitbuy

کاربران Bitbuy دسترسی پیدا می کنند هفت ارزهای رمزنگاری شده عمده: بیت کوین (BTC) ، اتریوم (ETH) ، Litecoin (LTC) ، ریپل (XRP) ، بیت کوین کش (BCH) ، لومن های ستاره ای (XLM) و EOS. کاربران می توانند این رمزنگاری ها را با استفاده از دلار کانادا (CAD) یا ارزهای رمزپایه دیگر خریداری یا معامله کنند. 

شما می توانید روند اصلی رمزنگاری آنها را دنبال کنید اینجا

آیا Bitbuy Exchange امن است?

همانطور که قبلا ذکر شد ، Bitbuy یکی از امن ترین صرافی ها در کانادا است. در هفت سال گذشته ، این تبادل هیچ سابقه هک شدن یا درگیر شدن در هرگونه سوp عمل را نداشته است. تحت بازرسی های منظم و MSB شناخته شده (تجارت خدمات پول) توسط آژانس فدرال مانند FINTRAC اعتبار و قابلیت اطمینان این تبادل رمزنگاری را توضیح می دهد. 

در زیر برخی از اقدامات قابل توجهی است که Bitbuy کانادا برای ارائه حداکثر ایمنی و وجوه مشتری خود دنبال کرده است. 

 • احراز هویت دو عاملی – 2 FA برای انجام هرگونه معامله یا حتی ورود به حساب آنها در بورس اجباری است. 
 • قابلیت ذخیره سازی سرد – این برای هر نوع مبادله ای که ادعا می کند واقعی و ایمن است ، اجباری است. Cold storage فرآیند ذخیره وجوه در یک کیف پول آفلاین است که هیچ کجا به اینترنت متصل نیست. Bitbuy ادعا می کند که 95٪ از سرمایه مشتری خود را در یک کیف پول سرد ذخیره می کند و از شبکه اصلی جدا شده است. بنابراین ، سرقت وجوه از شبکه Bitbuy برای هر کس غیرممکن است.
 • تأیید KYC – همه کاربران ثبت نام شده در Bitbuy از یک فرآیند تأیید معروف به “KYC” استفاده می کنند ، که معمولاً به طور خودکار پردازش می شود و برای محافظت از کاربران بالقوه کلاهبرداری ، اجباری است.. 
 • ممیزی های امنیتی – Bitbuy به طور مرتب با آژانس های امنیت سایبری بلاکچین شریک است Cipherblade یا بزرگ (Blockchain Intelligence Group) برای انجام ممیزی های مختلف از جمله “اثبات ذخایر”.
 • اثبات توانایی پرداخت – ممیزی های امنیتی مختلف نتیجه گرفتند که این مبادله ، ممیزی ها را در همه دسته ها از جمله پرداخت بدهی رمزنگاری به فیات با نسبت 1: 1 گذرانده است. این امر شفافیت در حسابداری دارایی های معامله شده در این بورس را توضیح می دهد.
 • بیمه بیت کوین – کاربران Bitbuy می توانند منابع بیت کوین خود را در یک طاق آفلاین با بیمه تا ارزش کامل دارایی های خود ذخیره کنند. این امر به واسطه همکاری آنها با ناکس. اطلاعات بیشتر در این مورد را می توان یافت اینجا

سایر اقدامات امنیتی مهم که توسط Bitbuy انجام شده است شامل فعالیتهای رمزگذاری روزانه و گرفتن چندین نسخه پشتیبان است. همچنین ، هر معامله ای که در بورس انجام می شود برای امنیت بیشتر از طریق SSL منتقل می شود.   

نحوه تجارت در رابط های BitBuyTrading 

کاربران Bitbuy می توانند از بین دو نوع تجارت مختلف Express و Pro یکی را انتخاب کنند.

bitbuy UI

،تجارت سریعبرای مبتدیان است در حالی کهتجارت حرفه ایfor برای معامله گران رمزنگاری پیشرفته تر است. هر کسی که دارای یک حساب Bitbuy باشد می تواند به گزینه های تجارت Express و Pro دسترسی پیدا کند. برای کاربران گزینه تجارت تجارت Express ، همه چیز در این سیستم عامل بسیار ساده شده است. کاربران این گزینه ممکن است معامله گران مبتدی بیشتری باشند که فقط در چند ثانیه به دنبال خرید رمزنگاری هستند. 

این فرآیند همچنین بدون درز انجام می شود زیرا تمام کارهایی که کاربر باید انجام دهد این است که دارایی رمزنگاری را انتخاب کند ، مقدار را انتخاب کند و بر روی خرید یا فروش کلیک کند. همچنین ، معاملات سریع هستند ، اما هزینه ها می توانند کمی بیشتر از گزینه Pro Trade باشند. 

از طرف دیگر ، تجارت Pro برای بازرگانان رمزنگاری حرفه ای است که تمایل دارند قبل از خرید یا فروش دارایی رمزنگاری ، بازار را تجزیه و تحلیل کنند. برای این منظور ، این صرافی با TradingView همکاری کرده است تا ابزارهای نمودار درجه بندی صنعت را برای تحلیلگران فنی ارائه دهد. 

کاربران حرفه ای تجارت همچنین می توانند به انواع سفارشات پیشرفته دسترسی پیدا کنند و رابط کاربری مانند سایر مبادلات رمزنگاری مانند Coinbase یا Binance با کتاب سفارشات ، پنجره های تاریخچه تجارت و غیره به نظر می رسد. همچنین هزینه ای که در اینجا دریافت می شود در مقایسه با گزینه تجارت Express ارزان تر است. برای اینکه به صفحه نمایش Bitbuy Pro نگاهی بیندازید ، کلیک کنید اینجا.   

نحوه ثبت نام در Bitbuy?

ثبت نام در Bitbuy بسیار آسان است و تمام مراحل کار فقط چند دقیقه طول می کشد. در زیر مراحل گام به گام مراحل ثبت نام آورده شده است. 

مرحله 1: به مقام مراجعه کنید وب سایت Bitbuy.

روی “ثبت نام برای شروع” کلیک کنیدBitbuy

گام 2: در پایین روی “ثبت نام اینجا” کلیک کنید.  

bitbuy

مرحله 3: شما می توانید صفحه زیر را مشاهده کنید. آدرس ایمیل ، گذرواژه ترجیحی را وارد کرده و بر روی “ثبت نام” کلیک کنید (اگر فرد دیگری به شما مراجعه نکرده است همچنین می توانید کد ارجاع Bitbuy را وارد کنید)    

bitbuy

مرحله 4: سپس باید به صندوق پستی خود مراجعه کرده و با کلیک روی پیوند دریافتی آدرس ایمیل خود را تأیید کنید.  

bitbuy

برای تأیید تأیید آدرس پست الکترونیکی خود باید بتوانید صفحه زیر را ببینید.  

bitbuy

مرحله 5: به صفحه زیر هدایت خواهید شد که باید مدارک خود را وارد کنید و روی “ورود به سیستم” کلیک کنید.  

bitbuy

مرحله 6: شماره تلفن همراه خود را وارد کنید (فقط شماره های آمریکای شمالی با 1+ به عنوان کد مجاز است) و با وارد کردن OTP اعتبار سنجی کنید. بعداً می توانید تکنیک 2FA خود را به Google Authenticator تغییر دهید.

bitbuy

مرحله 7: تمام مشخصات شخصی که در تصویر زیر ذکر شده است را پر کنید.   

bitbuy

مرحله 8: گزینه هایی را که برای شما اعمال می شوند انتخاب کنید ، با انتخاب گزینه “پذیرش” رضایت خود را برای تأیید ارائه دهید و روی “درخواست تأیید” کلیک کنید.

bitbuy

مرحله 9: در آخر ، اسناد مناسب را بارگذاری کرده و روی ارسال کلیک کنید. این فرایند تأیید KYC “فقط یک بار” است تا اطمینان حاصل شود که هیچ کس با استفاده از شناسه گمشده شما ثبت نام نمی کند یا کلاهبرداری نمی شود. پس از تأیید ، شما می توانید حساب خود را تأمین کنید و رمزنگاری ها را در صرافی Bitbuy انجام دهید.   

bitbuy

واریز و برداشت

کاربران می توانند با استفاده از ارزهای رمزپایه و ارز فیات CAD به حساب Bitbuy خود واریز و برداشت کنند. روش های سپرده گذاری شامل رمزنگاری ، انتقال بانکی و انتقال الکترونیکی Interac است. 

در تصویر زیر ، حداقل و حداکثر محدودیت واریز / برداشت برای حساب Bitbuy خود را مشاهده می کنید. همچنین می توانید متوجه شوید که زمان انجام پردازش از طریق انتقال الکترونیکی Interac بسیار سریعتر از انتقال بانکی سنتی است. 

حداقل مبلغی که می توانید برداشت کنید به ترتیب 50 و 20 دلار با انتقال الکترونیکی Interac و انتقال بانکی است. روش اول حدود 24 ساعت طول می کشد تا برداشتن انجام شود در حالی که روش دوم حدود 2-3 روز کاری طول می کشد.       

bitbuy

در تصاویر زیر ، می توانید اطلاعات مربوط به سپرده ها و برداشت ها را از طریق ارزهای رمزپایه انجام دهید.

bitbuy

bitbbuy

ما دریافتیم که رمزنگاریها بهترین روش برای واریز و برداشت وجه به حساب Bitbuy شما هستند زیرا هزینه واریزی وجود ندارد. هزینه برداشت نیز در مقایسه با روشهای مرسوم برداشت ارزان تر است. بعلاوه ، زمان پردازش سریعتر از طریق رمزنگاری انجام می شود.    

هزینه های Bitbuy

ما دریافت کردیم هزینه ای که توسط این صرافی دریافت می شود بسیار منطقی و برابر با خدماتی است که آنها ارائه می دهند. در واقع ، Bitbuy ارزانترین هزینه را در مقایسه با سایر صرافی های کانادا دریافت می کند. همانطور که در بخش های بالا ذکر شد ، همه کاربران Bitbuy از ویژگی های Express Trade ، Pro Trade و OTC استفاده می کنند.  

گزینه Pro Trade در مقایسه با Express Trade ارزان تر است. برای خرید / فروش رمزنگاری ها هزینه سازنده 0.1٪ و هزینه گیرنده 0.2٪ دریافت می شود. در مقایسه ، با استفاده از گزینه تجارت اکسپرس برای خرید یا فروش ارزهای رمزپایه موجود ، هزینه ثابت 0.5٪ دریافت می شود. 

هزینه ودیعه برای انتقال بانکی (0.5٪) در مقایسه با انتقال الکترونیکی Interac (1.5٪) ارزان تر است. در مقایسه ، روش انتقال الکترونیکی Interac راهی برای سریعتر واریز کردن ، حتی اگر کارمزد کمی بیشتر باشد.

این صرافی برای برداشت وجوه از حساب Bitbuy آنها با استفاده از نقل و انتقالات بانکی و انتقال الکترونیکی Interac هزینه 1.5٪ را پرداخت می کند. اگر از طریق رمزنگاری معامله کنید ، مجبور نیستید هیچ هزینه ای پرداخت کنید. اطلاعات بیشتر مربوط به هزینه Bitbuy را می توان یافت اینجا.  

جوانب مثبت Bitbuy & منفی ها

طرفداران 

 • رابط کاربری Bitbuy و تجربه کاربری بهترین مواردی است که در مبادله رمزنگاری دیده ایم.
 • این تبادل پشتیبانی عالی از مشتری را با زمان پاسخ سریع فراهم می کند. 
 • یکی از مبادلات بسیار اندک با مقررات قوی. این حداکثر امنیت را برای وجوه کاربر فراهم می کند و قابلیت اطمینان مبادله را افزایش می دهد. 
 • انواع حساب به خوبی منظم (Express & حرفه ای) زیرا آنها هم معامله گران رمزنگاری تازه کار و هم تجربه را تأمین می کنند. 
 • مشارکت Bitbuy با ناکس از آنجا که ارائه بیمه به همه کاربران موجود Bitcoins بدون هیچ گونه هزینه اضافی به طور قطع می تواند یک حرفه محسوب شود بسیار ارزشمند است. 

منفی ها

 • در حال حاضر به تنهایی در دسترس شهروندان و ساکنان کانادا است.
 • فقط ارزهای رمزپایه اصلی برای حدس و معامله در دسترس هستند. 
 • ساختار هزینه متوسط. می توانست در چند منطقه ارزان تر باشد.   

حکم ما

Bitbuy Canada قطعاً یکی از صرافی های منحصر به فرد در بازار است. قصد آنها برای بهتر بودن در آنچه که مهارت دارند بهتر از انجام همه کارها در عین ارائه کیفیت کمتر ، تعهد آنها نسبت به خدمات عالی ارائه شده را توضیح می دهد. سیستم عامل های ارائه شده و هزینه های دریافت شده توسط این صرافی برای خدمات دهی به بازرگانان تازه کار و باتجربه بسیار مناسب است. کاربرپسند بودن پلتفرم ، تیم پشتیبانی عالی و اقدامات امنیتی قوی برای حفاظت از سرمایه مشتری خود از قابل توجه ترین ویژگی های این تبادل است.

سوالات متداول (سQالات متداول)

س: من اهل برزیل هستم. آیا راهی وجود دارد که بتوانم از خدمات ارائه شده توسط Bitbuy استفاده کنم? 

آ – متاسفانه نه. این تبادل فقط برای شهروندان یا اقامت دائم کانادا است. برای ثبت نام ، به یک آدرس دائمی در کانادا و شماره تلفن همراه آمریکای شمالی نیاز دارید. 

س – آیا می توانم از PayPal یا Skrill برای تأمین اعتبار حساب Bitbuy خود استفاده کنم?  

آ – نه. برای تأمین هزینه حساب های خود می توانید از انتقال وجه بانکی Interac و Bank استفاده کنید. همچنین ، می توانید از ارزهای رمزپایه برای تأمین اعتبار حساب خود استفاده کنید. 

س – آیا وجوه من هنگام واریز به حساب Bitbuy خود ایمن هستند?   

آ – آره. آنها کاملا ایمن هستند. در هفت سال گذشته هیچ حادثه هک شدن این صرافی یا سرقت وجوه مشتری رخ نداده است. این اهمیتی است که این تبادل به صندوق های مشتری خود می دهد.   

س – من یک تاجر فنی حرفه ای رمزنگاری هستم و ترجیح می دهم هزینه کمتری پرداخت کنم. کدام گزینه معاملاتی را باید انتخاب کنم؟ Express یا Pro?  

آ – مطمئناً باید به گزینه Pro Trade بروید زیرا به ابزار نمودار TradingView برای تجزیه و تحلیل بازارها دسترسی پیدا می کنید. هزینه های این حساب در مقایسه با حساب Express نیز کمتر است. به سلامتی.  

اگر در کانادا اقامت دارید و می خواهید با حداکثر راحتی وارد رمزنگاری شوید ، Bitbuy باید مبادله اصلی شما باشد. ثبت نام اینجا

سلب مسئولیت محتوای ارائه شده ممکن است شامل نظر شخصی نویسنده باشد و منوط به شرایط بازار است. قبل از سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه ، تحقیقات بازار خود را انجام دهید. نویسنده یا نشریه هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت مالی شخصی شما ندارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner