پیش بینی قیمت کاردانو 2019: قیمت ADA در سال 2019 چقدر بالا می رود؟

پیش بینی قیمت کاردانو

Cardano یک پروژه بلاکچین است که در جامعه رمزنگاری بسیار شناخته شده است. ADA نام رمز ارز است که قدرت این بلاکچین منحصر به فرد را فراهم می کند و به عنوان واسطه ای برای انتقال سریع و آسان عمل می کند.

پیش بینی های مختلفی در مورد چگونگی رشد قیمت ADA در سال 2019 وجود دارد و در مقاله امروز ما سعی خواهیم کرد تا آنها را تجزیه و تحلیل کنیم و ببینیم کدام یک قابل قبول ترین است.

پیش بینی قیمت کاردانو

منبع: coinmarketcap.com

پیش بینی قیمت کاردانو برای سال 2019

اگرچه کاردانو بدون داشتن چشم اندازهای خوش بینانه از سال 2018 خارج شد ، اما ADA با قول اندکی رشد وارد سال 2019 شد ، این سکه در حال حاضر با 0.083 دلار آمریکا معامله می شود.

مانند سایر بازارهای ابتدای سال 2018 ، ADA به بالاترین رقم 1.32 دلار رسید اما در کمتر از یک ماه ، در ابتدای فوریه ، قیمت آن شروع به افت کرد و به 0.27 دلار رسید..

این روند نزولی در کل فوریه و مارس 2018 ادامه داشت ، زیرا ADA از رکود کلی بازار تقلید کرد. همانطور که در ماه آوریل ، مه و ژوئن ، کاردانو هیچ اعلامیه قابل توجهی نداشت ، قیمت آن نتوانست سود و زیان قابل توجهی کسب کند. شناور آن تا سپتامبر در حدود 0.1 دلار ادامه داشت و با رسیدن به سال 2019 با افت بیشتر ادامه یافت.

اگر بخواهیم تکامل ADA را مقایسه کنیم ، سکه 93٪ از ارزش خود را از بالاترین رکورد خود یعنی 1.15 دلار آمریکا از دست داد ، با این حال ، Cardano هنوز بازدهی YTD 250٪ را نشان می دهد.

اما می توان بر اساس مشاهده ای که ADA در نمودارهای روزانه و هفتگی خود مشاهده کرده است ، یک پیش بینی خوش بینانه قیمت کاردانو انجام داد ، که احتمال بازگشت مجدد را نشان می دهد.

پیش بینی های خوش بینانه نیز با پشتیبانی این واقعیت پشتیبانی می شود که کاردانو به شدت توسط جامعه خود پشتیبانی می شود و دارای یک نقشه راه بسیار جامع با یک لیست طولانی از پیشرفت هایی است که انتظار می رود در سال 2019 راه اندازی یا نهایی شود.

جنبش و احساسات بازار

ADA ، مانند سایر همتایان altcoin خود ، حرکت قیمت بیت کوین را دنبال می کند. اگر بیت کوین باید بازار صعودی دیگری را ببیند ، ADA نیز می تواند سوار شود. اما تحلیلگران می گویند این اتفاق رخ نمی دهد ، بنابراین ADA امسال شاهد تغییرات چشمگیری نخواهد بود. تا حد زیادی پیش بینی شده است که سال 2019 شاهد اقدامات جانبی غیر جالب با افزایش جزئی و افت ناشی از نوسانات بیت کوین خواهد بود. بیایید این پیش بینی قیمت کاردانو را کمی تحلیل کنیم.

هر بار که بیت کوین بهبود جزئی پیدا می کند ، اکثر altcoin ها قادر به پیشرفت در روند قدردانی نیستند. تصور می شود این به دلیل اشتباهات سرمایه گذاران تازه کار باشد ، در حالی که سرمایه گذاران باهوش شروع به سرمایه گذاری در بیت کوین کردند.

این سرمایه گذاران علاقه زیادی به خرید BTC در بالاترین سطح خود نداشتند ، اما اکنون که پتانسیل آن را دیده اند ، پس از آنکه سکه قیمت پایین تری داشت ، غرق شدند. با این حال ، altcoin از همان توجه بهره مند نشد حتی اگر بیشتر آنها با تخفیف 5 برابر معامله می کنند.

اکنون ، شانس دیدن سودهای 10 تا 100 برابر در altcoins ناشناخته بسیار کم است. حتی اگر سکه تمام سیگنال های مناسب را داشته باشد ، بازگشت سرمایه قابل توجهی بسیار غیرممکن است. و بازار رمزنگاری احتمالاً هرگز ارتفاعی مانند اوج سال 2018 خود را نخواهد دید.

با حمایت از این ادعا ، مدیر عامل و بنیانگذار Ethereum ، ویتالیک بوترین ، اظهار داشت که بازار به احتمال زیاد هرگز دوباره 1000٪ سود نخواهد داشت.

اما در مورد پیش بینی قیمت کاردانو ، ADA این شانس را دارد که افزایش بیشتری نسبت به آلت کوین های کمتر توسعه یافته داشته باشد. و پیشرفت های آینده آن در مورد پروژه در مورد راه حل های پایداری ، مقیاس پذیری و قابلیت همکاری در سال جاری نهایی می شود ، این قطعاً از نظر قیمت افزایش خواهد یافت.

در حالی که رسیدن به دلار 19 دلار کمی دور از دسترس و غیرعملی به نظر می رسد ، رسیدن به 1 دلار تا پایان سال جاری یک دستاورد عملی تر است.

Cardano در طول سال گذشته 250٪ سود کسب کرد ، بسیاری از علاقه مندان پیش بینی کردند که Cardano در سال 2019 دستاوردهای قابل توجهی خواهد دید.

ADA همچنین به عنوان یکی از پایدارترین ارزهای بازار رمزنگاری در نظر گرفته می شود ، به همین دلیل بیشتر تمایل دارند که ADA عملکرد مثبتی در سال جاری داشته باشند.

پیش بینی قیمت کاردانو

پیش بینی قیمت کاردانو کارشناسان

در زیر برخی از پیش بینی های منتشر شده توسط انتشارات و شخصیت های مهم از فضای رمزنگاری و استدلال آنها در مورد پیش بینی قیمت Cardano (ADA) آنها ارائه می شود:

JioMobilePhone1500

JioMobilePhone1500 در دسامبر گذشته در یک مقاله اخبار رمزنگاری اظهار داشت که او پیش بینی می کند ADA تا اوایل نوامبر 2019 تا 65 تا 77 دلار آمریکا افزایش یابد. آنها همچنین یک پیش بینی قیمت کاردانو بسیار خوش بینانه انجام دادند و اظهار داشتند که ، تا دسامبر 2019 ، ADA قیمت 89.35 دلار آمریکا.

Smartereum

Smartereum همچنین پیش بینی نسبتاً مثبتی برای ADA عنوان کرد که امسال رمزنگاری Cardano رشد می کند و به 2.50 دلار می رسد ، با داشتن پتانسیل رسیدن به 10 دلار در 5 سال.

ما بلند شدیم

وبلاگ نویس Us Lifted Martin معتقد است که ADA تا پایان سال 2019 به 72.30 دلار خواهد رسید. مارتین ادامه می دهد که ، تا سال 2020 ، یک سکه ADA ممکن است به قیمت 410.45 دلار آمریکا برسد..

شهر رمزنگاری

شهر رمزنگاری وب سایت تجزیه و تحلیل فنی پیش بینی کوتاه مدت و بلند مدت برای بسیاری از ارزهای رمزپایه را ارائه داده است. آنها پیش بینی کردند که کاردانو در سال 2019 تقریباً 200٪ افزایش از قیمت 0.08 پوندی آمریکا خواهد داشت. این تاکنون محافظه کارانه ترین پیش بینی قیمت کاردانو است که انجام شده است.

سکه بری

CoinSwitch معتقد است که سال برای Cardano یک یادداشت مثبت آغاز می شود: “در اواخر سه ماهه اول ، به 0.320 دلار می رسد. در سه ماهه سوم ، ممکن است به مارک 0.30 دلار برسد. از ژوئیه شروع به جهش شدید به سمت بالا می کند. همانطور که قبلاً بحث شد ، شلی در حال آماده سازی است تا در Q1 آزاد شود ، و این شفافیت ممکن است به عنوان یک شاخص بزرگ برای افزایش میزان پذیرش کاربر عمل کند. در سه ماهه آخر سال 2019 ، ممکن است به 0.40 دلار برسد ، در حالی که بالاترین قیمت ممکن است 0.41 دلار باشد. “

خلاصه

به نظر می رسد کاردانو همه سیگنال های مناسب را برای دیدن بهبودی جزئی در سال جاری دارد. اما با توجه به اینکه سرمایه گذاران نسبت به آخرین روند نزولی با احتیاط بیشتری برخوردار شده اند ، انتظار نمی رود بودجه سرازیر شود. آنچه که ممکن است لطف صرفه جویی در کاردانو باشد ، پیشرفت های عمده و پروژه های آن است که آن را از بسیاری از آلت کوین ها کنار می گذارد و احتمالاً بعداً به آن سود می بخشد در این سال.

تصویر ویژه: هک شده است

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner