Token2049 – مصاحبه با لوئیس فلاس ، مدیر ارشد سرمایه گذاری در پارک بلتچلی

لوئیس فلاس مدیر نمونه سابق 35.7 میلیارد دلار وقف دانشگاه هاروارد است. او اکنون مدیر ارشد سرمایه گذاری در مدیریت دارایی Bletchley Park است و سفر خود را در سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده ، همراه با دیدگاه منحصر به فرد خود از بازار رمزنگاری فعلی ، به اشتراک می گذارد..

تیموتی تام: لوئیس ، بسیار متشکرم برای وقتتان و به Token 2049 خوش آمدید. من حدس می زنم قبل از پرداختن به خود صندوق و سوابق شما ، آیا می خواهید یک واقعیت جالب درباره خودتان بگویید که سرمایه گذاران یا مردم شما آن را نمی دانند زیرا شما به وضوح شناخته شده هستید.

لوئیس فلاس: مطمئن. خوب ، خنده دارترین کاری که می کنم این است ، شاید کمی دزدکی باشد ، اما من آهن ربا های یخچال را جمع می کنم.

تیموتی تام: آهن ربا یخچال?

لوئیس فلاس: بنابراین ، هر بار که به دور دنیا سفر می کنم ، در آن مغازه های هدیه فروشی وحشتناکی که داخل آن می بینید ، یکی را می خرم. من این یخچال را الان از همه جاهای دنیا جمع کرده ام.

تیموتی تام: باشه. بسیار خوب. قبل از عزیمت اطمینان حاصل خواهیم کرد که یک آهنربا یخچال برای شما تهیه کرده ایم.

لوئیس فلاس: لطفا انجام بدهید.

تیموتی تام: خیلی باحال. بنابراین ، آیا می خواهید کمی درباره سابقه خود صحبت کنید?

لوئیس فلاس: مطمئن.

تیموتی تام: من می دانم که شما یک مدیر سرمایه گذاری حرفه ای هستید ، من فکر می کنم در فضای سهام ، و سپس چه چیزی شما را به سمت سرمایه گذاری در رمزنگاری سوق داد?

لوئیس فلاس: آره این یک قوس کاملا جالب است. من به معنای سنتی کار خود را آغاز کردم و در سال 2000 در JP Morgan کار کردم. از آنجا انتقال به سمت خرید که در آسیا کار کرده است ، عمدتا برای تعدادی از صندوق های سرمایه گذاری ، Deephaven ، Segantii. اندکی پس از آن ، من نوع دیگری از حرکت را در این راستا انجام دادم ، یعنی عدالت و منظر کار برای کار در دانشگاه هاروارد اوقاف. این هنوز یک نقش خرید است ، اما تمرکز در آن کمی متفاوت بود ، و این یک تجربه بسیار ارزشمند فکری نیز در چنین دانشگاه معتبری بود. و واقعاً در آنجا بود که ما شروع به دیدن کردیم ، یا من شروع به دیدن همه پدیده ICO کردم.

لوئیس فلاس: و بنابراین ، به نوعی از نظر ارگانیک اتفاق افتاد که وقتی هاروارد تصمیم گرفت بستر مدیریت داخلی را ببندد ، ICO ها واقعاً در حال افزایش بودند و این واقعاً مرا مجبور کرد که درباره آنچه در بلاکچین اتفاق می افتد فکر کنم ، که تا آن زمان ، ذهن من همه بود در مورد بیت کوین ، و من واقعاً احساس کردم که این حرکت را از دست داده ام. من مرتباً به نمودارهای موجود نگاه می کردم ، همانطور که هر معامله گر انجام می دهد ، با لگد زدن به خودش ، فکر می کرد ، “چرا آن را خریداری نکردم؟”

تیموتی تام: باید قبلا خریداری می کرد.

لوئیس فلاس: چرا آن را نخریدم؟ بنابراین ، شریک تجاری و بنیانگذار من ، رونی پاتل ، من را به چالش کشید که واقعاً برگردم و آنچه را که اتفاق می افتد ارزیابی کنم ، و نمی توانستم به ذهنم خطور کند که آنچه گفتیم اثبات مفهوم در بلاکچین است ، در آن روش است. و سپس ، در حال مشاهده توکن های نسل دوم بودیم. مردم از این فناوری به روشهای بسیار خلاقانه تر ، فراتر از ارزش فروشگاه ، با استفاده از قرارداد هوشمند استفاده می کردند و ما دیدیم که سکه هایی برای یک موضوع خاص ارائه می دهند که برخی از ابزارهای واقعی را ارائه می دهند ، و این برای من واقعاً بسیار هیجان انگیز بود ، زیرا شروع یک بند دارایی جدید. و غالباً شاهد تولد یک بند دارایی جدید نیستیم. آخرین بند دارایی که در امور مالی تکامل یافت ، در واقع CDS بود ، در اوایل سال 2000 و ما دیدیم-

تیموتی تام: و CDS مخفف چیست؟ آیا اعتبار است-

لوئیس فلاس: مبادله پیش فرض اعتبار.

تیموتی تام: مبادله های پیش فرض.

لوئیس فلاس: و بنابراین ، مبادله پیش فرض اعتبار در آن زمان کاملاً منحصر به فرد بود ، اما بعداً ، به عنوان استاندارد و عادی تر شدن قراردادها ، ناگهان علاقه به آن منفجر شد و بدیهی است که یک انفجار تا حد زیادی رخ داد. جایی که روی محصولات CDS به عنوان CDO نادرست بود

تیموتی تام: آره مثل بحران مسکن است.

لوئیس فلاس: دقیقا. بنابراین ، در برخی از محصولات مشتق پیچیده تر ، شهرت کمی بدی پیدا کرد. اما بسیار نادر است که می بینیم دارایی جدیدی از دیوار عبور می کند ، و بنابراین ، وقتی من به ارزهای رمزنگاری شده نگاه کردم و غلظت اولیه بیت کوین را کسب کردم ، بسیار هیجان زده شدم که سعی کردم به فضای صندوق های سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه بروم.

تیموتی تام: خیلی هیجان انگیز. بنابراین ، با رفتن از هاروارد ، تشکیل صندوق شخصی خود ، در واقع مدیریت دارایی را خریداری کنید. آیا می توانید بینشی از آنچه صندوق انجام می دهد به مخاطبان ما بگویید و حدس می زنم استراتژی صندوق چیست و روی چه سرمایه گذاری می کنید؟?

لوئیس فلاس: مطمئن. آره بنابراین ، ما سه ستون صندوق داریم. ما ICO ها را بررسی می کنیم ، که در واقع کوچکترین قسمت صندوق ما را نشان می دهند. دلیل این امر ، م componentلفه ICO در واقع احتمالاً بیشترین خطر را دارد. همچنین ، بیشترین میزان نقدینگی و بنابراین ، ما باید این میزان مواجهه را محدود کنیم و آن را با مشخصات خود صندوق مطابقت دهیم.

لوئیس فلاس: بنابراین ، دو ستون غالب واقعی دیگر تجارت آربیتراژ برای استفاده از ناکارآمدی در بازار هستند. و سپس ، اگر می خواهید ، بازار یا سرمایه گذاری اساسی را نیز به موقع انجام دهید.

تیموتی تام: بنابراین ، آیا می توانید با ما در میان بگذارید ، لوئیس ، وقتی قبلاً در این سه ستون ذکر کردید ، تقسیمات بین هر یک از ستون ها را چگونه تعیین می کنید؟ آیا این یک تقسیم ثابت است یا در حال حرکت است و آیا می توانید درباره محدوده ها ایده ای به ما بدهید?

لوئیس فلاس: آره بنابراین ، به طور معمول ، ICO تنها کسی است که دارای وزنی ثابت است. ما سعی می کنیم این میزان مواجهه را بیش از 10 درصد ارزش دفتری محدود کنیم. به طور معمول ، بسیار کمتر از این است ، زیرا پروژه هایی وجود دارد ، ما باید از آنها درآمد کسب کنیم ، ما فقط سرمایه گذاری نمی کنیم. آستانه ما برای تجزیه و تحلیل در ICO ها فوق العاده بالا است و به همین دلیل پروژه های بسیار کمی وجود دارد که با معیارهای ما مطابقت داشته باشند.

لوئیس فلاس: دو مورد دیگر ، آربیتراژ و زمان بندی بازار ، یک تخصیص بسیار پویا است. بنابراین هنگامی که می بینیم تجارت آربیتراژ بسیار گسترده است ، تمایل داریم سرمایه بیشتری به آن اختصاص دهیم. در حالی که ، زمان بندی بازار ، این یک بند دارایی بسیار ناپایدار است. بنابراین ، ما یک چارچوب بسیار منظم با استفاده از روش توقف ضرر برای توقف داریم ، و سپس مدل فاکتور محور را برای زمان بندی نقاط ورود و خروج داریم. در واقع ، م complicatedلفه پیچیده این واقعیت است که ما از قرار گرفتن در معرض بتا زمان بازار به عنوان موجودی آربیتراژ خود استفاده می کنیم. درک آن برای برخی از افراد کمی دشوار است ، و با این حال ، اگر از همه موقعیت های خود خارج شویم ، موجودی بسیار کمی برای اجرای بخشی از داوری داریم.

لوئیس فلاس: بنابراین ، یک تعامل مشخص بین این دو وجود دارد ، بنابراین ، این یک مدل بسیار پویاست.

تیموتی تام: باشه. شاید ، آیا می توانید منظور مخاطبان را از موجودی کالا توضیح دهید ، فکر می کنم بسیاری از این اصطلاحات مالی برای برخی از تجار جدیدتر و سرمایه گذاران جدید بازار احتمالاً با آن آشنایی ندارند. بنابراین ، مفهوم موجودی کالا چیست و سپس ، چگونه واقعاً به تجارت آربیتراژ ارتباط دارد?

لوئیس فلاس: مطمئن. بنابراین ، فقط برای عقب رفتن از کلمه “موجودی” ، اگر موقعیت نگه داشتن را تصور می کنید ، به عنوان مثال Ethereum ، به منظور داوری Ethereum ، برای شروع باید مقداری Ethereum داشته باشید. بنابراین این همان چیزی است که من آن را به عنوان موجودی طبقه بندی می کنم. اگر موقعیت خود را در Ether حفظ کنیم و فرصتی برای آربیتراژ ببینیم ، می توانیم آن موقعیت را ادامه دهیم ، اما در نمونه کارها ، من این موقعیت را ادامه می دهم و موقعیت را حفظ می کنم.

تیموتی تام: این منطقی است. بنابراین ، شما در حال حاضر یک دوره را برگزار می کنید. منظور من این است که بسیاری از ICO ها و سیستم عامل های جدید در حال ارائه هستند که در آنها در مورد وام های سکه صحبت می کنند. آیا به بررسی وام موجودی کالا یا سکه از برخی از این سیستم عامل ها پرداخته اید و سپس به آنها نوعی کارمزد تهیه یا انجام آربیتراژ روی آنها و تولید بیشتر پرداخت کرده اید؟ آیا این کاری است که شما در حال حاضر انجام می دهید یا …?

لوئیس فلاس: این کاری است که ما در حال حاضر در حال انجام آن هستیم و امری گسترش یافته است. من فکر می کنم آنچه در ارزهای رمزنگاری شده مشاهده می کنیم ، یک برنامه تبادل بسیار سریع در حال بلوغ است. صرافی ها خدمات بیشتری را برای وام دادن ارائه می دهند ، آنچه را که در IPT سنتی و درآمد ثابت مشاهده می کنیم ، منعکس می کنم ، که به نظر من برای سرمایه گذاران یک چیز مثبت است. ببینید ، این امر به آنها امکان می دهد موقعیت های کوتاهی را بدست آورند ، این بدان معناست که می تواند نمونه کارهای دفاعی و تعادل بیشتری ایجاد کند.

تیموتی تام: و نوسانات را صاف کنید.

لوئیس فلاس: دقیقا.

تیموتی تام: بنابراین ، لوئیس ، س commonال متداولی که بسیاری از اوقات از ما پرسیده می شود ، شما می دانید که با صندوق های سرمایه گذاری خارج از کشور ، مردم به آن صندوق های سرمایه گذاری پول می دهند ، چگونه این صندوق ها در مورد امنیت فکر می کنند ، و همچنین من فکر می کنم حضانت امن آن دارایی های سکه؟ منظور من این است که دیدگاه شما در این باره چیست ، صنعت چگونه آن را اداره می کند و سپس چگونه در صندوق شخصی خود نیز به صورت جداگانه رفتار می کنید?

لوئیس فلاس: آره ، پس حدس می زنم امنیت و امنیت را از هم جدا کنیم.

تیموتی تام: مطمئن.

لوئیس فلاس: بنابراین ، ایمنی با راه رفتن یک مرد به سمت درب دفتر شروع می شود ، بنابراین شما قفل می کنید و شروع به راه رفتن در تمام مراحل روز خود می کنید ، از ورود به سیستم تا شناسایی دو عاملی تا ورود به بورس. شما باید تک تک جنبه های زنجیره امنیتی را برای کار در آن یا اجرای یک معامله بررسی کنید تا زمانی که چراغ ها را خاموش کنیم.

لوئیس فلاس: بنابراین ، ما تمرکز زیادی بر روی آن داریم ، بسیاری از اطلاعات اختصاصی است و فقط مردم را به این کار ترغیب می کنیم تا از ابتدای روز تا پایان این زنجیره را ارزیابی کنند. چه اقداماتی را می توانند بهبود دهند.

لوئیس فلاس: در رابطه با حضانت ، این یک قطعه بسیار چالش برانگیز است. این متداول ترین س askedالی است که سرمایه گذاران من پرسیده اند – چگونه دارایی ها را نگهداری می کنید؟ پاسخ ساده ای برای آن وجود ندارد زیرا سخت افزار ، اگر شما می توانید از یک محلول ذخیره سازی عمیق و سرد استفاده کنید ، بهترین امنیت را فراهم می کند. وقتی وارد یک فضای نهادی می شوید ، چالشی وجود دارد که سرمایه گذاران می خواهند بدانند که این دارایی ها به نام خود صندوق نگهداری می شوند ، هرگز به نام آنها. انجام کار با یک دستگاه سخت افزاری که در مکان دیگری ذخیره شده بسیار چالش برانگیز است. بنابراین ما باید تعادل خود را با میزان ذخیره سازی سردخانه در مقایسه با استفاده از ارائه دهندگان شخص ثالث مانند Gemini برای ذخیره سازی سرد بیت کوین و Ethereum حفظ کنیم..

لوئیس فلاس: روش دیگر پس از اینکه ما بهینه سازی آنچه را که برای ذخیره سازی در نظر گرفته ایم انجام دهیم ، ایجاد تنوع در ریسک مبادله شما است..

لوئیس فلاس: و بنابراین برخی مبدل ها وجود دارند که بهترین نقدینگی ، بهترین انتخاب رمز را دارند ، با این حال ، واقعاً نمی خواهم همه تخم مرغ های خود را در یک سبد داشته باشید. بنابراین ما از روش بسیار قدیمی پیروی می کنیم و اطمینان حاصل می کنیم که درصد مشخصی از دارایی را در اختیار داریم ، بسیاری از آنها یک بار مبادله نمی شوند. به این ترتیب ، اگر تخلف در مبادله وجود داشته باشد ، پس می دانیم که ضرر ما در آن صرافی یکسان خواهد بود.

لوئیس فلاس: این بهترین روش نیست ، شما می دانید که ما می خواهیم در مبادلات خود بیشترین دقت را داشته باشیم ، بنابراین اگر قصد حمل و نقل دارایی ها را ندارید ، انتخاب ارز کاملاً مهم است. بنابراین ، این ترکیبی از دقت کافی است ، و همچنین تنوع به سبک قدیمی با استفاده از شخص ثالث مستقلی مانند Gemini برای حضانت.

تیموتی تام: فهمیدم. بنابراین به نظر می رسد که شما مقدار مشخصی فضای ذخیره سازی را نگهداری می کنید ، و سپس از مدیریت ریسک بسیار سنتی استفاده می کنید که فقط مبادلات خوبی را انتخاب می کنید و سپس متنوع می شوید. بنابراین ، بیت کوین خود را در یک مبادله دوست ندارید.

لوئیس فلاس: کاملا. همیشه بین اینکه بخواهید سریع تجارت کنید ، معامله ای وجود دارد. این یک بازار بسیار بی ثبات است ، اما همچنین شما واقعاً می خواهید از آن امنیت نیز برخوردار باشید. بنابراین ، اگر بخواهید محدودیت شخصی خود را تعیین کنید که این 25 درصد است یا پنج درصد ، حداقل می دانید که خودتان خطر ابتلا به آن را دارید – در صورت تحقق این مبادله چقدر می توانم پول از دست بدهم.

تیموتی تام: و سپس لوئیس ، به عنوان یک مدیر صندوق حرفه ای در فضای ارزهای رمزنگاری شده ، بدیهی است که بازارها در مقایسه با دارایی های سنتی بسیار بی ثبات هستند. اخیراً ، شاهد اصلاح بزرگی هستیم. منظور من این است که نظرات و دیدگاه های کلی شما در مورد فضای فعلی بازار چیست ، و سپس می توانم بپرسم که پیش بینی شما برای امسال نیز برای باقی مانده سال 2018 چیست؟?

لوئیس فلاس: خوب. بیایید ببینیم که ضعف فعلی در بازار به دلیل برخی هک های مالی واقعاً رو به افزایش است ، SEC که در مورد مبادلات در ایالات متحده حکم می کند ، برای کاهش بازارها ، نظرات منفی زیادی به ما وارد شده است. در همان زمان ، کاتالیزور مثبت برای تشویق سرمایه گذاران جدید در قالب های سنتی یا نوع جدیدتر رسانه ها خواهد بود. بنابراین توییتر ، فیس بوک ، گوگل و متأسفانه ، هر سه سیستم عامل که اخیراً ارز رمزنگاری شده را ممنوع کرده اند.

لوئیس فلاس: بنابراین ، به همان مقدار پول جدید آورده نمی شود. و بنابراین آنچه اکنون واقعاً به دنبال دیدن آن هستیم کاتالیزورهای واقعی است که از خود اکوسیستم خارج می شوند. بنابراین ، ما باید ببینیم که یک پروژه شروع به کار می کند ، خواه راه حل های مقیاس بندی باشد یا توکن های کاربردی واقعی به ثمر برسند و محصولی مناسب را ارائه دهند که مردم می توانند از آن استفاده کنند.

لوئیس فلاس: می خواهید به سال 2019 نگاه کنید ، شروع به پیش بینی نحوه معاملات بازارها می کنید. بارزترین روند برای من این است که مقررات افزایش می یابد و من معتقدم مردم شروع به دیدن مقررات تقریباً نزدیک به نوع مقررات سهام عدالت می کنند. و این برخی از شرکت کنندگان بد ICO را مجبور خواهد کرد ، که به نظر من بسیار مفید خواهد بود. اما در عین حال باعث ایجاد بادگیر در سراسر بازار می شود. بنابراین من فکر می کنم اگر من یک سرمایه گذار بودم و سعی می کردم زمان این بازار را تنظیم کنم ، بنابراین ما نسبت به این اقدام نظارتی کاملاً آگاه هستیم ، بنابراین آنها باید پیشرفت تکنولوژی را نسبت به پیشرفت تنظیمات در این فضا به مرور زمان انجام دهند.

تیموتی تام: حدس می زنم از آنچه می گویید ، به نظر می رسد یک بار شاهد ایجاد ثبات در شرایط نظارتی هستیم ، و می بینید که برخی از پروژه ها به نتیجه می رسند ، امیدوارم که شاهد افزایش قیمت در سال بازاریابی باشیم.

لوئیس فلاس: من فکر می کنم ، فکر می کنم.

تیموتی تام: خوب ، بنابراین می توانید یک تاریخ دقیق به ما بدهید ، درست است?

تیموتی تام: 11 اکتبر 2018.

تیموتی تام: شاید ، نه نه [خنده]

تیموتی تام: لوئیس ، آیا می توانید کمی در مورد میزان مواجهه با پول نقد در صندوق خود و نحوه نگاه به این بازده و تغییر آن صحبت کنید?

لوئیس فلاس: مطمئن. این در واقع برای ما هنگامی که با سرمایه گذاران صحبت می کنیم یک موضوع کاملاً دشوار است زیرا هر سرمایه گذار برداشت متفاوتی از آنچه که صندوق باید بدست آورد یا اینکه یک سرمایه گذاری باید به چه نتیجه ای برسد ، دارد و در نهایت ، کلید همیشه حفظ سرمایه است. بنابراین ، تعدادی از سرمایه گذاران فقط یک بتا قرار گرفتن در معرض یک بتا را می خواهند ، یعنی به طور کامل در همه زمان ها سرمایه گذاری می کنند ، سایر سرمایه گذاران مایلند که بازدهی مطلق داشته باشیم ، چه نزول کمتری داشته باشیم یا نه. بنابراین ، همیشه یک عمل دستکاری جزئی برای ایجاد تعادل وجود دارد ، اما در نهایت ، راهی که ما برای مدیریت امور انتخاب می کنیم اساساً یک چارچوب ریسک منظم است. ما برای مدیریت موقعیت های خود از ضررهای توقف عقب مانده استفاده می کنیم. بنابراین ، با توجه به یک بند دارایی بسیار همبسته ، جایی که تمام سکه ها تمایل به همگام سازی دارند ، در دوره های خاص ، زمان هایی داریم که سهام را به طور طبیعی پایین می آوریم و این فقط معاملات منظم است.

لوئیس فلاس: و بنابراین در این دوره ها ، امیدوارم که ما یک صعود داشته باشیم ، سپس در معاملات متوقف می شویم ، و سپس با پول نقد به یک دارایی بالاتر می رویم ، و سپس بررسی می کنیم که آیا ورود بهتری به بازار وجود دارد . و بنابراین دارایی نقدی ما می تواند کاملاً متفاوت باشد. به عنوان مثال ، در دسامبر ، ابتدای کار ما تقریباً به طور کامل سرمایه گذاری شد. تا پایان دسامبر ، ما فقط 30 درصد سرمایه گذاری کردیم.

تیموتی تام: خوب ، جالب است.

لوئیس فلاس: اکنون ما را برای موقعیتی کاملاً دفاعی در طول ژانویه و فوریه آماده کنید ، جایی که شاهد نوسانات بیشتری هستیم.

تیموتی تام: خوب ، احتمالاً در ژانویه کمی دردناک است ، اما اکنون شما یک نابغه به نظر می رسید ، کاملاً درست است?

لوئیس فلاس: من نمی دانم. بگذارید خودمان صحبت نکنیم مارس یک ماه چالش برانگیز است.

تیموتی تام: حتما حتما. آیا می توانید کمی در مورد روندهایی که در این بخش از نظر صندوق های سرمایه گذاری مشاهده می کنید صحبت کنید و همچنین فقط بازیکنان نهادی که به دنبال سرمایه گذاری در این فضا هستند ، صحبت کنیم و امسال به کجا می رود؟?

لوئیس فلاس: گسترش صندوق های تامینی ، مدیران در فضا قرار است ادامه دهند. در ابتدای سال 2017 ، ما 37 صندوق تامینی در این مکان داشتیم. شش ماه بعد ، ما به حدود 100 رسیدیم. در حال حاضر ، 226 صندوق وجود دارد. من انتظار دارم که این روند همچنان رشد کند ، اما به طور کلی ، AUM (دارایی های تحت مدیریت) این مدیران بسیار پایین است. همچنین ، موانع ورود وقتی کلاس دارایی تا حد زیادی تنظیم نشده باشد نیز بسیار کم است. بنابراین بیایید به نکته قبلی در مورد روندها و مقررات برگردیم. من فکر می کنم این آیین نامه وارد می شود و احتمالاً کند خواهد شد و باعث می شود چند بازیکن خارج شوند. بنابراین ، ممکن است شاهد افزایش سطح بالایی از مدیران جدید باشیم ، من انتظار دارم با افزایش مقررات که در جهت دیگر قرار گیرد.

تیموتی تام: خیلی ممنون از وقتی که گذاشتید ، لوئیس. واقعاً واقعاً قدر آن را می دانم.

لوئیس فلاس: این یک لذت مطلق است ، ممنون از اینکه من را داشتید.

تیموتی تام: متشکرم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner