انفجار قیمت بیت کوین رمزنگاری را به عنوان منبعی برای افزایش سود در میان عدم اطمینان بازار جهانی تعریف می کند

بازار ارزهای رمزنگاری شده در طی چند ماه گذشته با وجود اینکه ویروس کرونا با سرعت بیشتری در سراسر جهان بازگشت ، رونق غیرمنتظره ای داشته است. از ابتدای سال ، قیمت هر دو ETH و BTC ، محبوب ترین ارزهای رمزپایه ، به ترتیب 200٪ و 65٪ افزایش یافت ، که همین امر هزینه های معاملات شبکه را کاملاً به بالاترین حد خود رساند. سرپوش بازار از هر دو ارز رمزپایه در سال 2020 به بالاترین سطح آسمان رسیده است و تعداد فعال آنها نیز افزایش یافته است بیت کوین و اتریوم آدرس ها پس از انفجار قیمت در دسامبر 2017 به دومین مرتبه تبدیل شدند.

ارز رمزنگاری شده به عنوان پناهگاه امن

توضیحی که در مورد این عملکرد برجسته قیمت وجود دارد در تعدادی از عوامل تعیین کننده همزمان پنهان است. یکی از این نگرانی ها در حال افزایش است که پیرامون COVID-19 و اثر اقتصادی کلان آن بر اقتصاد جهانی وجود دارد ، و این یک تردید را به وجود می آورد که آیا سرانجام بهبود کامل قبل از بررسی و توزیع واکسن در بین مردم انجام می شود. با در نظر گرفتن عدم وجود مراحل نهایی تاکنون ، این ممکن است توضیحی در مورد چرایی انتقال بخش عمده ای از مردم به جای فیات معمولی ، به دارایی های رمزنگاری شده باشد. همچنین تحقیق توسط JPMorgan برجسته است که ارزهای رمزنگاری شده جذابیت بسیار گسترده تری در میان هزاره ها دارند ، که ترجیح می دهند دارایی های خود را برای دوره آینده اقتصاد جهانی که به طور فزاینده ای متزلزل است ، در رمزنگاری ذخیره کنند ، در مقایسه با بچه های بوم ، که تمایل آشکاری به خرید طلا دارند.

دوم ، پاسخ در مورد افزایش قیمت دارایی های دیجیتال در عرضه توکن نهفته است. با ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین ، که به دلیل کمبود آن شایسته مراجعه به “طلای دیجیتال” است ، در حال حاضر لیست لیستی از رمزگذاری هایی است که به دلیل ماهیت بسیار محدود توکن در گردش قیمت آنها رو به افزایش است – در 21 سال محدود شد میلیون. تحریک بیشتر توسط موضع نظارتی دوستانه مقامات ، از جمله آخرین تصویب یک اسکناس ارز رمزنگاری شده در روسیه که از انتشار توکن شرکت ها پشتیبانی می کند و ارز رمزپایه را به عنوان دارایی مشمول مالیات معرفی می کند ، بیت کوین اکنون چرخهای خود را به سمت تصویب جهانی حتی گسترده تر سوق داده است.

سکه های ثابت نیز با موج افزایش علاقه روبرو هستند. از آنجا که Tether بیشتر توسط معامله گران به عنوان ذخیره واسطه در هنگام وقفه های کوتاه بین معاملات استفاده می شود ، گردش مرکب آن در شبکه رسیده است 10.3 میلیارد. علاوه بر این ، بیشتر و بیشتر سازمان های مشهور جهان علاقه به صدور رمزهای خود را دارند. یکی از بارزترین نمونه های آن گلدمن ساکس است که فقط چند ماه پیش انتقاد کرد بیت کوین بخاطر ماهیت حدسی بودن آن ، اما بعداً در مورد آزادی احتمالی از رمز خود بانک است. پس از یک دور طولانی گفتگوها, سکه JPM بیش از حد پیش بینی شده است که به زودی به وجود می آید.

بازار رمزنگاری به مجموعه ای از سودهای کل برای بازرگانان تبدیل می شود

با مشاهده افزایش محبوبیت رمزنگاری و رمزنگاری ، این روند در حال حاضر فشار به شرکت های جدید می دهد تا موقعیت خود را در بازار رمزنگاری تسریع کنند. از آنجا که برخی از مبادلات قبلاً خود را محکم در این محیط مستقر کرده اند ، غیر معمول نیست که شرکت های جدید برای ارتقا the ویژگی های عملکرد پیشرفته به این حلقه بپیوندند. به خصوص ، این امر با توجه به معاملات حاشیه ای ، که در حال حاضر پس از بازار فارکس با موفقیت تکرار می شود ، مناسب است. این یک راه حل جدید در حوزه رمزنگاری است ، در حال حاضر بیش از 30 سیستم عامل معاملاتی گنجانده شده است که فقط Bitmex ، Bybit ، FTX ، Bitfinex و Deribit به اندازه کافی به ایده تجارت کامل حاشیه نزدیک هستند پایانه.

مرتبط ترین مورد این لیست است WhiteBIT – مبادله ای که معاملات جفت های ارزی با نقدینگی بالا مانند یورو (EUR) ، روبل روسیه (RUB) ، لیره ترکیه (TL) و Hryvnia اوکراین (UAH) را در برابر بالاترین روند دارایی های رمزنگاری متمرکز کرده است. آنچه آن را به ویژه متمایز می کند اهرم حداکثر x25 است که از طریق بیش از 180،000 شرکت کننده تأمین می شود. این پلتفرم با اولین حضور عمومی در سال 2018 کاملاً در بازار جا افتاده است و خود را بعنوان مکانیزم قابل اعتمادی در برابر حملات هکرها ثابت می کند ، دلیل اصلی آن داشتن کیف پول سرد است.

در مجموع ، با رشد بازار ارزهای رمزپایه ، این بازار به لبه جدیدی برای توسعه فناوری مالی و دیجیتال تبدیل می شود. به احتمال زیاد ، این روند برای آینده ادامه خواهد داشت تا اینکه به تدریج به همان سطح بازار فارکس برسد و سرانجام آن را سرنگون کند. به همین دلیل سیستم عامل های معاملاتی رمزنگاری ممکن است به یک لقمه خوشمزه برای معامله گرانی تبدیل شود که قصد دارند اکنون مقیاس بندی کنند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
banner
banner